Detail závodu

fyzioRUN 2018

Praha 6 - obora Hvězda

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

10.05.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

16:00-17:15, start 17:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4800m

Pořadatel a kontakt

Marek Lekeš


Tel.: 775 104 845
lekes.marek@seznam.cz

WEB
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Pohodový závod na 5 km v pražské oboře Hvězda. Svým startem finančně podpoříte Klub nemocných cystickou fibrózou.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Almášyová Zuzana 4800m Ženy 635
Bárta Martin Global Payments Europe 4800m Muži 588
Bartoníček Jakub 4800m Muži 488
Bedrníková Karolína Global Payments Europe 4800m Ženy 424
Benešová Klára 4800m Ženy 554
Beranová Kateřina 2.LF UK 4800m Ženy
Bilejová Jitka 4800m Ženy 569
Bližňák Vojtěch TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4800m Muži 269
Bomm Petr 4800m Muži 505
Brychtová Pavla RE/MAX Anděl 4800m Ženy 476
Bubník David 4800m Muži 627
Buchtík Ondřej ABND Racing Team 4800m Muži 592
Bula Miroslav Global Payments Europe 4800m Muži 611
Buzková Tereza 4800m Ženy 529
Čechová Tereza 4800m Ženy 563
Černá Tereza Šneci v běhu 4800m Ženy 411
Čeřovský Jiří Borci 4800m Muži 634
Čižínský Jaromír Global Payments Europe 4800m Muži 536
Ďurec Peter Perňa system 4800m Muži 502
Dvořáková Barbora 4800m Ženy 441
Dvořáková Marcela VSK Medik 4800m Ženy 481
Eugenio Marta 4800m Muži 530
Fajta Viktor Plzeň 4800m Muži 648
Franko Ondrej Global Payments Europe 4800m Muži 414
Gabla Martin 4800m Muži 410
Gallusová Veronika 4800m Ženy 626
Grecová Anna 4800m Ženy 566
Grecová Veronika NFŽ-VPS 4800m Ženy 562
Hamáčková Magdalena 4800m Ženy
Havlíčková Michaela 4800m Ženy 515
Havrda Prokop Fyziobuchty 4800m Muži 579
Heidenreichová Iva 4800m Ženy 599
Heidenreichová Terezka 4800m Ženy 567
Helebrantová Soňa 4800m Ženy
Hiřmanová Klára 4800m Ženy 355
Hochman Oliver 4800m Muži 468
Hochman Petr 4800m Muži 585
Hojková Klára 4800m Ženy 628
Horáková Lenka 4800m Ženy 431
Hořejši Lenka Mattoni 4800m Ženy 479
Hořejší Michaela LEMRA Tým 4800m Ženy 382
Hrachovcová Monika ASK Slavia Praha 4800m Ženy 449
Hurych Martin 4800m Muži 375
Hustedová Nina FBMI 4800m Ženy 478
Chaloupský Karel 4800m Muži
Chalupa Lukáš SRTG Kolín 4800m Muži
Chudonel Ondřej 4800m Muži 597
Illner Vojta Báječní retardi v běhu 4800m Muži 471
Jakoubek Matěj Silvini Madshus team 4800m Muži 422
Jandus Milan 4800m Muži 386
Jann Václav 4800m Muži 429
Janoušek Jiří 4800m Muži 270
Janoušek Petr 4800m Muži 610
Janovská Katerina 4800m Ženy 419
Jezek Vaclav 4800m Muži 445
Ježek Jiří DAS - Nutrend 4800m Muži 768
Ježková Soňa DAS - Nutrend 4800m Ženy 333
Jindrová Barbora 4800m Ženy 93
Jirásek Vít KCH Homolka 4800m Muži
Jirka Matěj 4800m Muži 470
Jíšová Barbora Eleven run team 4800m Ženy 434
Kalina Adam 4800m Muži 417
Karasová Kamika 4800m Ženy 580
Kasala Lukáš 4800m Muži 404
Kasinová Barbora 4800m Ženy 401
Klouček Martin Šneci v běhu 4800m Muži 124
Koňáková Kateřina Global Payments 4800m Ženy
Koucký Jan 4800m Muži 541
Kozel Jakub 4800m Muži 443
Kozková Kateřina 4800m Ženy 458
Kramperová Adéla Fyziobuchty 4800m Ženy 506
Krátká Lucie Praha 4 Kamýk 4800m Ženy 416
Krátký Martin Praha 4 Kamýk 4800m Muži 466
Kratochvíl Luboš Lynx 4800m Muži 459
Kratochvil Marek Bražecký Mládenci 4800m Muži
Křepelová Anna 4800m Ženy 135
Kucín Lukáš Global Payments 4800m Muži 451
Kučera Lukáš 4800m Muži 624
Kučerová Klára 2. LF UK 4800m Ženy 500
Kuneš Lukáš VSK Humanita Praha 4800m Muži 586
Lammelová Alexandra 4800m Ženy 490
Langerová Marie 4800m Ženy 596
Lasota Michael 4800m Muži 439
Lekeš Marek FN Motol - RHB 4800m Muži
Lohová Monika Šneci v běhu 4800m Ženy
Lojková Kristýna 4800m Ženy 397
Makovnik Michal 4800m Muži 440
Malíková Silvie šneci v běhu 4800m Ženy
Marek Martin 4800m Muži 484
Marková Nicola 4800m Ženy 456
Martincová Lucie X8 4800m Ženy
Martinovský Jakub Global Payments Europe 4800m Muži 561
Matějíček Tomáš 4800m Muži 498
Matějka Vojtěch VinoVinoVino 4800m Muži 245
Matoušková Jana 4800m Ženy 528
Měchura Matěj 4800m Muži 757
Mikšovský Michal Global Payments Europe 4800m Muži 612
Miřejovský Tomáš SABZO Praha 4800m Muži 555
Mlatečková Gabriela Mattoni 4800m Ženy 539
Musil Filip FBMI 4800m Muži 403
Nejezchleba Josef FBMI 4800m Muži 378
Netík Michal 4800m Muži 595
Novák Jakub 2.LF UK 4800m Muži 391
Novák Pavel Global Payments 4800m Muži
Novotná Anna 4800m Ženy 504
Novotná Markéta 4800m Ženy 423
Obešlo Marek FN Motol - RHB 4800m Muži 452
Obstová Kristýna Global Payments 4800m Ženy 421
Ondrášková Valerie FN Motol (Námahová dušnost) 4800m Ženy 450
Palakova Tereza AC Klub Praha 4800m Ženy 613
Pátek Ondřej Interna FNM 4800m Muži 587
Pezderová Michaela 4800m Ženy 637
Piruchtová Karolína 4800m Ženy 371
Procházka Michal Perňa systém 4800m Muži
Prylová Pavla 4800m Ženy 531
Přikrylová Dana SK Aritma 4800m Ženy 630
Ptáková Karolína 4800m Ženy
Rezková Řezníčková Leona NFŽ-VPS 4800m Ženy 494
Richtárová Andrea RE/MAX Anděl 4800m Ženy 430
Rosa Martin Global Payments 4800m Muži 409
Rouskova Monika 4800m Ženy
Růžek Ondřej FNM 4800m Muži 604
Růžička Pavel Břevnovský občan 4800m Muži
Růžičková Šárka Global Payments Europe 4800m Ženy 398
Ryzáková Lenka 4800m Ženy 524
Seeman Pavel 4800m Muži 407
Seeman Tomáš Medicína Praha 4800m Muži 474
Sekanina Michal Noční běžci 4800m Muži 465
Schutzner Michal FNM-RHB 4800m Muži 527
Slabý Kryštof 4800m Muži
Sláma Miroslav FN Motol (Námahová dušnost) 4800m Muži 556
Sokolová Šárka 4800m Ženy 483
Soldán Jan 4800m Muži 491
Soldán Kryštof 4800m Muži 521
Sommerová Zuzana 4800m Ženy 385
Soukupová Andrea FN Motol (Námahová dušnost) 4800m Ženy 433
Stárková Jana 4800m Ženy 645
Stodolová Anna Orel Studenec 4800m Ženy 390
Straková Lucie Fyziobuchty 4800m Ženy 444
Stránská Andrea Global Payments 4800m Ženy 80
Studnička Michal Global Payments Europe 4800m Muži
Svoboda Pavel Global Payments 4800m Muži 357
Syroumal Pavel 4800m Muži 489
Šimonek Petr 4800m Muži
Šimůnek Radovan Miramare 4800m Muži 499
Špacírová Marie 4800m Ženy 5
Štícha Roman SRTG Příbram 4800m Muži 475
Šuranová Hana 4800m Ženy 122
Taufer Michal 4800m Muži 119
Tomší Adéla Fyziobuchty 4800m Ženy 427
Trka Jan StarýPsi 4800m Muži 557
Válková Anna Fyziobuchty 4800m Ženy 330
Váňová Kateřina RunCzech 4800m Ženy 6
Velíková Lucie 4800m Ženy 125
Veselý Daniel Astra ZMZ 4800m Muži 577
Vlčková Jana 4800m Ženy 548
Vojtěch Adam 4800m Muži 438
Volejníková Nikola 4800m Ženy 546
Vosecký Marek CF Klnb 4800m Muži 545
Vršecký František Lynx 4800m Muži 765
Zadražilová Gabriela FN Motol (Námahová dušnost) 4800m Ženy
Zárybnická Kateřina POWERbreathe 4800m Ženy 607
Zelený Jindřich Global Payments Europe 4800m Muži 1
Zíval Tomáš Lynx 4800m Muži 379
Znojilová Lucie 4800m Ženy 616
Zobal Ondřej 4800m Muži 472
Zvěřina David SK Opořany 4800m Muži 795
Zvolanková Lucie SK Aritma 4800m Ženy 570

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4800m Muži 87
4800m Ženy 81
Celkem 168