Detail závodu

Decathlon run

Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

01.05.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10km

štafeta 2 x 5,7 km

2km

1500m

800m

200m

Pořadatel a kontakt

Rozběháme Česko z.ú.


Tel.: +420 774 583 445
info@rozbehamecesko.cz

WEB
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: 3.ročník běžeckého závodu pro všechny sportovce a rodiny s dětmi

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Bajer + Jindřich Mašek koko päivän štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 335
Adamcová Helena 2H 10km Ženy 40+ 321
Adamcová Helena 10km Ženy 40+ 645
Adamík Jan Adamík CZE 10km Muži 18-39 123
Albert Tobrman Filip USK CS Plzeň 800m Děti 7-9 let 221
Anna Pešlová + Zuzana Pálková Intenzvní běhny "A" štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 336
armstark Kvido Krušnohoří jirkov 10km Muži 40+ 68
Augusta Karel 10km Muži 40+ 124
Balounová Anděla 200m Děti 0-6 let 125
Balounová Ludmila 200m Děti 0-6 let 126
Barbora Šturmová + Lukáš Hirman Forrest Gump Team štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 310
Barochovská Andrea 10km Ženy 40+ 127
Barochovská Andrea 10km Ženy 40+
Bartoš Matyáš 200m Děti 0-6 let 9
Bartůňková Miluška 10km Ženy 18-39 96
Bauer Šimon Bauísci 200m Děti 0-6 let 13
Bauerová Dana 10km Ženy 18-39
Bažant Tomáš 2km Děti 13-15 let 247
Benešová Lucie 10km Ženy 18-39 79
Beránková Věra 10km Ženy 18-39 82
Bezchlebová Alena 10km Ženy 18-39
Bielikova Andrea 1500m Děti 10-12 let 236
Bielková Věra Plzeň 10km Ženy 40+ 128
Bílý Lukáš AK ŠKODA 200m Děti 0-6 let 222
Bohman Vojtěch 10km Muži 18-39 612
Bohuslav Radek Hibrid Team 1500m Děti 10-12 let 22
Bořánek Miroslav 10km Muži 18-39 129
Bořánek Václav 10km Muži 18-39 130
Bořánková Lucie 10km Ženy 18-39 131
Bozděch Marek 10km Muži 18-39 62
Branislav Kováček + Božena Pylypovová štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 368
Brázdil Pavel 10km Muži 40+ 641
Bretšnajdr Jiří 10km Muži 40+ 632
Brotlík Petr 10km Muži 40+ 266
Broulíková Sofie 200m Děti 0-6 let 223
Broulíková Veronika AK ŠKODA 200m Děti 0-6 let 224
Brož Petr 800m Děti 7-9 let 36
Brožová Monika 10km Ženy 40+ 111
Brych OLIVER 200m Děti 0-6 let 7
Břicháček Miloš adidas Runners Prague 10km Muži 18-39 51
Bubeníček Josef Decathlon 10km Muži 18-39 214
Burda Ladislav 10km Muži 40+ 618
Burkart Lukáš Burky team 800m Děti 7-9 let 34
Burkart Matyáš Burky team 200m Děti 0-6 let 11
Burkart Věroslava Burky team 10km Ženy 18-39 97
Cajthaml Jaroslav 10km Muži 40+ 132
Cajthamlová Martina 2km Děti 13-15 let 288
Cibulka Pavel ZŠ Chlumčany 1500m Děti 10-12 let 21
Cibulková Jana ZŠ Chlumčany 1500m Děti 10-12 let 20
Cibulková Lenka Šneci v běhu 10km Ženy 40+ 114
Círlová Johanka Gym Class Heroes 200m Děti 0-6 let 133
Císařová Agáta 800m Děti 7-9 let 35
Čadová Lenka Stod 10km Ženy 40+ 105
Čachotska Lada 10km Ženy 18-39
Čása Ladislav 10km Muži 40+ 67
Čečák Eliáš 200m Děti 0-6 let 134
Čejková Jana 10km Ženy 18-39 259
Černý Martin AC Trial Plzeň 10km Muži 18-39 135
Černý Milan Sportovní Club Černý 10km Muži 40+ 66
Červenka Milan 10km Muži 40+ 136
Čížková Zdeňka 10km Ženy 40+ 137
Damas Leon 200m Děti 0-6 let 16
Dana Bauerová + Martin Janák štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 337
Dana Císařová + Martin Les štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 323
Danihelková Anežka 10km Ženy 18-39 640
David Jiří 10km Muži 18-39 138
David Lukáš + Vít Bílý štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 369
Davidová Petra 10km Ženy 18-39 139
Děd Dominik 800m Děti 7-9 let 29
Dědová Anna 800m Děti 7-9 let 28
Denisa Maňhalová + Petr Kremsa KPD štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené
Dietl Marek 10km Muži 18-39 140
Divišová Eva Plzeňské běhny a běžci 10km Ženy 18-39 286
Dolanová Lenka 10km Ženy 40+ 120
Duda Miroslav Prazdroj Plzeň 10km Muži 18-39
Fencl Max 200m Děti 0-6 let 265
Fencl Michal 10km Muži 18-39 50
Fenclová Eliška 800m Děti 7-9 let 264
Fenderl David 10km Muži 18-39 56
Fiala Tomáš 10km Muži 18-39 644
Fialka Václav Běžecká Tlupa 10km Muži 18-39 141
Filip Cenefels Decathlon 10km Muži 18-39 220
Frantová Andrea Loko Beroun 10km Ženy 18-39
FRANZ RICHARD 10km Muži 18-39 53
Fremuth Jiří 10km Muži 40+ 626
Frömlová Lenka Plzeň 10km Ženy 18-39 142
Fryčková Michaela 10km Ženy 18-39
Gabriela Králová + Lenka Šlajsová štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 329
Gabrielová Ivana 10km Ženy 40+ 143
Gálisová Kateřina Atletika Katovice 1500m Děti 10-12 let 144
Glasslová Sára 200m Děti 0-6 let 270
Gruber Tobiáš 200m Děti 0-6 let 262
Gruberová Natálie 200m Děti 0-6 let 261
Guasslová Julie 200m Děti 0-6 let 272
Guniš Ondřej FIT PARK - H.E.A.T. Program Ostrava 10km Muži 18-39 47
Gvardová Kateřina VeniVidiCaput 10km Ženy 18-39 91
Hajič Tobiáš 200m Děti 0-6 let 275
Hajič Kryštof 800m Děti 7-9 let 274
Hajičová Barbora Sokol Rokycany 800m Děti 7-9 let 145
Hajžman David 10km Muži 18-39 624
Haken Tomáš TJ Jince 10km Muži 40+ 69
Hammerle Petr HSC Capartice 10km Muži 40+
Hammerle Petr HSC Capartice 10km Muži 40+
Hammerle Petr HSC Capartice 10km Muži 40+ 75
Hammerlová Petra HSC Capartice 10km Ženy 40+ 118
Hamplová Věra 10km Ženy 18-39
Hamr Pavel 10km Muži 40+ 279
Hana Raitrová + Vendula Raitrová Sistersinmove štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 328
Hansa Tom Sikora + Dominik Sikora RSSB ULTRA TEAM štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 301
Hart Jakub 800m Děti 7-9 let 260
Hart Radek Radyharty 10km Muži 40+ 257
Hartl Ondřej 2km Děti 13-15 let 24
Hatoušek Tomáš 200m Děti 0-6 let 263
Havránek Jiří 10km Muži 40+ 616
Heidingerová Lenka 10km Ženy 18-39 625
Helena Volfová + Helena Prokopová štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy
Heringová Renata 10km Ženy 40+ 146
Hicl Marek 10km Muži 18-39 147
Hinterholzingerová Jana 10km Ženy 18-39 614
Hirmanová Aneta 200m Děti 0-6 let 290
Hirmanová Verča 800m Děti 7-9 let 291
Hnetila Tomáš SRTG Plzeň 10km Muži 40+ 70
Höferlová Kateřina Moderní nosičky 10km Ženy 18-39
Hofman Tomáš Decathlon 10km Muži 18-39 218
Hofragtr Aleš 1500m Děti 10-12 let 250
Homolková Jana + Jan Hnilička štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 339
Horák Jakub 10km Muži 18-39 57
Houdek Adam 200m Děti 0-6 let 271
Houžvičková Jindřiška 800m Děti 7-9 let 235
Houžvičková Kateřina 10km Ženy 40+ 234
Hrabáčková Eliška 2km Děti 13-15 let 233
Hrádek Martin 10km Muži 40+ 282
Hrdlička Jiří 800m Děti 7-9 let 148
Hrdličková Aneta 200m Děti 0-6 let 149
Hrdličková Martina 10km Ženy 18-39 150
Hron Petr New Roll Runners 10km Muži 18-39 55
Hrubý Pavel 800m Děti 7-9 let 253
Hrubý Radek 2km Děti 13-15 let 252
Hrušková Miloslava 10km Ženy 18-39 80
Hřebíček Tomáš YOUTUBERÁCI 2km Děti 13-15 let
Hůlovcová Jana 10km Ženy 18-39 99
Hůlovec Miroslav 10km Muži 40+ 73
Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrov 10km Muži 40+
Husník Matěj 1500m Děti 10-12 let 237
Chaloupka Lukáš 10km Muži 18-39 151
Chvalová Teodora Forrest Gump team 10km Ženy 18-39 78
Ivana Šmídová + Josef Šmíd štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 341
Jadlovský Ondřej Dolní Žandov 10km Muži 18-39 48
Jakub Markvart + Denisa Bejdáková Cubicor Team štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 318
Jan Behenský + Miroslav Weber Ultimátní krabice štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 302
Jan Danko + Vít Kňourek Rozběháme česko / Tachovsko štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 349
Jan Paluch + Marek Osvald štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 366
Jana Pechová + Lukáš Pech Kyšická dvojka štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 334
Jana Staňková + Zuzana Slavíková štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 353
Jana Tolarová + Lukáš Kolařík Rozběháme Česko štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 306
Janák Martin 200m Děti 0-6 let 152
Janáková Aneta 800m Děti 7-9 let 153
Janoušek Vlastimil SDH Pňovice 10km Muži 18-39 54
Janoušek Vojtěch SDH Pňovice 200m Děti 0-6 let 154
Janoušková Adéla BKČS 10km Ženy 18-39 94
Janoušková Eliška SDH Pňovice 800m Děti 7-9 let 155
Jansová Eliška 1500m Děti 10-12 let 278
Jechová Markéta 10km Ženy 18-39 81
Jílková Tereza 10km Ženy 18-39 637
Jindřich Živný + Martina Szabóvá štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 342
Jíra Radek Rozběháme Česko 10km Muži 18-39 63
Jiří Csevár + Ludmila Špottová štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 363
Jiří Šteiner + Michal Krátký Plynaři štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 350
Jiří Vrátník + Petra Kopecká KBJ štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 308
Josef Kalina 10km Muži 40+ 639
Julie Soukupová + Zuzana Klásková Forrest Gump Team štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 354
Jung Jakub Mílaři Domažlice 1500m Děti 10-12 let 156
Kabourková Ladislava Šneci v běhu 10km Ženy 40+ 112
Kadlec Jan 10km Muži 18-39 157
Kadlecová Ema 800m Děti 7-9 let 158
Kadlecová Jolana 800m Děti 7-9 let 159
Kadlecová Magda 10km Ženy 18-39 160
Kadrle Petr 10km Muži 18-39 646
Kaiser Kristián 1500m Děti 10-12 let 161
Kaiser Samuel 1500m Děti 10-12 let 256
Kalinová Pavlína 10km Ženy 40+ 638
Kapletová Monika Rohozec Amulet 10km Ženy 18-39
Karbanova Michaela 10km Ženy 40+ 162
Karel David 800m Děti 7-9 let 243
Karel Krátký + Matěj Chrenka Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 362
Kica David 800m Děti 7-9 let 26
Kica Jakub 200m Děti 0-6 let 65
kmentová Olga 10km Ženy 40+ 163
Knepr Lukáš Bso 10km Muži 18-39 59
Kocián Martin Marťas Plzeň 10km Muži 18-39 164
Kolouchová Barborka Gym Class Heroes 200m Děti 0-6 let 165
König Jakub YOUTUBERÁCI 800m Děti 7-9 let
König Samuel YOUTUBERÁCI 200m Děti 0-6 let
Kopecký Michal 10km Muži 18-39
Korecká Blanka Šneci v běhu 10km Ženy 40+ 107
Kořán Matyáš 800m Děti 7-9 let 33
Kořánová Eliška 1500m Děti 10-12 let 18
Kostroun Karel 800m Děti 7-9 let 32
Košař Martin AK Škoda 200m Děti 0-6 let
Košařová Kristýna AK Škoda 800m Děti 7-9 let
Kotyza Tobiáš 200m Děti 0-6 let 10
Kovanda Martin 10km Muži 18-39 225
Kováříková Ema Atytaky 800m Děti 7-9 let 166
Krakorová Kristýna 10km Ženy 18-39 615
Kral Jakub 800m Děti 7-9 let
Král Jakub 800m Děti 7-9 let 167
Král Václav Rozběháme Česko 10km Muži 18-39 49
Královcová Petra 10km Ženy 40+ 168
Kraus Tomáš 321start 1500m Děti 10-12 let 19
Krejčí Adam Rozběháme Soběslav 200m Děti 0-6 let 268
Krejčí Linda Rozběháme Soběslav 800m Děti 7-9 let
Kremsa Kryštof KPD 200m Děti 0-6 let
Krosnař Jakub 800m Děti 7-9 let 255
Krosnař Karel 800m Děti 7-9 let 254
Kroupar Jaroslav 10km Muži 18-39 46
Kroupar Lukáš 800m Děti 7-9 let 31
Krsek Jan CZEllenges 10km Muži 18-39
Krupička Jiří 10km Muži 40+ 240
Křesina Jakub 10km Muži 18-39 169
Křivánková Soňa 10km Ženy 18-39 635
Kučerová Jana 10km Ženy 18-39 170
Kučerová Nela 800m Děti 7-9 let 171
Kučerová Nicol 200m Děti 0-6 let 172
Kudlikova Petra Rungo pro zeny 10km Ženy 18-39 88
Kupka Libor Rozběháme Česko 10km Muži 18-39 42
Kůsová Lenka TRIATLET 10km Ženy 40+ 110
Kůsová Nikola TRIATLET 200m Děti 0-6 let 3
Kvapil Petr Forrest Gump Team 10km Muži 40+ 58
Lábr david 10km Muži 18-39 38
Lacinová Ludmila 10km Ženy 40+
Lenka Tomášková + Markéta Čapková štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 340
lešek vratislav 10km Muži 40+ 173
Lhotová Ivana 10km Ženy 40+ 121
Linková Veronika 10km Ženy 40+ 269
Lisecová Lucie 200m Děti 0-6 let 174
Lubomír Kříž + Zuzana Bibzová Lípa u řeky štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 343
Luboš Burian + Zuzana Burianová Cicindela team štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 344
Lukáš Drábek SRTG Holýšov 10km Muži 18-39
Lukáš Chvátil + Kamila Mrázková Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 360
Lukeš Petr + Pflug Jakub štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 365
Mačuda Milan 10km Muži 40+ 175
Machulda Vojta 200m Děti 0-6 let 8
Machuldová Eliška 800m Děti 7-9 let 30
Majer Pavel Domažlice 10km Muži 40+ 176
Makovcová Ivana SC Černy 10km Ženy 40+ 106
Malínský Bronislav Rozběháme Česko 10km Muži 40+ 177
Markéta Šantínová + Michaela Beštová PSC Plzeň štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 331
Maršal Jan 10km Muži 18-39 41
Maršálková Lucie KRAV MAGA GLOBAL 10km Ženy 18-39 102
Martin Kořán 10km Muži 40+ 611
Masopustová Aneta 10km Ženy 18-39 643
Matěj Bouda 200m Děti 0-6 let 294
Mgr. Jaroslav Stýskal + Anežka Stýskalová Karolyi štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 319
michaela havlíčková + martina sihelská triatlet karlovy vary štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 330
Michaela Fnyčková + Tomáš Sandrini štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 370
Michaela Fryčková + Tomáš Sandrini Rychlý fryčky štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené
Michaela Šípková + Daniel Mudra štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 345
Michaela Vrzalová + Pavla Luxová Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 358
Michal Halva + Ondřej Turek Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 357
Michal Chamula + Kateřina Humlová štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 367
Michal Kica + Taťána Kicová Kicíci štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 305
Miloslava Badalová + Martin Badala Rozběháme Česko štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 315
Minařík Petr SKP Rokycany 10km Muži 40+ 178
Minaříková Karolína Sokol Rokycany 800m Děti 7-9 let 179
Míra Pena + Jan Reitmaier Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 355
Miroslav Bartuška + Miroslav Bartuška štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 303
Miroslav Fencl + Marian Šteňko Fénix Plzeň štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 364
Miroslav Sedláček + Eliška Rosenbaumová Rozběháme Česko štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 314
Mytiska Leoš 10km Muži 40+ 71
Nedvěd Roman AK Škoda Plzeň 10km Muži 18-39 61
Něměc Jan 10km Muži 40+ 633
Nepimachová Denisa Decathlon 10km Ženy 18-39 216
Nocar Mikuláš 200m Děti 0-6 let 292
Nová Veronika 2km Děti 13-15 let
Novak Vladislav 10km Muži 18-39 40
Odvárka Leoš 10km Muži 18-39 45
Ondřej Vitek + Martina Stupková Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 356
Palacká Darina Forrest Gump Team 10km Ženy 40+ 119
Palacký Václav Forrest Gump Team 10km Muži 40+ 74
Pariskova Veronika 200m Děti 0-6 let 226
Patejdlová Anežka ATYTAKY 200m Děti 0-6 let 241
Paulová Kristýna Wonder Women 10km Ženy 18-39 613
Paulusová Iva Decathlon 10km Ženy 18-39 217
Pavel Bauer + Martina Bauerová Bauísci štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 320
Pavel Švarc + Šárka Holubová DVA A PŮL OSLA štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 322
Pavel Táborský + Markéta Knížková (J)elita štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 346
Pavlína Krátká + Kateřina Švarcová Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 361
Perglerová Eva 10km Ženy 40+ 634
Pešek Venda 2km Děti 13-15 let 295
Pešková Eliška 200m Děti 0-6 let 6
Pešková Štěpánka TJ Spartak Chrást 1500m Děti 10-12 let 180
Pešl Jaroslav Krav Maga Global 10km Muži 18-39 181
Pešlová Karolína Krav Maga Global 10km Ženy 18-39 182
Peteříková Lucie 10km Ženy 40+ 627
PETR KOUTNÍK + Martin Červený štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 351
Petr Leksa + Kristýna Leksová SK Doubravan Újezd štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 317
Petr Sava + Dima Kirejčikov štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 327
Petra Křenová + Tomáš Křen štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 316
Petříček Martin 10km Muži 40+ 183
Píbilová Lenka 10km Ženy 40+ 113
Píha Zdeněk Libušín 10km Muži 40+ 184
Poláková Alena Rozběháme Česko 10km Ženy 40+ 117
Posoldová Simona 10km Ženy 18-39 95
Pospíšil Jiří Redpoint Eleven Team 10km Muži 40+ 76
Potočová Ivana Wonder Woman 10km Ženy 18-39 185
Pracna Tomáš 10km Muži 18-39 300
Pracnová Aneta 200m Děti 0-6 let 298
Pracnová Markéta 200m Děti 0-6 let 297
Prilutskaya Vladislava 10km Ženy 18-39 98
Procházková Marcela Rozběháme Soběslav 10km Ženy 18-39 230
Prokop Lukáš 200m Děti 0-6 let 280
Prokopová Denisa 10km Ženy 18-39 86
Prokopová Emma 800m Děti 7-9 let 281
Přemysl Švarc Decathlon 10km Muži 18-39 219
Puchohtová Libuše 10km Ženy 40+ 622
Rabochová Agáta adidas Runners Prague 10km Ženy 18-39 92
Rada Tomáš 200m Děti 0-6 let 186
Radek Bohuslav + Lucie Zajícová Hibrid Team štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 325
Rádlová Lenka Na útěku 10km Ženy 18-39 100
Reiprichová Johana 200m Děti 0-6 let 245
Reiprichová Justýna 200m Děti 0-6 let 246
Reiprichová Anežka 800m Děti 7-9 let 244
Reitmaier Jan 10km Muži 18-39 628
Reitspies Zbyněk 10km Muži 18-39
Reitspies Zbyněk 10km Muži 18-39 251
Ríha Martin 200m Děti 0-6 let 610
Richard Kotáb + Olga Leharová UWG štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 347
Röman Matěj Mílaři Domažlice 1500m Děti 10-12 let 187
Rugovacová Diana 10km Ženy 18-39 631
Ruml Jiří 10km Muži 40+ 77
Rumlová Karolína AK Škoda 1500m Děti 10-12 let 23
Rumplíková Jana běhny 10km Ženy 18-39 227
Ryšavý Jiří 10km Muži 18-39 188
Říha Martin 10km Muži 18-39 44
Říhová Anna 800m Děti 7-9 let 27
Sak Lukáš 10km Muži 18-39 189
Sarkisov Julie 1500m Děti 10-12 let 190
Sarkisov Julie 1500m Děti 10-12 let
Schneider Patrik SRTG Lázně Kynžvart 10km Muži 40+
Sikora Tomáš štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 623
Skalová Lucie 10km Ženy 18-39
Skopový Pavel SCOPI Team 10km Muži 40+ 72
Sladký Jakub 200m Děti 0-6 let 296
Směšná Radka běhny 10km Ženy 40+ 228
Smolíková Barbora 10km Ženy 18-39 104
Smrček Petr SMRK 10km Muži 18-39 37
Sochor Josef 10km Muži 18-39 39
Soukup Dominik 200m Děti 0-6 let 17
Soukup Jiří Panter Kralovice 10km Muži 40+ 191
Spoustová Darina 1500m Děti 10-12 let 249
Stanislava Forsterová + Luboš Reif Domažlice štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 324
Staňkovský Milan 10km Muži 18-39 43
Straka Daniel 200m Děti 0-6 let
Strnad David YOUTUBERÁCI 200m Děti 0-6 let
Strnadová Aneta 800m Děti 7-9 let 238
Strnadová Nikola 1500m Děti 10-12 let 239
Stušková Hana Aces Karlovy Vary 10km Ženy 40+ 109
Stýskalová Eliška 200m Děti 0-6 let 12
Svoboda Lukáš Decathlon 10km Muži 18-39 215
Sźkora Jakub 10km Muži 18-39 642
Šárka Krausová + Jan Kraus 321start štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 312
Šebestová Kateřina AC Domažlice 2km Děti 13-15 let 192
Šebková Klára 10km Ženy 18-39 89
Šedivý Kryštof 200m Děti 0-6 let 293
Šedová Jitka 10km Ženy 18-39 84
Ševčík Petr FK Nejdek 10km Muži 18-39 52
Šimek Stanislav Stříbro 10km Muži 18-39 193
Šimonek Albert 200m Děti 0-6 let 299
Šipova Eliska 200m Děti 0-6 let
Škola Václav 10km Muži 18-39
Šlajs + Jakub Janoušek Petr štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 372
Šmíd Jan 1500m Děti 10-12 let 194
Šneberger Jan AC Falcon Rokycany 10km Muži 18-39 630
Šnebergerová Lucie TT Příbram 10km Ženy 18-39 629
Šnebergerová Michaela 10km Ženy 18-39 101
Špalek Adam 10km Muži 18-39 60
Štádler Jan 10km Muži 18-39 64
Šťastná Ilona 1500m Děti 10-12 let 195
Štěpán Zdeněk 10km Muži 18-39 196
Štěpánka Humlová + Jana Pechová Kyšická dvojka štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy
Štěpánková Kateřina 10km Ženy 18-39 620
Štilcová Michaela 10km Ženy 18-39 197
Štilcová Adéla 200m Děti 0-6 let 198
Štilcová Kateřina 200m Děti 0-6 let 199
Štruncová Martina KRAV MAGA GLOBAL 10km Ženy 18-39 103
Šturm Péťa Forrest Gump Team 200m Děti 0-6 let 5
Šturmová Terezka Forrest Gump Team 200m Děti 0-6 let 4
Švajcr Radek Rozběháme Česko 10km Muži 40+ 1
Švarc Ondra 200m Děti 0-6 let 289
Švarcová Anděla 200m Děti 0-6 let 200
Taflíková Martina 10km Ženy 18-39 283
Taťána Kicová + Michal Kica Kicíci štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené
Terezie Lukešová + Lenka Mládková Intenzivní běhny "B" štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 348
Timurová Pavlína Domažlice 10km Ženy 18-39 87
Tobrman Jan 800m Děti 7-9 let
Tobrmanová Barbora 800m Děti 7-9 let
Tomáš Keckstein + Jiří Keckstein SK Tlustice štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 304
Tomáš Sarkisov Adam 200m Děti 0-6 let 201
Tomáš Siegl + Veronika Soukupová štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 309
Tothová Zdeňka 10km Ženy 18-39 202
Trnková Iva 10km Ženy 18-39 90
Tučáková Olga 10km Ženy 40+ 108
Turečková Eliška 800m Děti 7-9 let 203
Turečková Marcela 10km Ženy 18-39 204
Tycová Julie 200m Děti 0-6 let 15
Tycová Lucie 200m Děti 0-6 let 14
Tychtlova Michaela 10km Ženy 18-39 85
Týmr Ondřej 800m Děti 7-9 let 205
Ulčová Gabriela 10km Ženy 40+ 206
Ungr Vojtěch 10km Muži 18-39 207
Vachouška Samuel 800m Děti 7-9 let 242
Vachoušková Petra 10km Ženy 18-39 83
Váchová Jana 10km Ženy 40+ 122
Valetna Jan 10km Muži 40+ 619
Vandaele Luca 2km Děti 13-15 let 25
Vašicová Dominika 800m Děti 7-9 let 273
Vendula Kristková + Markéta Kristková štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 332
Veronika Bartušková + Lenka Čapková štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 333
Veronika Belanská + Jan Lešek Decathlon štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 359
Veronika Havlová + Melanie Carpentier Ak Škoda Plzeň štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 338
Viktora Radek Restart života 10km Muži 40+
viktorie Zahorova 200m Děti 0-6 let 2
Vildová Tereza 10km Ženy 18-39 93
Vítek Jan 200m Děti 0-6 let 248
Vítězslav Dvořák + Jana Hocká Kráska a zvíře štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 307
Vladimír Buzický + Vojtěch Bistrý štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 352
Vladislav Markvart + Jana Kocourková Maková panenka a motýl Emanuel štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 311
Vltavský Marcel 10km Muži 40+ 208
Vogeltanz Jiří 10km Muži 18-39
Vohradský Petr 10km Muži 40+
Vojecký Michal 10km Muži 18-39 621
Vorisek Vojtech Necestovka travelers 10km Muži 18-39
Voříšek Vojtěch 200m Děti 0-6 let 276
Voříšková Eliška 200m Děti 0-6 let 277
Vrátníková Alice Rozběháme Česko 10km Ženy 40+ 116
Weishauplova Nela 800m Děti 7-9 let 258
Zajíc Matěj 1500m Děti 10-12 let 284
Zajíc Jakub 200m Děti 0-6 let 287
Zajíc Vojtěch AK Škoda Plzeň 1500m Děti 10-12 let 285
Zákravský Jiří KAP Runners 10km Muži 18-39 229
Zdeňka Zemanová + Jaroslav Fait štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 371
Zelenková Kateřina 10km Ženy 18-39 209
Zoubek Aleš Consulte 10km Muži 40+ 210
Zuzana Jarošová + Renata Polohová Rungo pro ženy štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 326
Žáčková Jana Hlavou-srdcem-nohama 10km Ženy 40+ 115
Želinová Andrea 10km Ženy 18-39 636
Žibřidová Eliška 200m Děti 0-6 let 212
Žibřidová Eva 200m Děti 0-6 let 213
Žibřidová Zuzana 10km Ženy 18-39 211

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
200m Děti 0-6 let 71
10km Muži 18-39 70
10km Ženy 18-39 68
10km Muži 40+ 47
800m Děti 7-9 let 45
štafeta 2 x 5,7 km Štafety smíšené 40
10km Ženy 40+ 38
1500m Děti 10-12 let 24
štafeta 2 x 5,7 km Štafety muži 19
štafeta 2 x 5,7 km Štafety ženy 17
2km Děti 13-15 let 10
Celkem 449