Detail závodu

Běh kolem jezera Most- 8.ročník

Most

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.10.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

11km

4,5km

Pořadatel a kontakt

Petr Pabišta


Tel.:
petrpabista@seznam.cz

2018
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Synáček Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 488
Akulenková Anita 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 192
Andresová Lenka Srtg Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 107
Babinčáková Veronika SRTG Strupčice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 70
Bachová Monika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 16
Baierlová Aneta 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 304
Bambas Jan Pivošlap Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 305
Barancova Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 306
Barcal Petr Loučná 956 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 444
Bartáková Pavla Brutalteam Děčín 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 307
Basák Jaroslav Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 250
Basel Miroslav Kralupy nad Vltavou 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 308
Baselová Marcela Kralupy nad Vltavou 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 309
Bayer Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 445
Belej Tomáš SRTG Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 108
Bělohlávek Pavel 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 310
Bělohlávek Pavel Jirkov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 109
Benčíková Zdenka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 311
Benda Pavel Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 312
Bendová Lucie Samuraj Gym Chodov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 313
Benešová Kateřina ZF Electronics Klášterec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 62
Benešová Kristýna ZF Electronics Klášterec 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 87
Benešová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 110
Benešová Pavlína ZF Electronics Klášterec 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 86
Bennová Petra 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 446
Bernt Karel SWEEP ULTIMATE GYM 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 447
Bišická Radka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 271
Bláhová Michaela AMA Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 111
Bláhová Monika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 14
Bláhová Tereza 4,5km Ženy bez rozdílu věku 39
Blatská Radana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 272
Boček Jiří ASICSFrontRunnerCZE 4,5km Muži bez rozdílu věku 82
Bodlák Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 193
Bošková Dana BŽB 4,5km Ženy bez rozdílu věku 54
Brátová LEnka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 314
Brátová Nela 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 315
Brátová Valerie 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 316
Brejška Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 194
Brožek Jiří Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 317
Brožek Oldřich Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 318
Brzek Daniel 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 1
Brzek Tomáš Statutární město Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 112
Brzobohatá Danuše 4,5km Ženy bez rozdílu věku 113
Bujárek Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 251
Canini Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 448
Canini Marek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 449
Caniniová Eva 4,5km Ženy bez rozdílu věku 450
Capoušková Diana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 451
Cibulka Štěpán 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 319
Civín Jiří Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 252
Coprivova Eva Žatec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 320
Čádová Michala Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 321
Čanecká Jana Yanfeng 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 195
Čápová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 196
Čejka Jaroslav 4,5km Muži bez rozdílu věku 114
Čermák Ondřej Rozběhej Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 72
Černá Petra 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 17
Černohorský Dominik AK Litvínov 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 322
Čížová Petra 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 273
Čoudková Klára 4,5km Ženy bez rozdílu věku 323
Daliborová Ivana Daliborci 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 115
Ďásková Martina Myrnyx Tyrnyx 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 324
Dietrich Petr Loučná 956 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 116
Dlouhý Bohumil nereg. 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 253
Dohnal Jan 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 117
Dohnalová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 118
Doležalová Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 197
Dolnáková Denisa Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 489
Drastík Jakub Unipetrol 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 325
Drengubáková Lucie 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 119
Drexlerová Šárová Markéta 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 198
Dřevikovský Jaroslav Volíbal Jirkov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 30
Duben Jiří Teplice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 199
Duchan Vladimír 4,5km Muži bez rozdílu věku 200
Dulava Radek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 326
Dvořáček Jan Rozběhej Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 84
Dvořák Jiří Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 327
Dvořáková Dana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 61
Dvořáková Edita Vopice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 120
Dvořáková Ivana 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 328
Dvořáková Martina Unipetrol 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 18
Dvořáková Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 121
Egrt Marcel K68 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 201
Eisenhammer Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 452
Ekrtová Kamila ASK Elna Počerady 4,5km Ženy bez rozdílu věku 453
Elicar Vladimír 4,5km Muži bez rozdílu věku 329
Faberová Martina Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 202
Faberová Sabina 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 203
Faiferová Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 52
Falter Lukáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 274
Faltusová Dita 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 330
Fauová Michaela Běžci Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 331
Feix Ivo Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 275
Feriancová Monika Avanti tým 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 98
Fialka František Běžci Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 254
Fiedlerová Karolína Rozběhej Litvinov 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 454
Fiedlerová Kateřina Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 276
Fiedlerová Kateřina Rozběhej Litvinov 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 277
Filingr Aleš AC Ústí nad Labem 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 332
Filip Ondrej SRTG Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 122
Filipová Barbora SRTG Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 123
Firák Bärtlová Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 333
Firák Dominik 4,5km Muži bez rozdílu věku 334
Fivebr Vladimír Sokol Vtelno 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 255
Fojtík Jaroslav Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 278
Fousek jn. Radek Tříkolky Trikke 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 490
Fousek Radek Tříkolky Trikke 4,5km Muži bez rozdílu věku 491
Franc Jaroslav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 335
Francová Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 336
Frey Eduard KČT Kralupy nad Vltavou 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 279
Freyová Michaela Běžecký klub Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 204
Funiok Jiří Loučná 956 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 205
Gaschlerová Kateřina Dubí 4,5km Ženy bez rozdílu věku 455
Gergel Jan 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 492
Gergelová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 493
Gonzorczyková Naďa BK Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 337
Gotthardová Veronika Trampolínky Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 124
Grežo Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 338
Gröblová Lucie 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 37
Hahn Hana Sweep Ultimate Gym 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 456
Hakl Albín 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 339
Halász Marek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 256
Hamouzova Jitka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 125
Hanák Radek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 126
Hanuš Matěj Můj Tým 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 457
Hanušová Barbora TEAM ŠTIBINGR 4,5km Ženy bez rozdílu věku 494
Haspra Jaroslav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 74
Havlíček Michal Jirkov 4,5km Muži bez rozdílu věku 458
Havlíček Zdeněk Jirkov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 459
Havlíčková Klára Jirkov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 460
Hendrych Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 6
Hladík Milan 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 257
Hladíková Alena Otvice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 206
Hojdar Josef Rozběhej Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 340
Holá Tereza Holátka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 85
Holatová Lenka Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 207
Holcr Milan AK Bílina 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 461
Holešta Jakub SOOB Kralupy nad Vltavou 4,5km Muži bez rozdílu věku 208
Hollick Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 209
Holý David Holátka 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 128
Holý David Holátka 4,5km Muži bez rozdílu věku 127
Horacek Ales Unipetrol rpa 4,5km Muži bez rozdílu věku 341
Hrdina Tomáš 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 258
Hrošek Jan Simona Run Team 4,5km Muži bez rozdílu věku 495
Hrůza Michal Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 129
Hrvolová Markéta Simona Run Team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 496
Hudák Pavel BK Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 342
Hudáková Helena BK Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 343
Charvát Jan 4,5km Muži bez rozdílu věku 344
Chleborád Tomáš UNIPETROL 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 210
Chlumecká Jana SRTG MOST 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 4
Ihnačincová Jitka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 345
Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 346
Iser Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 347
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE 4,5km Muži bez rozdílu věku 105
Jakubašek Tibor 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 57
Jakubašeková Kateřina 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 58
Janda Martin AVANTI Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 64
Jandečka Marcel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 497
Janeček Petr MOST 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 348
Janošo Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 349
Janošová Iveta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 350
Janošová Klára 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 351
Jedličková Linda 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 280
Jelínek Tomáš Tj Sokol Údlice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 9
Jetenská Michaela Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 130
JINDRA Marek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 352
Jirásek František Město Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 131
Jiří Hájek 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 353
Jonekova Nikol SRTG Strupcice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 132
Josef Melichar Ing. Simona Run Team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 498
Josef Porubčan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 354
Jurincová Eva 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 133
Jurinec Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 134
Juřenová Šárka Běhny 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 355
Juřinová Daniela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 356
Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 259
Kaderabkova Iva 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 357
Kadeřábková Petra Srtg strupčice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 12
Kameník Petr Běžecký klub Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 281
Kamenský Peter Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 211
Kapoun Tibor Jazykové centrum LITERA 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 135
Kapounová Veronika Jazykové centrum LITERA 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 136
Karasová Anna 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 212
Kavecký Aleš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 213
Kejkrt Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 93
Kelbichová Vendula Unipetrol 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 436
Kendziura Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 10
Kindl Karel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 358
Klail Vladimír Most 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 260
Kloudová Hana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 137
Kniha Tomáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 462
Knihová Adéla 4,5km Ženy bez rozdílu věku 463
Kobík Martin Cobram Team PPC 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 91
Kobrle Daniel Mělník 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 19
Kocourková Vendula Molekuly 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 359
Kocumova Jitka Drouzkovice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 360
Kohl Jiří Běžecký klub Unipetrol 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 214
Kohoutek Tomáš Emty Legs CC 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 282
Kohoutová Jaroslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 215
Kolaříková Eva Rozběhej Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 83
Kolářská Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 361
Kolářský Vladimír 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 362
Kopecký Aleš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 138
Kopecký Jiří BK Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 59
Korbášová Gabriela BK Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 363
Koskubová Klára Rozběháme Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 364
Kostková Jitka Běžci Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 365
Košťál Jiří 4,5km Muži bez rozdílu věku 66
Koštálová Lucie Rozběháme Teplice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 51
Kouba Radek Hopman team Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 366
Koudelka Martin Unipetrol RPA 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 283
Kovařík David Simona Run Team 4,5km Muži bez rozdílu věku 499
Kovářová Markéta TEAM ŠTIBINGR 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 284
Kraj Aleš 4,5km Muži bez rozdílu věku 285
Král Josef Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 78
Král Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 367
Králová Dagmar 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 368
Kraus Pavel 4,5km Muži bez rozdílu věku 286
Kraus Petr Klíny 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 139
Kritzbach Jan AK Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 159
Krocová Valerie Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 216
Kubeš Miloslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 22
Kubicek Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 369
Kubicová Jana 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 106
Kubíčková Kateřina 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 370
Kubíková Jana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 464
Kubovič Daniel DUKLA Spořice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 371
Kučera Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 103
Kučerová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 372
Kučerová Lucie STS Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 373
Kudrna Pavel Libořice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 28
Kuhnel Roman K68 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 217
Kukučová Anna SRTG Strupčice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 32
Kupkova Andrea Dvě běhny a jeden Milan 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 374
Kůrková Markéta 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 218
Kuřina Václav Simona Run Team 4,5km Muži bez rozdílu věku 500
Kutílková Kateřina SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 465
Kvapil Jaroslav 4,5km Muži bez rozdílu věku 287
Kvapilová Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 288
Lancinger David Vršanská uhelná a.s. 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 466
Langová Lenka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 7
Laufková Kateřina Fantasticka dvojka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 140
Lednová Veronika Dvě běhny a jeden Milan 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 375
Lehrl Josef Běžci Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 376
Ležal Aleš Blažim 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 141
Ležal Hynek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 142
Ležal Tomáš 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 143
Liebig Vilém 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 50
Liška Jirka Brutalteam Děčín 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 377
Lozincakova Tamara 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 144
Lucie Ležalová Ivana Blažim 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 145
Lukšík Ladislav Dlouhá Míle Ústí n.L. 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 378
Lunterová Andrea 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 379
Luxa Michal Běžci Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 289
Macek Jiří KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 380
Machuta Petr Magistrát města mostu 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 146
Majerova Karolína 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 381
Majerova Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 382
Maleček Roman 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 219
Malý Vojtěch Sweep Ultimate Gym 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 467
Maňák Luboš Magistrát města Mostu 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 220
Marášková Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 261
Marcikánová Michaela 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 383
Maresova Katerina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 147
Mareš Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 33
Marie Macháčna Anna 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 148
Martinková Jana SPRP Run Team 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 149
Martinovcová Bohdana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 468
Martišková Jaroslava Aroma 4,5km Ženy bez rozdílu věku 150
Masopust Karel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 290
Mašková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 151
Matošková Simona 4,5km Ženy bez rozdílu věku 501
Matošková Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 502
Matoušek Luboš Mattoni Free Run 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 221
Matuščínová Barbora SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 3
Melč Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 384
Menich Janeček Šárka ŠNECI V BĚHU 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 26
Menich Jiří ŠNECI V BĚHU 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 27
Meniuk Tomáš 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 262
Michalová Jana Otvice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 23
Mikolášková Pavla 4,5km Ženy bez rozdílu věku 222
Mityska Ondřej Běžecký klub Unipetrolu 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 385
Mládková Ivana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 71
Monzerová Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 43
MORAV Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 263
Morav Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 223
Moravová Blanka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 224
Moutvička Ondřej Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 63
Mraz Jaroslav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 386
Műllerová Pavlína 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 152
Musil Aleš 4,5km Muži bez rozdílu věku 387
Myroniuková Eva 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 388
Myslivec Jan Most 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 81
Naďal Michal FC Atletico Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 389
Nebeský Tomáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 225
Nekolová Simona Lovosice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 390
Němec Jaroslav Aroma 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 153
Nerad Jaroslav KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 34
Neradová Bohuslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 469
Nesvadbová Eliška Žatec 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 21
Nevečeřalová Veronika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 154
Nohejl Bohumil Baos Osek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 470
Nosková Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 155
Nováček Jaroslav Urvi to! 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 69
Novák Jaroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 391
Novák Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 88
Nováková Markéta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 471
Novotna Michaela 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 156
Oravcová Štěpánka Fantasticka dvojka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 226
Oravec Vít 4,5km Muži bez rozdílu věku 227
Orság Josef 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 228
Ortmannová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 392
Ostopenkova Petra 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 393
Pabišta Karel C6T 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 157
Paďourková Simona 4,5km Ženy bez rozdílu věku 76
Pallayová Kristína 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 158
Pánková Jana Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 394
Panošková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 65
Panuška David SRTG Strupčice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 5
Paparega Jan Statutární město Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 160
Parasková Helena Mattoni Freerun Děčín 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 161
Páša Petr Už tam budeeem?! 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 472
Pataky Marek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 229
Paťava Karel Sedlec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 89
Pátek Tomáš JIP Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 162
Pechancová Adéla KRASOBRUSLENÍ MOST 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 94
Pechancová Daniela KRASOBRUSLENÍ MOST 4,5km Ženy bez rozdílu věku 101
Pejlová Miluše 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 36
Pekarova Petra 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 264
Pelcman Miloš Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 60
Pergerová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 104
Pergl Ondřej 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 95
Perglova Alena Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 395
Perglová Šárka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 291
Petra Králíčková Běžci Chomutov+SRTG Strupčice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 2
Petrášová Lucie Běhny 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 230
Petrenova Stepanka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 25
Petržílková Julie 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 292
Pikart František 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 265
pisarik Jakub Deny gym 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 102
Piwowarski Frantisek SRTG Strupcice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 163
Podběhlá Věra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 55
Podzimková Markéta 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 396
Polián Radek 4,5km Muži bez rozdílu věku 293
Pomahač Václav Pento Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 397
Poštová Barbora 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 24
Poustková Andrea 4,5km Ženy bez rozdílu věku 164
Poživilová Romana Trampolínky Litvínov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 165
Praženicová Stanislava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 294
Pressl Michal Bikolka Team Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 295
Presslová Leona 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 398
Pric Rostislav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 38
Pricová Jitka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 35
Procházková Eva 4,5km Ženy bez rozdílu věku 399
Procházková Zdeňka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 473
Prokeš Petr Sweep ultimate gym 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 474
Průša Lukáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 475
Průšová Barbora 4,5km Ženy bez rozdílu věku 166
Průšová Kamila 4,5km Ženy bez rozdílu věku 167
Pták Zdeněk 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 400
Punt Jaroslav Avanti tým 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 99
Pyskatý Jan Transformers 42 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 168
Radics Marek Magistrát města Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 169
Rajchmanová Lenka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 231
Rambousková Eva Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 42
Reblová Klára 4,5km Ženy bez rozdílu věku
Rigl Lukáš forfun 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 232
Richterova Michala 4,5km Ženy bez rozdílu věku 476
Rusínová Zuzana Complus 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 266
Rusňák Jan Chomutov 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 267
Rusňáková Ludmila Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 268
Rusová Jana Jirkov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 503
Růžička Martin Běžecký klub Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 233
Růžičková Zuzana Běžecký klub Unipetrol 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 234
Růžková Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 48
Řeháčková Věra Rozběháme Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 235
Sadílek Pavel 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 401
Sedláčková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 170
Sedlár Daniel Krušnoman Triathlon Team 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 402
Sedlárová Michaela Dvoreček 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 403
Seifert Radim 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 236
Seman Martin STS Chvojkovice-Brod 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 404
Sevcakova Veronika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 20
Schambergerová Jana Brutal team Děčín 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 405
Schandara Daniel SRTG Litvínov 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 406
Schmidt Michal Hopman Team Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 407
Simon Károly TEAM ŠTIBINGR 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 408
Sládek Vladimír Srtg Strupčice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 477
Sladká Petra Litvínov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 171
Slavčev Daniel TEAM ŠTIBINGR 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 409
Slejška Jorik Soob Kralupy nad Vltavou 4,5km Muži bez rozdílu věku 296
Soudek Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 269
SRB Tomáš Magic city Prague 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 45
Stanečková Michaela 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 92
Stará Tereza Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 410
Stárková Tereza 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 411
Stecker Luděk Sweep Ultimate gym 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 412
Stehlík Ondřej 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 11
Stehlíková Radka Běžci Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 413
Stehlíková Simona 4,5km Ženy bez rozdílu věku 172
Śtěch Martin AK Bílina 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 173
Steinerová Gabriela Běžci Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 478
Stejskal Jakub Klub Pavla Sadílka 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 414
Sterrová Miroslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 100
Straková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 237
Straussová Jaroslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 96
Strnad Milan Dvě běhny a jeden Milan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 415
Sutner Pavel 4,5km Muži bez rozdílu věku 416
Svašek Petr TJ SOKOL Obrnice 4,5km Muži bez rozdílu věku 479
Svoboda Ivo Běžecký klub Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 297
Sýkora Lukáš SRTG Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 417
Sýkora Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 418
Sýkora Tomáš BK Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 49
Syrová Radka Trampolínky Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 238
Šajner Zdeněk 4,5km Muži bez rozdílu věku 419
Šaštinská Světlana Praha 4,5km Ženy bez rozdílu věku 239
Šaštinský Petr Praha 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 240
Šebrle Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 480
Šimkovičová Lucia Jirkov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 31
Šinágl Antonín 4,5km Muži bez rozdílu věku 481
Šindelářová Nela Rozběhej Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 174
Šíp Radek 4,5km Muži bez rozdílu věku 420
Škaloudová Petra Běžci Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 421
Škaloudová Veronika AK Most 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 241
Šlosrová Kristýna 4,5km Ženy bez rozdílu věku 482
Šmejc ml. Jan Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 175
Šmeráková Petra BK Žatec/Hopman Team 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 422
Šolc Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 423
Šrámková Hana 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 80
Šrůmová Jana Vopice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 56
Štěchová Jana Rozběháme Teplice a okolí 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 176
Štolfa Ladislav Šneci v běhu 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 424
Štosková Martina AMA Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 177
Štroufová Petra 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 504
Šuráňová Emma TEAM ŠTIBINGR 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 298
Tall Pavel Pivovar Moucha 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 299
Tapšík Zdeněk 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 300
Taušnerová Alena Běhny 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 425
Tomáš Stanislav Sokol Zeměchy 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 426
Tomášková Gabriela Trampolínky Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 427
Touška Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 505
Toušková Petra 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 506
Trnková Štěpánka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 97
Trojáková Alena 4,5km Ženy bez rozdílu věku 428
Tropková Jitka rungo pro ženy 4,5km Ženy bez rozdílu věku 73
Trousil Jan Bauer Spedition 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 429
Tržický Lukáš Běžci Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 430
Ťupa Michal Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 178
Turčanová Vladislava Fitness Zimák Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 242
Turková Kamila Ústí nad Labem 4,5km Ženy bez rozdílu věku 483
Tuzarová Michaela Simona Run Team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 507
Tvrzník Tomáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 75
Typltová Anna Rozběháme Teplice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 484
Ullmann Michal Cobram team PPC 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 77
Ulrych Josef Srtg Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 431
Umhohová Ivana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 243
Unger Miroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 90
Urban Zdeněk SRTG Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 8
Vacek František laborka CS 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 509
Vágner Dušan PT 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 432
Vágner Jan Fitness Zimák Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 244
Vachrlon Václav ŠAK Chodov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 179
Vachtlova Lenka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 270
Vaicová Kamila SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 13
Vajcová Jitka UNIPETROL 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 245
Válečková Renata 4,5km Ženy bez rozdílu věku 301
Valentová Miroslava 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 180
Vališ Karel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 433
Vaněk Jan RD Vinařice 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 434
Vaněk Petr RD Vinařice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 435
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 53
Vejsada Lukas 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 437
Velisek Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 438
Veselá Edita 4,5km Ženy bez rozdílu věku 302
Veselý Martin 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 439
Veselý Petr Yanfeng 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 246
Vlach Michal Běžci Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 29
Vlachová Anna SRTG Strupčice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 440
Vodáková Jarmila Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 181
Vodička Petr DodaTeam 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 182
Vojtěchovský Ladislav VitaSport.cz 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 247
Vondra Pavel 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 44
Vorel Daniel SRTG Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 40
Vořechovská Kamila 4,5km Ženy bez rozdílu věku 68
Vyhnánek Josef SPRP Run Team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 183
Wagner Lucie Sayda 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 184
Waltera Michaela Team Bike Perštejn 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 185
Waltera Vladimir Team Bike Perštejn 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 186
Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 441
Zachová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 15
Zachová Šárka 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 41
Zajíc Aleš Yanfeng 4,5km Muži bez rozdílu věku 485
Zbuzek Jaroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 248
Zbuzková Blanka Unipetrol 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 249
Zeidelová Kateřina 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 187
Zeithaml Milan Baos Osek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 486
Zejda Králová Katka Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 67
Zelenková Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 303
Zemanová Jana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 442
Zich Roman 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 487
Zlata Jiří Zlaťáci 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 47
Zlatová Adéla Zlaťáci 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 46
Zvěřinová Eva Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 188
Žárský Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 79
Žatecká Marcela BK Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 443
Žitná Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 189
Žitný Jakub 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 190
Živec Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 191
Žižková Klára 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 508

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4,5km Ženy bez rozdílu věku 111
11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 96
11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 93
11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 80
4,5km Muži bez rozdílu věku 48
11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 46
4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 15
11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 11
4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 10
Celkem 510