Detail závodu

Růžovský panter

Růžová

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

16.06.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6,9km

Pořadatel a kontakt

obec Růžová


Tel.:
info@obec-ruzova.cz

WEB
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Náš Růžovský panter je určen pro všechny rekreační a hobby běžce a pro všechny ty, kteří se chtějí jen tak proběhnout. MAXIMÁLNÍ POČET ÚČASTNÍKŮ je 150 běžců! Těšíme se na Vás v Růžové! www.obec-ruzova.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Ambrožová Veronika DRMONOK 6,9km Ženy 1969 až 2000 83
Barcal Pavel konkordia děčín 6,9km Muži 1951 až 1968 10
Barcalová Milada konkordia děčín 6,9km Ženy 1951 až 1968 11
Bartošová Květoslava Kůže-Bartoš 6,9km Ženy 1951 až 1968 31
Bašus Libor 6,9km Muži 1951 až 1968 49
Bašusová Ivana 6,9km Ženy 1951 až 1968 50
Beran Lukáš LEGO 6,9km Muži 1969 až 2000 22
Bošková Jana Drmonok 6,9km Ženy 1951 až 1968 89
Bouma Jakub Zdechnu na nohy 6,9km Muži 1969 až 2000
Bříško Antonín 6,9km Muži 1950 a starší 46
Bříšková Karolína 6,9km Juniorky 2001 a mladší
Bucharová Lenka 6,9km Ženy 1969 až 2000 38
Dolejš Martin Děčínský pantofle 44 6,9km Muži 1969 až 2000 37
Dopitová Michaela 6,9km Ženy 1969 až 2000 81
Dvořák Čestmír 6,9km Muži 1969 až 2000 97
Fialová Eva 6,9km Juniorky 2001 a mladší 84
Fišer Roman HC Biolit 6,9km Muži 1969 až 2000 51
Friš Ladislav 6,9km Muži 1950 a starší 115
Gajdůšková Danuše 6,9km Ženy 1969 až 2000 93
Hatle Eva 6,9km Ženy 1969 až 2000 39
Havel Jakub HC BIOLIT 6,9km Muži 1969 až 2000 76
Havlíčková Kateřina 6,9km Ženy 1969 až 2000 96
Havránek Jiří Děčín IX - Bynov 6,9km Muži 1969 až 2000 6
Holeček Jiří Běžci Chomutov 6,9km Muži 1969 až 2000 65
Horák Roman 6,9km Muži 1969 až 2000 102
Hozáková Alena LTC Děčín 6,9km Juniorky 2001 a mladší 85
Hueberová Eva HC Biolit 6,9km Ženy 1969 až 2000 66
Jana Ockova Janov 6,9km Ženy 1969 až 2000 40
Janečková Lenka 6,9km Ženy 1969 až 2000 47
Ježek Jakub SK APD Děčín 6,9km Junioři 2001 a mladší 67
Kikalová Věra 6,9km Ženy 1969 až 2000 150
Kikalová Veronika 6,9km Juniorky 2001 a mladší 80
Knoblochová Hedvika Kamenické běhny 6,9km Ženy 1969 až 2000 16
Kočková Alena 6,9km Ženy 1969 až 2000 116
Kozel Martin Tongue is hanging out 6,9km Muži 1969 až 2000 68
Kracmanová Hana Kamenické běhny 6,9km Ženy 1969 až 2000 17
Kral Ludek Janov 6,9km Muži 1951 až 1968 69
Králová Edita 6,9km Ženy 1969 až 2000 107
Kramerová Vladimíra 6,9km Ženy 1969 až 2000 52
Kremla Tomáš Brutal team Děčín 6,9km Muži 1969 až 2000 53
Krůtil František 6,9km Muži 1969 až 2000 110
Kučerová Katarína KONKORDIA Děčín 6,9km Ženy 1951 až 1968 18
Kudynová Irena 6,9km Ženy 1969 až 2000 48
Lučko Denis 6,9km Junioři 2001 a mladší 106
Majer Jan 6,9km Junioři 2001 a mladší 23
Majerová Adéla 6,9km Juniorky 2001 a mladší 24
Majerová Kateřina 6,9km Ženy 1969 až 2000 25
Málek Jiří 6,9km Muži 1969 až 2000 19
Malík Leoš Růžová 6,9km Muži 1951 až 1968 77
Malíková Martina Konkordia Děčín 6,9km Ženy 1969 až 2000 26
Masopustová Jana 6,9km Ženy 1969 až 2000 95
Michalisková Ivana 6,9km Ženy 1969 až 2000 78
Mikel Stanislav Selavie Rúžová 6,9km Muži 1951 až 1968 7
Mikelová Petra Selavie Růžová 6,9km Ženy 1969 až 2000 14
Milatová Martina 6,9km Ženy 1969 až 2000 98
Möll Lukáš 6,9km Muži 1969 až 2000 94
Motyčková Soňa TJ Běhavka 6,9km Ženy 1969 až 2000 70
Mrkos Filip 6,9km Muži 1969 až 2000 109
Mrkosová Kateřina 6,9km Ženy 1969 až 2000 108
Musil Adam SK APD Děčín 6,9km Junioři 2001 a mladší 9
Musilová Dagmar Jílové 6,9km Ženy 1969 až 2000 209
Němeček Martin ELTECH TEAM 6,9km Muži 1951 až 1968 1
Novák Jaroslav Brná n. Labem 6,9km Muži 1951 až 1968 35
Nováková Jana Brná n. Labem 6,9km Ženy 1969 až 2000 36
Pašek Ondřej 6,9km Muži 1969 až 2000 118
pašek Petr 6,9km Muži 1969 až 2000 119
Pavlíková Tereza Tete team 6,9km Ženy 1969 až 2000 54
Pavlišová Oldřiška 6,9km Ženy 1969 až 2000 41
Pekař Vítek 6,9km Junioři 2001 a mladší 113
Pekařová Žaneta 6,9km Ženy 1969 až 2000 114
Peterková Yveta Hrom parta 6,9km Ženy 1969 až 2000 44
Pivoňka Rudolf 6,9km Muži 1950 a starší 33
Pivoňková Petra Růžová 6,9km Ženy 1969 až 2000 8
Plaček Tomáš ASK Děčín 6,9km Muži 1951 až 1968 4
Podlipný Lukáš 6,9km Junioři 2001 a mladší 104
Podlipný Ondra 6,9km Junioři 2001 a mladší 105
Polakovská Gabriela 6,9km Ženy 1969 až 2000 15
Prchlíková Bohdana TJ Běhavka 6,9km Ženy 1969 až 2000 55
Prchlíková Bohdanka TJ Běhavka 6,9km Juniorky 2001 a mladší 56
Procházková Alena 6,9km Ženy 1969 až 2000
Procházková Barbora 6,9km Juniorky 2001 a mladší
Procházková Dagmar Pindulíny 6,9km Ženy 1969 až 2000 86
Procházková Terezie 6,9km Juniorky 2001 a mladší
Přibyl Luboš KONKORDIA Děčín 6,9km Muži 1951 až 1968 20
Přibylová Erika KONKORDIA Děčín 6,9km Ženy 1951 až 1968 27
Rathanský Jiří 6,9km Junioři 2001 a mladší 92
Rážová Olga Jílové 6,9km Ženy 1969 až 2000 34
Rusňák Pavel TJ Sokol Unhošť 6,9km Muži 1969 až 2000 12
Rusňáková Kateřina 6,9km Ženy 1969 až 2000 13
Růžička Aleš Kolbenka 6,9km Muži 1951 až 1968 112
Sasková Dagmar Princezna vole! 6,9km Ženy 1969 až 2000 61
Seiler Miroslav HC Biolit 6,9km Muži 1969 až 2000 57
Seiler Václav HC Biolit 6,9km Muži 1969 až 2000 58
Slawischová Marcela Penzion21 6,9km Ženy 1951 až 1968 21
Stehlíková Hana 6,9km Ženy 1969 až 2000 42
Steklý Radek 6,9km Muži 1969 až 2000 111
Suková Karla Povrlské běhny 6,9km Ženy 1969 až 2000 87
Šestořadová Martina Hrom parta 6,9km Ženy 1969 až 2000 45
Šuler Karel Převozníci 6,9km Muži 1950 a starší 88
Švehlíková Adéla Pindulíny 6,9km Juniorky 2001 a mladší 90
Tesařová Kateřina 6,9km Ženy 1969 až 2000 32
Topič Jaroslav 6,9km Junioři 2001 a mladší 91
Turková Kamila 6,9km Ženy 1969 až 2000
Uher Jaroslav 6,9km Muži 1969 až 2000 99
Uhlíř František 6,9km Muži 1969 až 2000 103
Urbánková Adéla 6,9km Ženy 1969 až 2000 117
Václav Prchlík TJ Běhavka 6,9km Muži 1969 až 2000 59
Vála Miroslav Růžová 6,9km Muži 1969 až 2000 28
Vejtruba Lukáš JaBell 6,9km Muži 1969 až 2000 2
Veťková Marie 6,9km Ženy 1969 až 2000 71
Vik Daniel 6,9km Muži 1969 až 2000
Viková Markéta 6,9km Ženy 1969 až 2000
Viková Natálie 6,9km Juniorky 2001 a mladší
Viková Valentýna 6,9km Juniorky 2001 a mladší
Vlasak Tomáš DRMONOK 6,9km Muži 1969 až 2000 3
Vlasáková Lucie DRMONOK 6,9km Ženy 1969 až 2000 5
Vokůrka Pavel HC Biolit 6,9km Muži 1969 až 2000 72
Votápek Antonín TJ Běhavka 6,9km Muži 1969 až 2000 60
Voth Jiří Penzion21 6,9km Muži 1969 až 2000 29
XXXXXXXXXXXXX 6,9km Junioři 2001 a mladší 999
Zámečníková Petra Penzion21 6,9km Ženy 1969 až 2000 30
Zámečníková Zdenka Jílové 6,9km Ženy 1969 až 2000 101
Zámečníková Zdenka Jílové 6,9km Ženy 1969 až 2000 62
Zavadil Leoš HC Biolit 6,9km Muži 1969 až 2000 73
Zavadilová Lucie HC Biolit 6,9km Juniorky 2001 a mladší 74
Zavadilová Martina HC Biolit 6,9km Ženy 1969 až 2000 82
Záveská Michaela 6,9km Ženy 1969 až 2000 75
Zrust Martin Janov 6,9km Muži 1969 až 2000 43
Živná Marie Konkordia Děčín 6,9km Ženy 1969 až 2000 63
Živný Jaroslav Konkordia Děčín 6,9km Muži 1951 až 1968 64

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6,9km Ženy 1969 až 2000 53
6,9km Muži 1969 až 2000 33
6,9km Juniorky 2001 a mladší 12
6,9km Muži 1951 až 1968 11
6,9km Junioři 2001 a mladší 10
6,9km Ženy 1951 až 1968 7
6,9km Muži 1950 a starší 4
Celkem 130