Detail závodu

RUN PRAHA - PLZEŇ

Praha-Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.09.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100 km

Pořadatel a kontakt

TOS Production


Tel.:
info@tosproduction.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Jan Krátký JKK 100 km EXTREME muži 1 závodník 101
#pinkrules #pinkrules 100 km FUN mix 7-8 závodníků 703
Advenťačky Advenťačky 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 523
Andrlová Martina Splašení blázni 100 km EXTREME ženy 1 závodnice 0
ASSA ABLOY ASSA ABLOY 100 km ELITE muži 3-4 závodníci 305
Běžím za LItice Běžím za LItice 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 910
BK Chýně Dream Team BK Chýně Dream Team 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 511
BK Chýně Hvězdný tým BK Chýně Hvězdný tým 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 512
Bylo nás 6 Bylo nás 6 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 301
Cisco Cisco 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 909
CLARA 4 FIT five CLARA 4 FIT five 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 508
CLARA 4 FIT ten CLARA 4 FIT ten 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 907
Cortex Cortex 100 km FUN mix 7-8 závodníků 902
čtyřbab čtyřbab 100 km ELITE ženy 3-4 závodnice 310
Dannyho parťáci vysokomýtští Dannyho parťáci vysokomýtští 100 km FUN mix 7-8 závodníků 702
DCKM - Team DCKM - Team 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 503
DoHaje Run Team DoHaje Run Team 100 km FUN mix 7-8 závodníků 707
Dohoň ho! Dohoň ho! 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 501
Druhý dech Druhý dech 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 311
Durďák Ondřej Karlín 1 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 0
Fiala Vít Rychlej a rychlejší 100 km EXTREME muži 1 závodník 0
Chapman Taylor Chapman Taylor 100 km FUN mix 7-8 závodníků 705
IK-Sportuj IK-Sportuj 100 km FUN ženy 7-8 závodnic 708
Inaircom Inaircom 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 905
Intenzivní běhny Intenzivní běhny 100 km FUN mix 7-8 závodníků 915
INTERSOFT-Automation - Rychlé Volty INTERSOFT-Automation - Rychlé Volty 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 914
Jeden měsíc běžce Jeden měsíc běžce 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 516
Jeden měsíc běžce - core Jeden měsíc běžce - core 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 201
Jirka Matoušek Big Bear 100 km EXTREME muži 1 závodník 102
Jiří Solitaire 100 km EXTREME muži 1 závodník 103
Join the Dark Side Running Team Join the Dark Side Running Team 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 302
Kafaři bez Míry Kafaři bez Míry 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 515
Kamarádi Kamarádi 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 521
Kamarádky kamarádů Kamarádky kamarádů 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 525
Karlín 2 Karlín 2 100 km FUN mix 7-8 závodníků 706
Kašparovy rychlé tlapky Kašparovy rychlé tlapky 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 522
KOSTAL Tým A KOSTAL Tým A 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 906
KOSTAL Tým B KOSTAL Tým B 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 904
Kučera Richard Laňky 100 km EXTREME muži 1 závodník 0
Kužel Lukáš Chapman Taylor 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 0
Laňky Laňky 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 307
Lazy speedy beasts Lazy speedy beasts 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 901
Linde Pohony s.r.o. Linde Pohony s.r.o. 100 km FUN mix 7-8 závodníků 912
Lukáš Mrázek Černošický démon 100 km EXTREME muži 1 závodník 104
Lukáš Studnař Veselí nad Lužnicí/VIVOBAREFOOT ČB 100 km EXTREME muži 1 závodník 105
Marek Mach nolimits 100 km EXTREME muži 1 závodník 106
Marie Maňasová MaMa 100 km EXTREME ženy 1 závodnice 116
Martin Holeček VIVOBAREFOOT ČB 100 km EXTREME muži 1 závodník 107
Martin Vondrák Horní Bříza 100 km EXTREME muži 1 závodník 119
Mašek Zdeněk VeselíSviny 100 km EXTREME muži 1 závodník 0
Nikos Mach Nikos je frajer 100 km EXTREME muži 1 závodník 108
NOrDENLand Runners NOrDENLand Runners 100 km ELITE muži 3-4 závodníci 304
Ondrej Borusik KSV 100 km EXTREME muži 1 závodník 109
Pavel Dušek Dušek 100 km EXTREME muži 1 závodník 110
Petr Buchlovský Petr Buchlovský 100 km EXTREME muži 1 závodník 111
Petra Solnařová Pepka 100 km EXTREME ženy 1 závodnice 117
Písek team Písek team 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 517
PMDP PMDP 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 908
Princezny zezPlzně Princezny zezPlzně 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 524
Prokopec Daniel Dannyho parťáci vysokomýtští 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 0
Pura Vida Pura Vida 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 303
Reprezentace SDH Pňovice a hosté Reprezentace SDH Pňovice a hosté 100 km FUN mix 7-8 závodníků 701
Rockaway Rockaway 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 519
Rokytka Rokytka 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 518
Rozběháme Česko - Klatovy Rozběháme Česko - Klatovy 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 913
Rozběháme Česko - Soběslav Rozběháme Česko - Soběslav 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 916
Running Academy Cerhovice 1 Running Academy Cerhovice 1 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 514
Running Academy Cerhovice 2 Running Academy Cerhovice 2 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 510
Running Academy Cerhovice 3 Running Academy Cerhovice 3 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 513
Running Academy Cerhovice 4 Running Academy Cerhovice 4 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 504
Rychlej a rychlejší Rychlej a rychlejší 100 km ELITE muži 3-4 závodníci 308
Řečická Squadra Řečická Squadra 100 km ELITE muži 3-4 závodníci 306
SamecFamily SamecFamily 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 911
SKH Racing SKH Racing 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 509
Splašení blázni Splašení blázni 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 704
Stanislav Bílek Vivobarefoot České Budějovice 100 km EXTREME muži 1 závodník 112
Šest-tet Šest-tet 100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 526
Šimonek Petr Pokusná 100 km EXTREME muži 1 závodník
Šneci v běhu Šneci v běhu 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 507
Šnek tým Šnek tým 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 903
TJ BIČ TJ BIČ 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 520
Tomáš Vrzala Tomova rychlá rota 100 km EXTREME muži 1 závodník 113
Tomáš Zahálka KILPI Racing Team 100 km EXTREME muži 1 závodník 114
Turtle Running Team Turtle Running Team 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 505
V+J OBUV V+J OBUV 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 506
Věra Hamplová Bílej sopl 100 km EXTREME ženy 1 závodnice 118
Veselí Sviny Veselí Sviny 100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 309
Vladimír Chrástecký Chrásťa 100 km EXTREME muži 1 závodník 120
Výběr z bobulí Výběr z bobulí 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 502
wRebel-duo wRebel-duo 100 km COUPLE ženy 2 závodnice 202
Zdeněk Beneš Beny company 100 km EXTREME muži 1 závodník 115
Zodiac Galleys Zodiac Galleys 100 km FUN muži 7-8 závodníků 709

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
100 km EXTREME muži 1 závodník 21
100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 16
100 km RELAX mix 9-10 závodníků 14
100 km FUN mix 7-8 závodníků 9
100 km ELITE mix 3-4 závodníci 6
100 km ULTRA ženy 5-6 závodnic 5
100 km ULTRA muži 5-6 závodníků 5
100 km EXTREME ženy 1 závodnice 4
100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 4
100 km ELITE muži 3-4 závodníci 4
100 km FUN muži 7-8 závodníků 1
100 km ELITE ženy 3-4 závodnice 1
100 km FUN ženy 7-8 závodnic 1
100 km COUPLE ženy 2 závodnice 1
Celkem 92