Detail závodu

Patnáctka v Bezručáku

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

08.04.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

15 km

Pořadatel a kontakt

Stanislav Mrkáček


Tel.: 777 507 073
standamrkacek@gmail.com

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Alferi Jiří Kadaň 15 km Muži do 39 let 78
Babinčáková Veronika SRTG Strupčice 15 km Ženy do 34 let 2
Bařinková Soňa VTŽ Chomutov 15 km Ženy do 34 let 3
Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť 15 km Ženy nad 50 let 4
Bělohlávek Pavel Jirkov 15 km Muži do 49 let 5
Brabec Petr Chomutov 15 km Muži do 49 let 6
Cais Petr TJ Sokol Karlovy Vary 15 km Muži do 49 let 93
Čermáková Tereza 15 km Ženy do 34 let 7
Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 15 km Muži nad 70 let 8
Dědečková Petra 15 km Ženy do 49 let 9
Denková Kristýna Běhny 15 km Ženy do 34 let 80
Denková Mirka Běhny 15 km Ženy do 49 let 81
Drahý Petr Chomutov 15 km Muži do 59 let 88
Fialka František běžci Chomutov 15 km Muži do 49 let 10
Fisková Nikola 15 km Ženy do 34 let 11
Folvarčík Jiří Šak Chodov 15 km Muži do 39 let 83
Formanová Nikola 15 km Ženy do 34 let 97
Galajda Jan Pyšná 15 km Muži do 49 let 12
Haulújová Marcela 15 km Ženy do 49 let 102
havlíčková michaela triatlet karlovy vary 15 km Ženy do 49 let 1
Heligr Martin SKP Kadaň 15 km Muži do 49 let 72
Hlavánová Zdenka Rozběháme Podbobřany 15 km Ženy do 49 let 73
Holeček Jiří Běžci Chomutov 15 km Muži do 39 let 13
Holý Václav DBK Kadaň 15 km Muži do 49 let 96
Horváth Martin ŠAK Chodov 15 km Muži do 39 let 84
Hudák Tomáš 15 km Muži do 39 let 79
Išler Lukáš 15 km Muži do 39 let 14
Jahoda Zdeněk BK Běkodo Teplice 15 km Muži do 49 let 61
Jana Bláhová 15 km Ženy do 49 let 92
Javornický Tomáš DBK Kadaň 15 km Muži do 49 let 69
Jokel Lubomír Atlet Šestajovice 15 km Muži do 59 let 103
Kalužný Michal 15 km Muži do 39 let 15
Kopecký Jiří BK Žatec 15 km Muži do 49 let 76
Korbáš Petr BK Žatec 15 km Muži do 59 let 77
Korbášová Gabriela BK Žatec 15 km Ženy do 49 let 16
Kostka Josef VTŽ Chomutov 15 km Muži nad 70 let 17
Kostková Jitka Běžci Chomutov 15 km Ženy do 49 let 18
Košťál Jan Hopman team Žatec 15 km Muži do 49 let 70
Kouba Radek Hopman Team Žatec 15 km Muži do 49 let 19
Koutný Antonín Chomutov 15 km Muži do 69 let 20
Krevzer Jan Chomutov 15 km Muži do 39 let 58
Křapek Milan 15 km Muži do 39 let 21
Kubeš Marek 15 km Muži do 39 let 99
Kujíček Michal BK Spořice 15 km Muži do 39 let 54
Kule Martin Pupkani KV 15 km Muži do 49 let 104
Kutiš Jiří Kladno 15 km Muži do 69 let 22
Lédlová Naděžda Teplice 15 km Ženy nad 50 let 23
Liebig Vilém 15 km Muži do 59 let 24
Luxa Michal Běžci Chomutov 15 km Muži do 39 let 25
Malý Lubomír Karlovy Vary 15 km Muži do 59 let 63
Malý Vojtěch PANB 15 km Muži do 49 let 26
Martin Ševčík Hopman Team Žatec 15 km Muži do 59 let 41
Mendel Michal TJ Sokol Karlovy Vary 15 km Muži do 39 let 94
Mertlová Anna Běžci Chomutov 15 km Ženy do 49 let 101
Molnárova Petra Rozběháme Podbobřany 15 km Ženy do 49 let 74
Mraz Jaroslav 15 km Muži do 39 let 27
Nádaská Renata 15 km Ženy do 49 let 65
Nádvorníková Veronika SRTG Strupčice 15 km Ženy do 34 let 28
Nestler Miroslav Běžci Chomutov 15 km Muži do 39 let 29
Nuc Jan 15 km Muži do 39 let 100
Nucová Magdalena 15 km Ženy do 34 let 30
Ondrášek Tomáš 15 km Muži do 59 let 91
Ovčačík Tomáš Březno 15 km Muži do 49 let 31
Patroch Pavel BĚŽCI CHOMUTOV 15 km Muži do 49 let 32
Patúc Jakub TJ VTŽ Chomutov 15 km Muži do 39 let 55
Paul Karel Most 15 km Muži do 49 let 33
Pavlinský Vladimír Ostrov 15 km Muži do 49 let 89
Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 15 km Muži do 49 let 87
Petráň Daniel BK Žatec 15 km Muži do 39 let 34
Pilek Jakub SRTG Strupčice 15 km Muži do 39 let 64
Pleskač Marek New Roll Runners 15 km Muži do 39 let 85
Plevová Žaneta Osek 15 km Ženy do 49 let 67
Procházka Pavel AK Sokolov 15 km Muži do 39 let 35
Rajková Marta Rozběháme Podbobřany 15 km Ženy do 49 let 75
Rigl Lukáš forfun 15 km Muži do 39 let 36
ryska pavel loučná 956 15 km Muži nad 70 let 37
Sadněv Radek Triatlet K. Vary 15 km Muži do 39 let 86
Sapoušek Miroslav 15 km Muži do 49 let 38
Smitková Karolína Chomutov 15 km Ženy do 34 let 59
Stanečková Michaela 15 km Ženy do 34 let 39
Stehlíková Radka Běžci Chomutov 15 km Ženy do 49 let 98
Stumpf Michal Most 15 km Muži do 39 let 66
Svobodová Anička ŠAK Chodov 15 km Ženy do 34 let 40
Šebertová Jaroslava Běžci Chomutov 15 km Ženy do 49 let 57
Škaloudová Petra Běžci Chomutov 15 km Ženy do 49 let 71
Šmíd Michael Chomutov 15 km Muži do 49 let 42
Šůcha Václav SV Stříbro 15 km Muži nad 70 let 95
Tóthová Kamila Skicross Team Chomutov 15 km Ženy do 49 let 43
Ulrichová Zuzana Běžci Chomutov 15 km Ženy do 49 let 44
Unger Josef Litvinov 15 km Muži do 49 let 60
Urban Miroslav Hopman team Žatec 15 km Muži do 49 let 68
Vágnerová Veronika VitaSport.cz 15 km Ženy do 49 let 45
Vachrlon Václav ŠAK CHODOV 15 km Muži do 39 let 46
Vaníček Jiří 15 km Muži nad 70 let 47
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 15 km Ženy do 34 let 48
Vítková Zuzana Most 15 km Ženy nad 50 let 49
Vlach Michal Běžci Chomutov 15 km Muži do 49 let 56
Vodička Pavel Most 15 km Muži do 59 let 50
Vopat Milan Pro - corde 15 km Muži do 59 let 62
Vyšín Jiří Karlovy Vary 15 km Muži do 59 let 51
Vyšínová Iveta Karlovy Vary 15 km Ženy nad 50 let 52
Zapletal Pavel Zlaté Hory 15 km Muži do 39 let 90
Zollpriesterová Barbora Hrušovany 15 km Ženy do 34 let 53
Zouhar Jiří Glassman Teplice 15 km Muži do 69 let 82

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
15 km Muži do 39 let 26
15 km Muži do 49 let 24
15 km Ženy do 49 let 19
15 km Ženy do 34 let 13
15 km Muži do 59 let 10
15 km Muži nad 70 let 5
15 km Ženy nad 50 let 4
15 km Muži do 69 let 3
Celkem 104