Detail závodu

Pilsen trail Krkavec

Bolevák Autokemp (Ostende), Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

10.11.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Maraton

18km

11,5km

1600m

800m

350m

Pořadatel a kontakt

Pilsen Trail


Tel.:
info@pilsentrail.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Anděl Robin KOS Plzeň 800m Žáci 7-10 let 442
Andělová Viktorie KOS Plzeň 800m Žáci 7-10 let 443
András Gudlin Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 47
Anna Dvorakova Grunova Michaela Grünsport 11,5km Ženy 19-39 let 381
Anna Gódány 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 162
Argmannová Jana Aligtor team 11,5km Ženy 19-39 let 318
Arthur Tom Alehouse 18km Muži 239
Atkinson James Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 15
Audes Marek Olympia Plzeň Team 18km Muži 238
Babický Jan Klub přátel člověka v tísni Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 90
Badura Václav TJ Slovan Karlovy Vary 18km Muži 173
Balajka Martin 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 135
Balajková Tereza 18km Ženy 131
Bálint Szabó Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 46
Beneš Zdeněk Bez pedálů Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 78
Benešová Eliška Bez pedálů 800m Žačky 7-10 let 446
Benešová Veronika AK Škoda Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 512
Benoni Roberto 18km Muži 134
Beránek Lukáš Loko Beroun 18km Muži 109
Beranek Zdenek 18km Muži 218
Berger Anja 18km Ženy 130
Bernard Michal The Magnificient Three 18km Muži 210
Beštová Michaela 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 314
Bielková Věra Plzeň 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 301
Bitman Jan 11,5km Muži 19-39 let 545
Blake Samuel Melbourne Uni Athletics Club 18km Muži 243
Blašková Alina Maraton Ženy 19
Böhm Petr Runaři Sokolov 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 312
Böhmová Agáta Runaři Sokolov 11,5km Ženy do 18 let 377
Borecká Alena Nýřany 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 165
Boubelíková Jitka Tuláci na cestách Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 13
Bouda Oldřich Rozběháme Klatovy 11,5km Muži 19-39 let 353
Bouchal Vít pilsentrail.cz 350m Žáci do 6 let 418
Bozděch Marek SRTG Plzeň 11,5km Muži 19-39 let 304
Brabec Miroslav www.anglickecentrum.cz 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 142
Bretšnajdr Jiří 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 531
Brousek Petr Racek Team 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 150
Bucher Patrick 18km Muži 129
Burda Ladislav Maraton Maraton se psem - mimo závod 57
Burián Ondřej 18km Muži 105
BURLOVÁ Adéla PŘEŠTICE 800m Žačky 7-10 let 433
Burlová Tereza TAP Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 405
Cipra Jiří Forrest Gump Team Maraton Muži 4
Císař Jan 18km Muži 207
Císařová Dana 18km Ženy 206
Clark Emily Old Town Running 18km Ženy 252
Colvin Adam Maraton Muži 17
Crnokrak Dimitrije ARK "Fruška Gora" Novi Sad, Serbia Maraton Muži 54
Černá Klára 350m Žačky do 6 let 503
Černý František Efektit 18km Muži 241
Černý Karel Cyklo atom 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 402
Černý Martin 18km Muži 300
Černý Matouš Efektit 350m Žáci do 6 let 416
Černý Milan Rebel Team Blovice 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 133
Červená Olga BK Elán Zruč 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 152
Červená Rozálie DHC 800m Žačky 7-10 let 435
Červený Matěj Relative Team Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 62
Červený Václav zručskej Plzeňák 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 181
Červený Vojta Parcour academy 1600m Žáci 11-14 let 407
Červený Zdeněk BK Elán Zruč 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 324
Čobanová Lenka 11,5km Ženy 19-39 let 532
Dietl Marek Nezdice 18km Muži 178
Divis Jan Carda Jedomelice Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 55
Diviš Štepán 350m Žáci do 6 let 510
Divišová Anežka 350m Žačky do 6 let 509
Dolanová Lenka 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 333
Doležal Tomáš 18km Muži 160
Doskočil Jiří Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 1
Doubek Jiří 800m Žáci 7-10 let 440
Doubková Michaela 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 226
Doubková Valerie 800m Žačky 7-10 let 439
Drastík Jakub Kiwi Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 22
Drožová Renata 11,5km Ženy 19-39 let 313
Dubský Dalibor Třemošná 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 200
Dvořák Milan Slávie Kakejcov 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 106
Dvořák Dominik 800m Žáci 7-10 let 448
Dvořák Jan Maraton Muži 64
Dvořáková Denisa 800m Žačky 7-10 let 449
Dyntar Michal LO TJ Prazdroj Plzeň 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 389
Dyntarová Anna LO TJ Prazdroj Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 408
Eisner Tomáš Pilsenman Club Maraton Muži 69
Eisnerová Petra 11,5km Ženy 19-39 let 392
Ema Sportclub Plzen 350m Žačky do 6 let 413
Emlerová Jitka Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 83
Faist Ondřej 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 315
Fajta Viktor Plzeň 11,5km Muži 19-39 let 394
Fenderl David Všeruby 18km Muži 189
Fiala Michal AC-Heating 18km Muži 111
Fiala Rostislav 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 249
Fialová Lenka Predator Gym Team 18km Ženy 250
Findura David Maraton Muži 91
Friedl Tomáš 321start Maraton Muži 45
Fryček Jan Sunny Runners Plzeň 18km Muži 201
Funk Max 18km Muži 127
Gabrhelíková Jarmila 18km Ženy 229
Gabriel Eisnerová Lenka 11,5km Ženy 19-39 let 391
Geschka Daniel 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 154
Glassl Jindřich Consulte 350m Žáci do 6 let 519
Glasslová Julie Consulte 350m Žačky do 6 let 520
Glasslová Sára Consulte 350m Žačky do 6 let 521
Hadrava Jiří Doosan Skoda Power - young blood 18km Muži 6
Hájek Tomáš 18km Muži 170
Harazim Martin 18km Muži 185
Hasman Jakub KOS Slavia Plzeň 11,5km Muži do 18 let 362
Havlíček David Osmaci. Cz Maraton Muži 58
Havlová Kateřina Ho Loko Beroun 11,5km Ženy 19-39 let 400
Havránek Jiří Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 88
Hazdrová Tereza 350m Žačky do 6 let 415
Heringová Daniela 11,5km Ženy 19-39 let 316
Heringová Klaudie 800m Žačky 7-10 let 426
Heringová Renata 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 330
Herradová Štěpánka Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 27
Hettlerova Sofie AK Skoda Plzen 800m Žačky 7-10 let 447
Hlinovský Václav Krkavec 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 540
Hocká Jana Rozběháme Česko 18km Ženy 310
Hofhans Tomáš 18km Muži 155
Holeček Jiří AK Škoda Plzeň 800m Žáci 7-10 let 454
Holečková Lucie AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 453
Horák Jakub Maraton Muži 84
Horálek Josef 800m Žáci 7-10 let 455
Horálek Pavel 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 398
Horálková Anežka 350m Žačky do 6 let 417
Horbunov Oleksandr Maraton Muži 67
Hornsby Jenna 11,5km Ženy 19-39 let 237
Horský Tomáš TJ Sokol Plzeň Petřín 800m Žáci 7-10 let 456
Horváth Filip 800m Žáci 7-10 let 436
Hospr Tomáš ToMa 18km Muži 184
Hošek Petr Sunny Gang Plzeň 11,5km Muži 19-39 let 356
Houška Václav Beer 18km Muži 102
Houška Václav Beer 800m Žáci 7-10 let 437
Hrabík Tomáš 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 358
Hradecký Martin Forrest Gump Team 800m Žáci 7-10 let 421
Hrách Michal 18km Muži 190
Hroch František Klokani Plzeň 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 172
Hrubá Jana SV Stříbro 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 347
Hrubá Karolína SV Stříbro 11,5km Ženy 19-39 let 350
Hrubá Kateřina 11,5km Ženy 19-39 let 351
Hupač Karel SK Petřín Plzeň 800m Žáci 7-10 let 501
Hupačová Klára SK Petřín Plzeň 350m Žačky do 6 let 502
Hyťhová Pavla 321start 18km Ženy 240
Chadd Katie 18km Ženy 312
Chirita Liviu Maraton Muži 14
Chochol Pavel 18km Muži 115
Chval Marek Forrest Gump Team 11,5km Muži 19-39 let 337
Chvalová Teodora Forrest Gump Team 11,5km Ženy 19-39 let 336
István Gyulavics 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 329
Jadlovský Ondřej Dolní Žandov 18km Muži 225
Jajab Gódány 18km Muži 177
Janošík Richard 18km Muži 146
Jedličková Eva 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 548
Jelínek Petr TTK Slavia VŠ Plzeň Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 77
Jelínek Petr Lendy club Maraton Muži 31
Jelínek Tomáš Chříč 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 315
jeřábek Jakub ŠKODA 11,5km Muži 19-39 let 397
Jícha Daniel 800m Žáci 7-10 let 445
Jirkovský Libor WITTE Bike Team Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 85
Jiruše Josef Firemani Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 60
Johánek Jiří 18km Muži 156
Junková Kristýna Runland team Plzeň Maraton Ženy 29
Juráš Jan Vegan sport club, Strakonice Maraton Muži 34
Kadlecová Magdalena (se psem) 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 148
Kadrle Petr 11,5km Muži 19-39 let 446
Kafková Martina 18km Ženy 215
Kampfová Simona 800m Žačky 7-10 let 517
Kaňková Markéta ToMa 11,5km Ženy 19-39 let 342
Kiliar Petr 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 309
Kinkorová Tereza OK Lokomotiva Plzeň Maraton Ženy 52
Klabačka Daniel 350m Žáci do 6 let 414
Klabačka Daniel 350m Žáci do 6 let 410
Klusal Miloš Plzeňští běžci 18km Muži 151
Knížková Markéta (J)elita 11,5km Ženy 19-39 let 383
Knobová Lucie Chrášťany 18km Ženy 158
Knotková Monika Nulová šance 11,5km Ženy 19-39 let 368
Koláček Daniel 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 221
Kolovský František OK Lokomotiva Plzeň Maraton Muži 49
Kondrová Petra 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 209
Konečný Ivan 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 171
Königsmark Petr Nulová šance 11,5km Muži 19-39 let 367
Königsmarková Eva Nulová šance 11,5km Ženy 19-39 let 366
Korbášová Gabriela BK Žatec 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 231
Korbel Martin Ferrum Racing Maraton Muži 11
Korjenková Aneta Pilsenman 11,5km Ženy 19-39 let 522
Kostka Petr Praha! 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 164
Košař Martin 350m Žačky do 6 let 411
Košařová Kristýna 800m Žačky 7-10 let 428
Košťálek František 1600m Žáci 11-14 let 506
Košťálek Jan BC Město Touškov 800m Žáci 7-10 let 457
Kouřimská Zdeňka Maraton Ženy 75
Kovář Kamil SPOKATO Sokolov Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 26
Kral Vaclav Rozběháme Česko 11,5km Muži 19-39 let 332
Králová Eva 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 378
Krátký Michal 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 223
Kratochvílová Soňa 11,5km Ženy 19-39 let 317
Krattner Otto Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 92
Kraus Daniel 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 537
Kraus Jan 321 start 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 508
Kraus Tomáš 321 start 1600m Žáci 11-14 let 507
Kraus Tomáš Sunny Gang Plzeň 18km Muži 196
Kroc Miroslav TJ Sokol Stupno 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 343
Krocová Denisa Lendy club Maraton Ženy 30
Krovpar Jaroslav Rozběháme Česko Klatovy 18km Muži 305
Krs Jan 321start Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 40
Krsek Jan Ferrum Racing Maraton Muži 10
Krůdl Jiří WITTE Bike Team Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 44
Krupička Jiří 11,5km Muži 19-39 let 346
Křehota Radek 11,5km Muži 19-39 let 305
Kubica Radek Maraton Muži 87
Kučaba Tomáš 18km Muži 236
Kučera Michal Ultra Lužná Maraton Muži 18
Kučera Otakar Soko Přeštice 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 326
Kučera Štěpán 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 193
Kučerová Jana 11,5km Ženy 19-39 let 352
Kučerová Nela 800m Žačky 7-10 let 431
Kučerová Nicol 800m Žačky 7-10 let 432
Kudlič Josef Sunny Gang Plzeň 18km Muži 195
Küfnerová Eva 321start Maraton Ženy 48
Kunc Šimon 321start 800m Žáci 7-10 let 452
Kunc Jiří 321start 18km Muži 145
Kupka Libor Rozběháme Česko 11,5km Muži 19-39 let 314
Lacigová Silvie 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 191
Laitl Vojtěch 11,5km Muži do 18 let 359
Lazar Martin Gizo Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 80
Lazarová Adriana 800m Žačky 7-10 let 523
Lazarová Mariana 350m Žačky do 6 let 524
Ledererová Kamila Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 33
Ledvinová Lucie Sunny Gang Plzeň 18km Ženy 357
Legát Vojtěch TCC Plzeň 18km Muži 242
Legrand Julien 11,5km Muži 19-39 let 380
Leitl Martin Běžecká škola Plzeň Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 61
Levente Gódány 11,5km Muži do 18 let 334
Lexa Lukas Pilsenman Club 18km Muži 112
Lindgren Anders Swedish Embassy Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 71
Log Samuelsen Vidar Romerike ultraløperklubb Maraton Muži 5
Lohová Monika Šneci v běhu 18km Ženy 138
Lunter Martin - 11,5km Muži 19-39 let 385
Lusk Luděk Vivobarefoot Plzeň Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 25
Lutner Petr 350m Žáci do 6 let 515
Lutnerová Taťána 350m Žačky do 6 let 516
Mackovčin Patrik Jano 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 257
Maglia David WITTE Bike Team Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 20
Macháčová Veronika 11,5km Ženy 19-39 let 533
Majer Jan TAP 11,5km Muži 19-39 let 401
Majer Jan Silvini Madshus team 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 110
Makoňová Hana 11,5km Ženy 19-39 let 382
Makovcová Ivana 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 323
Marek Jakub 11,5km Muži do 18 let 546
Marek Michal Maraton Muži 41
Marek Petr 18km Muži 192
Mareš Martin Zruč-Senec 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 159
mareš štěpán Rytíři Maraton Muži 8
Marková Zuzana 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 354
Markvart Jakub Cubicor 11,5km Muži 19-39 let 527
Martínková Ljuba 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 340
Martínková Věra VPM 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 188
Mason Jackie Rochdale Harriers 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 107
Mason Richard Rochdale Harriers 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 108
Mašek Josef Zvíkovec 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 371
Matěja Jan KMG Praha Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 7
Matejovič Filip 11,5km Muži do 18 let 542
Matějovič Martin 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 311
Matějovičová Eva AE klub rady Plzeň 1600m Žačky 11-14 let 541
Maxová Kateřina 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 121
McDonnell David 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 228
Meller Timothy 350m Žáci do 6 let 505
Mensa Václav Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 81
Menza Martin Radčice 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 114
Menzová Anna AK Škoda Plzeň 800m Žačky 7-10 let 429
Mezník Vláďa LBE Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 59
Michálek Tomáš AK Škoda Plzeň 11,5km Muži do 18 let 341
Mikeš Václav Sport Josefov Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 76
Miljanecová Kristina 321start 11,5km Ženy do 18 let 379
Moravec Stanislav 18km Muži 186
Morávek David Rytíři Maraton Muži 9
Morávek Michal 18km Muži 302
Mottlová Klára Horní Blatná Maraton Ženy 24
Müller Jan 11,5km Muži 19-39 let 345
Müller Zdenek Rokycany 18km Muži 208
Murru Riccardo 18km Muži 132
Muth Stephan 18km Muži 126
Mužík Martin Hobby runners 18km Muži 258
Navara Lukas Beer 18km Muži 101
Naxerová Jana USK CS Plzeň 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 117
Němeček Jiří 18km Muži 194
Nesnídal Honza 800m Žáci 7-10 let 539
Nesnídalová Taťána 800m Žačky 7-10 let 538
Nosilová Anna BKV Holýšov 18km Ženy 212
Novacek Stepan Pupkani KV 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 179
Nováčková Jana SC Koterov 11,5km Ženy 19-39 let 335
Nozek Martin TAP 1600m Žáci 11-14 let 526
Nui Clara Foo Chau 11,5km Ženy 19-39 let 376
Orosz Tamás Maraton Muži 23
Oumrtová Barbora 11,5km Ženy 19-39 let 374
Palacký Václav Forrest Gump team 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 199
Palíková Lucie 11,5km Ženy 19-39 let 328
Páník Tomáš 11,5km Muži 19-39 let 310
Páníková Kamila 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 254
Panuška Jiří Krůty & Jediové Maraton Muži 21
Panuška Michal JBR Enduro Team 18km Muži 197
Paríšková Veronika 350m Žačky do 6 let 500
Paslavský Bohumil RozběhámeČesko Maraton Muži 74
Pašková Monika Lipovka 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 535
Patel Dhruv 18km Muži 125
Pavlisova Andrea Rugby Plzen 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 219
Pěčková Zdeňka AF TEAM PLZEŇ 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 167
Pegrand Julien 11,5km Ženy 19-39 let 547
Peroutka Tomáš Forrest Gump Team 18km Muži 203
Peteřík Dušan Bike team Červený Hrádek 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 143
Petrák Jan Rozběháme Česko 18km Muži 153
Petřík Ivo 350m Žáci do 6 let 514
Petřík Dušan 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 393
Petříková Hana 350m Žačky do 6 let 513
Pilar Pavel 800m Žáci 7-10 let 425
Pilařová Markéta 350m Žačky do 6 let 409
Pinl Libor 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 395
Pluháčková Markéta 11,5km Ženy 19-39 let 534
Podzimková Markéta 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 320
Polák Hynek TJ Sokol Záluží 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 166
Poláková Alena Rozběháme Česko 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 536
Poláková Olga 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 331
Polívka Roman 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 213
Pöschl Michal 11,5km Muži 19-39 let 306
Potočňák Miroslav Rumning Klap Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 36
Potůček Adam Sportclub Plzen 800m Žáci 7-10 let 444
pražák jan škodovací 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 338
Procházka Daniel Doosan Skoda Power - veteran club 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 103
Prokopec Karel Rebel team Blovice 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 396
Prusík Tomáš The Magnificient Three 18km Muži 214
Prušinovský Zdeněk 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 104
Přikrylová Johana BKV Holýšov 18km Ženy 232
Puchrová Tereza Sunny Runners Plzeň 11,5km Ženy 19-39 let 348
Pýcha Jan Šneci v běhu 18km Muži 308
Pyšná Lucie 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 308
Pyšná Markéta 800m Žačky 7-10 let 422
Pyšný Jakub 1600m Žáci 11-14 let 403
Rada Stanislav 18km Muži 233
Rádlová Lenka Rozběháme Česko 11,5km Ženy 19-39 let 528
Rais Karel Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 39
Rajský Jiří 11,5km Muži 19-39 let 307
Rapp Štěpán HPI-CZ 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 222
Rasocha David 11,5km Muži 19-39 let 300
Reiprich Daniel Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 56
Rezny Matej Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 79
Riesová Hana Žlutice 18km Ženy 182
Riesová Michaela ACES Team Karlovy Vary 18km Ženy 211
Römhild Dennis Maraton Muži 2
Römhild Samantha Maraton Ženy 3
Rosenbaumová Eliška Rozběháme Česko 11,5km Ženy do 18 let 543
Roštík Patrik Pivo a Myslivec Maraton Muži 63
Rovenský Jan TJ Sokol Vysoká Libyně 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 307
Rovenský Jan 11,5km Muži 19-39 let 530
Rutarová Kateřina Flik flak Plzeň 800m Žačky 7-10 let 451
Rutarová Magdalena Flik flak Plzeň 800m Žačky 7-10 let 450
Ryklová Markéta 18km Ženy 245
Řeřicha Jan Sunny Runners Plzeň 11,5km Muži 19-39 let 349
Sedláček Jan TJ Sušice 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 248
Seidl Miroslav VŠTJ Ekonom Praha Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 16
Semerád Antonín Stampede Trail team Maraton Muži 82
Schoell Philip 18km Muži 128
Skalák Jan Modrá a bílá/Zabs 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 386
Skalák Janek Modrá a bílá 800m Žáci 7-10 let 441
Slatkovský Marek KB Klabava 18km Muži 140
Slavotínková Dominika 18km Ženy 259
Slupský Vítek Maraton Muži 72
Smítka Petr Chomutov 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 175
Smítková Karolína Chomutov 18km Ženy 174
Smrček Petr Lemra Team 18km Muži 168
Solley William Maraton Muži 89
Somogyi Dániel Hluboká nad Vltavou 18km Muži 230
Soukupová Julie Forrest Gump Team 18km Ženy 247
Stahl Jaroslav SV Stříbro 18km Muži 246
Stepanek Libor Ninos Checos 18km Muži 149
Stöckelmayerová Lucie 800m Žačky 7-10 let 430
Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 86
Stržínková Markéta Orangeros 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 205
Střelka Robert Haka Racing Team 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 141
Suda Josef SK Přimda Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 66
Sus Pavel 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 100
Svítil Vašek SKP Olymp Praha 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 303
Sýkora Jakub 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 301
Sýkora Jakub 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 313
Šantín Pavel AK Valcha 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 202
Šantínová Markéta PSC Plzeň 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 399
Šarlinger Ivan SC Marathon Plzeň Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 51
Šarlinger Martin 1600m Žáci 11-14 let 404
Šarlinger Ondřej 11,5km Muži do 18 let 364
Šarlingerová Ivana Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 50
Šarlingerová Tereza 11,5km Ženy do 18 let 363
Šikova Barbora LPM Maraton Ženy 28
Šilhan Jiří WITTE Bike Team Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 42
Šimková Petra Maraton Ženy 70
Šimurda Antonín 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 198
Šindelářová Blanka 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 187
Škop Petr Sokol Plasy 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 325
Šlapák Michal 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 144
Šlechtová Pavlína Bambousek SK 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 244
Šmákalová Barbora AC Nýřany 1600m Žačky 11-14 let 406
Šmákalová Petra Sokol SG Plzeň Petřín 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 224
Šmákalová Zuzana Sokol SG Plzeň Petřín 800m Žačky 7-10 let 438
Šmídová Petra 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 227
Šollar Richard 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 139
Šrámková Denisa Sunny Runners Plzeň 11,5km Ženy 19-39 let 361
Šroufek Jaroslav 11,5km Muži 19-39 let 303
Šteiner Jiří Nulová šance 11,5km Muži 19-39 let 365
Štěpánek Jan VP 18km Muži 234
Štěpánek Jan 350m Žáci do 6 let 518
Štěpánek Kamil RUN magazine team 18km Muži 216
Štěpáník Petr www.psprostory 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 321
Štich Vlastimil 11,5km Muži 19-39 let 309
Štruncl Karel Pastevci 11,5km Muži 19-39 let 529
Šůcha Jan 321start Maraton Muži 68
Šůchová Olesja 321start 18km Ženy 217
Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz Maraton Muži 32
Šulc Michal 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 251
Šulc Miroslav 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 255
Švarcová Adéla 800m Žačky 7-10 let 427
Švarcová Marta 11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 319
Tamás Gódány Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 53
Tančouz Lukáš 11,5km Muži 19-39 let 339
Tjutčev Jakub Zvíkovec 11,5km Muži 19-39 let 370
Tobrman Jan 800m Žáci 7-10 let 420
Tobrmanová Barbora 800m Žačky 7-10 let 419
Toma Zdenek 18km Muži 176
Tomanová Alena 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 120
Tomanová Kristýna 18km Ženy 119
Tomek Petr 18km Muži 306
Tondlová Kateřina T-team 11,5km Ženy 19-39 let 373
Tošner Michal KOS Plzeň 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 390
Tučáková Olga 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 116
Tyllner David T-team 11,5km Muži 19-39 let 369
Ulman Radek 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 322
Václavík Jan KOS Plzeň 18km Muži 253
Vachrlon Václav ŠAK Chodov 18km Muži 113
Vaindlová Pavla 11,5km Ženy 19-39 let 372
Valeš Jiří OK Lokomotiva Plzeň Maraton Muži 38
Valeš Milan Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 37
Vaniš Miroslav 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 169
Vávra Lukáš MS BIKE ACADEMY racing 11,5km Muži 19-39 let 311
Vávra Lukáš Triatlon Plzeň 800m Žáci 7-10 let 423
Vávrová Nela Triatlon Plzeň 800m Žačky 7-10 let 424
Vendelbergerová Lenka Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 73
Vernerová Darina Vegan sport club, Strakonice 11,5km Ženy 19-39 let 302
Veselý Petr Squashclub Plzeň 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 157
Vitík Martin Rock Point 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 220
Vítová Andrea Krkavec 11,5km Ženy 19-39 let 544
Vlas Jiří Rozběháme Česko - Plzeň 11,5km Muži 19-39 let 375
Vodička Lukáš Orangeros 18km Muži 204
Vohradský Lukáš 18km Muži 235
Vochocová Gabriela 11,5km Ženy 19-39 let 344
Vojtěchová Markéta 11,5km Ženy do 18 let 360
Vokáč Jiří Třemošná 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 355
Volfová Kateřina 11,5km Ženy 19-39 let 388
Vopička Josef Ninos Checos 18km Muži 137
Voráček Michael 11,5km Muži do 18 let 525
Votava Zdenek Rockpoint Onlajňáci 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 147
Vrabec Jiří Fírové 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 136
Vrána Pavel HOSaSM Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 12
Vrba Gabriela Jano 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 256
Weissar Petr Pilsenman 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 161
Wendler Jan UWG Plzeň 800m Žáci 7-10 let 434
Wendlerová Adélka UWG Plzeň 350m Žačky do 6 let 412
Wiener Otakar Maratón klub Kladno 11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 387
Zárybnický Jan Bike Club Brdy Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 43
Zatloukal Jan 18km Muži 316
Zborníková Veronika 11,5km Ženy 19-39 let 384
Zdvořan Daniel 18km Muži 118
Zelená Monika 11,5km Ženy 19-39 let 327
Zeman Petr TJ Sokol Maxičky 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 123
Zemanová Jindřiška Triatlon Plzeň 18km Ženy 180
Zemanová Martina 18km Ženy 124
Zloch Tomáš Maraton Muži 35
Zoubek Aleš Consulte 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 163
Zoubková Martina Consulte 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 304
Zýka Jan 800m Žáci 7-10 let 504
Zýka Jan 1600m Žáci 11-14 let 511
Žákovec Jiří BKPB Plzeň 18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 183
Želechovská Jana 18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 122

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
18km Muži 72
18km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 54
11,5km Ženy 19-39 let 38
Maraton Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 38
Maraton Muži 34
11,5km Muži 19-39 let 33
11,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 27
18km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 26
18km Ženy 25
800m Žačky 7-10 let 23
800m Žáci 7-10 let 22
11,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 16
350m Žačky do 6 let 15
Maraton Ženy 10
350m Žáci do 6 let 10
11,5km Muži do 18 let 8
1600m Žáci 11-14 let 7
Maraton Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 7
1600m Žačky 11-14 let 5
11,5km Ženy do 18 let 5
Maraton Maraton se psem - mimo závod 1
Celkem 476