Detail závodu

Short Attack

Hradec Králové

Běh s překážkami

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.10.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

3km, 15 překážek

Pořadatel a kontakt

Amazon race


Tel.:
info@amazonrace.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adam Obr tom a tom 3km, 15 překážek 4. vlna 106
Adéla Šandová Šalanda Team 3km, 15 překážek 9. vlna 260
Alena Krumbholzová jinej gang 3km, 15 překážek 8. vlna 208
Alena Pospíšilová Intimate 3km, 15 překážek 5. vlna 126
Alena Svobodová Girl Power 3km, 15 překážek 8. vlna 217
Alena Švarcová 3km, 15 překážek 1. vlna 22
Aleš Jakubek 3km, 15 překážek 11. vlna 314
Alexandra Přibylová CF Destiny/Dirty Beasts 3km, 15 překážek 1. vlna 21
Andrea Ilovská Sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 158
Andrea Schwarzova (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 268
Andrea Zápotocká Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 194
Anna Jarkovská (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 266
Anna Pospíšilová (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 269
ANTONÍN HRÁČEK 3km, 15 překážek 1. vlna 23
Barbora Kratěnová Intimate 3km, 15 překážek 5. vlna 124
Barbora Titěrová 3km, 15 překážek 11. vlna 311
Bartoň Tomáš SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 17
Beáta Zápotocká Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 198
Bednář Vítek Outdoor Crew 3km, 15 překážek 3. vlna 56
Bevelágua Ladislav 3km, 15 překážek 3. vlna 71
Bitarovec Jaroslav 3km, 15 překážek 4. vlna 85
Blanka Fléglová Běháme v Holicích a okolí 3km, 15 překážek 7. vlna 172
Bonczková Gabriela SRTG Orlová 3km, 15 překážek 3. vlna 69
Budil Pavel Čertova Kopyta 3km, 15 překážek 6. vlna 154
Burdych Radek 3km, 15 překážek 2. vlna 36
Černý Lukáš 3km, 15 překážek 3. vlna 58
Černý Michal SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 11
Čtvrtečka Jan 3km, 15 překážek 2. vlna 32
Čtvrtečková Renáta 3km, 15 překážek 2. vlna 34
Dagmar Svobodová Intimate 3km, 15 překážek 5. vlna 125
Dagmar Vodochodská PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 179
Damián Havlíček 3km, 15 překážek 4. vlna 102
Daniel Lotter 3km, 15 překážek 3. vlna 70
Daniela Nováková PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 174
David Černohorský 3km, 15 překážek 9. vlna 254
David Hajžman 3km, 15 překážek 7. vlna 193
David Kellner 3km, 15 překážek 3. vlna 79
David Němeček 3km, 15 překážek 9. vlna 258
David Richter (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 270
David SKála STRG Olomouc 3km, 15 překážek 5. vlna 132
David Trousil AC Gomango-Högner 3km, 15 překážek 6. vlna 151
Dědková Kristýna 3km, 15 překážek 2. vlna 37
Denisa Čerychová Nutrend 3km, 15 překážek 10. vlna 291
Denisa Lešenarová BADY BIKE ŠUMPERK 3km, 15 překážek 7. vlna 190
Dominik Čížek 3km, 15 překážek 8. vlna 203
Dominika Svobodová Girl Power 3km, 15 překážek 8. vlna 216
Dominika Švrčková 3km, 15 překážek 4. vlna 94
Dopita Pavel OCR Vrahovice 3km, 15 překážek 1. vlna 5
Důjka Martin SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 12
Ester Hola 3km, 15 překážek 4. vlna 100
Eva Třasakova 3km, 15 překážek 11. vlna 308
Filová Tamara Nemšová 3km, 15 překážek 3. vlna 59
František Holub Mokrý Banditi 3km, 15 překážek 10. vlna 283
František Koudelka 3km, 15 překážek 7. vlna 182
František Richter (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 265
Gabriela Kubalová Sudokopytníci 3km, 15 překážek 6. vlna 166
Gabriela Matějčková BADY BIKE ŠUMPERK 3km, 15 překážek 7. vlna 188
Gabriela Svobodová Nutrend 3km, 15 překážek 10. vlna 289
Guga Matúš Nemšová 3km, 15 překážek 3. vlna 60
Hana Patočková 3km, 15 překážek 4. vlna 87
Havlat Marek 3km, 15 překážek 3. vlna 72
Hendrych Tomáš SRTG Opava 3km, 15 překážek 9. vlna 242
Hervertová Klára 3km, 15 překážek 1. vlna 9
Honza Berger 3km, 15 překážek 4. vlna 96
Hornová Vanesa Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 295
Houdková Kateřina PW Počátky Ladies 3km, 15 překážek 2. vlna 49
Hromádková Lenka 3km, 15 překážek 2. vlna 30
Hubený Jan 3km, 15 překážek 1. vlna 7
Hübnerová Alena 3km, 15 překážek 2. vlna 41
Chaloupka Filip Kamarádi 3km, 15 překážek 2. vlna 42
Chaloupková Martina Kamarádi 3km, 15 překážek 2. vlna 43
Igor Fogel Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 294
Iva Bartošová PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 176
Iva Dvořáková 3km, 15 překážek 10. vlna 286
Iva Postová Méďa a Kosťa 3km, 15 překážek 4. vlna 107
Iveta Hopjanová (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 274
Ivo Faflík Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 231
Jakub Coufal Nutrend 3km, 15 překážek 10. vlna 293
Jakub Grau PRO ZDENKA 3km, 15 překážek 8. vlna 212
Jakub Hendrych SRTG Opava 3km, 15 překážek 9. vlna 243
Jakub Hopjan (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 261
Jakub Vrba 3km, 15 překážek 9. vlna 245
Jakub Zámečník Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 235
Jan Adámek 3km, 15 překážek 5. vlna 139
Jan Jeřábek 3km, 15 překážek 11. vlna 310
Jan Lánský PPC HK 3km, 15 překážek 6. vlna 149
Jan Punčochář Méďa a Kosťa 3km, 15 překážek 4. vlna 109
Jan Richter (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 267
Jan Stavinoha Kischova Team Ostrava 3km, 15 překážek 4. vlna 89
Jan Straka Nutrend 3km, 15 překážek 10. vlna 292
Jan Vecera Trainingbro.com 3km, 15 překážek 8. vlna 214
Jana Picmousová Barbíny a Keňové 3km, 15 překážek 9. vlna 251
Janková Iveta Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 296
Jaroslav Šáfr VÍT a VNUK pekařství 3km, 15 překážek 5. vlna 131
Jaroslav Třasak 3km, 15 překážek 11. vlna 309
Jaroslava Vítová 3km, 15 překážek 6. vlna 170
Jílková Zuzana PW Počátky Ladies 3km, 15 překážek 2. vlna 50
Jindřich Vlasák PPC HK 3km, 15 překážek 6. vlna 146
Jiří Bělohlávek Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 237
Jiří Bervid 2HaSance 3km, 15 překážek 10. vlna 277
Jiří Ptáček Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 230
Jiří Šťastný Extremglatt 3km, 15 překážek 4. vlna 97
Josef Domin PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 227
Josef Siegl PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 224
Josef Žižka 3km, 15 překážek 5. vlna 140
Jungwirth Jan 3km, 15 překážek 2. vlna 29
Kadoch Michal SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 14
Kalas Jakub 3km, 15 překážek 3. vlna 73
Karel Pliska až do cile 3km, 15 překážek 4. vlna 115
Kašpar Jan 3km, 15 překážek 2. vlna 46
Kašpar Marek 3km, 15 překážek 3. vlna 66
Kašpar Vojtěch 3km, 15 překážek 3. vlna 65
Kašparová Beáta SRTG Praha 3km, 15 překážek 9. vlna 15
Kateřina Bakalářová 3km, 15 překážek 7. vlna 186
Kateřina Korytová Kischova Team Ostrava 3km, 15 překážek 4. vlna 91
Kateřina Fialová STRG Olomouc 3km, 15 překážek 5. vlna 133
Kateřina Janová PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 225
Kateřina Vařeková Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 199
Klára Kučerová Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 232
Klára Navratilova SRTG Česká Trebova 3km, 15 překážek 6. vlna 150
Klíma Václav Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 297
Kloboučník Jan Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 298
Kolmačka Filip 3km, 15 překážek 3. vlna 62
Koutník Tomáš Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 299
Kratochvílová Lenka 3km, 15 překážek 11. vlna 317
Kristýna Dlapalová 3km, 15 překážek 4. vlna 110
Kristýna Vidnerova PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 222
Kroulík Radim 3km, 15 překážek 2. vlna 47
Kroulíková Pavla 3km, 15 překážek 2. vlna 48
Kubánková Helena 3km, 15 překážek 3. vlna 83
Kučera Ondřej Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 300
Kudrnovská Zuzana SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 16
Kvĕta Dušková Sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 162
Lenka Andrlová 3km, 15 překážek 6. vlna 168
Lenka Butorová 3km, 15 překážek 5. vlna 127
Lenka Dokládalová Sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 157
Lenka Dostalová Sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 161
Lenka Laurincikova 3km, 15 překážek 3. vlna 64
Lenka Mrkousová 3km, 15 překážek 5. vlna 118
Linda Pokorná 3km, 15 překážek 6. vlna 164
Linda Zářecká Sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 159
Lívia Kundisová EXTRA Brno 3km, 15 překážek 6. vlna 169
Lucia Semelková 3km, 15 překážek 5. vlna 136
Lucie Folvarská 3km, 15 překážek 10. vlna 285
Lucie Kalousková 3km, 15 překážek 9. vlna 246
Lucie Koudelková 3km, 15 překážek 4. vlna 93
Lucie Lochmanová 2hasance 3km, 15 překážek 10. vlna 276
Lucie Papicová (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 264
Lucie Perníčková jinej gang 3km, 15 překážek 8. vlna 209
Lucie Sovová Mokrý Banditi 3km, 15 překážek 10. vlna 280
Lucie Šrůtová Veselačky 3km, 15 překážek 5. vlna 123
Lucie Zadrobílková Mokrý Banditi 3km, 15 překážek 10. vlna 279
Lukas Sipka AC Gomango-Högner 3km, 15 překážek 6. vlna 152
Lukáš Doležal 3km, 15 překážek 9. vlna 244
Lukáš Hájek PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 228
Lukáš Hendrych SRTG Opava 3km, 15 překážek 9. vlna 238
Lukáš Štolc BADY BIKE ŠUMPERK 3km, 15 překážek 7. vlna 192
Machova Lenka 3km, 15 překážek 11. vlna 319
Marek David 3km, 15 překážek 3. vlna 74
Marek Parničan Plhovsky psi 3km, 15 překážek 8. vlna 207
Marek Smolík BADY BIKE ŠUMPERK 3km, 15 překážek 7. vlna 191
Marek Tomáš Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 301
Marek Vopršál Mokrý Banditi 3km, 15 překážek 10. vlna 281
Marie Mecová Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 236
Marika Hudzíková 3km, 15 překážek 3. vlna 81
Markéta Horálková Pretoriani 3km, 15 překážek 8. vlna 218
Markéta Hourová Barbíny a Keňové 3km, 15 překážek 9. vlna 250
Markéta Klocová PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 226
Markéta Otáhalová 3km, 15 překážek 9. vlna 249
Markéta Smékalová 3km, 15 překážek 4. vlna 95
Martin Berky až do cíle 3km, 15 překážek 4. vlna 113
Martin Blažko 3km, 15 překážek 4. vlna 88
Martin Čábelka Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 196
Martin Lastovicka 3km, 15 překážek 11. vlna 320
Martin Roubal 3km, 15 překážek 9. vlna 247
Martin Šobáň Čertova kopyta 3km, 15 překážek 6. vlna 155
Martin Štěpán 3km, 15 překážek 5. vlna 129
Martina Králová Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 200
Martina Lanková Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 197
Martina Lonská Veselačky 3km, 15 překážek 5. vlna 122
Martina Lyčková SRTG Opava 3km, 15 překážek 9. vlna 240
Martina Šašková Veselačky 3km, 15 překážek 5. vlna 119
Matěj Michalčák Barons 3km, 15 překážek 5. vlna 137
Michael Sláma 3km, 15 překážek 8. vlna 204
Michaela Antošová PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 173
Michaela Horáková Šalanda Team 3km, 15 překážek 9. vlna 259
Michaela Huňáková 3km, 15 překážek 8. vlna 205
Michaela Veverková 3km, 15 překážek 4. vlna 103
Michal Moravec SRTG Česká Třebová 3km, 15 překážek 1. vlna 20
Michal Čapek Jinej gang 3km, 15 překážek 8. vlna 210
Michal Flaška 3km, 15 překážek 7. vlna 183
Michal Holoubek 3km, 15 překážek 11. vlna 315
Michal Kulhánek Ludus Magnus 3km, 15 překážek 5. vlna 141
Michal Murdoch 3km, 15 překážek 10. vlna 284
Michal Novotný PPC HK 3km, 15 překážek 6. vlna 148
Michal Páv SVVAT 3km, 15 překážek 1. vlna 1
Milan Kozák 3km, 15 překážek 5. vlna 116
Milan Sůra PPC HK 3km, 15 překážek 6. vlna 144
Miloš Horálek Pretoriani 3km, 15 překážek 8. vlna 223
Miloš Kratochvíl 3km, 15 překážek 6. vlna 143
Miluše Zámečníková Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 234
Miroslav Dvořák 3km, 15 překážek 7. vlna 184
Miroslav Lukács BARBÍNY A KEŇOVÉ 3km, 15 překážek 9. vlna 252
Miroslav Ulrich 3km, 15 překážek 11. vlna 316
Miroslava Galová 3km, 15 překážek 9. vlna 248
Miroslava Schubertová 3km, 15 překážek 8. vlna 215
Monika Jandová Nutrend 3km, 15 překážek 10. vlna 290
Monika Kočí Kischova Team Ostrava 3km, 15 překážek 4. vlna 90
Monika Procházková 2HaSance 3km, 15 překážek 10. vlna 275
Moravec Milan OCRA Lanskroun 3km, 15 překážek 3. vlna 67
Moťka Tomáš Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 302
Mračková Veronika 3km, 15 překážek 1. vlna 10
Nikola Lešenarová BADY BIKE ŠUMPERK 3km, 15 překážek 7. vlna 189
Nosková Michaela 3km, 15 překážek 3. vlna 75
Nováková Gabriela 3km, 15 překážek 2. vlna 33
Nováková Marie SRDG Ňoumové 3km, 15 překážek 2. vlna 26
Obrdlík Štěpán Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 303
Oldřich Jelínek Nutrend 3km, 15 překážek 10. vlna 288
Oldřich Klusoň dannyho smečka 3km, 15 překážek 6. vlna 156
Olga Konopická Veselačky 3km, 15 překážek 5. vlna 121
Ondřej Blažek 3km, 15 překážek 9. vlna 255
Ondřej Šerý BADY BIKE ŠUMPERK 3km, 15 překážek 7. vlna 187
Pavel Bureš 3km, 15 překážek 11. vlna 312
Pavel Tojnar PPC HK 3km, 15 překážek 6. vlna 145
Pavla Katrin Hloušková SRDG Ňoumové 3km, 15 překážek 2. vlna 27
Pavlína Dávidíková BARBÍNY A KEŇOVÉ 3km, 15 překážek 9. vlna 253
Pavlína Hejkalová Jinej Gang 3km, 15 překážek 8. vlna 211
Pavlína Kubíčová Veselačky 3km, 15 překážek 5. vlna 120
Pechánková Radka Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 304
Pekař Patrik Kamarádi 3km, 15 překážek 2. vlna 44
Peterová Věra raketa z Vilantic 3km, 15 překážek 3. vlna 76
Petr Bergl 2HaSance 3km, 15 překážek 10. vlna 278
Petr Dvořák 3km, 15 překážek 10. vlna 287
Petr Hajný PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 180
Petr Král PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 219
Petr Laštovička 3km, 15 překážek 6. vlna 167
Petr Stiska 3km, 15 překážek 8. vlna 213
Petra Bartošová (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 271
Petra Hermanová Sudokopytníci 3km, 15 překážek 6. vlna 165
Petra Horáková sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 163
Petra Kočí 3km, 15 překážek 4. vlna 112
Petra Kovaříková Predator Workout Kladno 3km, 15 překážek 5. vlna 128
Petra Šmídová Čertova Kopyta 3km, 15 překážek 6. vlna 153
Petra Štěpánková Mokrý Banditi 3km, 15 překážek 10. vlna 282
Petříček Jakub SRDG Ňoumové 3km, 15 překážek 2. vlna 28
Picková Lenka 3km, 15 překážek 2. vlna 35
Prusáková Petra 3km, 15 překážek 11. vlna 318
Pudilová Marie 3km, 15 překážek 1. vlna 6
Purmova Jana Šneci v běhu 3km, 15 překážek 3. vlna 68
Radek Bečvář 3km, 15 překážek 3. vlna 78
Radek Černý 3km, 15 překážek 3. vlna 80
Radim Bartoš PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 177
Radmila Hartmanová 3km, 15 překážek 11. vlna 595
Richard Hurník Kischova team ostrava 3km, 15 překážek 4. vlna 92
Roman Hlava Běháme v Holicích a okolí 3km, 15 překážek 7. vlna 171
Romana Franclová 3km, 15 překážek 5. vlna 130
Romana Sitová 3km, 15 překážek 11. vlna 313
Ryšavá Ivana PW Počátky Ladies 3km, 15 překážek 2. vlna 51
Řeháková Nikola SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 18
Sanko Robin Shybuj.cz 3km, 15 překážek 2. vlna 54
Skalická Marcela 3km, 15 překážek 11. vlna 592
Slavík Ondřej Kamarádi 3km, 15 překážek 2. vlna 45
Smotlacha Pavel 3km, 15 překážek 4. vlna 111
Soňa Kolářová 3km, 15 překážek 4. vlna 99
Springle Marek 3km, 15 překážek 1. vlna 3
Stuchlík Bohumil 3km, 15 překážek 1. vlna 2
Suchánek Luděk 3km, 15 překážek 2. vlna 38
Svoboda Libor 3km, 15 překážek 1. vlna 8
Svoboda Roman Čertova Kopyta 3km, 15 překážek 10. vlna 593
Svobodová Markéta PW Počátky Ladies 3km, 15 překážek 2. vlna 52
Sylva Hajná PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 178
Šopíková Ivana STRG Olomouc 3km, 15 překážek 5. vlna 134
Šraněk Jiří Ludus magnus 3km, 15 překážek 5. vlna 138
Štěpán Kalouš 3km, 15 překážek 11. vlna 594
Štěpánka Šulcová 3km, 15 překážek 4. vlna 86
Štěpánková Anežka SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 19
Štěpánková Veronika SRTG Praha 3km, 15 překážek 1. vlna 13
Štěpánová Jana 3km, 15 překážek 3. vlna 84
Šulcová Jana 3km, 15 překážek 2. vlna 31
Tereza Králová 3km, 15 překážek 4. vlna 101
Tereza Nepivodova PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 221
Tereza Okrouhlická PPC HK 3km, 15 překážek 6. vlna 147
Tereza Tocháčková 3km, 15 překážek 6. vlna 142
Tereza Žemlová 3km, 15 překážek 7. vlna 181
Tomasek Jakub 3km, 15 překážek 3. vlna 63
Tomáš Demjanovič 3km, 15 překážek 5. vlna 135
tomáš Fišer tom a tom 3km, 15 překážek 4. vlna 104
Tomáš Heinz (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 262
Tomáš Jeřábek 3km, 15 překážek 8. vlna 229
Tomáš Kábrt 3km, 15 překážek 5. vlna 117
Tomáš Kohout Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 195
Tomáš Machálek (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 272
Tomáš Post Méďa a Kosťa 3km, 15 překážek 4. vlna 108
Tomáš Richter (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 263
Tomáš Till SRTG Opava 3km, 15 překážek 9. vlna 239
Tomáš Till SRTG Opava 3km, 15 překážek 9. vlna 241
tomáš Zvěřina tom a tom 3km, 15 překážek 4. vlna 105
Tyl Lukáš 3km, 15 překážek 1. vlna 4
Uherka Adam Nemšová 3km, 15 překážek 3. vlna 61
Vabroušková Markéta 3km, 15 překážek 11. vlna 25
Václava Vinopalová 3km, 15 překážek 9. vlna 256
Valentová Kateřina 3km, 15 překážek 1. vlna 24
Vaníčková Martina 3km, 15 překážek 3. vlna 77
Vedralova Tereza 3km, 15 překážek 3. vlna 55
Velínský Tomáš 3km, 15 překážek 10. vlna 590
Veronika Konopásková Kolín 3km, 15 překážek 7. vlna 201
Veronika Kopecká 3km, 15 překážek 7. vlna 185
Veronika Novotná 3km, 15 překážek 8. vlna 202
Veronika Ryšavá Sportlife 3km, 15 překážek 6. vlna 160
Veronika Sedlářová (J)ELITA 3km, 15 překážek 10. vlna 273
Veronika Žáková PRETORIANI 3km, 15 překážek 8. vlna 220
Vocásková Petra Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 305
Vojtech Petr Plhovsky psi 3km, 15 překážek 8. vlna 206
Vopravilová Blanka PW Počátky Ladies 3km, 15 překážek 2. vlna 53
Vraštil Josef Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 306
Vydra Josef 3km, 15 překážek 2. vlna 39
Záleská Veronika Contract Medical 3km, 15 překážek 11. vlna 307
Zbyšek Zámečník Brzdy 3km, 15 překážek 9. vlna 233
Zdeněk Audy 3km, 15 překážek 9. vlna 257
ZdeŇka Skálová až do cíle 3km, 15 překážek 4. vlna 114
Zich Jakub 3km, 15 překážek 2. vlna 40
Zuzana Kuželíková 3km, 15 překážek 3. vlna 82
Zuzana Tojnarová PTS 3km, 15 překážek 7. vlna 175
Žaneta Antošová Extremglatt 3km, 15 překážek 4. vlna 98
Žižková Kateřina Outdoor Crew 3km, 15 překážek 3. vlna 57

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
3km, 15 překážek 10. vlna 35
3km, 15 překážek 9. vlna 32
3km, 15 překážek 7. vlna 31
3km, 15 překážek 4. vlna 31
3km, 15 překážek 11. vlna 31
3km, 15 překážek 3. vlna 30
3km, 15 překážek 2. vlna 29
3km, 15 překážek 6. vlna 29
3km, 15 překážek 8. vlna 28
3km, 15 překážek 5. vlna 26
3km, 15 překážek 1. vlna 23
Celkem 325