Detail závodu

TURUJ BRDY - WINTER RUN

Trokavec

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

10.02.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

13+ km

19+ km

Pořadatel a kontakt

ROCK'N'FOOT Z. S.


Tel.:
info@rnf.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamcová Helena PSP - Klub koloběhu Plzeň 19+ km Ženy 1
Anděl Robert KOS Plzeň 19+ km Muži 2
Antoš Jaroslav SRTG Rokycany 19+ km Muži 3
Aron Michal 19+ km Muži 4
Balajková Tereza 13+ km Ženy 5
Bejdáková Denisa Cubicor team 13+ km Ženy 6
Bena Petr 19+ km Muži 7
Beňasová Veronika 13+ km Ženy 8
Beran Luboš Veselský Tygr 13+ km Muži 240
Berka Lukáš Bike Club Kralovice 19+ km Muži 9
Bláha Tomáš Běhny CZ. 19+ km Muži
Bláha Tomáš Běhny CZ. 19+ km Muži 10
Blecha Vladislav Liga 100 Praha 13+ km Muži 11
Boháček Lukáš Jamné 13+ km Muži 12
Bovka Lukáš 13+ km Muži 233
Břicháček Miloš adidas Runners Prague 19+ km Muži 13
Capouch Jaroslav PACE UP 19+ km Muži 14
Cip Roman 13+ km Muži 49
Čejková Magdalena 19+ km Ženy 15
Černá Gabriela Bráchové 13+ km Ženy 230
Černý Lukáš Bráchové 13+ km Muži 16
Černý Michal Bráchové 13+ km Muži 17
Černý Pavel Malý Berlín 19+ km Muži 18
Čeřovská Iva SRTG Lázně Kynžvart 13+ km Ženy 19
Davídek Milan 13+ km Muži 20
Divišová Eva Rokycanské štěkny 13+ km Ženy 21
Dlouhá Dana Running academy Cerhovice 13+ km Ženy 22
Dočekal František Maraton klub Kladno 19+ km Muži 23
Dolak Milan Toyota Dolak 13+ km Muži 237
Doležalová Zuzana RSáci 13+ km Ženy 24
Drahokoupil Jakub 19+ km Muži 25
Drinka Daniel Drinkas Team 19+ km Muži 26
Dvořáčková Tereza 13+ km Ženy 245
Eibl Martin 13+ km Muži 27
Fabianová Ivana 19+ km Ženy 28
Fedorčák Ondřej BIG BULLS Rpety 19+ km Muži 29
Fenderl David 19+ km Muži 30
Fiala Michal AC-Heating 19+ km Muži 31
Fiala Tomáš 13+ km Muži 236
Fialová Věra SDH Pňovice 13+ km Ženy 32
Franěk Patrik SRTG Příbram 13+ km Muži 33
Fryčková Pavlína Běhny CZ. 19+ km Ženy
Fryčková Pavlína Běhny CZ. 19+ km Ženy 34
Gašová Dita 13+ km Ženy 35
Gazda Vítězslav Divišov 19+ km Muži 36
Ginzel Petr 19+ km Muži
Götzová Eliška 13+ km Ženy
Grin Jakub Toyota Dolák s.r.o. 13+ km Muži 37
haakiva eva plzen 13+ km Ženy
Hach Lukáš ŠTEFKO Running Team 19+ km Muži 38
Hájek Tomáš Plzeň 19+ km Muži 39
Hamrusova Kateřina 13+ km Ženy 234
Hanak Michal RAC 13+ km Muži 40
Hanzelínová Pavlína 13+ km Ženy 41
Haranzová Nikola 13+ km Ženy 42
Hašková Kristýna 19+ km Ženy 43
Haur Pavel 19+ km Muži
Havlíček David Osmáci.cz 19+ km Muži 44
Hercíková Jana 19+ km Ženy
Hnetila Tomáš 19+ km Muži 45
Hocká Jana Rozběháme Česko 13+ km Ženy 46
Hodermarský Peter Team Faith Příbram 13+ km Muži 47
Hodermarský Peter Team Faith Příbram 19+ km Muži
Hönig Václav Tortily v mlze 19+ km Muži 48
Hora Pavel 13+ km Muži 238
Horová Lucie Toyota Dolák s.r.o. 13+ km Ženy 50
Hrabíková Zdena Rokycanské štěkny 13+ km Ženy 51
Hron Michal 13+ km Muži 52
Hrubá Pavla 13+ km Ženy 53
Hrubý Richard Drinkas Team 19+ km Muži 54
Hruskova Lucie Triatlon Mechenicr 19+ km Ženy 55
Hubička Filip Družec 19+ km Muži 56
Hulík Jan SKP Nymburk 13+ km Muži 57
Chalupa Jan Fabiánův prostředník 19+ km Muži 58
Chval Marek Forrest Gump Team 13+ km Muži 59
Chvalová Teodora Forrest Gump Tea 19+ km Ženy 60
Jahodová Barbora 13+ km Ženy 61
Jaklová Iva Tábor 13+ km Ženy 62
Janoušek Vlastimil SDH Pňovice 13+ km Muži 63
Janoušková Adéla BKČS 13+ km Ženy 64
Ječná Nikola 13+ km Ženy 65
jeřábek Jakub 13+ km Muži 227
Jiránek Václav buggymoje.cz 13+ km Muži 66
Jiřikovský Jiří 13+ km Muži 67
Kapoun Lukáš SDH Pňovice 13+ km Muži 68
Kára Milan Running Academy Cerhovice 13+ km Muži 69
Karas Martin SRTG Příbram 13+ km Muži 70
Karásek Václav 13+ km Muži 71
Karásek Václav 13+ km Muži
Karásková Jana 13+ km Ženy 72
Kárová Iveta Running Academy Cerhovice 13+ km Ženy 73
Kilian Patrik Tortilly v mlze 19+ km Muži 74
Klečková Adéla 19+ km Ženy 75
klíma Karel Plzen - Rungo.cz 13+ km Muži 76
Kočalková Marta 13+ km Ženy 77
Kočová Alena 13+ km Ženy 78
Kolář Jiří SRTG Příbram 13+ km Muži 243
Kolev Dilyan Team K.O. 13+ km Muži 79
Kondrová Petra 19+ km Ženy 80
Korba Lukáš Novovesáci 19+ km Muži 81
Korecká Blanka Šneci v běhu 13+ km Ženy 82
Koskova Magda 19+ km Ženy
Koudelka Drahomir Meixner Consulting 19+ km Muži 83
Kozelka Pavel 13+ km Muži 84
Kramářová Vladimíra RS Fitness 19+ km Ženy 86
Kroc Miloslav Brandýsek 19+ km Muži 87
Kroupova Petra 19+ km Ženy 88
Krsek Jan CZEllenges 19+ km Muži 89
Kříž Lubomír Modré krvinky 19+ km Muži 90
Kšána Martin Kšánovi 19+ km Muži 91
Kšánová Kateřina Kšánovi 19+ km Ženy 92
Kubcová Eva 19+ km Ženy 94
Kubelková Eva Rungo pro ženy 19+ km Ženy 228
Kubiš Jiří Team Faith Příbram 13+ km Muži 96
Kučera Vojtěch Ninja Team 13+ km Muži 97
Kučerová Jana 13+ km Ženy 98
Kuchynková Pavla 13+ km Ženy 99
Kupidlovský Daniel Stodůlky 19+ km Muži
Levý Petr SDH Pňovice 13+ km Muži 100
Liška Michal 13+ km Muži 101
Lohová Monika 13+ km Ženy 102
Lojda Lukáš Jihlava 13+ km Muži 103
Macák Jiří Hradec Králové 19+ km Muži
Magoči Jan 13+ km Muži 104
Malínský Bronislav Rozběháme Česko 19+ km Muži 105
Markvart Jakub Cubicor team 13+ km Muži 106
Mášová Anna 13+ km Ženy
Matějka Josef Praha 9 19+ km Muži 107
Matějka Tomáš kápitán 13+ km Muži 108
Mayer Franz --- 19+ km Muži
Metelkova Radk Kladno 19+ km Ženy 109
MICHAL DANIEL RSáci 13+ km Muži 110
Mikešová Jana Bakako running team 19+ km Ženy
Molnarová Lucie RSáci 13+ km Ženy 93
Moravcová Petra 13+ km Ženy 111
Moravec Stanislav 13+ km Muži 112
Mošna Lukáš 13+ km Muži 113
Mozolová Ivana SDH Pňovice 13+ km Ženy 114
Mraček Lukáš Rozběháme Česko 13+ km Muži 115
Mračnová Karolína SRTG Příbram 13+ km Ženy 116
Mrázková Eva 13+ km Ženy 117
Mudrova Bohumila Behny s. r. o. 13+ km Ženy 118
Němcová Hana 13+ km Ženy 119
Němec Jan Rozběháme Česko 19+ km Muži 120
Němeček Lukáš TJ Mumraj Sedlice 13+ km Muži 121
Novotná Jitka 13+ km Ženy 122
Novotný Ladislav Team Faith Příbram 13+ km Muži 123
Novotný Radim 13+ km Muži 124
Nový Vlastimil 19+ km Muži 125
Omová Michaela TJ OOB Turnov 13+ km Ženy 232
Orság Dominik 19+ km Muži 126
Pajtl Vojtěch 13+ km Muži 127
Paszyc Matouš 13+ km Muži 128
Paur Pavel 13+ km Muži 129
Pearce Iva Fénix Plzeň 19+ km Ženy 85
Pechova Michaela 13+ km Ženy 130
Pešanová Daniela Davle, Běhat umí každý 19+ km Ženy 131
Petrásek Robin Ninja Team 13+ km Muži 132
Pfeffer Karel Etriatlon team 13+ km Muži
Phillips Monika Běhat umí každý 19+ km Ženy 133
Plachý Zdeněk 19+ km Muži 134
Polišenská Alžběta 13+ km Ženy 135
Pospíšil Jiří Redpoint Eleven tým 13+ km Muži 136
Procházka David 19+ km Muži 137
Procházková Lenka 19+ km Ženy 138
Procházkova Marcela Rozběháme Česko 13+ km Ženy 139
Pulkrábková Mirka Team Faith Příbram 13+ km Ženy 140
Rábik Jan Noufýr 19+ km Muži 141
Rabochová Agáta adidas Runners 13+ km Ženy 142
Radek Souček SRTG Příbram 13+ km Muži 143
Rákosník Luboš Jihočeský klub maratonců České Budějovice 19+ km Muži
Rumpík Viktor Frbul Runners 19+ km Muži 144
Rumpíková Kristina Frbul Runners 13+ km Ženy 145
Řáha Martin 13+ km Muži 229
Říhová Andrea ATOM 13+ km Ženy
Safínová Lucie 13+ km Ženy 146
Sedláček Pavel SRTG Rokycany 19+ km Muži 147
Sedlářová Kateřina RSáci 13+ km Ženy 148
Sekmiler Libor 13+ km Muži 149
Sevald Ondřej 13+ km Muži 150
Schacherl Jan Team Faith Příbram 13+ km Muži 151
Schneider Patrik SRTG Lázně Kynžvart 13+ km Muži 152
schön Martin 19+ km Muži 153
Schulhof Jan KSM Hrádek 19+ km Muži 231
Silovský Filip 13+ km Muži 154
Skala Petr 13+ km Muži 155
Slatkovský Marek Sokol Klabava 19+ km Muži 156
Slavíček Petr 13+ km Muži 157
Souček Radek SRTG Příbram 13+ km Muži 242
Soukupová Julie AK Škoda Plzeň 13+ km Ženy 158
Spáčilová Šárka Rungo pro ženy 19+ km Ženy 159
Spurný Jiří MotoDesná 13+ km Muži 160
Strejc Václav 13+ km Muži 161
Stržínková Markéta Orange Team 13+ km Ženy 162
Střelka Robert Haka Racing Team 19+ km Muži 163
Suchý Marek 13+ km Muži 164
Svoboda Miroslav 13+ km Muži
Svoboda Pavel SK Vlaška 19+ km Muži 165
Svoboda Petr RSáci 19+ km Muži 166
Svozilík Josef 13+ km Muži 167
Sýkora Petr 19+ km Muži 168
Szabo David SK Nové Zámky, Slovakia 19+ km Muži 244
Šebková Lucie 13+ km Ženy 169
Šeděnka Jan Koně, dobrý koně !!! 13+ km Muži 170
Ševčíková Alžběta 13+ km Ženy 171
Šiková Aneta Kojotice 13+ km Ženy 172
Šilingr Zdeněk Seal´s RUN 13+ km Muži 173
Šímová Martina Team Faith Příbram 13+ km Ženy 174
Šíp Ondřej ASK Slavia Praha 19+ km Muži 175
Škaryd Martin 13+ km Muži 176
Šmídlová Monika 19+ km Ženy 177
Šmoliková Dana 13+ km Ženy 178
Šmolíková Michaela SRTG Rokycany 19+ km Ženy 179
Šnebergerová Michaela 13+ km Ženy 180
Špirková Veronika 13+ km Ženy 181
Štěrba Pavel Veggie 13+ km Muži 182
Štícha Roman SRTG Příbram 13+ km Muži 183
Šťovíček Pavel 13+ km Muži 184
Šulc Vojta AC-HEATING 13+ km Muži 241
Truksová Veronika 13+ km Ženy 185
Tymeš Jiří SRTG Příbram 13+ km Muži 235
Ulmanová Iva 13+ km Ženy 186
ungerová aneta Bezec 19+ km Ženy
Urbanová Zora Příbram 19+ km Ženy 187
vacek Jan 13+ km Muži
Václavík Jan KOS Plzen 19+ km Muži 188
Váchal Filip SOD Oleško 13+ km Muži 189
Valtr Tomáš 13+ km Muži 190
Váňa Miloslav 19+ km Muži 191
Vaníček Honza 13+ km Muži 192
Vejdělková Miluše SOD Oleško 13+ km Ženy 193
Ventrubová Kateřina 13+ km Ženy 194
Vogeltanz Martin SRTG Pribram 13+ km Muži
Vohradská Renata RSáci 13+ km Ženy 195
Vohradský Lukáš 19+ km Muži 196
Voříšková Klára 13+ km Ženy 197
Vosátka Jiří 13+ km Muži 198
Vostrá Jana 13+ km Ženy 199
VRAŠTIL PETR Sokol Roztoky 19+ km Muži 200
Vrelová Jana 19+ km Ženy 239
Zadražil Michal Noufýr 19+ km Muži 201
Zahálka Michal 13+ km Muži 202
Zelenková Kateřina Rokycanské štěkny 13+ km Ženy 95
zemánek Milan 19+ km Muži 203
Zubalova Hana CFHT 13+ km Ženy
Žitný Karel Persoo 13+ km Muži 204

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
13+ km Muži 84
13+ km Ženy 69
19+ km Muži 64
19+ km Ženy 29
Celkem 246