Detail závodu

Běh kolem jezera Most- 8.ročník

Most

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

28.10.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

11km

4,5km

Dětský běh

Pořadatel a kontakt

Petr Pabišta


Tel.:
petrpabista@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Akulenková Anita 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 192
Andresová Lenka Srtg Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 107
Andrii Tereshchenko 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 580
Anna Gaertnerová Marie 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 510
Babinčáková Veronika SRTG Strupčice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 70
Bačová Jana MARAS team 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 511
Bachová Monika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 16
Baierlová Aneta 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 304
Balášová Kateřina atletika Litvínov, z.s. 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 512
Bambas Jan Pivošlap Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 305
Barancova Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 306
Barcal Petr Loučná 956 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 444
Bartáková Pavla Brutalteam Děčín 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 307
Basák Jaroslav Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 250
Basel Miroslav Kralupy nad Vltavou 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 308
Baselová Marcela Kralupy nad Vltavou 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 309
Bašová Blanka SRTG Strupcice 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 163
Bayer Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 445
Belej Tomáš SRTG Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 108
Bělohlávek Pavel 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 310
Bělohlávek Pavel Jirkov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 109
Benčíková Zdenka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 311
Benda Pavel Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 312
Bendová Lucie Samuraj Gym Chodov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 313
Benešová Kateřina ZF Electronics Klášterec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 62
Benešová Kristýna ZF Electronics Klášterec 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 87
Benešová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 110
Benešová Pavlína ZF Electronics Klášterec 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 86
Bennová Petra 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 446
Bernt Karel SWEEP ULTIMATE GYM 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 447
Bišická Radka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 271
Bláhová Michaela AMA Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 111
Bláhová Monika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 14
Bláhová Tereza 4,5km Ženy bez rozdílu věku 39
Blatská Radana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 272
Boček Jiří ASICSFrontRunnerCZE 4,5km Muži bez rozdílu věku 82
Bodlák Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 193
Bomberovič Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 550
Bošková Dana BŽB 4,5km Ženy bez rozdílu věku 54
Brátová LEnka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 314
Brátová Nela 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 315
Brátová Valerie 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 316
Brejška Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 194
Brožek Jiří Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 317
Brožek Oldřich Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 318
Brzek Daniel 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 1
Brzek Tomáš Statutární město Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 112
Brzobohatá Danuše 4,5km Ženy bez rozdílu věku 113
Bujárek Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 251
Canini Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 448
Canini Marek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 449
Caniniová Eva 4,5km Ženy bez rozdílu věku 450
Capoušková Diana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 451
Cibulka Štěpán 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 319
Civín Jiří Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 252
Civínová Jana Laborky CS 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 513
Coprivova Eva Žatec 4,5km Ženy bez rozdílu věku 320
Čádová Michala Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 321
Čanecká Jana Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 195
Čápová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 196
Čejka Jaroslav 4,5km Muži bez rozdílu věku 114
Čermák Ondřej Rozběhej Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 72
Černá Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 587
Černá Petra Laser dogz 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 514
Černá Petra 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 17
Černohorský Dominik AK Litvínov 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 322
Čížová Petra 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 273
Čoudková Klára 4,5km Ženy bez rozdílu věku 323
Daliborová Ivana Daliborci 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 115
Ďásková Martina Myrnyx Tyrnyx 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 324
Deutscha David 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 551
Dietrich Petr Loučná 956 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 116
Dlouhý Bohumil nereg. 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 253
Dlouhý Ondřej 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 515
Dohnal Jan 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 117
Dohnalová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 118
Doležalová Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 197
Dolnáková Denisa Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 489
Drastík Jakub Unipetrol 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 325
Drengubáková Lucie 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 119
Drexlerová Šárová Markéta 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 198
Dřevikovský Jaroslav Volíbal Jirkov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 30
Duben Jiří Teplice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 199
Duchan Vladimír 4,5km Muži bez rozdílu věku 200
Duchcov DD Dětský běh Děti D2
Dulava Radek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 326
Dvořáček Jan Rozběhej Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 84
Dvořák Jiří Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 327
Dvořáková Dana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 61
Dvořáková Edita Vopice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 120
Dvořáková Ivana 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 328
Dvořáková Martina Unipetrol 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 18
Dvořáková Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 121
Egrt Marcel K68 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 201
Eisenhammer Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 452
Ekrtová Kamila ASK Elna Počerady 4,5km Ženy bez rozdílu věku 453
Elicar Vladimír 4,5km Muži bez rozdílu věku 329
Faberová Martina Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 202
Faberová Sabina 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 203
Faiferová Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 52
Falter Lukáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 274
Faltusová Dita 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 330
Fauová Michaela Běžci Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 331
Feix Ivo Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 275
Feriancová Monika Avanti tým 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 98
Fialka František Běžci Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 254
Fiedlerová Karolína Rozběhej Litvinov 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 454
Fiedlerová Kateřina Rozběhej Litvinov 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 277
Fiedlerová Kateřina Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 276
Filingr Aleš AC Ústí nad Labem 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 332
Filip Ondrej SRTG Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 122
Filipová Barbora SRTG Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 123
Fílová Jana BK Běkodo Teplice 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 516
Firák Bärtlová Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 333
Firák Dominik 4,5km Muži bez rozdílu věku 334
Fivebr Vladimír Sokol Vtelno 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 255
Fojtík Jaroslav Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 278
Fousek jn. Radek Tříkolky Trikke 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 490
Fousek Radek Tříkolky Trikke 4,5km Muži bez rozdílu věku 491
Franc Jaroslav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 335
Francová Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 336
Frey Eduard KČT Kralupy nad Vltavou 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 279
Freyová Michaela Běžecký klub Unipetrol 4,5km Ženy bez rozdílu věku 204
Funiok Jiří Loučná 956 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 205
Gaschlerová Kateřina Dubí 4,5km Ženy bez rozdílu věku 455
Gergel Jan 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 492
Gergelová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 493
Gonzorczyková Naďa BK Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 337
Gotthardová Veronika Trampolínky Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 124
Grežo Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 338
Gröblová Lucie 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 37
Grosserová Kristýna 4,5km Ženy bez rozdílu věku 552
Grossmanová Gabriela Bílina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 553
Hahn Hana Sweep Ultimate Gym 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 456
Hakl Albín 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 339
Halász Marek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 256
Hamouzova Jitka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 125
HAMPL Michal Glassman TT Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 517
Hanák Radek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 126
Hanuš Matěj Můj Tým 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 457
Hanušová Barbora TEAM ŠTIBINGR 4,5km Ženy bez rozdílu věku 494
Haspra Jaroslav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 74
Hauf Patrik Moderní Pětiboj Kralupy nad Vltavou 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 518
Havlíček Michal Jirkov 4,5km Muži bez rozdílu věku 458
Havlíček Zdeněk Jirkov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 459
Havlíčková Klára Jirkov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 460
Helešicová Petra SRTG Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 8
Hendrych Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 6
Hladík Milan 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 257
Hladíková Alena Otvice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 206
Hlaváček Jirka Rozběháme Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 588
Hlaváček Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 600
Hojdar Josef Rozběhej Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 340
Holá Tereza Holátka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 85
Holatová Lenka Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 207
Holcr Milan AK Bílina 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 461
Holešta Jakub SOOB Kralupy nad Vltavou 4,5km Muži bez rozdílu věku 208
Hollick Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 209
Hollicková Michaela 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 519
Holý David Holátka 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 128
Holý David Holátka 4,5km Muži bez rozdílu věku 127
Horacek Ales Unipetrol rpa 4,5km Muži bez rozdílu věku 341
Hrdina Tomáš 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 258
Hrošek Jan Simona Run Team 4,5km Muži bez rozdílu věku 495
Hrůza Michal Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 129
Hrvolová Markéta Simona Run Team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 496
Hudák Pavel BK Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 342
Hudáková Helena BK Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 343
Hvozda Martin SRTG Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 554
Charvát Jan 4,5km Muži bez rozdílu věku 344
Chleborád Tomáš UNIPETROL 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 210
Chlumecká Jana SRTG MOST 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 4
Chudinová Jana 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 520
Ihnačincová Jitka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 345
Ihnačinec Jakub Krušnoman TT Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 346
Iser Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 347
Jahoda Zdeněk BK BĚKODO TEPLICE 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 105
Jakubašek Tibor 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 57
Jakubašeková Kateřina 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 58
Janda Martin AVANTI Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 64
Jandečka Marcel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 497
Janeček Petr MOST 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 348
Jankovič Jan 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 596
Janošo Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 349
Janošová Iveta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 350
Janošová Klára 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 351
Jedličková Linda 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 280
Jelínek Tomáš Tj Sokol Údlice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 9
Jetenská Michaela Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 130
JINDRA Marek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 352
Jirásek František Město Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 131
Jiří Hájek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 353
Jitka Funiok Vajcová UNIPETROL 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 245
Josef Melichar Ing. Simona Run Team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 498
Josef Porubčan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 354
Jurincová Eva 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 133
Jurinec Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 134
Juřenová Šárka Běhny 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 355
Juřinová Daniela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 356
Kacíř Zdeněk LOUČNÁ 956 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 259
Kačerová Alice Datech 4,5km Ženy bez rozdílu věku 581
Kaderabkova Iva 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 357
Kadeřábková Petra Srtg strupčice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 12
Kameník Petr Běžecký klub Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 281
Kamenský Peter Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 211
Kaplan Vladimír Cobram Team PPC 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 589
Kapoun Tibor Jazykové centrum LITERA 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 135
Kapounová Veronika Jazykové centrum LITERA 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 136
Karasová Anna 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 212
Kavalír Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 555
Kavecký Aleš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 213
Kejkrt Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 93
Kelbichová Vendula Unipetrol 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 436
Kendziura Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 10
Kindl Karel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 358
Kindl Libor Jägerteam 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 548
Kindl Václav Jägerteam 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 521
Kindlová Anna Jägerteam 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 522
Klail Vladimír Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 260
Klečková Libuše SRTG Strupčice 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 556
Kloudová Hana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 137
Kniha Tomáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 462
Knihová Adéla 4,5km Ženy bez rozdílu věku 463
Kobík Martin Cobram Team PPC 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 91
Kobrle Daniel Mělník 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 19
Kocourková Vendula Molekuly 4,5km Ženy bez rozdílu věku 359
Kocumova Jitka Drouzkovice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 360
Kočíb Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 557
Kohl Jiří Běžecký klub Unipetrol 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 214
Kohoutek Tomáš Emty Legs CC 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 282
Kohoutová Jaroslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 215
Kolaříková Eva Rozběhej Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 83
Kolářská Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 361
Kolářský Vladimír 4,5km Muži bez rozdílu věku 362
Končel Jan 4,5km Muži bez rozdílu věku 594
Konopásek Jaroslav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 558
Kopecký Aleš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 138
Kopecký Jiří BK Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 59
Kopecký Miloš Sweep Ultimate Gym 4,5km Muži bez rozdílu věku 523
Korbášová Gabriela BK Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 363
Koskubová Klára Rozběháme Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 364
Kostková Jitka Běžci Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 365
Kostlán Martin SRTG Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 559
Košťál Jiří 4,5km Muži bez rozdílu věku 66
Koštálová Lucie Rozběháme Teplice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 51
Kouba Radek Hopman team Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 366
Koubová Marcela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 524
Koudelka Martin Unipetrol RPA 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 283
Kovář Tomáš LéTo 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 560
Kovařík David Simona Run Team 4,5km Muži bez rozdílu věku 499
Kovářová Markéta TEAM ŠTIBINGR 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 284
Kraj Aleš 4,5km Muži bez rozdílu věku 285
Král Josef Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 78
Král Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 367
Králová Dagmar 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 368
Kratochvíl Dominik 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 525
Kraus Pavel 4,5km Muži bez rozdílu věku 286
Kraus Petr Klíny 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 139
Krejčí Jaroslav 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 561
Kristýna Hájková 4,5km Ženy bez rozdílu věku 542
Kritzbach Jan AK Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 159
Krocová Valerie Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 216
Kršová Michaela 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 526
Krupka Vladimír engine Litoměřice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 582
Kubeš Miloslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 22
Kubicek Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 369
Kubicová Jana 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 106
Kubíčková Kateřina 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 370
Kubíková Jana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 464
Kubovič Daniel DUKLA Spořice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 371
Kučera Jiří 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 103
Kučerová Lenka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 372
Kučerová Lucie STS Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 373
Kudrna Pavel Libořice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 28
Kuhnel Roman K68 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 217
Kujíček Michal BK Spořice/Sweep Ultimate Gym 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 562
Kukučová Anna SRTG Strupčice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 32
Kunik David Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 563
Kupkova Andrea Dvě běhny a jeden Milan 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 374
Kůrková Markéta 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 218
Kuřina Václav Simona Run Team 4,5km Muži bez rozdílu věku 500
Kutílková Kateřina SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 465
Kvapil Jaroslav 4,5km Muži bez rozdílu věku 287
Kvapilová Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 288
Lancinger David Vršanská uhelná a.s. 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 466
Landová Martina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 583
Langová Lenka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 7
Lauf Lukáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 564
Laufková Kateřina Fantasticka dvojka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 140
Lednová Veronika Dvě běhny a jeden Milan 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 375
Lehrl Josef Běžci Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 376
Lencová Lenka Rozběháme Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 565
Ležal Aleš Blažim 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 141
Ležal Hynek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 142
Ležal Tomáš 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 143
Liebig Vilém 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 50
Liška Jirka Brutalteam Děčín 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 377
Longauerova Lenka Rozběhej Litvínov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 527
Lozincakova Tamara 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 144
Lukšík Ladislav Dlouhá Míle Ústí n.L. 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 378
Lunterová Andrea 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 379
Luxa Michal Běžci Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 289
Macek Jiří KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 380
Maciga Blanka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 599
Machuta Petr Magistrát města mostu 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 146
Majerova Karolína 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 381
Majerova Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 382
Malá Irena AMA SCHOOL tým 4,5km Ženy bez rozdílu věku 566
Maleček Roman 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 219
Malý Vojtěch Sweep Ultimate Gym 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 467
Maňák Luboš Magistrát města Mostu 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 220
Manert Filip 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 567
Manertová Radka Rozběhej Litvínov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 568
Marášková Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 261
Marcikánová Michaela 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 383
Mareš Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 33
Marešová Kateřina Louny 4,5km Ženy bez rozdílu věku 147
Marie Macháčna Anna 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 148
Martinková Jana SPRP Run Team 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 149
Martinovcová Bohdana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 468
Martišková Jaroslava Aroma 4,5km Ženy bez rozdílu věku 150
Masopust Karel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 290
Mašková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 151
Matošková Simona 4,5km Ženy bez rozdílu věku 501
Matošková Veronika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 502
Matoušek Luboš Mattoni Free Run 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 221
Matuščínová Barbora SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 3
Meduna Vladimír Bikolka Team Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 145
Melč Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 384
Menich Janeček Šárka ŠNECI V BĚHU 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 26
Menich Jiří ŠNECI V BĚHU 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 27
Meniuk Tomáš 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 262
Michalová Jana Otvice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 23
Mikolášková Pavla 4,5km Ženy bez rozdílu věku 222
Mityska Ondřej Běžecký klub Unipetrolu 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 385
Mládková Ivana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 71
Monzerová Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 43
MORAV Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 263
Morav Petr 4,5km Muži bez rozdílu věku 223
Moravová Blanka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 224
Most DD Dětský běh Děti D4
Moutvička Ondřej Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 63
Mraz Jaroslav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 386
Mrkáček Stanislav BK Spořice/Sweep Ultimate Gym 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 569
Műllerová Pavlína 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 152
Musil Aleš 4,5km Muži bez rozdílu věku 387
Myroniuková Eva 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 388
Myslivec Jan Most 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 81
Naďal Michal FC Atletico Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 389
Nebeský Tomáš 4,5km Muži bez rozdílu věku 225
Nekolová Simona Lovosice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 390
Němec Jaroslav Aroma 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 153
Nerad Jaroslav KOB Litvínov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 34
Neradová Bohuslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 469
Nesvadbová Eliška Žatec 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 21
Netušilová Martina 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 528
Nevečeřalová Veronika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 154
Nigrin Přemysl Rozběhej Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 529
Nohejl Bohumil Baos Osek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 470
Nosková Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 155
Nováček Jaroslav Urvi to! 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 69
Novák Jaroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 391
Novák Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 88
Nováková Markéta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 471
Novotná Lenka 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 570
Novotný Adam Chomutov 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 571
Oravcová Štěpánka Fantasticka dvojka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 226
Oravec Vít 4,5km Muži bez rozdílu věku 227
Orság Josef 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 228
Ortmannová Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 392
Ostopenkova Petra 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 393
Pabišta Karel C6T 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 157
Paďourková Simona 4,5km Ženy bez rozdílu věku 76
Pallayová Kristína 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 158
Pánková Jana Běžci Chomutov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 394
Panocha Tomáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 530
Panošková Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 65
Panuška David SRTG Strupčice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 5
Paparega Jan Statutární město Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 160
Parasková Helena Mattoni Freerun Děčín 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 161
Pardubice DD Dětský běh Děti D3
Páša Petr Už tam budeeem?! 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 472
Pataky Marek 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 229
Paťava Karel Sedlec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 89
Pátek Tomáš JIP Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 162
Pavlíček Rudolf SRTG Strupčice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 531
Pechancová Adéla KRASOBRUSLENÍ MOST 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 94
Pechancová Daniela KRASOBRUSLENÍ MOST 4,5km Ženy bez rozdílu věku 101
Pejlová Miluše 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 36
Pekarova Petra 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 264
Pelcman Miloš Rozběhej Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 60
Pergerová Lenka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 104
Pergl Ondřej 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 95
Perglova Alena Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 395
Perglová Šárka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 291
Petra Králíčková Běžci Chomutov+SRTG Strupčice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 2
Petrášová Lucie Běhny 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 230
Petrenova Stepanka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 25
Petržílková Julie 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 292
Pikart František 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 265
pisarik Jakub Deny gym 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 102
Plevková Šárka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 572
Podběhlá Věra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 55
Podzimková Markéta 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 396
Polián Radek 4,5km Muži bez rozdílu věku 293
Pomahač Václav Pento Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 397
Poštová Barbora 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 24
Poustková Andrea 4,5km Ženy bez rozdílu věku 164
Poživilová Romana Trampolínky Litvínov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 165
Praženicová Stanislava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 294
Prelovský Martin Run Smolnice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 547
Pressl Michal Bikolka Team Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 295
Presslová Leona 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 398
Pric Rostislav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 38
Pricová Jitka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 35
Procházková Eva 4,5km Ženy bez rozdílu věku 399
Procházková Zdeňka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 473
Prokeš Petr Sweep ultimate gym 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 474
Průša Lukáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 475
Průšová Barbora 4,5km Ženy bez rozdílu věku 166
Průšová Kamila 4,5km Ženy bez rozdílu věku 167
Pšenková Barbora AK Litvínov 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 573
Pták Zdeněk 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 400
Punt Jaroslav Avanti tým 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 99
Pyskatý Jan Transformers 42 4,5km Muži bez rozdílu věku 168
Radics Marek Magistrát města Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 169
Rajchmanová Lenka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 231
Rambousková Eva Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 42
Reblová Klára 4,5km Ženy bez rozdílu věku 532
Rigl Lukáš forfun 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 232
Richterova Michala 4,5km Ženy bez rozdílu věku 476
Rokl Patrik Běžci Mělník 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 533
Rusínová Zuzana Complus 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 266
Rusňák Jan Chomutov 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 267
Rusňáková Ludmila Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 268
Rusová Jana Jirkov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 503
Růžička Martin Běžecký klub Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 233
Růžičková Zuzana Běžecký klub Unipetrol 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 234
Růžková Michaela 4,5km Ženy bez rozdílu věku 48
Řeháček Radek Rozběháme Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 235
Sadílek Pavel 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 401
Sadovský Petr Bikolka 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 534
Sedláčková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 170
Sedlár Daniel Krušnoman Triathlon Team 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 402
Sedlárová Michaela Dvoreček 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 403
Seifert Radim 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 236
Seifertová Markéta 4,5km Ženy bez rozdílu věku 584
Seman Martin STS Chvojkovice-Brod 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 404
Sevcakova Veronika 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 20
Schambergerová Jana Brutal team Děčín 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 405
Schandara Daniel SRTG Litvínov 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 406
Schmidt Michal Hopman Team Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 407
Simon Károly TEAM ŠTIBINGR 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 408
Sládek Vladimír Srtg Strupčice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 477
Sladká Petra Litvínov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 171
Slavčev Daniel TEAM ŠTIBINGR 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 409
Slejška Jorik Soob Kralupy nad Vltavou 4,5km Muži bez rozdílu věku 296
Smeták Václav AK Most 4,5km Muži bez rozdílu věku 535
Soudek Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 269
Srb Ladislav Krupka 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 536
SRB Tomáš Magic city Prague 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 45
Srbová Petra 4,5km Ženy bez rozdílu věku 537
Stanečková Michaela 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 92
Stará Tereza Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 410
Stárková Tereza 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 411
Stecker Luděk Sweep Ultimate gym 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 412
Stehlík Ondřej 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 11
Stehlíková Radka Běžci Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 413
Stehlíková Simona 4,5km Ženy bez rozdílu věku 172
Śtěch Martin AK Bílina 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 173
Steinerová Gabriela Běžci Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 478
Stejskal Jakub Klub Pavla Sadílka 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 414
Sterrová Miroslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 100
Straková Kateřina 4,5km Ženy bez rozdílu věku 237
Straussová Jaroslava 4,5km Ženy bez rozdílu věku 96
Strnad Milan Dvě běhny a jeden Milan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 415
Sutner Pavel 4,5km Muži bez rozdílu věku 416
Svašek Petr TJ SOKOL Obrnice 4,5km Muži bez rozdílu věku 479
Svoboda Ivo Běžecký klub Unipetrol 4,5km Muži bez rozdílu věku 297
Sýkora Lukáš SRTG Litvínov 4,5km Muži bez rozdílu věku 417
Sýkora Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 418
Sýkora Tomáš BK Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 49
Synáček Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 488
Syrová Radka Trampolínky Litvínov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 238
Šajner Zdeněk 4,5km Muži bez rozdílu věku 419
Šaštinská Světlana Praha 4,5km Ženy bez rozdílu věku 239
Šaštinský Petr Praha 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 240
Šebrle Martin 4,5km Muži bez rozdílu věku 480
Šimkovičová Lucia Jirkov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 31
Šimůnek Pavel Rozběháme Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 538
Šinágl Antonín 4,5km Muži bez rozdílu věku 481
Šindelářová Nela Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 174
Šíp Radek 4,5km Muži bez rozdílu věku 420
Škaloudová Petra Běžci Chomutov 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 421
Škaloudová Veronika AK Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 241
Šlais Jakub Běžci Chomutov 4,5km Muži bez rozdílu věku 574
Šlapák Zdeněk 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 156
Šlosrová Kristýna 4,5km Ženy bez rozdílu věku 482
Šmejc ml. Jan Žatec 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 175
Šmejkal Vladislav 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 543
Šmeráková Petra BK Žatec/Hopman Team 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 422
Šolc Petr 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 423
Šolta Marcel SRTG Strupčice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 575
Šrámková Hana 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 80
Šrůmová Jana Vopice 4,5km Ženy bez rozdílu věku 56
Štěchová Jana Rozběháme Teplice a okolí 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 176
Štolfa Ladislav Šneci v běhu 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 424
Štolfová Jana Rozběháme Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 576
Štosek Matěj BK Baník Most 4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 585
Štosková Martina AMA Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 177
Štroufová Petra 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 504
Šuráňová Emma TEAM ŠTIBINGR 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 298
Tall Pavel Pivovar Moucha 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 299
Tapšík Zdeněk 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 300
Taušnerová Alena Běhny 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 425
Tichý Václav Cobram team 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 577
Tomáš Stanislav Sokol Zeměchy 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 426
Tomášková Gabriela Trampolínky Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 427
Touška Pavel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 505
Toušková Petra 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 506
Trnková Štěpánka 4,5km Ženy bez rozdílu věku 97
Trojáková Alena 4,5km Ženy bez rozdílu věku 428
Trollerová Eva Jägerteam 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 549
Tropková Jitka rungo pro ženy 4,5km Ženy bez rozdílu věku 73
Trousil Jan Bauer Spedition 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 429
Tržický Lukáš Běžci Chomutov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 430
Ťupa Michal Unipetrol 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 178
Turčanová Vladislava Fitness Zimák Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 242
Turková Kamila Ústí nad Labem 4,5km Ženy bez rozdílu věku 483
Tuzarová Michaela Simona Run Team 4,5km Ženy bez rozdílu věku 507
Tvrzník Tomáš 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 75
Typltová Anna Rozběháme Teplice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 484
Ullmann Michal Cobram team PPC 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 77
Ulrych David SRTG Most 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 539
Ulrych Josef Srtg Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 431
Umhohová Ivana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 243
Unger Miroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 90
Urban Jaroslav Hopmanteam Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 598
Urban Josef 4,5km Muži bez rozdílu věku 586
Urban Miroslav Hopman team Žatec 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 544
Urbanová Iva Hopman team Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 545
Ústi nad Labem DD Dětský běh Děti D5
Vacek František laborka CS 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 509
Vágner Dušan PT 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 432
Vágner Jan Fitness Zimák Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 244
Vachrlon Václav ŠAK Chodov 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 179
Vachtlova Lenka 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 270
Vaicová Kamila SRTG Most 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 13
Válečková Renata 4,5km Ženy bez rozdílu věku 301
Valentová Miroslava 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 180
Vališ Karel 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 433
Valtlová Dominika 4,5km Ženy bez rozdílu věku 578
Vaněk Jan RD Vinařice 11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 434
Vaněk Petr RD Vinařice 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 435
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 53
Vejsada Lukas 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 437
Velisek Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 438
Vepřek Karel Spartan Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 590
Veselá Edita 4,5km Ženy bez rozdílu věku 302
Veselý Martin 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 439
Veselý Petr Yanfeng 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 246
Vlach Michal Běžci Chomutov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 29
Vlachová Anna SRTG Strupčice 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 440
Vodáková Jarmila Yanfeng 4,5km Ženy bez rozdílu věku 181
Vodička Petr DodaTeam 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 182
Vojtěchovský Ladislav VitaSport.cz 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 247
Vojtěchovský Tomáš Krušnoman TT Litvínov 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 132
Vondra Pavel 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 44
Vondrovská Martina 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 540
Vondrovský David 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 541
Vorel Daniel SRTG Most 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 40
Vořechovská Kamila 4,5km Ženy bez rozdílu věku 68
Vyhnánek Josef SPRP Run Team 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 183
Vysoka Pec DD Dětský běh Děti D1
Wagner Lucie Sayda 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 184
Waltera Michaela Team Bike Perštejn 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 185
Waltera Vladimir Team Bike Perštejn 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 186
Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 441
Wünsch Pavel 4,5km Muži bez rozdílu věku 546
Zachová Jana 4,5km Ženy bez rozdílu věku 15
Zachová Šárka 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 41
Zajíc Aleš Yanfeng 4,5km Muži bez rozdílu věku 485
Zaremba Jan REEBOK RUN CREW PRAHA 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 579
Zbuzek Jaroslav 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 248
Zbuzek Michal 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 249
Zeidelová Kateřina 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 187
Zeithaml Milan Baos Osek 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 486
Zejda Králová Katka Most 4,5km Ženy bez rozdílu věku 67
Zelenková Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 303
Zemanová Jana 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 442
Zich Roman 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 487
Zlata Jiří Zlaťáci 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 47
Zlatová Adéla Zlaťáci 11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 46
Zoul Zdeněk 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 591
Zvěřinová Eva Rozběhej Litvínov 4,5km Ženy bez rozdílu věku 188
Žárský Jan 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 79
Žatecká Marcela BK Žatec 11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 443
Žitná Lucie 4,5km Ženy bez rozdílu věku 189
Žitný Jakub 11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 190
Živec Petr 11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 191
Žižková Klára 4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 508

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4,5km Ženy bez rozdílu věku 129
11km Muži B 40-55 let / roč. 1978-1963/ 117
11km Muži A 19-39 let / roč. 1999-1979/ 116
11km Ženy D 19-39 let / roč. 1999-1979/ 79
4,5km Muži bez rozdílu věku 57
11km Ženy E 40let a starší / roč. 1978 a starší/ 55
4,5km Juniorky /roč. 2002-2000/ 20
4,5km Junioři /roč. 2002-2000/ 14
11km Muži C 55 let a starší / roč. 1962 a starší/ 9
Dětský běh Děti 5
Celkem 601