Detail závodu

Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.05.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6km

Pořadatel a kontakt

TOS Production


Tel.:
info@tosproduction.cz

2018
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Badidová Stanislava Čerešně 6km 2 členné týmy 211
Bachová Michaela 6km 3 členné týmy 325
Bárta Michal 6km Muži 47
Bartáková Karolína Neporazitelní jednorožci 6km 4 členné týmy 497
Baxová Jana pohodové ámosky 6km Ženy 437
Bayerl Jiří 6km 2 členné týmy 243
Benešová Eva 6km Ženy 74
Benešová Jana 6km Ženy 73
Benešová Žaneta Bez treninku s.r.o. 6km 4 členné týmy 401
Berka Josef Bicák 6km 4 členné týmy 421
Berková Eva 6km 2 členné týmy 209
Beštová Jana 6km Ženy
Bezděk Martin Chip & Dale 6km 2 členné týmy 255
Blaha Etienne FC Predators B 6km 3 členné týmy 313
Blažek Michal kreténi 6km 2 členné týmy 241
Blažek Martin 6km 3 členné týmy
Bobáková Petra 6km 4 členné týmy 469
Bohuslav Pavel Bohoušojc 6km 2 členné týmy 277
Břicháček Miloš adidas Runners Prague 6km Muži 8
Bublík Ondřej IUP 6km 4 členné týmy 525
Bubník Stanislav Moubearos 6km 4 členné týmy
Buňátová Zuzana 6km 3 členné týmy
Cepek Josef nemám 6km Muži
Cerha Michal 6km Muži 33
Cibulka Adam 6km 4 členné týmy
Civišová Zuzana 6km Ženy 69
Claus Eberhardt Bierfreunde Niederstetten 6km 4 členné týmy 413
Červeňák Radim FC Predators A 6km 3 členné týmy 316
Čudáková Anina ČuNě tým 6km 4 členné týmy 461
Dlugoš Vít Srtg Plzeň - Borci 6km 4 členné týmy 429
Duzbaba Tomáš Pijáci 6km 2 členné týmy 201
Dvořáková Dana Action couple 6km Ženy 52
Eretová Lucie DVANDA a její promile 6km 4 členné týmy 409
Fabiánová Tereza Wellnessácí 6km 4 členné týmy 453
Fialka Václav Běžecká Tlupa 6km Muži 87
Fialová Denisa Dopijem a pudem! 6km 4 členné týmy 501
Filipčík Tomáš AC R.U.M. (Tvoje bába chlastá pivo) 6km 2 členné týmy 267
Fryč Tomáš No limit Christy 6km 4 členné týmy 457
Habichová Ludmila Běhny z Košutky 6km 2 členné týmy 279
Hajná Michaela 6km 4 členné týmy 529
Hanzlíková Tereza 6km Ženy 71
Harant Antonin Base team 6km 4 členné týmy
Harmáček Václav Litice 6km Muži 38
Havlíčková Veronika 6km 2 členné týmy 231
Havlíková Martina Ibalgin-stádo 6km 3 členné týmy 361
Hejná Alena Madam dojela 6km 4 členné týmy 505
Hejret Vojtěch Rumíci 6km Muži 23
Hejsa Daniel 6km Muži 524
Hirman Lukas Osel racing 6km 2 členné týmy 225
Hnát Marek NH Litice 6km 4 členné týmy 425
Hodek Vilém Comba11 6km 2 členné týmy 269
Honzíková Irena 6km 2 členné týmy 215
Horová Martina Severní větry 6km 2 členné týmy 239
Houba Robert 6km 4 členné týmy 445
Houdková Lenka 6km 2 členné týmy 247
Huml Aleš S.P.A.M. 6km 4 členné týmy 509
Humlová Kateřina WPA team No.1 6km 4 členné týmy
Hyndrák Honza 6km Muži 22
Hyťhová Eliška 6km Ženy
Chalupa Ladislav Kocourci 6km 2 členné týmy 265
Chalupná Kristýna 6km Ženy 25
Ichnatolya Martin 6km 2 členné týmy 271
Jahnátková Aneta NAS NE DOGONYAT 6km 4 členné týmy 481
Janiková Anežka 6km Ženy 62
Janko Filip 6km Muži 61
Jánský Petr 6km Muži 88
Jaroš Pavel 6km 3 členné týmy
Jeřábek Pavel Vamos 6km Muži 41
Ježek Pavel Lenoch banda 6km 4 členné týmy 465
Jurčiková Alena Lipová 6km 3 členné týmy 355
Kabelka Jiří 6km Muži
Kabourková Tereza Matky sobě 6km 2 členné týmy 287
Kačírek Petr 6km Muži 39
Kadlec Martin 6km Muži 75
Kaislerová Markéta Klub rváčů 6km 2 členné týmy 281
Kantner Jan 6km Muži 3
Karlík Tomáš 6km Muži 58
Klaskova Zuzana Forest Gump 6km Ženy 42
Kobza Martin 6km Muži 11
Kohout Václav vpk 6km Muži 46
Kolouch Miroslav Gym Class Heroes 6km Muži 57
Kožený Pavel 6km 3 členné týmy 334
Kraft Jaroslav Točíme barely Plzeň 6km Muži 56
Král Martin KNK 6km Muži 82
Král Tomáš 6km Muži 70
Králíková Tereza Paja a Terka 6km 2 členné týmy 289
Kramářová Vladimíra RSáci 6km Ženy 80
Krámová Dagmar 6km Ženy 10
Krátký Michal Bezmozci 6km 3 členné týmy
Kratochvíl Michal Eště můžem 6km 4 členné týmy 405
Kratochvíl Zdeněk 6km Muži 43
Kratochvílová Soňa Les Madames 6km 2 členné týmy 207
Krbec Jaroslav Šumavský Alkospolek 6km 2 členné týmy
Krejčí Jiří 6km Muži 84
Krpal Karel 6km Muži 12
Krupová Alena Hluštíci 6km 3 členné týmy 328
Křen Jan 6km Muži 72
Křenová Ludmila Fullmetal 6km 2 členné týmy 217
Kříž Jan Jednonohá antilopa 6km 4 členné týmy 533
Kubátová Hana 6km Ženy 2
Kučerová Jana Klatovští šneci 6km 4 členné týmy 537
Kuderová Pavlína 6km Ženy 36
Kulaty Ladislav 6km Muži
Kulišan Stanislav 6km Muži 59
Kulišanová Andrea 6km Ženy 30
Kuzivová Lenka 6km Ženy 29
Kydlíček Ondřej TJ Start Plzeň 6km Muži
Langová Irena Žížničky 6km 2 členné týmy 237
Legát Vojtěch 6km 2 členné týmy 251
Levová Věra Dopijem a půjdem 6km 3 členné týmy 310
Limberský Daniel 6km Muži 37
Liška Adam 6km Muži 85
Lišková Marie sametoví obláčci 6km 4 členné týmy 513
Lukešová Michala Lucky Zloduch 6km 2 členné týmy 291
Majerová Tereza Tři malý a tuplák 6km 4 členné týmy
Malá Magdaléna Rumíci 6km Ženy 20
Mandaus Aleš Bezedna Team 6km 3 členné týmy 331
Mandausová Jana Pošťácký běhny 6km 4 členné týmy 473
Marečková Marie 6km Ženy 4
Markvart Jakub Cubicor Team 6km 2 členné týmy 259
Matějka Jiří 6km Muži
Mátlová Kateřina Rychlý nohy 6km 2 členné týmy 245
Matoušek Josef 6km Muži
Medo Mário 6km Muži 45
Medveď Lubomír 6km Muži 31
Metlická Markéta Knedlíci 6km 3 členné týmy 304
Milan Kašpar Kotyho koniny 6km 4 členné týmy
Moravcova Katerina Duos Pivos 6km 2 členné týmy 273
Naar Petr Petík a Lucík 6km 2 členné týmy 235
Nedvědová Jana Tricák 6km 4 členné týmy 417
Nehodová Nicole Nušlova 6km 2 členné týmy 213
Němec Lukáš 6km Muži 76
Neubauerová Lucie 6km Ženy 35
Nožička Tomáš 6km Muži 21
Nýdlová Adéla 6km 2 členné týmy 275
Oliveriusová Monika 6km 4 členné týmy 485
Opalecký Petr Kunějovický Tour de beer 6km 2 členné týmy 253
Opička Jan 6km Muži 64
Ostrochovská Magdaléna 6km Ženy 28
Pacanda Dan 6km Muži 49
Palacký Václav Pivní Palačinky 6km 2 členné týmy 227
Pašek Miloslav KašparRumnigTeam chlapci 6km 4 členné týmy 477
Pašková Monika KasparRumningTeam divky 6km 3 členné týmy 340
Patová Kateřina Kočičky 6km 4 členné týmy 541
Pavlík Petr 6km Muži 83
Pechová Tereza TerMiX 6km 2 členné týmy 283
Peklová Štěpánka 6km Ženy 63
Pěnkava Simona 6km Ženy 48
Peták Pavel FC Prohrajeme Lehce 6km Muži 50
Plaubová Kateřina Lemonďačky 6km 2 členné týmy 219
Plch Pavel 6km Muži 77
Pokorná Luciee 6km Ženy 27
Polívková Zuzana 6km Ženy 1
Popule Daniel 6km Muži 86
Pročka Jiří Action couple 6km Muži 51
Provinská Bára pohodové ámosky 6km 4 členné týmy 437
Přibylová Monika 6km Ženy 26
Psota Petr Zlomený játro 6km 3 členné týmy 301
Pulkrabkova Mirka Kotrmelec pres paletu 6km 3 členné týmy 343
Punčochážová Tereza BH team 6km 2 členné týmy 491
Putnoky Tomáš 6km Muži 89
Rabas Pavel Double ALE 6km 2 členné týmy 203
Rabochová Agáta adidas Runners Prague 6km Ženy 78
Račáková Kristina LáďoBorcí 6km 2 členné týmy 221
Rádlová Lenka Vyšlapaný kecky 6km 4 členné týmy 441
Rodek Martin BezTuzBla 6km 3 členné týmy 521
Ronovská Pavla 6km Ženy 9
Roula Jan 6km Muži 66
Rozšafný Michal Dream Team 6km 2 členné týmy 261
Schinabková Markéta AKM Viktoria 6km 3 členné týmy 337
Sigmund Luděk Ag násosky 6km Muži
Sikyta Roman BH team 6km 2 členné týmy 489
Silovská Zuzana 6km Ženy 7
Skalka Jakub 6km Muži 44
Slivoňová Marie L&M 6km 2 členné týmy 293
Smetana Jiří 6km Muži
Sobotník Adam 6km Muži 15
Soukup Pavel WPA team No.2 6km 3 členné týmy
Soustružník Jiří lazaři 6km 2 členné týmy 249
spacek martin Fógl 6km Muži
SPOUSTA MICHAL Parta HIC z Cerhovic 6km 2 členné týmy 285
Starý Lukáš Bachoři 6km 4 členné týmy 545
stejskal Jakub Picní šneci 6km 3 členné týmy 319
Stelzerová Michaela 6km Ženy 67
Strádal Honza 6km Muži
Straka Zdeněk BK Dorados 6km 3 členné týmy 349
Stupka Tomáš VSP 6km 4 členné týmy 549
Svoboda Jiří VelBud team 6km Muži 54
Svoboda Jiří JiRa 6km 2 členné týmy
Sýkora Tomáš 6km Muži 40
Sýkorová Petra 6km Ženy 34
Šašková Lucie Spartan chicks 6km 4 členné týmy 433
Šedivá Lenka Adidas runners Prague 6km Ženy 65
Šedová Jitka 6km Ženy 6
Šetlík František 6km Muži 16
Šik Martin Rumíci 6km Muži 19
Šimková Lucie Couráci 6km 4 členné týmy 553
Šindlerová Dita Ligueeere 6km 3 členné týmy 358
Šištík Ivan 6km Muži 13
Škarda Zdeněk Haka racing team 6km 3 členné týmy 352
Škola Pavel internetovestranky.com 6km Muži 53
Šlajerová Markéta 6km Ženy 32
Šlecha Jan AKS team 6km 3 členné týmy 322
Šneidr David Nuly od Lenocha 6km 4 členné týmy
Špot Jan Chlapský klub a alkoholičky 6km Muži 79
Štědrý Matěj Trapézák 6km 3 členné týmy 307
Štefflová Lenka Násosky 6km 2 členné týmy 223
Štěpán Vítězslav 6km Muži 24
Švejda Lukáš 6km Muži 18
Švihovec Christian Bear Masters 6km 4 členné týmy 449
Toman Jiří RSáci 6km Muži 81
Toncar Václav 6km Muži 17
Trlica Jiří Spencer & Hill 6km 2 členné týmy 233
Ulrychová Barbora 6km Ženy 55
Urban Marek Vocasové 6km 2 členné týmy 205
Vacková Petra 6km Ženy 68
Václavíková Aneta 6km Ženy 14
Vaněk Roman VanRun 6km 2 členné týmy 263
Velíšek Václav VEL-NES 6km 2 členné týmy 257
Viktorin Tomas 6km 2 členné týmy 229
Vlasák Tomáš DRMONOK 6km 3 členné týmy 346
Vodička Miroslav Pivní Pupky 6km 4 členné týmy 557
Vogeltanzová Pavlína 6km 4 členné týmy 493
Vopičková Veronika 6km 4 členné týmy 517
Výborný Pavel 6km Muži 5
Wolframová Kristýna Agresivní vodka 6km Ženy 60

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6km Muži 65
6km 2 členné týmy 51
6km 4 členné týmy 45
6km Ženy 38
6km 3 členné týmy 27
Celkem 226