Detail závodu

Aprílová půlka 2018

Starý Bydžov

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

14.04.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10km

21km

50m

100m

250m

500m

750m

1000m

Pořadatel a kontakt

Obec Starý Bydžov, KČT Jiskra Nový Bydžov


Tel.:
aprilovapulka@seznam.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adéla Klapště 100m 4-5 let D115
Aleš Karban 21km Muži 40+ 236
Alexandra Bradnová 21km Ženy do 39 let 240
Anežka Soukupová 50m 1-3 roky D107
Antonín Baudyš 500m 8-9 let D90
Antonín Souček 250m 6-7 let D51
Balušík Michal KČT Nový Bydžov 21km Muži 40+ 200
Balušík Mikuláš KČT Nový Bydžov 500m 8-9 let D2
Balušík Štěpán KČT Nový Bydžov 750m 10-12 let D1
Baudyš Albert Chronicare 100m 4-5 let
Baudyš Antonín Chronicare 500m 8-9 let
Baudyš Pavel Chronicare 10km Muži 40+ 144
Bečvařík Jiří Splašená lokomotiva Chlumec n/C 21km Muži 40+ 220
Bělík Ladislav Brizance 21km Muži 40+ 201
Beránková Eva zdravka team 10km Ženy 40+ 127
Blaha Rostislav BK Vísky 21km Muži do 39 let 206
Blahová Jaroslava BK Vísky 10km Ženy 40+ 125
Boldrini Anna COLAS TEAM 50m 1-3 roky D38
Brzáková Markéta Fajn Tým 21km Štafeta S3
Brzáková Petra 10km Ženy 40+ 128
Břetislav Balický 10km Muži 40+ 158
Buršík Michal 21km Muži do 39 let 210
Cagwe John BezvaBeh.cz 21km Muži 40+ 221
Denis Zůra 250m 6-7 let D75
Dlabáčková Miroslava Zdravka team 10km Ženy 40+ 113
Dominik Lán 50m 1-3 roky D113
Doubek Zdeněk PKO Praha 21km Muži 40+ 213
Doubková Darina PKO Praha 21km Ženy 40+ 214
Drbohlav Jan TJ Sokol Valdice 21km Muži do 39 let 228
Drobek Jakub Run for Life, Zábědov 500m 8-9 let D6
Drobek Martin Run for Life, Zábědov 10km Muži do 39 let 110
Drobková Amálka Run for Life, Zábědov 500m 8-9 let D7
Dunka Michal Fk Lužec nad Cidlinou 10km Muži do 39 let
Dušek Jan 10km Muži do 39 let 146
Dzurindák Jáchym Run for Life Zábědov 500m 8-9 let
Dzurindáková Josefína Run for Life Zábědov 100m 4-5 let D112
Elen Emanovská 1000m 13-15 let D55
FERDA VOJTĚCH HOKL CLUB LUŽEC NAD CIDLINOU 750m 10-12 let D23
František Souček 100m 4-5 let D103
Hana Novotná 10km Ženy do 39 let 153
Havránek Jan 50m 1-3 roky D35
Havránková Karolína 100m 4-5 let D34
Heger Jan STS Chvojkovice Brod 21km Muži do 39 let 229
Herčíková Anna 50m 1-3 roky D17
Hermanová Anežka COLAS TEAM 100m 4-5 let D31
Hermanová Eliška COLAS TEAM 250m 6-7 let D30
Heřman Radek Chronicare 500m 8-9 let
Heřman Radek Chronicare 10km Muži do 39 let 143
Heřmanová Eeliška Chronicare 100m 4-5 let D106
Hladíková Eva Kubča & Sabča 10km Ženy do 39 let 157
Hlaváček Jan 21km Muži do 39 let 202
Hofman Milan RBZ Praha 21km Muži do 39 let 230
Hofmanová Naďa Mlékosrby 10km Ženy 40+ 129
Holý Radek 10km Muži 40+ 150
Hurbánková Romana Klecany 21km Ženy do 39 let 217
Chaloupka Tomáš Královéhradecká provozní a.s. 10km Muži do 39 let 126
Chaloupka Vojtěch TOCHA 50m 1-3 roky D39
Ivan Belobrad 21km Muži 40+ 247
Jáchym Dzurindák 500m 8-9 let D77
Jampílková Lucie L + L Team 21km Ženy 40+ 222
Jan Havlín 10km Muži 40+ 152
Jan Hofman 10km Muži do 39 let 161
Jan Pluhař 750m 10-12 let D43
Jana Janečková 21km Ženy 40+ 246
Janečková Jana 10km Ženy 40+ 130
Jaromír Holas 10km Muži 40+ 155
Jiřičná Dana Bonbon Praha 21km Ženy 40+ 223
John Cagwe 10km Muži do 39 let 159
Jordanov Jordanov Marcel CS CARGO JIČÍN 10km Muži 40+
Karolína Brzáková 250m 6-7 let D57
Kateřina Lingrová 750m 10-12 let D74
Kmínková Barbora 10km Ženy do 39 let 103
Kodr Karel Žižkov 21km Muži 40+ 233
Kohout Jan 10km Muži do 39 let 165
Komárek Ondřej Run for Life, Zábědov 100m 4-5 let D9
Komárková Kateřina Run for Life, Zábědov 500m 8-9 let D8
Komárková Petra Run for Life, Zábědov 10km Ženy do 39 let 111
Kopánek Vojtěch Moto SHARON 100m 4-5 let D20
Kopánková Lucie Moto SHARON 500m 8-9 let D21
Krejčí Václav Hokl club 100m 4-5 let D43
Krejčová Lucie Sobčice 10km Ženy do 39 let 116
Křížová Barbora 750m 10-12 let D50
Kůtek Jiří TJ SKP Valdice 21km Muži do 39 let 209
Kvaček Roman ALBA plus 10km Muži 40+ 123
Kvačková Petra ALBA Plus 10km Ženy do 39 let 124
Lacek Matěj 750m 10-12 let D52
Lacková Pavlína 50m 1-3 roky D27
Lacková Valentýna 250m 6-7 let D28
Lamich Bořivoj 21km Muži 40+ 207
Lamich Štěpán 250m 6-7 let D5
Lenka Mejsnarová 10km Ženy 40+ 163
Leontýnka Knejpová 750m 10-12 let D36
Lietavec Jakub Sokol Nusle 50m 1-3 roky D63
Lucie Žaludová 10km Ženy 40+ 156
Lukáč Peter 10km Muži do 39 let
Lukáš Klapště 50m 1-3 roky D118
Macák Miroslav MTB Team Broken Nový Bydžov 10km Muži do 39 let 109
Macura Tomáš 10km Muži do 39 let 105
Málek Patrik Sokol Nusle 500m 8-9 let D65
Málková Agáta Sokol Nusle 100m 4-5 let D64
Marcel Koubek 10km Muži 40+ 162
Marek Průša 750m 10-12 let D56
Marek Stoklasa 500m 8-9 let D76
Marika Novotná 50m 1-3 roky D117
Martin Král 21km Štafeta S1
Martin Marek 10km Muži 40+ 154
Martinovský Petr SK Babice 21km Muži do 39 let 232
Matouš Antonín ENERMO 500m 8-9 let D24
Matoušová Viktorie ENERMO 750m 10-12 let D25
Melichar Tomáš Chronicare 750m 10-12 let D54
Melicharová Kamila Chronicare 1000m 13-15 let D53
Mervartová Kristýna SHK 21km Ženy do 39 let 224
Michal Jambor 10km Muži do 39 let 160
Michal Jakub 250m 6-7 let D16
Miroslav Bednář 21km Muži 40+ 234
Miroslav Lalouček 21km Muži 40+ 239
Moravec Jiří Hradec Králové 21km Muži 40+ 205
Mrázek Jiří Chlumec nad Cidlinou 21km Muži do 39 let 211
Mrzenová Eva 21km Štafeta S2
Neděla Daniel 500m 8-9 let D22
Nechoďdoma Petr Dobřichov 21km Muži 40+ 204
Nechuta David 10km Muži 40+ 104
Nina Mikasová 50m 1-3 roky D105
Novák Aleš 50m 1-3 roky D110
Novák Aleš 10km Muži 40+ 148
Nováková Jitka Baječné ženy v běhu 10km Ženy do 39 let 107
Nováková Nora 100m 4-5 let D109
Novotný Jaroslav TEP Trutnov 21km Muži 40+ 208
Oliver Král 750m 10-12 let D60
Ondřej Kašpárek 50m 1-3 roky D104
Ondřej Šec 10km Muži do 39 let 149
ORT Tadeáš Aprílová půlka 500m 8-9 let D18
ORTOVÁ Nikola Aprílová půlka 1000m 13-15 let D19
Palisch Dieter 21km Muži 40+ 238
Pánek Aleš 21km Muži do 39 let 231
Pánek Martin SK Městec Králové 10km Muži 40+ 119
Panocha Jan 10km Muži 40+ 137
Pavel Lingr 1000m 13-15 let D62
Pavelka Michal 100m 4-5 let D101
Pavelka Michal KČT Jiskra Nový Bydžov 21km Muži do 39 let 216
Pavelková Markéta 10km Ženy do 39 let 142
Pavelková Zuzana 100m 4-5 let D102
Petr Lukáč 21km Muži 40+ 237
Petrová Kateřina 10km Ženy 40+ 117
Píšová Věra 10km Ženy 40+ 164
Ploc David Boxing Poděbrady 10km Muži do 39 let 112
Polívková Monika Chlumec nad Cidlinou 21km Štafeta S6
Popková Andrea 10km Ženy do 39 let 101
Pospíšil Melichar 500m 8-9 let D47
Pražák Pavel 21km Muži do 39 let 218
Rejthárek Pavel KČT Nový Bydžov 10km Muži do 39 let 131
Rundová Renáta Zdravka team 10km Ženy 40+ 106
Samuel Král 250m 6-7 let D59
Schovánková Ema 50m 1-3 roky D40
Schovánková Tereza 500m 8-9 let D48
Sláviková Lujza 21km Ženy do 39 let 225
Sova Jan MP Praha 21km Muži 40+
Šafařík Martin KČT Jiskra Nový Bydžov 21km Štafeta S5
Šanda Ladislav Anička&Ládík 10km Muži do 39 let 132
Šanda Miloslav SDH Sloupno 21km Muži do 39 let 215
Šandová Lucie Sama za sebe 500m 8-9 let D13
Šebetka Vladimír SK Městec Králové 10km Muži do 39 let 133
Šenk Martin Fredovo 100m 4-5 let D66
Šenk Pavel Fredovo 21km Muži 40+ 235
Šenková Barbora Fredovo 500m 8-9 let D100
Šimek Adam 10km Muži 40+ 147
Špičáková Markéta Chlumec nad Cidlinou 21km Štafeta S7
Štayrova Vendula Run for life Zábědov 10km Ženy 40+ 102
Štveráková Amálka Sobčice 100m 4-5 let D14
Šustová Barbora Běháme pro radost 750m 10-12 let D29
Šustová Jana Běháme pro radost 10km Ženy do 39 let 122
Tereza Stoklasová 50m 1-3 roky D114
Tichá Michaela 21km Štafeta S4
Tobiáš Váňa 750m 10-12 let D58
Tomáš Novotný 50m 1-3 roky D116
Tomáš Olívka 10km Muži do 39 let 151
Tomeš Patrik SK Starý Bydžov 500m 8-9 let D49
Tomeš Pavel Sk Starý Bydžov 10km Muži do 39 let 134
Tomeš Vojtěch SK Starý Bydžov 50m 1-3 roky D41
Trutnovská Nelly COLAS TEAM 250m 6-7 let D26
Tvarůžek Vítězslav 50m 1-3 roky D111
Ullíková Pavla MTB Team Broken Nový Bydžov 10km Ženy do 39 let 108
Urbánek Jiří Splašená lokomotiva Chlumec n(C 21km Muži 40+ 219
Valentová Radka Báječné ženy v běhu 10km Ženy 40+ 121
Vantura Tobiáš COLAS TEAM 50m 1-3 roky D42
Vanturová Anežka COLAS TEAM 250m 6-7 let D44
Vavák Libor BK Sadská 21km Muži 40+ 226
Venhuda Jan Kounice 21km Muži do 39 let 212
Vernonika Novotná 250m 6-7 let D61
Víchová Petra 10km Ženy 40+ 100
Vinopalova Klaudie Run for life Zábědov 500m 8-9 let D3
Vinopalova Livie Run for life Zábědov 50m 1-3 roky D4
Vlčková Marie 250m 6-7 let D15
Vobořil Adam 250m 6-7 let D11
Vobořil Jakub 500m 8-9 let D10
Vobořil Jiří 10km Muži 40+ 114
Vojtěch Martin Pasivity Žamberk 10km Muži do 39 let 120
Vokál Jáchym Chronicare 100m 4-5 let D33
Vondra Jakub 500m 8-9 let D12
Vorlíček Petr Fedor AllStar Team 10km Muži do 39 let 135
Vorlíčková Alena Fedor AllStar Team 10km Ženy do 39 let 139
Voženílek Petr Sokol NHK 10km Muži 40+ 138
Voženílek Renata Sokol NHK 10km Ženy 40+ 140
Vykydal Vojtěch Chronicare 100m 4-5 let D32
Zůra Adrian Nový Bydžov 500m 8-9 let D99
Zůra Denis Nový Bydžov 250m 6-7 let
Zůrová Monika Nový Bydžov 10km Ženy 40+ 145
Zych Jaroslav HOKL CLUB Lužec nad Cidlinou 21km Muži 40+ 227
Žalud Ladislav Triatlon Mladá Boleslav 10km Muži 40+ 118
Žďárská Rozalie Fedor Allstar Team 250m 6-7 let D45
Žďárský Ondřej Fedor Allstar Team 10km Muži do 39 let 136
Žďárský Ondřej Fedor Allstar Team 250m 6-7 let D46

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
500m 8-9 let 24
10km Muži do 39 let 22
21km Muži 40+ 21
50m 1-3 roky 20
100m 4-5 let 18
10km Muži 40+ 17
10km Ženy 40+ 16
250m 6-7 let 16
21km Muži do 39 let 14
750m 10-12 let 13
10km Ženy do 39 let 12
21km Štafeta 7
21km Ženy do 39 let 4
21km Ženy 40+ 4
1000m 13-15 let 4
Celkem 212