Detail závodu

HUS MUŽ Cross Duathlon

Křišťanovický rybník

Duatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.05.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Dlouhá trasa

Krátká trasa

200m

500m

1000m

2000m

Pořadatel a kontakt

Michal a Darina Pilouškovi


Tel.: +420 725944979
pilousek@husmuz.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Weissová Barbora 1000m 10-11 let dívky x11
Antalová Laďka Koloshop Team Dlouhá trasa Ženy 20-29 let 79
Antoš Radek Podzimek-Auto Dlouhá trasa Muži 40-49 let 99
Bartoš Tomáš Hobby in club Dlouhá trasa Muži 50-59 let 121
Bartošová Lenka Hobby In Club Dlouhá trasa Ženy 40-49 let 120
Bednarský Vojtěch TJ Šumperk Dlouhá trasa Muži 20-29 let 172
Berka Jan Mandavan, z.s. Dlouhá trasa Muži 20-29 let 169
Bican Martin Dlouhá trasa Muži 30-39 let 40
Blažek Cyril TCV Jindřichův Hradec 1000m 10-11 let chlapci 1
Blažek Cyril 1000m 10-11 let chlapci x10
Blažek Vojtěch SOS Jindřichův Hradec 500m 6-7 let chlapci x7
Blažek Zdeněk TCV Jindřichův Hradec Dlouhá trasa Muži 40-49 let 38
Boukal Jiří AUTA s.r.o. Dlouhá trasa Muži 40-49 let 159
Bubenik Robin 1000m 10-11 let chlapci x10
Bubeníková Saša 500m 6-7 let dívky x7
Bublíková Petra SKIBIKECENTRUM.CZ team Dlouhá trasa Ženy 30-39 let 149
BULAVA František Lokomotiva Beroun Dlouhá trasa Muži 50-59 let 164
Cílek Jiří Triatlet Karlovy Vary Dlouhá trasa Muži 40-49 let 131
Cmunt Petr Bitters Superior cyklofit team Dlouhá trasa Muži 20-29 let 146
Černý Aleš JFK Jaroměř Dlouhá trasa Muži 50-59 let 119
Černý Michal Trisk ČB Dlouhá trasa Muži 40-49 let 152
ČÍŽEK PETR - Krátká trasa Muži 20-99 let
Daniel Tomek cykloextra Dlouhá trasa Muži 30-39 let 154
Děbnár Jan JK RACING Dlouhá trasa Muži 40-49 let 87
Děbnár Josef JK Racing Krátká trasa Muži 15-19 let 92
Děbnár Josef JK RACING 2000m 12-13 let chlapci x12
deSousa Alexandra TAP Dlouhá trasa Ženy 15-19 let 186
Dragoun Petr Active Tour Dlouhá trasa Muži 30-39 let
Fenderl David Dlouhá trasa Muži 20-29 let 194
Flaišhans Lukáš Dlouhá trasa Muži 30-39 let
Flak David Kellys Bike Ranch Team Dlouhá trasa Muži 30-39 let
Fojtíková Anetka 500m 6-7 let dívky x7
Forejt Marcel Brdonoš Podlesí Dlouhá trasa Muži 40-49 let 156
Glinz Jakub TTT Dlouhá trasa Muži 30-39 let 122
Grim Tomáš ExitTeam Dlouhá trasa Muži 40-49 let 173
Hála Jiří Krátká trasa Muži 20-99 let 117
Halaburda Josef Forever PíSt Dlouhá trasa Muži 30-39 let 128
Hampl Michal Glassman TT Teplice Dlouhá trasa Muži 40-49 let
Hampl Ondřej Glassman TT Teplice Krátká trasa Muži 15-19 let
Hantek Mikuláš 200m 0-5 let chlapci x5
Hantek Mikuláš 500m 6-7 let chlapci x7
Harkabuz Ondrej Dlouhá trasa Muži 40-49 let
Hartl Filip 200m 0-5 let chlapci x5
Hartl Tomáš Sokol Římov Dlouhá trasa Muži 30-39 let 48
Hartlová Hanka 500m 6-7 let dívky x7
Havlicek Tomas Dejvice Dlouhá trasa Muži 30-39 let
Hlaváčková Barbora SK Kola Višek Dlouhá trasa Ženy 20-29 let 189
Holá Adélka 500m 6-7 let dívky x6
Holá Gábinka 200m 0-5 let dívky x3
Holub Václav Velosport Valenta Scott Dlouhá trasa Muži 30-39 let 150
Hovorka Štefan PRODOLI RACING TEAM Dlouhá trasa Dvoučlenná štafeta 126
Hrdlická Iveta Krátká trasa Ženy 20-99 let 183
Hron Jan Šu.Tri. Prachatice Dlouhá trasa Muži 30-39 let 135
Hřebík Lukáš Krátká trasa Muži 20-99 let
Chren Pavel PHKOVO Dlouhá trasa Muži 40-49 let 178
Janďourek Petr Dlouhá trasa Muži 40-49 let 165
Janoušek Jakub TTK Slavia VŠ Plzeň Dlouhá trasa Muži 20-29 let 143
Jindra Pavel Multisport Team Dlouhá trasa Muži 40-49 let 142
Jirán Filip 1000m 10-11 let chlapci x10
Jiráň Jakub 2000m 12-13 let chlapci x12
Jiránek Tom Dlouhá trasa Muži 40-49 let 184
Jiránová Anna 500m 6-7 let dívky x6
Kárová Saša Krátká trasa Ženy 20-99 let 185
Karvánek Jiří RESOLUTION Dlouhá trasa Muži 60+ let 95
Kašák Luboš AUTA s.r.o. Dlouhá trasa Muži 50-59 let 158
Kolář David Dlouhá trasa Muži 20-29 let 133
Komárek Zdeněk Šutři Dlouhá trasa Muži 30-39 let 168
Korec Michal BK Nezmar Dlouhá trasa Muži 40-49 let 170
Koudelka Drahomir meixner consulting Dlouhá trasa Muži 40-49 let 105
Kozojed Martin EON Triatlon Tým Tábor Krátká trasa Muži 15-19 let 140
Krsek Jan CZEllenges Dlouhá trasa Muži 20-29 let 147
Krutsky Jaroslav Transformers Dlouhá trasa Muži 30-39 let
Lippl Jan Běžímpro.cz Centrum BAZALKA Dlouhá trasa Muži 30-39 let
Lippl Sebastian Běžímpro.cz Centrum BAZALKA 200m 0-5 let chlapci
Lipplová Anna Běžímpro.cz Centrum BAZALKA 200m 0-5 let dívky
Liška David Forrest Gump Team Dlouhá trasa Muži 40-49 let 124
Lukáš Petr BušMuž Dlouhá trasa Muži 40-49 let 161
Madliak Andrej Krátká trasa Muži 20-99 let 100
Malinovská Anetka 200m 0-5 let dívky x5
Marek David Šumava Riders Dlouhá trasa Muži 40-49 let 163
Mikolášek Václav Dlouhá trasa Muži 20-29 let 108
Mikšátko Petr Dlouhá trasa Muži 30-39 let 80
Mikšatková Adelka 500m 6-7 let dívky x7
Milšátko Kubík 200m 0-5 let chlapci x5
Minchev Ivan Praha11 Dlouhá trasa Muži 60+ let
Netík Lukáš SK RN Hradec Králové Dlouhá trasa Muži 20-29 let 167
Nevoral Jiří Cyklo Galík Dlouhá trasa Muži 30-39 let 153
Nikodém Michal Kola expert Dlouhá trasa Muži 40-49 let 171
Novotný Eliáš 200m 0-5 let chlapci
Novotný Eliáš 200m 0-5 let chlapci x4
Novotný Mikuláš 500m 6-7 let chlapci x6
Novotný Mikuláš 500m 6-7 let chlapci
Obyt Petr PolarShop.cz Dlouhá trasa Muži 30-39 let 129
Obytová Eliška 500m 6-7 let dívky x6
Petr + Radka Vaňková Tomáš Dlouhá trasa Dvoučlenná štafeta 130
Petr Ondřej Mandavan Dlouhá trasa Muži 20-29 let 145
Pexa Martin CYKLO JIŘIČKA Dlouhá trasa Muži 40-49 let 182
Piloušek Rozárka 1000m 8-9 let dívky x8
Plánek Karel ŠuTri Prachatice Krátká trasa Muži 20-99 let 42
Plánek Jináš 200m 0-5 let chlapci x4
Plánek Kryštof 1000m 10-11 let chlapci x10
Plánek Matouš 500m 6-7 let chlapci x7
Pospisil Martin KČT Slavoj Praha Dlouhá trasa Muži 60+ let 148
Provod Petr Triatlonová akademie Plzeň Krátká trasa Muži 15-19 let 118
Růžička Petr Nemocnice Prachatice Dlouhá trasa Muži 30-39 let 47
Růžičková Tereza 200m 0-5 let dívky x5
Ryba Lukáš BB Cyklosport Dlouhá trasa Muži 30-39 let 141
Řehoř František FISCHER SKI KLUB ŠUMAVA VIMPERK Dlouhá trasa Muži 40-49 let 97
Řehula Jan Triatlon Plzeň Dlouhá trasa Muži 40-49 let 166
Říha Viktor Pavoučí hnízdo Krátká trasa Muži 15-19 let 192
Říhová Laura Pavoučí hnízdo Krátká trasa Ženy 15-19 let 193
Santo Pavel X-Team BaNo Dlouhá trasa Muži 50-59 let 137
Skála Milan Čenkov Krátká trasa Muži 20-99 let 132
Slaninová Radka USK Akademik Cheb Dlouhá trasa Ženy 40-49 let 136
Soldátek Jaroslav Krušnoman TT Litvínov Dlouhá trasa Muži 20-29 let 93
Sosnová Magna Dlouhá trasa Dvoučlenná štafeta 138
Springle Marek Krátká trasa Muži 20-99 let
Srbecký Filip ACTIVE TOUR CYCLING TEAM Dlouhá trasa Muži 15-19 let 144
Steinbauer Jan Resslutich Team Dlouhá trasa Muži 30-39 let 123
Strnad Tomáš MULTISPORT TEAM Dlouhá trasa Muži 20-29 let
Šavrňák Ondřej Mika Training Krátká trasa Muži 20-99 let 103
Šlajs Petr TTK Slavia VŠ Plzeň Krátká trasa Muži 20-99 let 188
Šollar Richard Dlouhá trasa Muži 40-49 let 160
Špina Martin Ghost Team Dlouhá trasa Muži 40-49 let 155
Šulecová Michaela 2000m 14-15 let dívky x14
Švarc Pavel DVA A PŮL OSLA Dlouhá trasa Muži 30-39 let 125
Tomišová Alena Dlouhá trasa Ženy 30-39 let 134
Trčka Jan Albeř 92 Krátká trasa Muži 20-99 let 190
Turčová Adéla Dlouhá trasa Ženy 20-29 let 177
Vacek Vojtěch E-on Triathlon Team Tábor Dlouhá trasa Muži 20-29 let 139
Vargová Pavlína Triatlon Plzeň Dlouhá trasa Ženy 20-29 let 191
Vávra Tadiáš 500m 6-7 let chlapci x6
Velíšek Petr Liga atletů Pelhřimov Dlouhá trasa Muži 15-19 let 151
Veronika Bubeníková + Jan Toncar Prachatice Dlouhá trasa Dvoučlenná štafeta 70
Vlčková Tereza 1000m 10-11 let dívky x11
Vorlíček Jiří Bonbon Kladno Dlouhá trasa Muži 40-49 let
Vosecký Michal CT Kardašova Řečice Dlouhá trasa Muži 30-39 let 157
Vrátná Alena Krušnoman triatlon team Litvínov Dlouhá trasa Ženy 50-59 let 181
Vrátný Míra Koloshop Team Dlouhá trasa Muži 20-29 let 180
Walter Jan Tri-Ski Horní Počernice Dlouhá trasa Muži 20-29 let 127
Zadák Karel Triexpert Milt Racing team Dlouhá trasa Muži 40-49 let 94
Zadák Vítek 500m 6-7 let chlapci x6
Zadáková Anežka 2000m 12-13 let dívky x12
Zadáková Eliška 2000m 12-13 let dívky x12
Záhorský Tomáš BušMuž Dlouhá trasa Muži 40-49 let 162

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Dlouhá trasa Muži 40-49 let 28
Dlouhá trasa Muži 30-39 let 22
Dlouhá trasa Muži 20-29 let 15
Krátká trasa Muži 20-99 let 10
500m 6-7 let dívky 7
200m 0-5 let chlapci 7
500m 6-7 let chlapci 7
1000m 10-11 let chlapci 5
Dlouhá trasa Muži 50-59 let 5
Krátká trasa Muži 15-19 let 5
200m 0-5 let dívky 4
Dlouhá trasa Ženy 20-29 let 4
Dlouhá trasa Dvoučlenná štafeta 4
Dlouhá trasa Muži 60+ let 3
Dlouhá trasa Muži 15-19 let 2
2000m 12-13 let dívky 2
2000m 12-13 let chlapci 2
Dlouhá trasa Ženy 30-39 let 2
1000m 10-11 let dívky 2
Dlouhá trasa Ženy 40-49 let 2
Krátká trasa Ženy 20-99 let 2
1000m 8-9 let dívky 1
Dlouhá trasa Ženy 50-59 let 1
Dlouhá trasa Ženy 15-19 let 1
Krátká trasa Ženy 15-19 let 1
2000m 14-15 let dívky 1
Celkem 145