Amazon race - Air Attack
MÍSTO ZÁVODU
Hradec Králové
TYP ZÁVODU
Běh s překážkami
DATUM ZÁVODU
02.06.2018
ČAS REGISTRACE
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Alinčová Eva | Nutrend | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Andrlová Lenka | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Bartošová Kateřina | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Bílek Jiří | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
blazkova radka | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Blehová Michaela | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Brabcová Štěpánka | Brutální princezny | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Bradáč Oliver | Wiegel Gruppe | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Bubák Martin | Džana team | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Bubák Martin | Džana team | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Burdych Radek | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Burešová Tereza | RSaci | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Cibulková Monika | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Coggan Lucie | CMI | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
čálek ondřej | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Červenka Martin | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Čížek Dominik | Třebešáci | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Čížková Dagmar | SRTG-ZnS | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Čtvrtečka Jan | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Čtvrtečková Renáta | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Darebná Petra | Postavkolo.cz | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Darebný Filip | SKP Maják | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Diaconu Sergiu | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Dlapalová Kristýna | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Dlouhý Lukáš | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Doležal Lukáš | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Doležalová Zuzana | RSáci | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Drahoňovská Lucie | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Duškova Justýna | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Fassati Gabriela | EQUICENTRUM Jaroměř | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Fassati Kristýna | EQUICENTRUM Jaroměř | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Fassati Marek | Poaka Crew | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Fassati Miroslav | EQUICENTRUM Jaroměř | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Fendrychová Anna | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Filipová Lenka | Nadšenci | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Fléglová Blanka | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Fogel Igor | CMI | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Fojt Michal | ŠPK TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Folvarská Lucie | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Fousek Ondřej | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Friml Jiří | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Gol Petr | ŠPK TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Halabrín Radovan | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Helis Vladimír | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Hermanova Petra | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Hernych Milan | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Hlava Roman | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Hlínová Žaneta | Nutrend team | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Hložková Nikola | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Holatová Denisa | POAKA CREW | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Holec Robert | Komáři | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Hornová Vanesa | CMI | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Horova Diana | Wiegel Gruppe | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Hromádková Jana | Nutrend team | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Hrůzová Blanka | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Hubálek Lukáš | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Hurda Jakub | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Chyba Martin | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Janáčová Veronika | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Janota Jiří | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Janotová Gabriela | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Javůrková Klára | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Jenneová Verča | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Jenneová Veronika | východočeská směska | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Jerlingová Lucka | Marná snaha | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Jeřábek Jan | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Jirčík Bohumír | Platinum | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Jiruška Petr | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Kašpar Michal | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Kašpar Pepa | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Keller Michal | Poaka Crew | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Klíma Václav | CMI | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Kloboučník Jan | CMI | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Kmínková Barbora | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Kočí Petra | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Kodydek Tomáš | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Kodydek Tomáš | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Komenda Tomáš | Komáři | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Konopeusová Michaela | SRTG Rychnov nad Kněžnou | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Kopecká Veronika | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Košík Miloš | ŠPK TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Kozáková Barbora | PLL | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Králíček Tomáš | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Králíčková Radka | Platinum | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Kratochvilova Lenka | DL PONORKA Pardubice | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Kristýna Halířová | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
krivianszki michal | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Kroulík Radim | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Kroulíková Pavla | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Kroulíková Pavla | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Kroupa Jiří | Komáři | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Křepela Pavel | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Kubalova Gabriela | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Kubíčková Veronika | ŠPK TEAM | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Kučerová Tereza | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Kuchta Tomáš | Marná snaha | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Kupčík Radovan | ŠPK TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Lacinová Adela | Barbarian extreme team | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Landovský Jakub | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Laštovička Martin | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Laštovička Petr | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Lešenarová Nikola | ŠPK TEAM | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Lipovská Markéta | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Löffler Erik | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Maixnerová Lucie | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Malý David | SRTG Česká | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Mareš Oldřich | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Marková Jana | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Matějček Jakub | ŠPK TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Matějčková Gabriela | ŠPK TEAM | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Mazániková Diana | Kroulíkovi | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Mička Antonín | Dl Ponorka Pardubice | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Mitrášová Tereza | Poaka Crew | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Mlčoch Roman | Komáři | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Mlejnek Tomáš | Východočeská smečka | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Mojžiš Ján | Džana team | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Mojžišová Jana | Džana team | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Novák Martin | CMI | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Novakova Romana | RSáci | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Novotná Veronika | Třebešáci | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Obrdlík Štěpán | CMI | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Obrovská Markéta | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Obrovský David | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Paldusová Veronika | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Palečný Martin | RSaci | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Parnican Marek | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Pátek Jan | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Pavel Aleš | NC Svitkovice | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Pečinková Šárka | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Pechánková Radka | CMI | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Poláček Jakub | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Post Tomáš | Méďa a Kosťa | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Postová Iva | Méďa a Kosťa | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Prusák Radek | DL Ponorka Pardubice / TYM5 | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Prusáková Petra | DL Ponorka Pardubice / TYM5 | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Přecechtěl Břetislav | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Příhodová Pavlína | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Pšeničková Iva | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Ptáček Ondřej | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Ptáčník Jiří | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Punčochář Jan | Méďa a Kosťa | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Ragula Petr | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Remenár Lukáš | Třebešáci | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Remenárová Adéla | Třebešáci | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Roučová Ludmila | Nadšenci | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Ryšavý Tomáš | Nadšenci | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Schiefner Martin | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Schucková Veronika | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Smotlacha Pavel | BULL TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Sobolíková Aneta | Poaka Crew | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Sokelova Kristyna | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Stehlík Michal | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Straka František | ŠPK TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Sůra Milan | Třebešáci | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Svědiroh Vít | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Svoboda Denis | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Svoboda Ludvík | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Svobodová Kateřina | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Syrový Filip | Zvičinští mistři | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Šabata Miloslav | Nadšenci | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Šerý Ondřej | ŠPK TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Šimonek Petr | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Šipka Lukáš | Východočeská směska | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Špalková Markéta | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Štěpán Martin | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Štěpánová Barbora | Komáři | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Štolc Lukáš | ŠPK TEAM | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Šulcová Jana | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Švestková Aneta | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Teplý David | CMI | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Tilgner Jakub | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Trzicka Jitka | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Tylšarová Aneta | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Vagenknechtova Radka | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Válek Tomáš | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Vaniš František | Vanišáci | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Vanišová Lenka | Vanišáci | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Veverková Michaela | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Víšek Pavel | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Vízek Martin | Mistr Yoda | 3km, 33 překážek | Muži | |||
Vlková Simona | Vlčice | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Vocásková Petra | CMI | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Vojtěch Petr | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Vosáhlová Ladislava | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Wolfová Michaela | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
zelený Lukáš | 3km, 33 překážek | Muži | ||||
Zlatovská Erika | 3km, 33 překážek | Ženy | ||||
Žáková Veronika | PLL | 3km, 33 překážek | Ženy | |||
Žemlová Tereza | 3km, 33 překážek | Ženy |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
3km, 33 překážek | Muži | 99 |
3km, 33 překážek | Ženy | 90 |
Celkem | 189 |