Detail závodu

Sezi Run 2018

Sezimovo Ústí

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.07.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

15:00-16:45

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6km

12km

Pořadatel a kontakt

Aleš Sedlák


Tel.:
sedlo88@seznam.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Ambrožová Pavla 12km ženy do 39 let 43
Arnošt Michal Arnoštovi 12km muži do 39 let 29
Bauer Václav Kleť 12km muži nad 40 let 52
Bočková Lucie 12km ženy do 39 let 12
Bodláková Kamila 12km ženy do 39 let 48
Borčová Klára 6km ženy do 39 let 99
Borská Martina 12km ženy do 39 let 27
Bouda Jan Jiskra Třeboň 6km muži do 39 let 159
Brabcová Radka - 6km ženy nad 40 let 106
Brabec Petr 12km muži nad 40 let 18
Camrda Luděk www.camrda.cz 12km muži nad 40 let 55
Csirik Jiri pojistovna-neplni.cz 12km muži do 39 let 11
Čapků Adam 6km muži do 39 let 139
Čechová Martina 6km ženy do 39 let 93
Černá Ester Musher klub JCC 6km ženy do 39 let 116
Černá Ester Musher klub JCC 6km ženy do 39 let
Černý Martin 6km muži do 39 let 117
Červenková Kateřina 12km ženy nad 40 let 51
Čík Patrik 12km muži do 39 let 1
Diviš Jiří CBC Team 6km muži nad 40 let 85
Dušková Jitka Tábor 6km ženy nad 40 let 165
Dvořáková Slávka 6km ženy do 39 let 96
Fišáková Růžena 12km ženy nad 40 let 58
Fořt Radek 6km muži do 39 let 97
Freiberga Inga 12km ženy do 39 let 15
Fučík Jan 6km muži do 39 let 132
Fursová Petra MK JCC 6km ženy do 39 let 103
Gyürüsi Martin Veselí nad Lužnicí 12km muži do 39 let 13
Hadrava Tomáš 12km muži nad 40 let
Hajný Michal 6km muži do 39 let
Haselbauerová Anna 6km ženy nad 40 let 98
Havrlaut Radim 12km muži nad 40 let 45
Hejdukova Petra 6km ženy do 39 let 131
Hergesekk Jiří Vračkovice 12km muži nad 40 let 2
Hladký Jan Musher klub JCC 6km muži do 39 let 100
Holejsovsky Jiri Grandteam 12km muži do 39 let 44
Honsová Romana Bechyně 6km ženy do 39 let 153
Horner Jakub TJ Magla 12km muži do 39 let 62
Hruška Radek Veselí n. Lužniči 12km muži nad 40 let 10
Hruška Václav 12km muži do 39 let 39
Jerie Marek TJ Magla 6km muži do 39 let 164
Jiráček Patrik 12km muži do 39 let 30
Kabíčková Tereza 6km ženy do 39 let 92
Kadlec Miroslav Kamenný Újezd 6km muži nad 40 let
Kafková Julie 6km ženy do 39 let 150
Kaprál Jan Klenovice 12km muži do 39 let 3
Kárová Saša 12km ženy do 39 let 53
Klimeš Petr Jihočeský klub maratonců 12km muži do 39 let 20
Korábik Michal Tábor 6km muži do 39 let 110
Koten Libor MK JCC 6km muži nad 40 let 161
Kouklík Stanislav Benešovský běžecký klub 12km muži nad 40 let
Král Václav Rozběháme Česko 12km muži do 39 let 4
Krám Václav 6km muži do 39 let 146
Krámová Petra 6km ženy do 39 let 145
Kratochvílová Beáta 6km ženy do 39 let 148
Kučera Richard 6km muži do 39 let 166
Kučerová Blanka Running Ladies 12km ženy nad 40 let 33
Kučerová Lucka Running Ladies 6km ženy do 39 let 121
Kuhnerova Nela 6km ženy do 39 let 95
Kůrka Tomáš Čkyně 6km muži do 39 let 142
Kůrková Hana 6km ženy do 39 let 143
Kutil Radek TJ Chocholouškov 6km muži nad 40 let 134
Loos Jaroslav Vivo ČB 6km muži do 39 let 94
Loskotová Dominika Smrt na trati 12km ženy do 39 let 42
Lukeš Jiří J a J Vlašim 6km muži nad 40 let 123
Lukešová Jana JaJ Vlašim 6km ženy nad 40 let 125
Macháček Ondřej 12km muži nad 40 let 36
Majerčák Tomáš ELIT BOUDA 12km muži do 39 let 31
Malecha Jaroslav 12km muži do 39 let 14
Malík Jakub Včelná 12km muži do 39 let 28
Malík Vít CEWC Borovany 12km muži nad 40 let 25
MAREK Miloš Pelhřimov 12km muži do 39 let 54
Mareš Jakub 12km muži do 39 let 37
Maroušková Hana Smrt na trati 12km ženy do 39 let 57
Masíčková Zuzana 6km ženy do 39 let 122
Matoskova Matie 6km ženy do 39 let 163
Měřínská Eva 12km ženy do 39 let 40
Mikolášek Arnošt Nákří 12km muži nad 40 let 32
Mocová Kateřina 6km ženy do 39 let 102
Návara Kateřina 6km ženy do 39 let 128
Novák Jan 12km muži do 39 let 5
Nováková Michaela 12km ženy nad 40 let 50
Nováková Kateřina Musherklub JCC 6km ženy do 39 let 162
Novotná Markéta 6km ženy do 39 let 129
Novotná Michaela 6km ženy do 39 let 114
Ondřichová Petra 6km ženy do 39 let 89
Osadča Oksana 12km ženy do 39 let 41
Ošlejšková Iva BK Říčany 12km ženy do 39 let 9
Oupicova Eva 6km ženy do 39 let 160
Pařík Jan 12km muži do 39 let 6
Paříková Tereza 12km ženy do 39 let 7
Pech Jan Spinning HK 6km muži do 39 let 158
Pešek Bohumil 6km muži do 39 let 105
Petráková Klára 6km ženy do 39 let 88
Petráňková Veronika 6km ženy do 39 let 91
Píchová Michaela 6km ženy do 39 let 126
Podroužková Eva 12km ženy do 39 let 34
Pračke Kateřina 6km ženy do 39 let 101
Prais Marcel Sokol Křemže 6km muži do 39 let 157
Procházka Jisef 6km muži do 39 let 107
Procházka Michal Sigma Olomouc 12km muži do 39 let 47
Purman Aleš 12km muži do 39 let 35
Puškár Ivan Gelnica.Sk 6km muži nad 40 let
Rada Rudolf Čelákovice 12km muži nad 40 let 49
Rákosník Jonáš TJ Magla 12km muži do 39 let 61
Rosendorfová Natálie 6km ženy do 39 let 149
Rybolová Jana 6km ženy nad 40 let 135
Říhová Eliška akvabely Tábor 12km ženy do 39 let 19
Sedláčková Martina Musher klub JCC 12km ženy nad 40 let
Sedlák František 6km muži nad 40 let 133
Sedláková Iveta 6km ženy nad 40 let 136
Smrčka Miloš BK Říčany 12km muži nad 40 let 8
Smržová Lucie 12km ženy do 39 let 16
Solověvová Jana Ultima Praha 12km ženy do 39 let
Spěváček Vojtěch 6km muži do 39 let 140
Spěváčková Eliška 6km ženy do 39 let 141
Svoboda Erik Atletika Písek 12km muži nad 40 let 17
Svobodová Jana WC 12km ženy do 39 let 24
Šebek David MK JCC 6km muži do 39 let 104
Šimák von Maršov Jiří Trhač norem Shimotep 6km muži do 39 let 124
Šimková Michaela 6km ženy do 39 let
Školková Aneta 6km ženy do 39 let 156
Škrleta Pavel TJ Nová Včelnice 6km muži nad 40 let 108
Šormová Lucie 6km ženy do 39 let
Švecová Justýna 6km ženy do 39 let 138
Švecová Markéta 6km ženy do 39 let 137
Terč Daniel 6km muži do 39 let 84
Tomandl Radek 6km muži nad 40 let
Tomanová Markéta 6km ženy do 39 let 155
Tomášková Lucie Štěpánovice 6km ženy do 39 let 86
Tomššková Natálie Štěpánovice 6km ženy do 39 let 87
Tourková Kateřina 6km ženy do 39 let 118
Tůmová Zuzana 6km ženy do 39 let 154
Urban Petr 6km muži nad 40 let 147
Urban Petr 6km muži do 39 let 151
Václavová Linda Musher klub JCC 12km ženy do 39 let 56
Vaněček Tomáš 12km muži do 39 let 38
Vaňková Renata 6km ženy nad 40 let 115
Vaňková Veronika 6km ženy do 39 let 127
Vášová Lenka 6km ženy nad 40 let 119
Vášová Veronika České Budějovice 6km ženy do 39 let 120
Vávra Jan Sudoku-klub.cz 12km muži do 39 let 60
Věncek Matěj Tábor 6km muži do 39 let 152
Vithová Eva 6km ženy nad 40 let 109
Vithová Martina 12km ženy do 39 let
Vojtěchová Zuzana 6km ženy do 39 let 90
Vondruška Jan SC Vubr-sport 12km muži do 39 let 23
Vyskočil David Ski klub Šumava Vimperk 6km muži do 39 let 111
Vyskočil Pavel Ski klub Šumava Vimperk 6km muži nad 40 let 112
Vyskočil Vítek Ski klub Šumava Vimperk 6km muži do 39 let 113
Vysoudilová Kateřina innogy / E.ON 12km ženy do 39 let 59
zbořilová Martina 12km ženy do 39 let
Zika Ludek 6km muži nad 40 let 81
Zikova Natalie 6km ženy do 39 let 82
Zindulka Robert 12km muži do 39 let
Zítová Alena 6km ženy nad 40 let 130
Zoderer Josef Praha 12km muži nad 40 let 46
Zodererová Václava Sokol Žižkov Praha 6km ženy nad 40 let 144
Žáková Aneta 6km ženy do 39 let 83
Žirovnický Jiří 12km muži do 39 let 26

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6km ženy do 39 let 45
12km muži do 39 let 26
6km muži do 39 let 25
12km ženy do 39 let 21
12km muži nad 40 let 15
6km muži nad 40 let 12
6km ženy nad 40 let 11
12km ženy nad 40 let 5
Celkem 160