Detail závodu

Desítka v Bezručáku

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

07.01.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

10 km

Pořadatel a kontakt

Stanislav Mrkáček


Tel.: 777 507 073
standamrkacek@gmail.com

WEB
2018
STARTOVNÉ OD
PŘIHLÁŠENO ZÁVODNÍKŮ

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Babinčáková Veronika SRTG Strupčice 10 km Ženy do 34 let
Barbora Relax Teplice 10 km Dorostenky
Bařinková Soňa 10 km Ženy do 34 let
Bělohlávek Pavel Jirkov 10 km Muži do 49 let
Bulecová Petra Žatec 10 km Ženy do 49 let
Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 10 km Muži nad 70 let
Dogaru Vasil Česká Lípa 10 km Muži do 39 let
Dřevikovský Jaroslav Volíbal Jirkov 10 km Muži do 39 let
Dvořáková Jana TJ Klášterec nad Ohří 10 km Ženy do 49 let
Dvořáková Martina Avanti tým Most 10 km Ženy do 49 let
Ekrtová Jarka Running Lizard 10 km Ženy do 49 let
Feix Ivo Teplice 10 km Muži do 49 let
Feriancová Monika Avanti tým Most 10 km Ženy do 49 let
Fialka František Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let
Fiklíková Petra USK PROVOD Ústí nad Labem 10 km Ženy do 49 let
Fílová Jana BK Běkodo 10 km Ženy do 49 let
froněk martin Record 10 km Muži do 49 let
Haasová Monika Running Lizard 10 km Ženy do 49 let
Havlíček Michal ACES Team K.Vary 10 km Muži do 49 let
Holcman Aleš BK jeleni 10 km Muži do 49 let
Holcmanová Miroslava BK jeleni 10 km Ženy do 49 let
Holeček Jiří Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let
Horák Radek 10 km Muži do 49 let
Horová Lada 10 km Ženy do 49 let
Hošková Michaela Chomutov 10 km Ženy do 49 let
Hron Petr Živé Sokolovsko 10 km Muži do 39 let
Hrůza Michal 10 km Muži do 59 let
Hulha Karel Lokomotiva Teplice O B 10 km Muži do 59 let
Hulha Lukáš Lokomotiva Teplice O B 10 km Muži do 39 let
Chottová Markéta Chocolaterie Jára 10 km Ženy do 49 let
Jelínek Tomáš Florbal Miners Jirkov 10 km Muži do 39 let
Jiráček Petr MP Chomutov 10 km Muži do 69 let
Kabilová Martina ACES Team Karlovy Vary 10 km Ženy do 49 let
Kalužný Michal 10 km Muži do 39 let
Kočí Josef Patriot team Kadaň 10 km Muži do 49 let
Kohoutek Tomáš MWR 10 km Muži do 39 let
Kopecký Jiří BK Žatec 10 km Muži do 49 let
Kořínková Marta Dubí 10 km Ženy nad 50 let
Kostková Jitka Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let
Kostková Jitka Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let
Koutný Antonín Chomutov 10 km Muži do 59 let
Kreuzer Jan Chomutov 10 km Muži do 39 let
Kruschina Jan Loko Teplice ob 10 km Muži do 49 let
Kudrna Pavel Libořice 10 km Muži do 49 let
Kukučová Anna SRTG Strupčice 10 km Ženy do 34 let
Lang Tomáš ŠAK Chodov 10 km Muži do 49 let
Lédlová Naděžda Teplice 10 km Ženy nad 50 let
Lehrl Josef Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let
Liebig Vilém 10 km Muži do 59 let
Lichner Martin 10 km Muži do 49 let
Lukas Rigl forfun 10 km Muži do 39 let
Luxa Michal Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let
Malý Vojtěch SRTG Strupčice /PANB 10 km Muži do 49 let
Malý Vojtěch SRTG Strupčice/PANB 10 km Muži do 49 let
Marek Jiří SPONA Teplice 10 km Muži do 39 let
Marek Jiří SPONA Teplice 10 km Muži do 39 let
Matzková Jitka 10 km Ženy do 49 let
Mešo Jana USK Provod Usti nad Labem 10 km Ženy do 49 let
molnárová katerina vtz chomutov 10 km Ženy do 49 let
Nádvorníková Veronika srtg Strupčice 10 km Ženy do 34 let
Nekolová Simona MK Kladno 10 km Ženy do 34 let
Nestler Miroslav Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let
Nociar Martin Solargie 10 km Muži do 49 let
Ovčačík Tomáš Březno 10 km Muži do 49 let
Pabišta Petr BKJ Most 10 km Muži do 59 let
Panuška David Běžci Chomutov 10 km Muži do 39 let
Pejpal Jiří TJ liga 100 Praha 10 km Muži nad 70 let
Pilařová Barbora Relax Teplice 10 km Dorostenky
Potrebuješ Jan Běžci Chomutov 10 km Muži do 59 let
Procházka Josef ASK Děčín 10 km Muži do 49 let
Prokešová Renata Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let
Punt Jaroslav Avanti tým Most 10 km Muži do 39 let
Rada Oldřich Ústí nad Labem 10 km Muži do 49 let
Richter Lukáš 10 km Muži do 39 let
Rusínová Zuzana Happy Loop 10 km Ženy do 49 let
Řezníček Filip Running Lizard 10 km Muži do 49 let
Směšný Lukáš 10 km Muži do 49 let
Smítková Karolína 10 km Dorostenky
Stanečková Michaela Chomutov 10 km Ženy do 34 let
Stehlíková Radka Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let
Šimkovičová Lucia Jirkov 10 km Ženy do 34 let
Šmeráková Petra BK Žatec 10 km Ženy do 49 let
Ulrichová Zuzana 10 km Ženy do 49 let
Vadlejch Jiří Kadaň 10 km Muži do 49 let
Vávrů Ivana TJ VTŽ Chomutov 10 km Ženy do 34 let
Vítková Zuzana Most 10 km Ženy nad 50 let
vitovsky Petr Cukrar Most 10 km Muži do 59 let
Vlach Michal Běžci Chomutov 10 km Muži do 49 let
Vlček Jiří 10 km Muži do 49 let
Vrbová Andrea 10 km Ženy do 49 let
Vrbová Petra Běžci Chomutov 10 km Ženy do 49 let
Watzke Petr VitaSport.cz / Teplice 10 km Muži do 59 let
Záhora Filip Ústí nad Labem 10 km Muži do 39 let
Zítka Miloslav ŠAK Chodov 10 km Muži do 59 let

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
10 km Muži do 49 let 25
10 km Ženy do 49 let 25
10 km Muži do 39 let 18
10 km Muži do 59 let 9
10 km Ženy do 34 let 8
10 km Dorostenky 3
10 km Ženy nad 50 let 3
10 km Muži nad 70 let 2
10 km Muži do 69 let 1
Celkem 94