Detail závodu

Pivní běh

Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.05.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Pořadatel a kontakt

TOS Production


Tel.:
info@tosproduction.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Aleš Sládek alias arogant all STAR Team 6km 4 členné týmy 1
Altmanová Lenka Beer On The Run 6km 3 členné týmy 385
Ambrož Jan 6km Muži 118
Aubrecht David 6km 2 členné týmy 147
Badidová Stanislava Čerešně 6km 2 členné týmy 211
Bachová Michaela 6km 3 členné týmy 325
Bárta Michal 6km Muži 47
Bartáková Karolína Neporazitelní jednorožci 6km 4 členné týmy 497
Baxová Jana pohodové ámosky 6km Ženy 1437
Bayerl Jiří 6km 2 členné týmy 243
Beneš Kamil Bez treninku s.r.o. 6km Muži 125
Benešová Eva 6km Ženy 74
Benešová Jana 6km Ženy 73
Benešová Žaneta Bez treninku s.r.o. 6km 4 členné týmy 401
Berka Josef Bicák 6km 4 členné týmy 421
Berková Eva 6km 2 členné týmy 209
Beštová Jana 6km Ženy 90
Beštová Lenka Přeštická sluníčka 6km 2 členné týmy 1219
Bezděk Martin Chip & Dale 6km 2 členné týmy 255
Bílý Petr 6km Muži 106
Blaha Etienne FC Predators B 6km 3 členné týmy 313
Blažek Michal kreténi 6km 2 členné týmy 241
Blažek Martin 6km 3 členné týmy 364
Bobáková Petra 6km 4 členné týmy 469
Bohuslav Pavel Bohoušojc 6km 2 členné týmy 277
bouchal radek rytíři od kulatého stolu 6km 4 členné týmy 629
Břicháček Miloš adidas Runners Prague 6km Muži 114
Bublík Ondřej IUP 6km 4 členné týmy 525
Bubník Stanislav Moubearos 6km 4 členné týmy 565
Buňátová Zuzana 6km 3 členné týmy 367
Cepek Josef nemám 6km Muži 91
Cerha Michal 6km Muži 33
Cervenkova Zuzana Last-minute 6km 2 členné týmy 149
Cibulka Adam 6km 4 členné týmy 573
Civišová Zuzana 6km Ženy 69
Claus Eberhardt Bierfreunde Niederstetten 6km 4 členné týmy 413
Čepičková Ivana Agresivní vodky 6km 2 členné týmy 1310
Červeňák Radim FC Predators A 6km 3 členné týmy 316
Čudáková Anina ČuNě tým 6km 4 členné týmy 461
Daněčková Zuzana Tři pro zdraví 6km 3 členné týmy 358
Dezort Martin TJ Sokol Plzeň - Petřín 6km Muži 124
Dlugoš Vít Srtg Plzeň - Borci 6km 4 členné týmy 429
Duzbaba Tomáš Pijáci 6km 2 členné týmy 201
Dvořák Milan M+E+pivo 6km 2 členné týmy 295
Dvořák Miroslav Cobra11 6km Muži 650
Dvořáková Dana Action couple 6km Ženy 52
Eliáš Petr XS Energy drink 6km 2 členné týmy 1205
Eretová Lucie DVANDA a její promile 6km 4 členné týmy 409
Fabiánová Tereza Wellnessácí 6km 4 členné týmy 453
Fialka Václav Běžecká Tlupa 6km Muži 1485
Fialová Denisa Dopijem a pudem! 6km 4 členné týmy 501
Filipčík Tomáš AC R.U.M. (Tvoje bába chlastá pivo) 6km 2 členné týmy 267
Fišer Karel 6km Muži 120
Fojtík Tomáš 6km Muži 121
Folda Milan 6km Muži 133
Franzová Petra 6km Ženy 104
Fryč Ondřej Dutošvarcova korporace 6km 2 členné týmy 1207
Fryč Tomáš No limit Christy 6km 4 členné týmy 457
Gabrielová Ivana 6km 4 členné týmy 625
Gartner Jiří TUNEL 6km 2 členné týmy 1225
Gaudynová Pavla Mušketýři 6km 3 členné týmy 1316
Habichová Ludmila Běhny z Košutky 6km 2 členné týmy 279
Hajek Jan WPA team No.2 6km Muži 648
Hajná Michaela 6km 4 členné týmy 529
Hanzlíková Ilona Le Fracíci 6km 4 členné týmy 613
Hanzlíková Tereza 6km Ženy 71
Harant Antonin Base team 6km 4 členné týmy 581
Harmáček Václav Litice 6km Muži 38
Hauer Pavel Stálá žízeň 6km 3 členné týmy 388
Havlíčková Veronika 6km 2 členné týmy 231
Havlíková Martina Ibalgin-stádo 6km 3 členné týmy 361
Hejná Alena Madam dojela 6km 4 členné týmy 505
Hejret Vojtěch Rumíci 6km Muži 23
Hejsa Daniel 6km Muži 524
Hirman Lukas Osel racing 6km 2 členné týmy 225
Hnát Marek NH Litice 6km 4 členné týmy 425
Hodek Vilém Comba11 6km 2 členné týmy 269
Holeček Filip Beer brothers 6km 4 členné týmy 589
Honzíková Irena 6km 2 členné týmy 215
Horáček Jakub 6km Muži 105
Horová Martina Severní větry 6km 2 členné týmy 239
Houba Robert 6km 4 členné týmy 445
Houdková Lenka 6km 2 členné týmy 247
Hubený Marek Banáni 6km 4 členné týmy 633
Huml Aleš S.P.A.M. 6km 4 členné týmy 509
Humlová Kateřina WPA team No.1 6km 4 členné týmy 569
Hyndrák Honza 6km Muži 22
Hyťhová Eliška 6km Ženy 92
Chalupa Ladislav Kocourci 6km 2 členné týmy 265
Chalupná Kristýna 6km Ženy 25
Chlad Filip 6km Muži 93
Cholinská Veronika DronFest 6km 4 členné týmy 597
Ichnatolya Martin 6km 2 členné týmy 271
Jahnátková Aneta NAS NE DOGONYAT 6km 4 členné týmy 481
Janiková Anežka 6km Ženy 62
Janko Filip 6km Muži 61
Jánský Petr 6km Muži 88
Jaroš Pavel 6km 3 členné týmy 585
Jeřábek Pavel Vamos 6km Muži 41
Ježek Pavel Lenoch banda 6km 4 členné týmy 465
Jílková Petra Běžíme na pivo 6km 3 členné týmy 379
Jurčiková Alena Lipová 6km 3 členné týmy 355
Kabelka Jiří 6km Muži 94
Kabourková Tereza Matky sobě 6km 2 členné týmy 287
Kačírek Petr 6km Muži 39
Kadlec Martin 6km Muži 75
Kaislerová Markéta Klub rváčů 6km 2 členné týmy 281
Kantner Jan 6km Muži 109
Kapaipi Kunda 6km Muži 140
Kapoun Michal Momo team 6km 3 členné týmy 637
Karlík Tomáš 6km Muži 58
Klaskova Zuzana Forest Gump 6km Ženy 42
Klencová Simona Partička 6km 4 členné týmy 617
Klouček Martin Žatec 6km Muži 126
Kobza Martin 6km Muži 11
Kohout Václav vpk 6km Muži 46
Kolouch Miroslav Gym Class Heroes 6km Muži 57
Kopačka Vlastislav 6km Muži 6
Korelusová Veronika 6km Ženy 127
Kožený Pavel 6km 3 členné týmy 334
Kraft Jaroslav Točíme barely Plzeň 6km Muži 56
Král Martin KNK 6km Muži 82
Král Tomáš 6km Muži 70
Králíková Tereza Paja a Terka 6km 2 členné týmy 289
Kramářová Vladimíra RSáci 6km Ženy 80
Krámová Dagmar 6km Ženy 10
Krátký Antonín 6km Muži 128
Krátký Michal Bezmozci 6km 3 členné týmy 370
Kratochvíl Michal Eště můžem 6km 4 členné týmy 405
Kratochvíl Zdeněk 6km Muži 43
Kratochvílová Soňa Les Madames 6km 2 členné týmy 207
Krausová Natálie 6km Ženy 119
Krbec Jaroslav Šumavský Alkospolek 6km 2 členné týmy 297
Krc Patrik 6km Muži 136
Krejčí Jiří 6km Muži 84
Krpal Karel 6km Muži 12
Krsek Jiří Inaircom2 6km 3 členné týmy 394
Kršňák Martin 6km Muži 135
Krupová Alena Hluštíci 6km 3 členné týmy 328
Křen Jan 6km Muži 72
Křenová Ludmila Fullmetal 6km 2 členné týmy 217
Kříž Jan Jednonohá antilopa 6km 4 členné týmy 533
Kubátová Hana 6km Ženy 108
Kučerová Jana Klatovští šneci 6km 4 členné týmy 537
Kuderová Pavlína 6km Ženy 36
Kulaty Ladislav 6km Muži 95
Kulišan Stanislav 6km Muži 59
Kulišanová Andrea 6km Ženy 30
Kundrát Matěj Assa Abloy 6km 4 členné týmy 621
Kuttelwascherová Martina JuliMa 6km 2 členné týmy 1209
Kuzivová Lenka 6km Ženy 29
Kydlíček Ondřej TJ Start Plzeň 6km Muži 96
Kyenge Dan Besouro 6km Muži 116
Langová Irena Žížničky 6km 2 členné týmy 237
Legát Vojtěch 6km 2 členné týmy 251
Levová Věra Dopijem a půjdem 6km 3 členné týmy 310
Limberský Daniel 6km Muži 37
Lisenko Radim Cobra11 6km Muži 649
Liška Adam 6km Muži 85
Lišková Marie sametoví obláčci 6km 4 členné týmy 513
Lorenc Ondřej 6km Muži 122
Lukešová Michala Lucky Zloduch 6km 2 členné týmy 291
Lukešová Terezie Intenzivní běhny 6km 4 členné týmy 601
Majerová Tereza Tři malý a tuplák 6km 4 členné týmy 609
Malá Magdaléna Rumíci 6km Ženy 20
Maleňák Miroslav 6km Muži 132
Mandaus Aleš Bezedna Team 6km 3 členné týmy 331
Mandausová Jana Pošťácký běhny 6km 4 členné týmy 473
Marečková Marie 6km Ženy 110
Markvart Jakub Cubicor Team 6km 2 členné týmy 259
Matějka Jiří 6km Muži 97
Mátlová Kateřina Rychlý nohy 6km 2 členné týmy 245
Matoušek Josef 6km Muži 98
Mayer Daniel 6km Muži 1216
Medo Mário 6km Muži 1215
Medveď Lubomír 6km Muži 31
Metlická Markéta Knedlíci 6km 3 členné týmy 304
Mihulka Zdeněk Tvoje máma! 6km 4 členné týmy 605
Milan Kašpar Kotyho koniny 6km 4 členné týmy 577
Mládková Lenka Intenzivní běhny 6km 4 členné týmy 593
Moravcova Katerina Duos Pivos 6km 2 členné týmy 273
Naar Petr Petík a Lucík 6km 2 členné týmy 235
Nedvědová Jana Tricák 6km 4 členné týmy 417
Nehodová Nicole Nušlova 6km 2 členné týmy 213
Němec Lukáš 6km Muži 76
Neubauerová Lucie 6km Ženy 35
Novotný David RSaci 6km Muži 129
Nožička Tomáš 6km Muži 21
Nýdlová Adéla 6km 2 členné týmy 275
Oliveriusová Monika 6km 4 členné týmy 485
Opalecký Petr Kunějovický Tour de beer 6km 2 členné týmy 253
Opička Jan 6km Muži 64
Ostrochovská Magdaléna 6km Ženy 28
Pacanda Dan 6km Muži 49
Palacký Václav Pivní Palačinky 6km 2 členné týmy 227
Pašek Miloslav KašparRumnigTeam chlapci 6km 4 členné týmy 477
Pašková Monika KasparRumningTeam divky 6km 3 členné týmy 340
Patejdlová Hana 6km Ženy 130
Patová Kateřina Kočičky 6km 4 členné týmy 541
Paulfranz Erik 6km Muži 134
Pavlík Petr 6km Muži 83
Pechová Tereza TerMiX 6km 2 členné týmy 283
Peklová Štěpánka 6km Ženy 63
Pěnkava Simona 6km Ženy 48
Peták Pavel FC Prohrajeme Lehce 6km Muži 50
Pištěková Barbora 6km Ženy 5
Plaubová Kateřina Lemonďačky 6km 2 členné týmy 219
Plch Pavel 6km Muži 77
Pluháčková Markéta 6km 2 členné týmy 1211
Pokorná Luciee 6km Ženy 27
Polívková Zuzana 6km Ženy 107
Popule Daniel 6km Muži 86
Pročka Jiří Action couple 6km Muži 51
Provinská Bára pohodové ámosky 6km 4 členné týmy 437
Přibylová Monika 6km Ženy 26
Psota Petr Zlomený játro 6km 3 členné týmy 301
Pulkrabkova Mirka Kotrmelec pres paletu 6km 3 členné týmy 343
Punčochážová Tereza BH team 6km 2 členné týmy 491
Putnoky Tomáš 6km Muži 89
Rabas Pavel Double ALE 6km 2 členné týmy 203
Rabochová Agáta adidas Runners Prague 6km Ženy 78
Račáková Kristina LáďoBorcí 6km 2 členné týmy 221
Rádlová Lenka Vyšlapaný kecky 6km 4 členné týmy 441
Rauscherova Jana Tým neohrožených žen 6km 3 členné týmy 391
Rodek Martin BezTuzBla 6km 3 členné týmy 521
Ronovská Pavla 6km Ženy 115
Roula Jan 6km Muži 66
Rozšafný Michal Dream Team 6km 2 členné týmy 261
Sakařová Barbora SPOŽÚS 6km 3 členné týmy 382
Schinabková Markéta AKM Viktoria 6km 3 členné týmy 337
Schýbalová Tereza 6km 2 členné týmy 1213
Sigmund Luděk Ag násosky 6km Muži 99
Sikyta Roman BH team 6km 2 členné týmy 489
Silovská Zuzana 6km Ženy 13
Skalka Jakub 6km Muži 44
Sladka Lucie Slaďoši 6km 2 členné týmy 1201
Slivoňová Marie L&M 6km 2 členné týmy 293
Smetana Jiří 6km Muži 588
Sobotník Adam 6km Muži 15
Soukup Pavel WPA team No.2 6km 3 členné týmy 373
Soukupová Lucie 6km Ženy 87
Soustružník Jiří lazaři 6km 2 členné týmy 249
spacek martin Fógl 6km Muži 100
SPOUSTA MICHAL Parta HIC z Cerhovic 6km 2 členné týmy 285
Starý Lukáš Bachoři 6km 4 členné týmy 545
stejskal Jakub Picní šneci 6km 3 členné týmy 319
Stelzerová Michaela 6km Ženy 67
Strádal Honza 6km Muži 101
Straka Zdeněk BK Dorados 6km 3 členné týmy 349
Stupka Tomáš VSP 6km 4 členné týmy 549
Svoboda Jiří VelBud team 6km Muži 54
Svoboda Jiří JiRa 6km 2 členné týmy 299
Sýkora Tomáš 6km Muži 40
Sýkorová Petra 6km Ženy 34
Šašková Lucie Spartan chicks 6km 4 členné týmy 433
Šedivá Lenka Adidas runners Prague 6km Ženy 65
Šedová Jitka 6km Ženy 112
Šetlík František 6km Muži 16
Šik Martin Rumíci 6km Muži 19
Šimková Lucie Couráci 6km 4 členné týmy 553
Šindlerová Dita Ligueeere 6km 3 členné týmy 7
Šištík Ivan 6km Muži 113
Škarda Zdeněk Haka racing team 6km 3 členné týmy 352
Škola Pavel internetovestranky.com 6km Muži 53
Škop Petr 6km Muži 123
Škrlant Martin Inaircom 6km 3 členné týmy 397
Šlajerová Markéta 6km Ženy 32
Šlecha Jan AKS team 6km 3 členné týmy 322
Šmejkalová Romana Ovečka 6km 3 členné týmy 1307
Šmídovec Patrik 6km Muži 131
Šneidr David Nuly od Lenocha 6km 4 členné týmy 561
Špot Jan Chlapský klub a alkoholičky 6km Muži 79
Štědrý Matěj Trapézák 6km 3 členné týmy 307
Štefanová Anna 6km Ženy 102
Štefflová Lenka Násosky 6km 2 členné týmy 223
Štěpán Vítězslav 6km Muži 24
Švehlová Michaela 6km Ženy 103
Švejda Lukáš 6km Muži 18
Švihovec Christian Bear Masters 6km 4 členné týmy 449
Tintěrova Tereza Sofa Predators 6km 2 členné týmy 1203
Toman Jiří RSáci 6km Muži 81
Toncar Václav 6km Muži 17
Trlica Jiří Spencer & Hill 6km 2 členné týmy 233
Turgau Tomáš 6km 2 členné týmy 1223
Ulrychová Barbora 6km Ženy 55
Urban Marek Vocasové 6km 2 členné týmy 205
Vacková Petra 6km Ženy 68
Václavíková Aneta 6km Ženy 14
Valdhansová Lucie Kingos 6km 3 členné týmy 376
Valenta Jan 6km Muži 60
Vaněk Roman VanRun 6km 2 členné týmy 263
Velíšek Ondřej DANKESCHNELL 6km 3 členné týmy 1301
Velíšek Václav VEL-NES 6km 2 členné týmy 257
Veselá Šárka Jdeme na 5 6km 3 členné týmy 1313
Viktorin Tomas 6km 2 členné týmy 229
Vlasák Tomáš DRMONOK 6km 3 členné týmy 346
Vlk Tomáš Kolikrát žijem? 6km 3 členné týmy 1304
Vodička Miroslav Pivní Pupky 6km 4 členné týmy 557
Vogeltanzová Pavlína 6km 4 členné týmy 493
Voldrich Milos Kjokoušci 6km 2 členné týmy 1217
Vopičková Veronika 6km 4 členné týmy 517
Voráček Martin 6km 2 členné týmy 1221
Výborný Pavel 6km Muži 111
Wolframová Kristýna Agresivní vodka 6km Ženy 1312
Zukal Martin Juchů 6km Muži 117
Žourek Michal 6km Muži 45

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6km Muži 94
6km 2 členné týmy 67
6km 4 členné týmy 57
6km Ženy 46
6km 3 členné týmy 42
Celkem 306