Detail závodu

La sportiva Moldavský půlmaraton

Moldava

Běh, Běh se psem, MTB

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.05.2016

DATUM A ČAS PREZENTACE

15.05.2016 10:00 - 11:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

24km

14km

7km

Pořadatel a kontakt

Dan Bláha


Tel.: 730 895 100
blaha@mcbs.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Antoš Jan Praha 24km Muži 65
Barnetová Kamila Báječné ženy v běhu 14km Ženy 63
Barták Vojtěch B+B Team Praha 24km Muži 10
Bezděk Miroslav Praha 24km Muži 2
Bísek Miroslav 14km Muži 39
Blažejovská Klára Lahošť 14km Ženy 33
Blšťáková Zuzana Ústí nad Labem 7km Ženy 37
Bobysud Lukáš Most 14km Muži 34
Brhel Václav Ústí nad Labem 14km Muži 86
Brůhová / Catch Veronika MC Český ráj 14km Canicross ženy 4
Bystřický Tomáš Czech Salomon – Suunto Team 24km Muži 1
Cipro Šimon Behejsepsem.cz 14km Canicross muži 104
Církva Lukáš Všechromy 24km Muži 52
Čekalová Michaela 14km Ženy 93
Čekalová Michaela 14km Ženy 99
Čelmák Petr Chomutov 24km Muži 102
Doubek Brennerová / Zorka Lenka Zelený Pruh 24km Canicross ženy 50
Drncová / Sunny Zuzana 24km Canicross ženy 55
Dufek David E-TRIATLON 24km Muži 89
Dušek Jan Teplice 14km Muži 79
Dušek Jaroslav Teplice 14km Muži 78
Dušek Požárková / Arny Helena Vysoká Pec 24km Canicross ženy 8
Dvořáková Eva 7km Ženy 103
Eliáš Lukáš BK BĚKODO TEPLICE 7km Muži 73
Feix Ivo 24km Muži 17
Fiklíková / Dexter Petra USK PROVOD Ústí nad Labem 14km Canicross ženy 13
Frajkovský Jakub MTB 24km MTB, bikejöring, scooter 5
Franová / Hero od Čeníčka Jana Praha 7km Canicross ženy 3
Glumbík Karel SbK Teplice 14km Muži 42
Gráfová / Ambra + Mystery Věra Chomutov 14km Canicross ženy 11
Gramskopf Rostislav 14km Muži 87
Haasová Hana NORDIC WALKING 14km Nordic walking žena 85
Hahn Hana Bezci Chomutov 24km Ženy 101
Halenková Tereza 14km Canicross ženy 110
Havlíčková Michaela Klášterec nad Ohří 14km Ženy 7
Horváth Pavel Teplice 14km Muži 80
Hrdličková / Beruška Martina 24km Canicross ženy 31
Humlová Lenka NORDIC WALKING 14km Nordic walking žena 76
Chudý Jonáš TRIOP Opočno 24km Muži 83
Jasukievič Martin 14km Nordic walking muži 98
Javůrek Tomáš SALABA TEAM 24km Muži 43
Kerlíková / Balsamin Petra Most 7km Canicross ženy 30
Kičigin Andrej Teplice 24km Muži 77
Kičinova Erika TJ Spartak Vrchlabí 24km Ženy 61
Knushi Valentina Karlovy Vary 24km Ženy 27
Komár Miroslav Spartak Vyklice NORDIC WALKING 14km Nordic walking muži 67
Krchová Jitka 24km MTB, bikejöring, scooter 106
Kroščen Miroslav NORDIC WALKING 14km Nordic walking muži 94
Kubáčová Anna My dvě 7km Ženy 32
Kubátová Andrea 14km Ženy 82
Kubíček Ondřej Praha 24km Muži 12
Kuchařová Dagmar NORDIC WALKING 14km Nordic walking žena 92
Kytýr Pavel 14km Muži 16
Lev Lukáš NORDIC WALKING 14km Nordic walking muži 97
Losová Lenka Herbadent 24km Ženy 105
Lovaš Vladislav NORDIC WALKING 14km Nordic walking muži 95
Machová Simona Mladá Boleslav 7km Ženy 24
Matoušková / Arčí Eliška Psych Team 14km Canicross ženy 47
Mešo Jana Ústí nad Labem 14km Ženy 64
Michalk Michael MOG Dresden 24km Muži 62
Molcar Miroslav BK BĚKODO Teplice 24km Muži 70
Muller Daniel 14km Muži 59
Musil Tomáš Krupka 14km Muži 81
Nováček / Fidélius Miroslav Postoloprty 14km Canicross muži 69
Osovský Václav Praha 24km Muži 48
Patera Martin Praha 24km Muži 14
Patsch Václav RunSport Team / Trutnov 24km Muži 45
Pelikán Michal Dupající funící 24km Muži 26
Plaček Jan Cryman´s antiprofessional bike team 14km Muži 35
Podolák Miroslav Krupka 14km Nordic walking muži 84
Polák Patrik NORDIC WALKING 14km Nordic walking muži 96
Potměšil Lukáš Ústí nad Labem 14km Muži 19
Procházková Irena TJ Háje 24km Ženy 58
Provazník Pavel 24km Muži 18
Ptáčková Jana NORDIC WALKING 14km Nordic walking žena 66
Ptáčková Michaela NORDIC WALKING 14km Nordic walking žena 75
Rauer Robert BK BĚKODO Teplice 14km Muži 71
Richterová Martina MaLé – R 24km Ženy 21
Rutzenstorferová Jana MaLé – R 24km Ženy 22
Růžička / Růženka Michal Bonbon Praha 7km Canicross muži 25
Ryantová Jana 24km Ženy 109
Seiler Miroslav SALABA TEAM 24km Muži 41
Selleová Alice Duchcov 7km Ženy 38
Smělý Daniel Praha 24km Muži 49
Smrž Spiidy Běžci Chomutov 24km Muži 90
Souček Pavel 24km Canicross muži 111
Sůva Michal 14km Muži 113
Synáčová Daniela Kynšperk 24km Ženy 28
Szkandera Miroslav Praha 24km Muži 57
Šandová Klára Ústí nad Labem 7km Ženy 46
Šedivý / Roxy Jiří Bohemia Horrido 24km Canicross muži 36
Šíp Michal Teplice / Doubravka 14km Muži 44
Škálová / Ambra Ilona TJ Sokol Maxičky 7km Canicross ženy 6
Škroudová Kateřina Veleslavín 14km Ženy 72
Špalková Linda 14km Ženy 107
Špírek Michal 7km Canicross muži 112
Špírková Lenka MaLé – R 24km Ženy 23
Tomáš Rostislav 14km Muži 108
Touclová Barbora Praha 7km Ženy 15
Týlová Dominika Perňa systém 24km Ženy 20
Vacíková Jana Praha 24km Ženy 51
Vajčner Janek NORDIC WALKING 14km Nordic walking muži 54
Valoušek Petr Louny 24km Muži 68
Vančurová Šárka BKV Holýšov 24km Ženy 40
Vašek Libor Reletive Team 14km Muži 91
Wolf Jan MTB 24km MTB, bikejöring, scooter 88
Zajíčková Jana NORDIC WALKING 14km Nordic walking žena 74
Zatloukalová Karolína 7km Ženy 38
Žampach Marek Pardubice 24km Muži 60
Žílová Jitka Klecany 14km Ženy 53
Žitníková Gina TJ Doksy 14km Ženy 9

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
24km Muži 25
14km Muži 18
24km Ženy 13
14km Ženy 11
14km Nordic walking muži 8
7km Ženy 8
14km Nordic walking žena 6
14km Canicross ženy 5
24km Canicross ženy 4
7km Canicross ženy 3
24km MTB, bikejöring, scooter 3
24km Canicross muži 2
14km Canicross muži 2
7km Canicross muži 2
7km Muži 1
Celkem 111