Detail závodu

Desítka v Bezručáku

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

07.01.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10 km

Pořadatel a kontakt

Stanislav Mrkáček


Tel.: 777 507 073
standamrkacek@gmail.com

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Anděl Miroslav Chomutov 10 km Muži nad 70 let 293
Augusta Filip 10 km Muži do 39 let 247
Babinčáková Veronika SRTG Strupčice 10 km Ženy do 34 let 3
Baroch Lukáš SRTG Most 10 km Muži do 39 let 269
barta Rostislav 10 km Muži do 49 let 4
Barthová Zdenka 10 km Ženy do 34 let 283
BARTL Milan Krušnoborci 10 km Muži do 69 let 5
Bařinková Soňa 10 km Ženy do 34 let 6
Baumat Tomáš TJ Slavia Chomutov 10 km Muži do 59 let 208
Bayerová Lenka TJ Sokol Unhošť 10 km Ženy nad 50 let 280
Beck Pavel Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 257
Bělohlávek Pavel Jirkov 10 km Muži do 49 let 7
ber Stanislav Sportraces-Isaac Team 10 km Muži do 39 let
Bernášek Stanislav Klášterec nad Ohří 10 km Muži do 49 let 245
Bernášek Tomáš TJ Atletika Klášterec 10 km Dorostenci 244
Beshir Ervin SM Zdice 10 km Muži do 59 let 267
Beshir Ervin SK Zdice 10 km Muži do 59 let 8
Bílý Martin 10 km Muži do 39 let 9
Blail Ondřej KK Chomutov 10 km Muži do 49 let 202
Blailová Jaka KK Chomutov 10 km Ženy do 49 let 203
Bobeš Martin Chomutov 10 km Muži do 49 let 299
Brabec Petr Chomutov 10 km Muži do 49 let 223
Bradáč Jiří Sabzo 10 km Muži do 39 let 279
Brandl Dominik SRTG Most 10 km Muži do 39 let 211
Brožek Jiří Most 10 km Muži do 39 let 10
Brožek Oldřich Most 10 km Muži do 49 let 11
Brožková Štěpánka Witte Bike Team 10 km Ženy do 34 let 12
Brynda Josef GEOSAN GROUP RUN Kadaň 10 km Muži do 49 let 13
Bufka Zdeněk AC Česká Lípa 10 km Muži do 69 let 14
Bulecová Petra Žatec 10 km Ženy do 49 let 15
Civín Jiří 10 km Muži do 59 let 209
Civínová Adéla AK Bílina 10 km Ženy do 34 let 16
Coufal Jakub Witte Bike Team 10 km Muži do 39 let 17
Čekan Miroslav Ostrov 10 km Muži do 69 let 18
Černý Lubomír Hopman Žatec 10 km Muži do 39 let 236
Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 10 km Muži nad 70 let 20
Červený Ladislav KK Chomutov 10 km Muži do 49 let 201
Čížek Vojtěch TJ Stadion Louny 10 km Dorostenci 218
Ďásková Martina Myrnyx Tyrnyx 10 km Ženy do 49 let 229
Denková Kristýna TJ VTŽ Chomutov 10 km Dorostenky 294
Dicá Vladimír TJ Slavoj Bečov nad Teplou 10 km Muži do 59 let 21
Dogaru Vasil Česká Lípa 10 km Muži do 39 let 22
Doležal Ladislav Hnizdil Team 10 km Muži do 49 let 220
Dostál Miroslav Hošnice 25 10 km Muži do 49 let 23
Dvorský Petr Horýsov 10 km Muži do 49 let 327
Dvořáček Jiří TJ UTŽ Chomutov 10 km Muži do 39 let 304
Dvořák Jan Sportraces-Isaac Team 10 km Muži do 39 let 246
Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 10 km Ženy do 49 let 24
Dvořáková Martina Avanti tým Most 10 km Ženy do 49 let 25
Ekrtová Jarka Running Lizard 10 km Ženy do 49 let 26
Feix Ivo Teplice 10 km Muži do 49 let 27
Feriancová Monika Avanti tým Most 10 km Ženy do 49 let 28
Fialka František Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 29
Fiklíková Petra USK PROVOD Ústí nad Labem 10 km Ženy do 49 let 30
Fílová Jana BK Běkodo 10 km Ženy do 49 let 31
Folvarčík Jiří ŠAK Chodov 10 km Muži do 39 let 32
Formanová Nikola 10 km Ženy do 34 let 249
Fousová Eva Aces Team K. Vary 10 km Ženy do 49 let 272
Franc Jaroslav 10 km Muži do 39 let 287
froněk martin Record 10 km Muži do 49 let 33
Galajda Jan Pyšná 10 km Muži do 49 let 34
Gombita Josef Most 10 km Muži do 69 let 251
Grasl Karel Postoloprty 10 km Muži do 49 let 35
Graslová Kateřina Postoloprty 10 km Ženy do 34 let 36
Gruber Radek vtz chomutov 10 km Muži do 39 let 113
Haasová Monika Running Lizard 10 km Ženy do 49 let 37
Hampes Jiří 10 km Muži do 49 let 210
Hanák Radek 10 km Muži do 39 let 38
Hanzlík Martin Nejdek 10 km Muži do 49 let 237
Havlíček Michal ACES Team K.Vary 10 km Muži do 49 let 39
havlíčková michaela triatlet karlovy vary 10 km Ženy do 49 let 1
Heligr Martin Autolakovna Heligr 10 km Muži do 49 let 40
Heřman Lukáš SPONA Teplice 10 km Muži do 39 let 41
Hlatký Tomáš 10 km Muži do 49 let 42
Hofreiter Bohdan Aces Team K. Vary 10 km Muži do 59 let 330
Holcman Aleš BK jeleni 10 km Muži do 49 let 43
Holcmanová Miroslava BK jeleni 10 km Ženy do 49 let 44
Holeček František Triatlet K. Vary 10 km Muži do 59 let 290
Holeček Jiří Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 45
Holý Václav DBK Kadaň 10 km Muži do 49 let 46
Hons Miloslav VTŽ Chomutov 10 km Muži do 69 let 47
Horák Radek 10 km Muži do 49 let 48
Horkulič Martin POVRLY 10 km Muži do 39 let 49
Horová Lada 10 km Ženy do 49 let 262
Horvath Martin ŠAK Chodov 10 km Muži do 39 let 50
Hovorková Barbora VSK Akademie Cheb 10 km Ženy do 34 let 248
Hrdinová Jana Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let 51
Hrdý Jan Hopman Team Žatec 10 km Muži do 49 let 230
Hron Petr Živé Sokolovsko 10 km Muži do 39 let 52
Hruška Miloš VĚTRUŠE UL 10 km Muži do 49 let 53
Hrůza Michal 10 km Muži do 59 let 54
Hubený Jan 10 km Muži do 49 let 268
Hulha Karel Lokomotiva Teplice O B 10 km Muži do 59 let 55
Hulha Lukáš Lokomotiva Teplice O B 10 km Muži do 39 let 56
Huňady Patrik 10 km Muži do 39 let 57
Hůrka Otakar Bike a Běh Ostrov 10 km Muži do 49 let 58
Hurtová Alžběta 10 km Ženy do 34 let 59
Chlumecká Jana SRTG Most 10 km Ženy do 34 let 285
Chottová Markéta Chocolaterie Jára 10 km Ženy do 49 let 60
Jahošťák Josef Běžci Chomutov 10 km Dorostenci 301
jakubec Dušan SRTG Most 10 km Muži do 39 let 282
Janák Michal 10 km Muži do 49 let 61
Jantač David Jirkov 10 km Muži do 49 let 62
Javornický Tomáš DBK Kadaň 10 km Muži do 49 let 263
Jelínek Tomáš Florbal Miners Jirkov 10 km Muži do 39 let 63
Jiráček Petr MP Chomutov 10 km Muži do 69 let 64
Jokel Lubomír Atlet Šestajovice 10 km Muži do 59 let 65
Jurenková Jitka 10 km Ženy do 49 let 313
Juřenová Šárka 10 km Ženy do 34 let 319
Kabilová Martina ACES Team Karlovy Vary 10 km Ženy do 49 let 66
Kaciř Zdeněk LOUČNÁ 956 10 km Muži do 69 let 67
Kadeřábková Petra SRTG Strupčice 10 km Ženy do 34 let 315
Kadorová Veronika 10 km Ženy do 34 let 68
Kalužný Michal 10 km Muži do 39 let 69
Kamenský Peter Most 10 km Muži do 49 let 70
Kantová Olga SPONA Teplice 10 km Ženy do 49 let 71
Kasal Jan AK Sokolov 10 km Muži do 39 let 322
Kelbich Petr Squadra di Alto Forno 10 km Muži do 59 let 72
Kelbichová Vezdula KL Sport Most 10 km Ženy do 34 let 307
Kočí Josef Patriot team Kadaň 10 km Muži do 49 let 73
Kohoutek Tomáš MWR 10 km Muži do 39 let 74
Koka Jiří Sokol Most 10 km Muži do 49 let 308
Konečná Lucie 10 km Ženy do 49 let 314
Kopecký Jirka Bk Žatec 10 km Muži do 49 let 75
Kopecký Jiří BK Žatec 10 km Muži do 49 let 76
Korbášová Gabriela BK Žatec 10 km Ženy do 49 let 77
Korbatý Vladimír 10 km Muži do 49 let 224
Korbel Petr Hopman Team 10 km Muži do 49 let 326
Kořínková Marta Dubí 10 km Ženy nad 50 let 78
Kostka Jaroslav SRTG Chomutov 10 km Muži do 39 let 79
Kostka Josef VTŽ Chomutov 10 km Muži nad 70 let 295
Kostková Jitka Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let 80
Kostková Michaela Běžci Chomutov 10 km Ženy do 34 let 81
Kotísková Gabriela Sokol Most 10 km Ženy do 49 let 310
Kotraba Jan Triatlet K. Vary 10 km Dorostenci 296
Kouba Stanislav Most 10 km Muži do 69 let 252
Koubl Radek Hormin Team Žatec 10 km Muži do 49 let 243
Koutný Antonín Chomutov 10 km Muži do 69 let 82
kozlikova Nikolka 10 km Ženy do 34 let 83
Kožák Milan SC Start Karlovy Vary 10 km Muži do 59 let 84
Krassa Manfred ŠAK Chodov 10 km Muži nad 70 let 241
Kreuzer Jan Chomutov 10 km Muži do 39 let 85
Kruschina Jan Loko Teplice ob 10 km Muži do 49 let 86
Křáva Tomáš Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 221
Kubálek Petr Korejský Sršnik 10 km Muži do 49 let 291
Kučera Jiří 10 km Muži do 49 let 87
Kudrna Pavel Libořice 10 km Muži do 49 let 88
Kujíček Tomáš BK Spořice 10 km Muži do 49 let 199
Kukučová Anna SRTG Strupčice 10 km Ženy do 34 let 89
Kupidlovský Daniel Stodůlky 10 km Muži do 49 let 90
Kužel Milan KGH 10 km Muži do 39 let 91
Kuželová Michaela 10 km Ženy do 49 let 92
Kvasničková Radka KV Arena team 10 km Ženy do 49 let 324
Lang Tomáš ŠAK Chodov 10 km Muži do 49 let 93
Lédlová Naděžda Teplice 10 km Ženy nad 50 let 94
Lehrl Josef Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 95
Liebig Vilém 10 km Muži do 59 let 96
Lichner Martin Rozbehame Vary 10 km Muži do 49 let 97
Liška Jiří Brutal team Děčín 10 km Muži do 49 let 98
Lubinová Romana SC Start Karlovy Vary 10 km Ženy do 49 let 99
Luč Jaroslav AK Bílina 10 km Muži do 39 let 100
Lukas Rigl forfun 10 km Muži do 39 let 101
Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany 10 km Ženy nad 50 let 102
Luxa Michal Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 103
Macháček Marek Triatlet K. Vary 10 km Muži do 49 let 261
Maliňák Martin ŠAK Chodov 10 km Muži do 49 let 104
Mališová Karla TSK Praha 10 km Ženy nad 50 let 316
Malý Vojtěch SRTG Strupčice /PANB 10 km Muži do 49 let 105
Marek Jiří SPONA Teplice 10 km Muži do 39 let 106
Mareš Petr domaciudrzbar.cz 10 km Muži do 49 let 107
Markéta Tykvová Pt servis 10 km Ženy do 49 let 108
Martínek Tomáš EasyGoRun 10 km Muži do 39 let 305
Matoušek Luboš Rozbehej Most a okoli 10 km Muži do 39 let 109
Matuščínová Barbora 10 km Ženy do 34 let 110
Matzková Jitka 10 km Ženy do 49 let 111
Mertl Daniel 10 km Dorostenci 264
Mešo Jana USK Provod Usti nad Labem 10 km Ženy do 49 let 112
Michler Petr Liga 100 Praha 10 km Muži do 69 let 19
Mikeš Jindřich Triatlet K. Vary 10 km Muži do 59 let 226
Mikeš Václav Sport Josefov 10 km Muži do 69 let 266
Miltner Petr Faler Bike Team 10 km Muži do 59 let 206
Miltnerová Terezie Faler Bike Team 10 km Ženy do 49 let 207
Mojtková Blanka Ostrov 10 km Ženy do 49 let 288
Mošková Michaela Chomutov 10 km Ženy do 49 let 204
Motlík Ondřej SOHV Abertamy 10 km Muži do 39 let 259
Motlík Pavel SOHV Abertamy 10 km Muži do 69 let 260
Motlíková Pavlína MDDM Ostrov 10 km Dorostenky 258
Mrnková Věra BK Louny 10 km Ženy do 49 let 222
Myslivec Jan VTŽ Chomutov 10 km Muži do 59 let 254
Myslivec Jan Triatlet K. Vary 10 km Dorostenci
Nádal Michal FC Atletico Chomutov 10 km Muži do 39 let 302
Nádaská Renata 10 km Ženy do 49 let 277
Nastoupil Martin Účetnictví Nastoupil 10 km Muži do 59 let 278
Nekolová Simona MK Kladno 10 km Ženy do 34 let 114
Nestler Miroslav Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 115
Nociar Martin Solargie 10 km Muži do 49 let 116
Olah Dušan TT-Glasman Teplice 10 km Muži nad 70 let 213
Ottenschläger Oto Atletika Litvínov 10 km Muži do 39 let 117
Ouzký Stanislav Krušnohorci Jirkov 10 km Muži do 49 let 256
Ouzký Stanislav Krušnohorci Jirkov 10 km Muži do 49 let 118
Ouzký Vítek VTŽ Chomutov 10 km Dorostenci 255
Ouzký Vítek VTŽ Chomutov 10 km Dorostenci 119
Ovčačík Tomáš Březno 10 km Muži do 49 let 120
Pabišta Petr BKJ Most 10 km Muži do 59 let 121
Packova Eva 10 km Ženy do 49 let 122
Panuška David Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 123
Parihnzič Dušan Živel Sokolovsko 10 km Muži do 49 let 303
Patík Jiří TJ VTŽ Chomutov 10 km Muži do 49 let 124
Patroch Pavel Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 270
Pavlíček Rudolf SRTG Strupčice 10 km Muži do 49 let 306
Pejpal Jiří TJ liga 100 Praha 10 km Muži nad 70 let 125
Pelc Jaroslav Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 126
Pelcová Denisa Transformers 42 10 km Ženy do 34 let 127
Petr Drahý Chomutov 10 km Muži do 59 let 128
Petrášová Lucie 10 km Ženy do 34 let 318
Pilek Jakub SRTG Strupčice 10 km Muži do 39 let 276
Pivonka Lukas trenovanibehu 10 km Muži do 39 let 129
Pleticha Richard SKMP Kadaň 10 km Muži do 49 let 329
Potrebuješ Jan Běžci Chomutov 10 km Muži do 59 let 130
Požár Borek Běžecký klub F-C Kadaň 10 km Dorostenci 131
Pravcová Věra Run team Ostrov 10 km Ženy do 49 let 132
Princová Veronika Rozběháme Teplice 10 km Ženy do 49 let 133
Procházka Josef ASK Děčín 10 km Muži do 49 let 134
Prokeš Dušan 10 km Muži do 49 let 317
Prokešová Renata Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let 135
Prokopová Eliška 10 km Ženy do 34 let 136
Provazník Martin Hopman team 10 km Muži do 49 let 137
Ptáčková Jana Běžecká škola Ústí nad Labem 10 km Ženy do 49 let 138
Punt Jaroslav Avanti tým Most 10 km Muži do 39 let 139
Rada Oldřich Ústí nad Labem 10 km Muži do 49 let 140
Riesová Michaela Aces Team K. Vary 10 km Ženy do 49 let 273
Richter Lukáš 10 km Muži do 39 let 141
Runt Lukáš TJ Stadion Louny 10 km Dorostenci 142
Runt Pavel Březno u Chomutova 10 km Muži do 49 let 143
Runtová Hanka TJ Stadion Louny 10 km Dorostenky 217
Runtová Lenka Březno u Chomutova 10 km Ženy do 49 let 144
Rus Jan TJ VTŽ Chomutov 10 km Muži do 39 let 145
Rusínová Zuzana Happy Loop 10 km Ženy do 49 let 146
Růžička Martin Little Rose Team 10 km Muži do 39 let 147
Růžičková Zuzana Little Rose Team 10 km Ženy do 34 let 148
Řehoř Zdeněk SRTG Strupčice 10 km Muži do 49 let 328
Řezáč Ivo AK Chemopetrol Litvínov 10 km Muži nad 70 let 149
Řezníček Filip Running Lizard 10 km Muži do 49 let 150
Řež Zdeněk Spona Teplice 10 km Muži do 49 let 94
Sapoušek Miroslav 10 km Muži do 49 let 151
Segl Jaroslav KL Sport Most 10 km Muži do 59 let 253
Seifert Daniel Nejdek 10 km Muži do 39 let 235
Schmidt Michal Hopman team Žatec 10 km Muži do 49 let 152
Simeth Pavel ŠLAK Chodov 10 km Muži do 49 let 153
Slabová Milena 10 km Ženy do 49 let 321
Sládek Jiří BK Žatec 10 km Muži do 59 let 154
Slavíková Eva 10 km Ženy do 34 let 250
Směšný Lukáš 10 km Muži do 49 let 155
Smeták Václav AK Most 10 km Muži do 69 let 275
Smíšek Tomáš SKP Most 10 km Muži do 49 let 215
Smitková Karolína Chomutov 10 km Dorostenky 216
Smrž Ladislav Chomutov 10 km Muži do 39 let 156
Sochor Josef 10 km Muži do 39 let 157
Souchová Helena SPONA Teplice 10 km Ženy do 49 let 158
Stanečková Michaela Chomutov 10 km Ženy do 34 let 159
Stehlíková Radka Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let 160
Stejskalová Kateřina Žatec 10 km Ženy do 49 let 312
Straka Daniel Triatlet K. Vary 10 km Dorostenci 298
Stuchl Jindřich Run Team Ostrov 10 km Muži do 49 let 239
Süserová Lucie TT-Krušnoman Litvínov 10 km Ženy do 49 let 214
Svoboda Josef Cyklo-Chomutov 10 km Muži do 69 let 219
svobodová anna šak 10 km Ženy do 34 let 161
Sýkora Pavel 10 km Muži do 39 let 200
Szász Petr Ultrasport Sokolov 10 km Muži do 69 let 162
Ševčíková Anežka TJ Klášterec nad Ohří 10 km Dorostenky 163
Ševčíková Dita TJ VS Kadaň 10 km Ženy do 49 let 164
Šimkovičová Lucia Jirkov 10 km Ženy do 34 let 165
Šimoňák Milan 10 km Muži do 39 let 198
Škaloudová Petra Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let 166
Škrába Petr Cyroto Team 10 km Muži do 39 let 242
Šlais Jakub Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 167
Šlapák Zdeněk Sweep Chomutov 10 km Muži do 49 let 168
Šmanko Miroslav 10 km Muži do 39 let 325
Šmejkal Řadek REKORD 10 km Muži do 49 let 169
Šneráková Petra Horman Team Žatec 10 km Ženy do 49 let 240
Šnůcha Václav SV Stříbro 10 km Muži nad 70 let 300
Špinarová Jana SC Start K. Vary 10 km Ženy nad 50 let 289
Štěch Martin AK Bílina 10 km Muži do 49 let 170
Štěch Martin SPONA Teplce 10 km Dorostenci 271
Štěchová Jana Bílina 10 km Ženy do 49 let 171
Švejdar Slávek Triatlet K. Vary 10 km Muži do 49 let 323
Švingr Pavel BK Louny 10 km Muži do 69 let 2
Taušnerová Alena 10 km Ženy do 34 let 320
Tittelbach Karel Most 10 km Muži do 59 let 274
Tom,áš Chomutov 10 km Dorostenky
Tržický Lukáš Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let 238
Turková Lenka SRTG Most 10 km Ženy do 49 let 265
Ulrichová Zuzana 10 km Ženy do 49 let 172
Ulrych David SRTG Most 10 km Muži do 49 let 286
Urban Filip Hopman team Žatec 10 km Muži do 39 let 173
Urban Karel Hopman Team Žatec 10 km Muži do 49 let 233
Urban Mirek Hopman team Žatec 10 km Muži do 49 let 174
Urbanová Iva Hopman team Žatec 10 km Ženy do 49 let 175
Urbanová Šárka Hopman Team Žatec 10 km Ženy do 49 let 234
Vacarda Vladimír Eleven Run Team 10 km Muži do 59 let 228
Vadlejch Jiří Kadaň 10 km Muži do 49 let 205
Vachrlon Václav ŠAK Chodov 10 km Muži do 39 let 176
Valta Jakub 1.FC Spořice 10 km Muži do 39 let 177
Vaníček Jiří 10 km Muži nad 70 let 311
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 10 km Ženy do 34 let 178
Vítková Zuzana Most 10 km Ženy nad 50 let 179
vitovsky Petr Cukrar Most 10 km Muži do 59 let 180
Vlach Michal Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 181
Vlachová Anna SRTG Strupčice 10 km Ženy do 34 let 182
Vlček Jiří ASK Děčín 10 km Muži do 49 let 183
Vlk Luděk Povrlske běhny 10 km Muži do 59 let 184
Vodička Pavel Most 10 km Muži do 59 let 185
Vodrážka Borek Krušnoman TT Litvínov 10 km Dorostenci 186
Vojtěchovský Ladislav VitaSport.cz 10 km Muži do 39 let 187
Volf Miroslav Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let 281
Vondrášek David Triatlet K. Vary 10 km Dorostenci 297
Vopat Milan Pro-Corde Chomutov 10 km Muži do 59 let 188
Vorlíček Rudolf BK Běkodo Teplice 10 km Muži nad 70 let 232
Vorlík Pavel Stadice 10 km Muži do 59 let 189
Vrbová Andrea 10 km Ženy do 49 let 190
Vrbová Petra Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let 191
Vyšín Jiří Karlovy Vary 10 km Muži do 59 let 192
Vyšínová Iveta Karlovy Vary 10 km Ženy nad 50 let 193
Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 10 km Muži do 59 let 194
Westrmaier Jiří 10 km Muži do 69 let 284
Wipler Martin Revitrans Bílina 10 km Muži do 59 let 231
Záhora Filip Trenovanibehu.cz 10 km Muži do 39 let 195
Zajícová Mirka Sokol Most 10 km Ženy do 49 let 309
Zapletalová Kateřina TJ UTŽ Chomutov 10 km Ženy do 34 let 227
Zelenka Stanislav DBK Kadaň 10 km Muži do 49 let 292
Zítka Miloslav ŠAK Chodov 10 km Muži do 59 let 196
Zouhar Jiří TT-Glasman Teplice 10 km Muži nad 70 let 212
Žižka Filip AK Bílina 10 km Muži do 39 let 197
Žloudek Jan AK Most 10 km Muži do 39 let 225

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10 km Muži do 49 let 91
10 km Muži do 39 let 65
10 km Ženy do 49 let 58
10 km Muži do 59 let 33
10 km Ženy do 34 let 31
10 km Muži do 69 let 17
10 km Dorostenci 14
10 km Muži nad 70 let 11
10 km Ženy nad 50 let 8
10 km Dorostenky 6
Celkem 334