Detail závodu

Dog Biatlon - Liberec

Liberec

Canicross

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

27.10.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

ENDURO

SPRINT

Pořadatel a kontakt

Běhejsepsem.cz


Tel.:
info@behejsepsem.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Auředníková Zdeňka SPRINT S Ženy 82
Beránek Milan ENDURO E Muži 11
Bezoušková Gabriela ENDURO E Ženy 21
Blažková Petra SPRINT S Ženy 45
Bolinová Jitka SPRINT S Ženy
Bořková Štěpánka SPRINT S Ženy 51
Bret Tomáš SPRINT S Muži 34
Císař Martin SPRINT S Muži 138
Civínová Petra SPRINT S Ženy 54
Česák Oldřich SPRINT S Muži 35
Divoká Pavlína SPRINT S Ženy
Drahošová Michala SPRINT S Ženy 77
Dvořáková Michaela SPRINT S Ženy 61
Dvořáková Zuzana ENDURO E Ženy 20
Fabian Jan SPRINT S Muži 31
Fritschová Šárka SPRINT S Ženy 74
Gill Eliáš SPRINT S Muži 146
Gill Šárka SPRINT S Ženy 49
Haberzettlová Petra SPRINT S Ženy 78
Hanzlíková Bára SPRINT S Ženy 79
Hávová Kristýna SPRINT S Ženy 81
Hes Petr ENDURO E Muži 9
Hložkova Veronika ENDURO E Ženy 23
Horná Marta SPRINT S Ženy 85
Horynova Jana SPRINT S Ženy 42
Hradilová Vendula SPRINT S Ženy
Hrníčková Pavla SPRINT S Ženy 40
Hůlková Michaela SPRINT S Ženy 73
Hůrská Kristýna SPRINT S Ženy 67
Hýblová Lenka SPRINT S Ženy 52
Hýsková Baru SPRINT S Ženy 55
Choc Ondřej SPRINT S Muži 25
Jičínská Natálie SPRINT S Ženy 149
Jindrová Petra SPRINT S Ženy 38
Junková Kristýna SPRINT S Ženy 57
Junková Kristýna SPRINT S Ženy 59
Junková Kristýna SPRINT S Ženy 65
Jurášek Roman SPRINT S Muži 6
Kadavá Linda SPRINT S Ženy 147
Kanta Milan ENDURO E Muži 10
Kestler Aleš SPRINT S Muži 27
Klocháňová Martina SPRINT S Ženy 87
Kňavová Martina SPRINT S Ženy 64
Koukal David SPRINT S Muži 36
Krpálková Martina SPRINT S Ženy 44
Křížková Petra SPRINT S Ženy 140
Křížová Petra SPRINT S Ženy 86
Kubešová Aneta SPRINT S Ženy 70
Kudelková Alžběta SPRINT S Ženy 151
Kvasnica Jaroslav ENDURO E Muži 7
Kyncl Stanislav SPRINT S Muži 30
Kynclová starší Zuzana SPRINT S Ženy 58
Langerová Eliška SPRINT S Ženy 62
Lejsková Dominika SPRINT S Ženy 142
Malcová Andrea ENDURO E Ženy 15
Martincová Nikola ENDURO E Ženy 24
Marx Jan SPRINT S Muži 32
Mrázková Jana SPRINT S Ženy 66
Mrázková Linda ENDURO E Ženy 135
Müllerová Karolina SPRINT S Ženy 63
Náměstková Eliška SPRINT S Ženy 75
Němečková Lenka SPRINT S Ženy 139
Nikolínková Markéta SPRINT S Ženy 88
Nováková Dominika SPRINT S Ženy 72
Pavlátová Lenka SPRINT S Ženy
Pavlíček David ENDURO E Muži 5
Penc Martin SPRINT S Muži 134
Pencova Jitka ENDURO E Ženy 19
Pokorný Ondřej SPRINT S Muži 37
Poláková Barbora ENDURO E Ženy 18
Potměšilová Dominika SPRINT S Ženy 39
Poživilová Barbora SPRINT S Ženy 89
Pražáková Jana SPRINT S Ženy 69
Procházka Jiří ENDURO E Muži 2
Ptáčková Kateřina ENDURO E Ženy 16
Resutiková Jana SPRINT S Ženy 90
Románek Jaroslav ENDURO E Muži 1
Rothschedlová Jana SPRINT S Ženy
Runkas Martin ENDURO E Muži 8
Rybová Alžběta SPRINT S Ženy 50
Rychnovský Jan SPRINT S Muži 29
Sakhová Radana SPRINT S Ženy 68
Simova Michaela ENDURO E Ženy 14
Sládková Tereza SPRINT S Ženy 141
Soukup Vojtěch SPRINT S Muži 143
Staryszakovou Adélu SPRINT S Ženy 41
Suchánková Pavlína SPRINT S Ženy 56
Sůrová Veronika SPRINT S Ženy 60
Šikýřová Marie SPRINT S Ženy 47
Šimšová Barbora SPRINT S Ženy 76
Šimůnek Martin ENDURO E Muži 4
Šimůnková Adriana SPRINT S Ženy 83
Škvrnová Adéla SPRINT S Ženy 46
Šlemr Jakub ENDURO E Muži 12
Šrotová Petra SPRINT S Ženy 71
Švecová Adriana SPRINT S Ženy 148
Tesková Šárka ENDURO E Ženy 136
Toldy Matyáš SPRINT S Muži 33
Turek Marcel SPRINT S Muži 144
Turkova Tereza SPRINT S Ženy 145
Vejražková Vendula SPRINT S Ženy 150
Vlčková Ivana SPRINT S Ženy
Voborova Denisa SPRINT S Ženy 80
Vokrouhlík Michal SPRINT S Muži 28
Vrbánkova Tereza SPRINT S Ženy 137
Wolfová Ivana ENDURO E Ženy 17
Zbožínková Alena ENDURO E Ženy
Zbožínková Alena SPRINT S Ženy
Zoubková Barbora SPRINT S Ženy 22

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT S Ženy 68
SPRINT S Muži 18
ENDURO E Ženy 13
ENDURO E Muži 10
Celkem 109