Detail závodu

Storm Attack

Hradec Králové

Běh s překážkami

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

22.10.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6km, 22 překážek

Pořadatel a kontakt

Amazon race


Tel.:
info@amazonrace.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Alena Bouchnerová Buchtysmakem 6km, 22 překážek 6. vlna 497
Alena Krumbholzová jinej gang 6km, 22 překážek 9. vlna 555
Alena Švarcová Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 515
Aleš Jakubek 6km, 22 překážek 9. vlna 587
Alexandra Klasová PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 468
Andělová Monika 6km, 22 překážek 1. vlna 328
Andranik Sargsjan Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 507
Andrea Zápotocká Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 514
Anežka Štěpánková SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 340
Anna Pavelková 6km, 22 překážek 5. vlna 432
Bakalářová Kateřina 6km, 22 překážek 6. vlna 491
Beáta Zápotocká Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 511
Bednář Vítek Outdoor Crew 6km, 22 překážek 3. vlna 407
Beňová Vanesa Nadšenci 6km, 22 překážek 3. vlna 388
Bevelágua Ladislav 6km, 22 překážek 4. vlna 420
Blažek Ondřej SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 364
Bohumil Stuchlík 6km, 22 překážek 1. vlna 321
Bonczková Gabriela SRTG Orlová 6km, 22 překážek 4. vlna 418
Bouček Tomáš 6km, 22 překážek 4. vlna 419
Černý Lukáš SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 376
Černý Radek Kamarádi 6km, 22 překážek 3. vlna 401
Čihák Jakub SUPERHUMAN 6km, 22 překážek 1. vlna 347
Damián Havlíček 6km, 22 překážek 5. vlna 442
Daniel Lotter 6km, 22 překážek 4. vlna 417
Daniel Švarc PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 471
David Bartoš 6km, 22 překážek 6. vlna 482
David Černohorský 6km, 22 překážek 5. vlna 564
David Kellner 6km, 22 překážek 1. vlna 429
David Pachta 6km, 22 překážek 6. vlna 481
David Trousil AC Gomango-Högner 6km, 22 překážek 8. vlna 545
Diana Sedláčková Gunners La 6km, 22 překážek 9. vlna 560
Dominika Švrčková 6km, 22 překážek 5. vlna 435
Dopita Pavel OCR Vrahovice 6km, 22 překážek 1. vlna 327
Důjka Martin 6km, 22 překážek 1. vlna 339
Dvořák Marek 6km, 22 překážek 3. vlna 392
Dvořáková Kateřina SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 350
Eliška Švaříčková 6km, 22 překážek 6. vlna 477
Eva Kalinovská BĚHNY 6km, 22 překážek 6. vlna 476
Ferko Alexander Druhý patro 6km, 22 překážek 3. vlna 380
Fialová Kateřina STRG Olomouc 6km, 22 překážek 1. vlna 332
Fléglová Blanka SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 367
Foit Tomáš 6km, 22 překážek 3. vlna 406
František Koudelka 6km, 22 překážek 6. vlna 489
Glos Petr Czech Extreme Team 6km, 22 překážek 4. vlna 411
guga Matúš Nemšová 6km, 22 překážek 4. vlna 412
Hajžman David Buchtysmakem 6km, 22 překážek 7. vlna 496
Hamzová Gabriela 6km, 22 překážek 3. vlna 391
Hamzová Vendula 6km, 22 překážek 3. vlna 394
Hlava Roman SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 358
Honza Berger 6km, 22 překážek 5. vlna 459
Horák Matěj SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 369
Houšková Šárka 6km, 22 překážek 4. vlna 427
Hubený Jan 6km, 22 překážek 1. vlna 329
Chaloupka Filip Kamarádi 6km, 22 překážek 3. vlna 400
Ivana Šopíková STRG Olomouc 6km, 22 překážek 1. vlna 333
Ivo Faflík Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 536
Jakub Grau PRO ZDENKA 6km, 22 překážek 7. vlna 520
Jakub Hendrych SRTG Opava 6km, 22 překážek 8. vlna 543
Jakub Skalický Beer Pong Berušky 6km, 22 překážek 9. vlna 576
Jakub Tomášek 6km, 22 překážek 1. vlna 415
Jakub Zámečník Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 533
Jan Kotlář Beer Pong Berušky 6km, 22 překážek 9. vlna 574
Jan Stavinoha Kischova Team Ostrava 6km, 22 překážek 8. vlna 524
Jan Večeřa 6km, 22 překážek 6. vlna 472
Jana Picmousová Barbíny a Keňové 6km, 22 překážek 4. vlna 553
Janata Jan Czech extreme team 6km, 22 překážek 3. vlna 381
Jaroslav Šáfr VÍT a VNUK pekařství 6km, 22 překážek 6. vlna 463
Jiří Bělohlávek Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 537
Jiří Bervid 2HaSance 6km, 22 překážek 9. vlna 570
Jiří Kučera Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 504
Jiří Ptáček Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 535
Jiří Šťastný Extremglatt 6km, 22 překážek 5. vlna 439
Jitka Konrádová Buchtysmakem 6km, 22 překážek 7. vlna 495
Jonáš Melichar 6km, 22 překážek 9. vlna 567
Kadrmas Marek SRTG PARDUBICE 6km, 22 překážek 2. vlna 377
Kadrmas Martin SVVAT 6km, 22 překážek 1. vlna 323
Kamila Karasová Buchtysmakem 6km, 22 překážek 7. vlna 494
Karel Pliska Extra Brno 6km, 22 překážek 6. vlna 487
Karolína Chroustová 6km, 22 překážek 9. vlna 551
Kašpar Josef SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 361
Kateřina Lipinová Beer Pong Berušky 6km, 22 překážek 9. vlna 575
Kateřina Šnýdrová Gunners La 6km, 22 překážek 9. vlna 559
Kateřina Vařeková 6km, 22 překážek 7. vlna 498
Klára Kučerová Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 530
Klára Navrátilová SRTG Ceska Trebova 6km, 22 překážek 6. vlna 485
Klimpl Zdeněk SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 352
Kňourek Jan SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 351
Kolmačka Filip 6km, 22 překážek 1. vlna 414
Koucký Roman SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 348
Krajíčková Markéta SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 378
Krejčí Vlastimil 6km, 22 překážek 4. vlna 428
Kristýna Lauschová 6km, 22 překážek 9. vlna 565
Křepela Pavel SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 368
Křížka Pavel Better Planet 6km, 22 překážek 3. vlna 396
Křováková Ilona SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 353
Kubín Petr 6km, 22 překážek 8. vlna 525
Kudrnovská Zuzana SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 344
Labuda Tomáš 6km, 22 překážek 4. vlna 423
Ladislava Zábranská 6km, 22 překážek 6. vlna 583
Laurinčíková Lenka 6km, 22 překážek 1. vlna 421
Lenka Dolečková 6km, 22 překážek 5. vlna 430
Lenka Hromádková 6km, 22 překážek 9. vlna 581
Lenka Mrkousová 6km, 22 překážek 5. vlna 453
Levý Jan Left Boys 6km, 22 překážek 1. vlna 337
Levý Štěpán Left Boys 6km, 22 překážek 1. vlna 336
Liška Jiří 6km, 22 překážek 1. vlna 326
Lívia Kundisová EXTRA Brno 6km, 22 překážek 6. vlna 488
Luboš DAVID SRTG Kolín 6km, 22 překážek 1. vlna 324
Luboš Pajer Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 502
Lucie Folvarská SRTG HK 6km, 22 překážek 6. vlna 579
Lucie Hlaváčová 6km, 22 překážek 5. vlna 446
Lucie Koudelková 6km, 22 překážek 5. vlna 434
Lucie Lochmanová 2hasance 6km, 22 překážek 9. vlna 569
Lucie Perníčková jinej gang 6km, 22 překážek 9. vlna 556
Lucie Šrůtová Veselačky 6km, 22 překážek 5. vlna 458
Lukas Sipka AC Gomango-Högner 6km, 22 překážek 8. vlna 544
Lukáš Dokoupil Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 505
Lukáš Doležal 6km, 22 překážek 8. vlna 547
Lukáš Hendrych SRTG Opava 6km, 22 překážek 8. vlna 539
Lukáš Marek 6km, 22 překážek 1. vlna 325
Lukáš Novák 6km, 22 překážek 2. vlna 499
Lukáš Tyl 6km, 22 překážek 1. vlna 437
Lungová Alena Better Planet 6km, 22 překážek 3. vlna 397
Macek Petr 6km, 22 překážek 4. vlna 588
Magdalena Sedláková CrossGym 6km, 22 překážek 8. vlna 529
Mach Lukáš SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 355
Machová Lucie SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 354
Maliha Roman SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 373
Maliha Vít SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 374
Marcel Hoffman 6km, 22 překážek 9. vlna 585
Marek Havlat 6km, 22 překážek 9. vlna 584
Marek Michal Vokuři 6km, 22 překážek 3. vlna 386
Marek Parničan Plhovsky psi 6km, 22 překážek 7. vlna 519
Marek Springle 6km, 22 překážek 5. vlna 431
Marie Mecová Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 534
Markéta Hourová Barbíny a Keňové 6km, 22 překážek 4. vlna 552
Markéta Malecová #sisterspower 6km, 22 překážek 6. vlna 483
Markéta Otáhalová 6km, 22 překážek 1. vlna 550
Markéta Sedláková CrossGym 6km, 22 překážek 8. vlna 528
Markéta Smékalová 6km, 22 překážek 5. vlna 436
Martin Berky až do cíle 6km, 22 překážek 5. vlna 448
Martin Čábelka Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 510
Martin Grim 6km, 22 překážek 1. vlna 322
Martin Nunvar 6km, 22 překážek 4. vlna 425
Martin Roubal 6km, 22 překážek 8. vlna 548
Martin Sonda SVVAT 6km, 22 překážek 5. vlna 460
martin šobáň Čertova kopyta 6km, 22 překážek 6. vlna 480
Martin Vachta Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 500
Martina Králová Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 512
Martina Lanková Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 516
Martina Lonská Veselačky 6km, 22 překážek 5. vlna 456
Martina Lyčková SRTG Opava 6km, 22 překážek 8. vlna 541
Martina Šašková Veselačky 6km, 22 překážek 5. vlna 457
Matěj Michalčák Barons 6km, 22 překážek 6. vlna 466
Matoušková Dana 6km, 22 překážek 9. vlna 422
Michaela Dvořáková Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 501
Michaela Huňáková 6km, 22 překážek 5. vlna 561
Michaela Malecová #sisterspower 6km, 22 překážek 6. vlna 484
Michaela Wolfová vlčice 6km, 22 překážek 9. vlna 577
Michal Čapek Jinej gang 6km, 22 překážek 9. vlna 557
Michal Černý SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 345
Michal Flaška 6km, 22 překážek 6. vlna 490
Michal Holoubek až do cíle 6km, 22 překážek 5. vlna 449
MICHAL KOŘÍNEK Ac GoMango Hogner 6km, 22 překážek 8. vlna 546
Michal Novotný PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 474
Milan Kozák 6km, 22 překážek 5. vlna 451
Miluše Zámečníková Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 532
Mirka Svobodová SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 342
Miroslav Dvořák 6km, 22 překážek 6. vlna 492
Miroslav Lukács BARBÍNY A KEŇOVÉ 6km, 22 překážek 3. vlna 562
Miroslava Galová 6km, 22 překážek 8. vlna 549
Miroslava Portova 6km, 22 překážek 9. vlna 580
Mokrušová Pavla 6km, 22 překážek 3. vlna 393
Monika Divišová Buchtysmakem 6km, 22 překážek 7. vlna 493
Monika Procházková 2HaSance 6km, 22 překážek 9. vlna 568
Mračková Veronika 6km, 22 překážek 1. vlna 334
Müller Michal Nadšenci 6km, 22 překážek 3. vlna 389
Nagyová Lenka SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 360
Nedvídek Daniel SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 359
Němeček Petr SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 371
Nikola Bochenská PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 469
Nováková Marie SRDG Ňoumové 6km, 22 překážek 3. vlna 382
Olga Konopická Veselačky 6km, 22 překážek 5. vlna 455
Ondřej Kraus Beer Pong Berušky 6km, 22 překážek 9. vlna 572
Pavel Aleš SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 365
Pavel Bureš North Czech Runners 6km, 22 překážek 9. vlna 554
Pavel Forejt Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 506
Pavel Tojnar PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 467
Pavla Katrin Hloušková SRDG Ňoumové 6km, 22 překážek 3. vlna 384
Pavla Šimková BĚHNY 6km, 22 překážek 6. vlna 475
Pavlína Dávidíková BARBÍNY A KEŇOVÉ 6km, 22 překážek 3. vlna 563
Pavlína Hejkalová Jinej Gang 6km, 22 překážek 9. vlna 558
Pavlína Kubíčová Veselačky 6km, 22 překážek 5. vlna 454
Pekař Patrik Kamarádi 6km, 22 překážek 3. vlna 403
Petr Bergl 2HaSance 6km, 22 překážek 9. vlna 571
Petr Hloška AKTS 6km, 22 překážek 5. vlna 445
Petr Kalousek Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 508
Petr Laštovička 6km, 22 překážek 6. vlna 486
Petr Stiska 6km, 22 překážek 8. vlna 521
Petra Kočí 6km, 22 překážek 5. vlna 447
Petra Kovaříková Predator Workout Kladno 6km, 22 překážek 6. vlna 462
Petra Šmídová Čertova Kopyta 6km, 22 překážek 6. vlna 478
Petrovičová Linda SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 370
Petříček Jakub SRDG Ňoumové 6km, 22 překážek 3. vlna 383
Plíhal Tomáš Svídnický extrém team 6km, 22 překážek 4. vlna 416
Plšek Miroslav Better Planet 6km, 22 překážek 3. vlna 395
Popilková Martina SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 356
Poskočil Aleš 6km, 22 překážek 1. vlna 338
Pošvářová Eliška 6km, 22 překážek 9. vlna 15
Pražáková Veronika 6km, 22 překážek 4. vlna 410
Přibylová Alexandra CrossFit Destiny / Dirty Beasts 6km, 22 překážek 1. vlna 335
Příhodová Pavlína 6km, 22 překážek 5. vlna 6
Radek Bečvář 6km, 22 překážek 4. vlna 426
Radek Šimek 6km, 22 překážek 6. vlna 464
Radka Svobodová 6km, 22 překážek 6. vlna 465
Renáta Kudělková Beer Pong Berušky 6km, 22 překážek 9. vlna 573
Richard Hurník kischova team ostrava 6km, 22 překážek 8. vlna 522
Richter Lukáš Better Planet 6km, 22 překážek 3. vlna 398
Romana Sitová 6km, 22 překážek 9. vlna 586
Řeháková Nikola SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 343
Sako Luboš Prvosleďáci 6km, 22 překážek 3. vlna 404
Sarka brzobohata 6km, 22 překážek 5. vlna 433
Simona Vlková Vlčice 6km, 22 překážek 9. vlna 578
Sisr Tomáš Vokuři 6km, 22 překážek 3. vlna 387
Skála David STRG Olomouc 6km, 22 překážek 1. vlna 331
Skokan Jan SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 357
Směja David Prvosleďáci 6km, 22 překážek 3. vlna 405
Soňa Kolářová 6km, 22 překážek 5. vlna 441
Steindlová Markéta SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 372
Svoboda Libor 6km, 22 překážek 1. vlna 330
Svoboda Roman Čertova Kopyta 6km, 22 překážek 6. vlna 479
Šimon Ryšavý Barbarian Extreme Team 6km, 22 překážek 5. vlna 438
Šnýdr Pavel Gunners La 6km, 22 překážek 3. vlna 390
Špůr Radek Druhý patro 6km, 22 překážek 3. vlna 379
Štěpánková Veronika SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 341
Šulcovâ Jana 6km, 22 překážek 9. vlna 582
Švarcová Alena SRTG Praha 6km, 22 překážek 1. vlna 346
Tadeáš Melichar 6km, 22 překážek 9. vlna 566
Tereza Tocháčková až do cíle 6km, 22 překážek 5. vlna 450
Tereza Vedralová PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 470
Titěrová Barbora 6km, 22 překážek 3. vlna 385
tomáš Fišer tom a tom 6km, 22 překážek 5. vlna 443
Tomáš Hendrych SRTG Opava 6km, 22 překážek 8. vlna 538
Tomáš Kábrt 6km, 22 překážek 5. vlna 452
Tomáš Kohout Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 513
Tomáš Kosina Tomi & Miri 6km, 22 překážek 8. vlna 527
Tomáš Till SRTG Opava 6km, 22 překážek 8. vlna 540
Tomáš Till SRTG Opava 6km, 22 překážek 8. vlna 542
Tomáš Világi Tomi & Miri 6km, 22 překážek 8. vlna 526
tomáš Zvěřina tom a tom 6km, 22 překážek 5. vlna 444
Uherka Adam Nemšová 6km, 22 překážek 4. vlna 413
Václavek Jakub SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 366
Veronika Konopásková Kolín 6km, 22 překážek 7. vlna 517
Veronika Metzlová 6km, 22 překážek 6. vlna 461
Veronika Paldusova 6km, 22 překážek 4. vlna 424
Veronika Svatoňová SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 375
Veselý Lukáš Kischova Team Ostrava 6km, 22 překážek 8. vlna 523
Veverka Michal 6km, 22 překážek 3. vlna 409
Vinopalová Václava SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 363
Vlasák Jindřich PPC HK 6km, 22 překážek 6. vlna 473
Vojtech Petr Plhovsky psi 6km, 22 překážek 7. vlna 518
Vydra Josef 6km, 22 překážek 3. vlna 399
Zavadilova Jana SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 362
Zavřelová Lucie Kamarádi 6km, 22 překážek 3. vlna 402
Zbyšek Zámečník Brzdy 6km, 22 překážek 8. vlna 531
Zdeněk Plešinger Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 509
Zelinková Hana Všehochuť 6km, 22 překážek 7. vlna 503
Zlesák Vojtěch SRTG Pardubice 6km, 22 překážek 2. vlna 349
Žaneta Antošová Extremglatt 6km, 22 překážek 5. vlna 440
Žižková Kateřina Outdoor Crew 6km, 22 překážek 3. vlna 408

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6km, 22 překážek 6. vlna 35
6km, 22 překážek 1. vlna 33
6km, 22 překážek 5. vlna 33
6km, 22 překážek 3. vlna 33
6km, 22 překážek 2. vlna 32
6km, 22 překážek 9. vlna 31
6km, 22 překážek 8. vlna 29
6km, 22 překážek 7. vlna 26
6km, 22 překážek 4. vlna 18
Celkem 270