Detail závodu

Hannah PilsenTrail Radeč Maraton

Těškov, penzion 'Výhledy na Brdy'

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

24.03.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

48km

21km

7,5km

1600m

800m

350m

Pořadatel a kontakt

Pilsen Trail


Tel.:
info@pilsentrail.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Albert Tobrman Filip USK CS Plzeň 800m Žáci 7-10 let 352
Antalová Laďka Koloshop Team 21km Ženy 167
Audes Marek Audes Family Racing Team® 21km Muži 125
Avasthi Bhavya 1600m Žáci 11-14 let 523
Avasthi Narendra 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 137
Avasthi Oaj 7,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 522
Avasthi Priti 7,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 520
Baslova Anna AF Team Plzeň 7,5km Ženy 19-39 let 217
Benčová Renáta 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 531
Beneš Zdeněk Bez pedálů 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 148
Beránek Lukáš Ho Loko Beroun 21km Muži 107
Bhakti 1600m Žačky 11-14 let 510
Blokša Martin Coca-Cola HBC 48km Muži 2
Bouchal Jiří PilsenTrail.cz 21km Muži 108
Bouchal Vít PilsenTrail.cz 350m Žáci do 6 let 300
Brabec Miloslav TJ RND Rokycany 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 178
buchbauer radek Ladermon Team 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 134
Cach Jaroslav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 143
Cipra Jiří Forrest Gump team 21km Muži 8
Ciprová Oldřiška Forrest Gump team 21km Ženy 166
Čapíková Anna 7,5km Ženy 19-39 let 526
Černý Radomil KC Klabava 7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 206
Červený Václav 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 153
Daněk Michal Sixpack Holubice 21km Muži 109
Dezort Petr DH Cyclinng 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 27
Diaz Ricardo 21km Muži 101
Doskočil Jiří 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 17
Dubský Dalibor Třemošná 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 147
Dufek David 21km Muži 512
Dvořák Vítězslav Plzeňští NEZMAŘI 7,5km Muži 19-39 let 205
Dvořáková Nikolka 7 T 350m Žačky do 6 let 306
Eisner Tomáš 48km Muži 502
Eliáš Jan RUN Magazine Team 48km Muži 3
Faist Ondřej 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 530
Fait František 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 516
Faltejsek Martin 7,5km Muži 19-39 let 204
Fenderl David 21km Muži 119
Fiala Rostislav 7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 208
Fialová Lenka 21km Ženy 162
Fialová Zuzana 21km Ženy 163
Friedl Tomáš 321start 48km Muži 8
Fučík Martin Sport Club Plzeň 48km Muži 35
gaspar gabriel 21km Muži 128
Hajžman David 7,5km Muži 19-39 let 505
Havlíček David Osmáci.cz 48km Muži 6
Havlová Kateřina Ho Loko Beroun 7,5km Ženy 19-39 let 211
Hazdrová Eliška 800m Žačky 7-10 let 356
Hazdrová Tereza 350m Žačky do 6 let 305
Hejnicová Eva Aces team Karlovy Vary 21km Ženy 168
Herradová Štěpánka 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 33
Hladík Josef Klánovice 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 133
Hlavatý Vladislav 7,5km Muži 19-39 let 525
Hnetila Tomáš 21km Muži 529
Holíková Dana AC - Falcon Rokycany 21km Ženy 157
Horká Žaneta 7,5km Ženy 19-39 let 218
Hrabák Miroslav 21km Muži 506
Hrách Michal Plzeň 21km Muži 177
Hulešová Martina Cykloholky 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 172
Chladek Zbynek runsport team 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 16
Chouchai Riya 7,5km Ženy do 18 let 509
Jaiswal Gaurangi 1600m Žačky 11-14 let 524
Jaiswal Vimal 7,5km Muži 19-39 let 521
Janikovič David SDH Hůrky, AK Hůrky, D - plus a. s. 21km Muži 126
Janošík Richard 21km Muži 117
Jelínek Petr LENDY Club 21km Muži 110
Junková Kristýna Runland 48km Ženy 31
Juráš Jan Vegan sport club, Strakonice 48km Muži 13
K Jaiswal V 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 136
Kanwar Meena 21km Ženy 156
Kasl Libor Prasopsi Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 155
Kaše Vojtěch 48km Muži 1
Kňourec Jan 7,5km Muži 19-39 let 532
Kolouchová Kristýna 21km Ženy 519
Kondrová Petra 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 170
Košař Martin HC Meteor 350m Žáci do 6 let 303
Košařová Kristýna AK Škoda 800m Žačky 7-10 let 355
Kraus Matěj Prasopsi Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 152
Kroc Miroslav Sokol Stupno 7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 207
Krocová Denisa LENDY Club 21km Ženy 161
Krs Jan 321start 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 140
Krůdl Jirka WITTE Bike Team 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 28
Kříž Daniel 7,5km Muži 19-39 let 221
Křížová Taťána 7,5km Ženy 19-39 let 219
Kubeš Pavel Rebel's Runners 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 36
Kubín Petr 48km Muži 11
Kučaba Tomáš 21km Muži 111
Kunc Jiří 321start 21km Muži 118
Kupka Libor Rozběháme Česko 7,5km Muži 19-39 let 202
Lagicová Sylva 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 503
Ledererová Kamila 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 34
Leitl Martin Běžecká škola Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 146
Les Martin KOS Plzeň 21km Muži 121
Lesová Markéta KOS Plzeň 7,5km Ženy 19-39 let 220
Lionel Buchbauer Daniel Ladermon Team 350m Žáci do 6 let 301
Lomberský Jakub Bitchy Running Team 21km Muži 104
Loukotova Lenka Kojotice 21km Ženy 158
Lunter Martin St. Plzenec 21km Muži 124
Lusk Luděk Vivobarefoot 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 14
Mačková Adéla 7,5km Ženy 19-39 let 210
Málek Ondřej 21km Muži 105
Maleňák Miroslav Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 150
Malíková Klára Rungo 21km Ženy 160
Málková Želechovská Jana 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 174
Malý Jiří 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 19
Marek Michal 21km Muži 127
Mareš Martin Zruč--Senec 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 138
mareš štěpán 48km Muži 70
Marešová Magda 350m Žačky do 6 let 508
Martínková Věra 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 504
Matiášek Jan 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 15
Mensa Václav 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 23
Mihail Ioana 7,5km Ženy 19-39 let 528
Minařík Petr Bennon Team 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 151
Moravec Stanislav 21km Muži 103
MOSER Andreas 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 139
Müller Zdenek Rokycany 21km Muži 106
Naxerová Jana USK CS Plzeň 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 171
Němeček Jiří 21km Muži 179
Nováček Miroslav 7,5km Muži 19-39 let 216
Novotný Zdeněk 21km Muži 116
Nový Vlastimil 21km Muži 114
Otta Roman Q sport Vrchlabí 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 38
Pagáč Martin Cucumba Boyz 48km Muži 9
Palacký Václav Forrest Gump team 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 144
Páníková Kamila 7,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 215
Parula Egon 800m Žáci 7-10 let 517
Parulová Vanda 800m Žačky 7-10 let 518
Pavlová Šárka 21km Ženy 169
Pěčková Zdeňka AF TEAM 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 173
Pešek Petr AF tým 21km Muži 129
Pícl Kryštof USK CS Plzeň 800m Žáci 7-10 let 357
Píclová Kristýna USK CS Plzeň 350m Žačky do 6 let 307
Pilík Ondřej 21km Muži 527
Plzák Michal 21km Muži 113
Pohankova Gabriela 48km Ženy 30
Poruzilová Míša 21km Ženy 513
Potočňák Miroslav Rumning Klap 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 20
Pourová Kateřina 7,5km Ženy 19-39 let 222
Prušinovský Zdeněk 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 131
Pyšná Lucie Pyšňáci 7,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 214
Pyšná Markéta Pyšňáci 800m Žačky 7-10 let 354
Pyšný Jakub Pyšňáci 1600m Žáci 11-14 let 400
Rais Karel 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 24
Rajský Jiří 7,5km Muži 19-39 let 201
Rasocha David 7,5km Muži 19-39 let 200
Reiprich Daniel 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 149
Rod Marek Krčwood 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 21
Rýdl Filip 21km Muži 100
Ryklová Markéta 7,5km Ženy 19-39 let 212
Sebastian Buchbauer Leon Ladermon Team 350m Žáci do 6 let 302
Shivraj 1600m Žáci 11-14 let 511
Schutze Pavel WITTE Bike Team 48km Muži 12
Sikova Aneta Kojotice 21km Ženy 159
Singh Chouhan Mahendra 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 135
Sova Robert 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 132
Sovová Kateřina 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 32
Stopková Jana H.O.R.A.L. Praha 48km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 39
Strejc Václav Nepomuk 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 130
Svoboda Miroslav 21km Muži 553
Šampalík Josef Prasopsi Plzeň 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 22
Šimonek Petr 7,5km Muži 19-39 let 600
Šoman Jiří Rebel's Runners 48km Muži 37
Špína Martin Brdonoš 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 141
Šrámek Stanislav Rock Point Salewa 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 154
Štěpánek Jan 21km Muži 514
Štěpánek Kamil RUN magazine team 48km Muži 7
Šulc Zdeněk Behnenijenobehani.cz 48km Muži 10
Švejnoha Marek Sport Club Plzeň 21km Muži 120
Švejnohová Tereza 21km Ženy 164
Tesař Daniel Kos 21km Muži 180
Thery Dirk 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 26
Tobrman Jan 800m Žáci 7-10 let 350
Tobrmanová Barbora 800m Žačky 7-10 let 353
Tomeš Filip 21km Muži 112
Tůma Ondřej 800m Žáci 7-10 let 507
Václavík Jan KOS Plzeň 48km Muži 5
Vachrlon Václav ŠAK Chodov 21km Muži 123
Valeš Milan 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 25
Vančáková Magdaléna 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 515
Vendelbergerová Lenka 21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 175
Vernerová Darina Vegan Sport Klub Strakonice 7,5km Ženy 19-39 let 501
Veselý Petr Squashclub Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 145
Větrovec Jiří 21km Muži 115
Vitík Martin Rock Point 7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 209
Vlčková Vlasta Plyšáci 21km Ženy 165
Vohradský Lukáš 21km Muži 102
Vojtíšek Radovan Moon Kil Sun 48km Muži 4
Vrána Pavel HO SaSm 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 29
Vrátný Míra 21km Muži 122
Vyčichlo Jaroslav RUN magazine team 48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 18
Wendler Jan UWG Plzeň 800m Žáci 7-10 let 351
Wendler Viktor UWG Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 142
Wendlerová Adélka UWG Plzeň 350m Žačky do 6 let 304
Zahálková Markéta AF team Plzeň 7,5km Ženy 19-39 let 213
Zemančík Adam 7,5km Muži 19-39 let 203
Žák Vladimír Prasopsi Plzeň 21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 176

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
21km Muži 40
21km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 30
48km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 18
48km Muži 17
21km Ženy 16
7,5km Muži 19-39 let 13
7,5km Ženy 19-39 let 12
21km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 10
800m Žáci 7-10 let 6
350m Žačky do 6 let 5
800m Žačky 7-10 let 5
7,5km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 4
7,5km Veteráni (nad 40let = ročník 1978 a starší) 4
350m Žáci do 6 let 4
48km Veteránky (nad 40let = ročník 1978 a starší) 4
1600m Žáci 11-14 let 3
48km Ženy 2
1600m Žačky 11-14 let 2
7,5km Ženy do 18 let 1
Celkem 196