Detail závodu

Časovka jednotlivců Běleč - mistrovství UAC

Běleč

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

19.05.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Časovka

Pořadatel a kontakt

Sport pomáhá org


Tel.:
david@sportpomaha.org

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Drábek Zdeněk Časovka MB m414
Galuška Tomáš Časovka MB m429
Charvát František Časovka ME m840
Jiroušek Jaroslav Časovka MD m764
Kotrlík Tomáš u13 Časovka M m16
Kozel František u335 Časovka MB m357
Kuban Michal Časovka MA m185
Kubeš Karel Časovka ME m846
Mrkvicová Veronika Časovka MC m596
Novotný Petr Časovka MB m374
Pistovčák Roman Časovka MB m407
Pospíšil Martin Časovka MB m427
Procházka Milan u449 Časovka MB m426
Růžička Martin Časovka MC m601
Sekyrová Ivana Časovka MD m756
Strnad Ivo u365 Časovka MC m551
Švestka Vladislav u416 Časovka MC m579
Urbanec David Časovka MB m431
Wood Ian u326 Časovka MB m410
Adel Pavel Časovka MA m170
Aisbrych Jiří Časovka MC m608
Alfery Václav Časovka D u420
Ali Elbadri Abdalla Časovka D u408
Andrejs Marek Časovka A u109
Andrle Radek Časovka B u120
Andrle Tomáš Časovka C u392
Baier Jiří m151 Časovka B u90
Baier Jiří u90 Časovka MA m151
Balásek Petr Časovka ME m829
Baloun Tomáš Časovka B u64
Bartoníček Stanislav Časovka E u418
Bartoš Tomáš Časovka D u345
Bartošová Lenka Časovka Z u355
Bečka Václav Časovka ME m850
Běhounek Michal m371 Časovka D u455
Běhounek Michal u455 Časovka MB m371
Behúň Tomáš Časovka A u119
Bendl Jaroslav Časovka MD m734
Beneš Martin Časovka C u343
Beránek Jiří Časovka MD m768
Beránek Milan Časovka B u8
Beránek Miroslav Časovka D u446
Beránek Petr Časovka MD m749
Bien Miroslav Časovka ME m838
Bilek Miroslav Časovka MC m582
Blažek Pavel Časovka MD m733
Boháčová Zuzana Časovka Z u411
Borkovec Matyáš Časovka J u475
Borkovec Rudolf Časovka P2 700
Bosák Aleš Časovka MC m606
Böse Martin Časovka MB m411
Boštík Jiří Časovka MC m572
Brabec Jan Časovka B u78
Brabec Zdeněk Časovka MC m592
Bradna Václav Časovka MA m154
Bradna Vladimír Časovka MD m717
Brambora Karel Časovka C u362
Bryxi Jan m355 Časovka C u359
Bryxi Jan u359 Časovka MB m355
Burgr Josef m704 Časovka E u466
Burgr Josef u466 Časovka MD m704
Cafourek Václav Časovka C u319
Candrová Hedvika Časovka Z u434
Curzi Alfredo Časovka E u438
Čapek Petr u364 Časovka MB m368
Čapek Petr m368 Časovka C u364
Čapek Roman Časovka MC m552
Čegan Jakub Časovka MA m189
Černý Antonín Časovka ME m815
Černý Jan Časovka B u6
Černý Jiří Časovka B u9
Černý Luboš Časovka D u329
Čičko Jiří Časovka MB m377
Čivrná Naďa Časovka MD m728
Čížek Jan Časovka M m21
Čížek Petr Časovka B u122
Čurda Martin Časovka D u458
Daněček Pavel Časovka MD m762
Davies Joshua Časovka A u83
Dener Daniel Časovka C u426
Dimmer Jan Časovka E u430
Dix Petr Časovka D u348
Dobiášovský Pavel Časovka MA m182
Dohnálek Roman Časovka C u331
Doležal Jiří Časovka A u22
Doležal Michal Časovka D u389
Doubner Jan Časovka D u380
Drahoš Petr Časovka MC m554
Drtina Vojtěch Časovka MB m358
Dubec Jan Časovka B u58
Dubitzký Pavel Časovka D u357
Dudek Tomáš u91 Časovka M m15
Dudek Tomáš m15 Časovka B u91
Dus Albert Časovka M m24
Dvořáček Martin Časovka MB m413
Dvořáček Michal Časovka C u469
Dvořák Jan Časovka B u99
Dvořák Josef Časovka B u53
Dvořák Tomáš Časovka B u93
Dýrová Macháčková Šárka Časovka MC m614
Eger Emil u440 Časovka MB m422
Eger Emil m422 Časovka C u440
Endler Filip Časovka B u101
Fejt Robert Časovka MB m412
Ficek Patrik Časovka M m28
Frič Miroslav Časovka ME m819
Fucik Josef Časovka E u318
Gášek Ladislav Časovka B u76
Groeneveld Swen Časovka B u60
Grossová Renata Časovka ME m848
Guse Michal Časovka MB m399
Gyra František Časovka ME m825
Habětín Tomáš Časovka C u330
Hacaj Oldřich Časovka ME m822
Hájek Jan Časovka ME m843
Hájek Stanislav Časovka MC m556
Hajný Martin Časovka B u43
Halík Jaroslav u338 Časovka MB m369
Halík Jaroslav m369 Časovka C u338
Hampl Jaromír Časovka MD m707
Hampl Pavel Časovka B u17
Hanus Miroslav Časovka MD m744
Hauser Dušan Časovka B u33
Havrda Rudolf Časovka MD m723
Heller Vlastimil Časovka D u432
Hellerová Lenka Časovka Z u435
Hladík Ondřej Časovka C u448
Hledik Jiri Časovka MC m605
Hodáňová Jitka Časovka MD m769
Hoffmann Augustin Časovka ME m834
Hofman Rostislav Časovka MB m366
Holas Jiří u460 Časovka MD m760
Holas Jiří m760 Časovka E u460
Holík Jaroslav u36 Časovka M m14
Holík Jaroslav m14 Časovka A u36
Holík Jaroslav Časovka MD m742
Holovlaský Ladislav Časovka E u375
Horáček Karel Časovka ME m828
Horák Michal Časovka MA m178
Houška Jan Časovka D u354
Hradecký Jaroslav m9 Časovka A u24
Hradecký Jaroslav u24 Časovka M m9
Hrubec Milan Časovka MD m706
Hrubý Jakub Časovka M m3
Hruška Jan Časovka MB m367
Hruška Petr u115 Časovka MA m190
Hruška Petr m190 Časovka B u115
Hyblerová Blanka Časovka ME m851
Charuza Jiří Časovka MB m351
Charvát Martin Časovka C u409
Introvič Petar Časovka E u371
Introvič Petar Časovka E u371
Janoušek Libor m421 Časovka C u301
Janoušek Libor u301 Časovka MB m421
Jelínek Vladimír Časovka MD m721
Jelínek Zbyněk Časovka D u337
Jermolajev Igor Časovka D u320
Jeřábek Petr Časovka MC m564
Ježek Antonín Časovka E u316
Ježková Věra Časovka ME m803
Jirásek Jaroslav Časovka E u340
Jirkovský Jaroslav Časovka B u52
Jiřička Miroslav Časovka C u445
JIŘÍK ZDENĚK Časovka MC m609
Joch Zdeněk Časovka ME m844
Jurečka Jiří u358 Časovka MC m567
Jurečka Jiří m567 Časovka D u358
Kadleček František Časovka C u390
Kakač Miroslav Časovka MD m702
Karásek Zdeněk Časovka ME m824
Kasal Jiří Časovka ME m842
Katona Jiří Časovka C u451
Kern Jaroslav Časovka MC m615
Killinger Ludvík Časovka MB m401
Killinger Ludvík Časovka MD m746
Kleiner Robert Časovka MC m580
Klejna Petr Časovka MA m173
Klimovič Jiří Časovka MD m763
Klimt Šimon Časovka A u96
Kluch Luboš Časovka J u377
Kobík Petr u344 Časovka MC m563
Kobík Petr m563 Časovka D u344
Koblic Radek ČEZ CT Tábor Časovka P1 601
Kohout Roman Časovka C u384
Kohoutek Pavel Časovka MD m709
Kokoška Pavel Časovka C u431
Kollert Michal Časovka B u88
Koloc Josef Časovka ME m806
Kolumber Kristian Časovka M m27
Komárek Josef Časovka B u26
Konvalina Petr Časovka MD m766
Kopal Zdeněk Časovka ME m810
Kopecký Václav Časovka ME m809
Kopr Karel Časovka MB m383
Kopta Václav Časovka E u468
Korčak David Časovka MB m404
Koš Michal Časovka C u322
Kotrlík Tomáš m16 Časovka B u13
Koutný Jan Časovka A u86
Kovář Marek Časovka C u457
Kozák Matouš Časovka M m13
Kozel František m357 Časovka C u335
Krajčík Josef Časovka E u325
Kramář Michal Časovka A u100
Kraus Martin Časovka MB m423
Krtičková Petra Časovka Z u464
Krummer Radoslav u476 Časovka MD m758
Krummer Radoslav m758 Časovka E u476
Kryka Pavel u396 Časovka MD m752
Kryka Pavel m752 Časovka E u396
Kryška Pavel Časovka C u382
Křečan Michal Časovka MC m571
Kšírlová Pavlína Časovka ME m849
Kubát Jan Časovka C u459
Kubíček Michal u11 Časovka MA m181
Kubíček Michal m181 Časovka B u11
Kubíček Zdeněk Časovka C u346
Kubín Igor m703 Časovka E u474
Kubín Igor u474 Časovka MD m703
Kučera Jan Časovka C u462
Kudrna Zbyněk Časovka MA m177
Kudrnáč Miloslav Časovka MC m568
Kuchař Martin Časovka C u404
Kuchař Přemysl Časovka C u302
Lahoda Václav Kamenné Žehrovice Časovka P2 703
Landa David Časovka MB m360
Landa František Časovka MB m425
Lebeda Vladimír m753 Časovka E u437
Lebeda Vladimír u437 Časovka MD m753
Leden Jan Časovka A u104
Lehotský Jiří Časovka ME m845
Lekeš Marek Časovka B u85
Liška Pavel Časovka D u333
Loukota Richard Časovka MC m612
Maceška David Časovka A u121
Mäčko Anton Časovka B u45
Machač Zdeněk Časovka MD m708
Machačová Jarmila Časovka ME m811
Machačová Jarmila Časovka MC m589
Machulka Jiří Časovka ME m818
Majerník Majerník Karol Časovka MD m767
Majkut Majkut Petr Časovka MB m434
Malík Tomáš Časovka MA m171
Malinský František Časovka MD m700
Marek Jiří Časovka MD m745
Mařík Pavel Časovka MD m735
Mašek Petr Časovka B u14
Mates Jan Časovka C u419
Mattuš Milan Časovka ME m837
Matula Michal Časovka J u383
Mazůrek Lukáš Časovka B u61
Melša Radomir Časovka MB m415
Mencl Pavel Časovka D u439
Mestek Miroslav Časovka D u465
Michal Petr Časovka D u308
Michel Herbert Časovka ME m839
Michl Josef Časovka MC m587
Mikšovská Alena Časovka ME m802
Miller Milan Časovka B u5
Mirovský Petr Časovka A u4
Mlátek Antonín Časovka MD m714
Mojžíš Jaromír Časovka MD m701
Mojžíš Miroslav Časovka MB m409
Mojžíšová Jaroslava Časovka ME m801
Mokrý Jakub Časovka A u114
Morávek Tomáš Časovka M m19
Muchová Veronika Časovka MC m590
Mullen Michael Časovka D u394
Mužík Vít Časovka C u304
Navrátil Tomáš Časovka C u453
Nedvěd Tomáš Časovka B u67
Nejl Martin Časovka D u456
Nekut Karel Časovka MA m165
Němec Richard Časovka C u347
Neuvirt Petr Kovo Praha Časovka P2 702
Nevyhoštěný Vladimír Časovka M m20
Nežerka Václav Časovka B u98
Nosek Pavel Časovka B u72
Nováček Petr Časovka MB m385
Novák Lubomír Časovka ME m835
Novák Michal Časovka D u373
Novák Miroslav Časovka ME m841
Novák Petr Časovka MC m603
Novák Petr Časovka C u422
Novák Petr Časovka ME m820
Novák Rudolf Časovka B u116
Novák Vít Časovka A u3
Novák Vladimír Časovka MC m585
Novotka Jan Časovka MC m566
Novotný Ladislav Časovka D u400
Novotný Oldřich Časovka A u19
Okruhlica Petr Časovka C u315
Oupic Zdeněk Časovka A u70
Pacovský Tomáš Časovka C u311
Pacovský Tomáš Časovka E u470
Palacký Petr Časovka B u74
Paleček Jan Časovka MB m430
Palivec Petr Časovka D u452
Pavelka Milan Časovka C u376
Pavlas Josef Časovka MD m761
Pažout Milan Časovka E u391
Pěkný Jaromír Časovka A u84
Pelc Ladislav Časovka MD m755
Peszat Luboš Časovka MB m408
Petr Pavel Časovka MB m381
Petrnoušek Dominik Časovka M m22
Pivrnec Miroslav Časovka D u370
Pliml Martin Časovka A u79
Pojkarová Jitka Časovka Z u454
Polák Kamil Časovka MC m593
Polan Luboš Časovka D u444
Polanský Dan Časovka MA m186
Polman Daniel Časovka MA m187
Postler Jiří Časovka D u310
Pozler Tomáš Časovka MB m419
Prager Karel u356 Časovka MC m557
Prager Karel m557 Časovka D u356
Prach Karel Časovka ME m814
Preisler Tomas Časovka MB m435
Prchal Pavel Časovka MC m611
Procházka Aleš Časovka C u424
Procházka Milan m426 Časovka C u449
Procházka Radek Časovka B u108
Prokop Pavel Časovka M m23
Průcha Bedřich Časovka M m2
Ptáček Josef Časovka C u395
Rajmont Adam Časovka A u77
Ramba Martin Časovka D u473
Rašev Eugen Časovka D u353
Raufstein Lukáš Časovka B u38
Reichelt Rudolf Časovka MB m398
Rendl Jaroslav Časovka C u307
Robek Robert Časovka C u402
Rous Tomáš u450 Časovka MC m550
Rous Tomáš m550 Časovka D u450
Rubeš Jaroslav Časovka C u441
Růžička Luboš Časovka MC m602
Rydval Michal m353 Časovka C u303
Rydval Michal u303 Časovka MB m353
Rys Miloslav Časovka MD m739
Říha Josef Časovka MC m565
Sedláčik Ľubomír Časovka B u1
Seidl Ondřej Časovka C u423
Semerád Josef Časovka MB m384
Schunágel Karel Časovka C u312
Simonová Monika Časovka MC m569
Sirový Miloslav Časovka B u81
Skála Radim Časovka C u349
Skřeček Robert Časovka MC m597
Slaboch David Časovka B u7
Slavíček Ondřej Časovka M m25
Smaržík Petr Časovka MA m180
Smejkal Martin Časovka A u71
Sobek Ondřej Časovka B u18
Sobotka David Časovka C u425
Soják Petr Časovka MD m716
Somr Michael Časovka B u2
Souček Petr Časovka A u94
Soušek Karel Časovka C u428
Stark Michal Časovka D u317
Stockner Radek Časovka MB m417
Stráněl Jiří Časovka C u436
Stráněl Jiří Časovka A u107
Stránský Vojtěch Časovka A u118
Strnad Ivo m551 Časovka D u365
Strnad Jiří Časovka MD m750
Strnad Petr Časovka MA m156
Stříteský Jan Časovka A u92
Student Martin Časovka MB m356
Suchánek Radko Časovka MB m420
Sucharda Pavel Časovka MB m433
Svárovský Stanislav Časovka MD m730
Svoboda Jan Časovka M m1
Svoboda Jaromír Časovka M m17
Svoboda Pavel Časovka MB m432
Swárovský Michal Časovka M m18
Sýkora Robert Časovka C u327
Šedivý Pavel u102 Časovka M m26
Šedivý Pavel m26 Časovka A u102
Šejna Karel Časovka E u401
Šenk Jaroslav Časovka MD m765
Šimánek Petr Aseko Časovka P2 704
Šimánková Jana Alse racing team Časovka P2 705
Šindelár Ladislav Časovka C u306
Šiška Jakub Časovka B u110
Šklíba Martin Časovka C u339
Škopek Adam Časovka MA m188
Škrabal Petr Časovka D u385
Šlajchrt Filip Časovka B u56
Šmahel Michal Časovka MA m179
Šmíd Jiří Časovka B u32
Šmíd Luděk Časovka D u350
Šmíd Robert Časovka MB m416
Šolc Radek Časovka B u112
Šorm Petr Časovka MD m713
Šrain Jiří Časovka B u25
Šrejma Jiří Časovka E u472
Šrejma Marek Časovka C u471
Šťastný Petr m184 Časovka B u31
Šťastný Petr u31 Časovka MA m184
Štefan Jan m380 Časovka C u397
Štefan Jan u397 Časovka MB m380
Štěpánek Daniel Časovka MB m424
Šturc Miloslav Časovka ME m832
Šubrt Pavel Časovka B u34
Šulc David Časovka C u378
Šuranyi Martin Časovka B u12
Šustr Miloslav Časovka ME m800
Šuvada Radek u117 Časovka MA m176
Šuvada Radek m176 Časovka B u117
Šváb Miroslav Časovka MB m362
Šváb Přemysl m583 Časovka D u341
Šváb Přemysl u341 Časovka MC m583
Švanda Ondřej u95 Časovka MA m152
Švanda Ondřej m152 Časovka B u95
Švarc Radek Časovka MB m400
Švejstil Ján Časovka ME m821
Švestka Vladislav m579 Časovka D u416
Švihálek Tomáš Časovka D u386
Tácha Petr Časovka D u313
Tajč Jan u379 Časovka MC m613
Tajč Jan m613 Časovka D u379
Tajtl Tomáš m361 Časovka C u463
Tajtl Tomáš u463 Časovka MB m361
Tamchyna Jakub Časovka B u105
Tarasyuk Igor Časovka D u442
Thuma Miroslav m5 Časovka A u21
Thuma Miroslav u21 Časovka M m5
Thumová Kamila Časovka Z u443
Tomek Jaromír u467 Časovka MD m743
Tomek Jaromír m743 Časovka E u467
Tóth Matěj Časovka A u111
Trachta Pavel Časovka C u429
Treml Daniel Časovka C u447
Trsek Václav Časovka ME m827
Truksová Lucie Truxxxik cycling team Časovka P2 701
Tuček Miroslav Časovka MD m759
Tůma Jiří Časovka C u433
Tůma Roman Časovka D u351
Tutsch Jiří Časovka D u410
Tvrz Lukáš Časovka A u29
Tvrz Matěj Časovka A u106
Ukraintsev Egor Časovka B u89
Urban Dan Časovka B u20
Urych Pavel Časovka MD m754
Vacek Petr Časovka B u87
Vach Matouš Časovka M m29
Vajbar Daniel Časovka MA m183
Valeš Jan Časovka MB m403
Válková Kateřina Časovka Z u323
Vaněček Karel Časovka B u27
Vatlach Petr Časovka ME m805
Vávra Jaroslav Časovka MB m373
Vávrová Lenka Časovka MD m737
Vejvar Lukáš Časovka B u113
Vejvoda Josef m600 Časovka D u369
Vejvoda Josef u369 Časovka MC m600
Veselý Miloš Časovka MB m418
Veselý Pavel Časovka MA m174
Viktorin Tomáš Časovka MC m607
Vild Michal Časovka A u15
Vild Václav Časovka D u328
Vitouch Lubomír Časovka MC m594
Vlasák Richard Časovka D u314
Vlček Ladislav Časovka MC m570
Vlček Petr u309 Časovka MB m365
Vlček Petr m365 Časovka C u309
Vlk Ladislav Časovka D u336
Vobecký Tomáš Časovka MB m428
Vodička Lukáš Časovka MC m595
Vodička Václav Časovka MB m359
Vohnik Stanislav u305 Časovka MC m604
Vohnik Stanislav m604 Časovka D u305
Vojtěch Jonáš Časovka A u103
Vokatý Vladimír Časovka ME m847
Voráček Štěpán Časovka A u82
Voráček Vladimír Časovka D u427
Vosáhlo Ladislav Časovka MD m757
Vrbka Tomáš Časovka MC m591
Vycudilík Petr Časovka A u75
Vyplel Jakub Author team Stupno Časovka P1 600
Walsh James Časovka C u381
Wood Ian m410 Časovka C u326
Wűrz Martin Časovka MC m610
Zadáková Klára u321 Časovka MC m576
Zadáková Klára m576 Časovka Z u321
Zahradník Tomáš Časovka A u80
Zajíc Petr Časovka MC m599
Zelenka Václav Časovka MD m725
Zháňal Pavel Časovka B u37
Zimmel Václav Časovka C u461
Zítko David Časovka MC m598
Zunt Ondřej Časovka B u97
Živný Miroslav Časovka MA m155

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Časovka C 64
Časovka B 60
Časovka MB 59
Časovka D 51
Časovka MC 50
Časovka MD 48
Časovka ME 39
Časovka A 34
Časovka MA 25
Časovka E 22
Časovka M 22
Časovka Z 9
Časovka P2 6
Časovka J 3
Časovka P1 2
Celkem 494