Teplický půlmaraton
MÍSTO ZÁVODU
Teplice
TYP ZÁVODU
Běh, Běh se psem
DATUM ZÁVODU
27.12.2015
ČAS REGISTRACE
27.12.2015 10:00 - 11:30
SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH
Jméno | Klub | Trať | Kategorie | Číslo | Čip | Platba |
---|---|---|---|---|---|---|
Antoš Jan | 11km | Muži | 47 | |||
Baran Richard | 11km | Muži | 74 | |||
Bašek Václav | Žalany | 20km | Muži | 6 | ||
Beck Zdeněk | 20km | Muži | 48 | |||
Beránková Libuše | Glassman TT | 20km | Ženy | 137 | ||
Beranová / Baylene Jana | Severský vlci / Báječné ženy v běhu | 11km | Ženy se psem | 45 | ||
Bezděk Miroslav | 20km | Muži | 108 | |||
Blumentritová Simona | 20km | Ženy | 76 | |||
Brabcová Kateřina | 11km | Ženy | 100 | |||
Brabec Adam | 11km | Muži | 127 | |||
Brouk Petr | 11km | Muži | 58 | |||
Brůhová / Amchitka Yantarni „Čita“ Veronika | MC Český ráj | 11km | Ženy se psem | 8 | ||
Bruner Luboš | 11km | Muži | 155 | |||
Březina Vlastimil | 20km | Muži | 110 | |||
Březinová Dagmar | 20km | Ženy | 111 | |||
Diviš Jan | Carda, Jedomelice | 20km | Muži | 1 | ||
Diviš Martin | 11km | Muži | 138 | |||
Dokulil Zdeněk | 20km | Muži | 143 | |||
Dostálová Miluška | 20km | Ženy | 154 | |||
Eliáš Lukáš | BK Běkodo Teplice | 20km | Muži | 103 | ||
Ešler Daniel | MB Sauny Mladá Boleslav | 20km | Muži | 83 | ||
Filinger Zbyněk | SK MAXTRI Liberec | 20km | Muži | 98 | ||
Findrik Karel | Chomutov | 11km | Muži | 93 | ||
Gráfová / Ambra + Mystery Věra | Catch Chomutov | 11km | Ženy se psem | 9 | ||
Hampl Ondřej | 11km | Muži | 141 | |||
Hampl / Merit Fitmin Michal | Glassman TT Teplice | 20km | Muži se psem | 23 | ||
Havlíček Michal | 20km | Muži | 57 | |||
Havlíčková Michaela | 20km | Ženy | 151 | |||
Hejnicová Eva | ACES KV | 20km | Ženy | 40 | ||
Hlavsová Olga | 11km | Ženy | 25 | |||
Hlinka David | 11km | Muži | 60 | |||
Hrdličková / Beruška Martina | 20km | Ženy se psem | 82 | |||
Hulha Karel | 11km | Muži | 66 | |||
Hulha Lukáš | 11km | Muži | 67 | |||
Janda David | 11km | Muži | 69 | |||
Kadlec Rostislav | Ma - Lé – R | 20km | Muži | 139 | ||
Klail Vladimír | 20km | Muži | 91 | |||
Klail Vojtěch | 20km | Muži | 90 | |||
Koblížek Šimon | 11km | Muži | 92 | |||
Kotvald Karel | 20km | Muži | 147 | |||
Král David | 20km | Muži | 62 | |||
Krourská Jitka | 11km | Ženy | 85 | |||
Krupička Tomáš | 20km | Muži | 107 | |||
Křivánek Roman | 20km | Muži | 109 | |||
Kubáč Jan | 20km | Muži | 146 | |||
Kubáč Michal | 20km | Muži | 145 | |||
Kubáč Petr | 20km | Muži | 94 | |||
Kulík Michal | 20km | Muži | 2 | |||
Kykal / Rocky Jan | Praha | 20km | Muži se psem | 104 | ||
Kytýr Pavel | 11km | Muži | 13 | |||
Liška Petr | 20km | Muži | 105 | |||
Lužinová Jana | 11km | Ženy | 65 | |||
Mašek Jiří | 20km | Muži | 77 | |||
Mateiciucová / Cita od Vícenického potoka Anna | Štěk Běh / atletika Varnsdorf | 11km | Ženy se psem | 86 | ||
Mondri / Dasty Petr | Dastyprti | 20km | Muži se psem | 15 | ||
Mráz Jaroslav | 11km | Muži | 27 | |||
Musilová Zdenka | 11km | Ženy | 17 | |||
Nerad Sváťa | 20km | Muži | 148 | |||
Novák Lubomír | CSPOTV, ch.o. | 11km | Muži | 4 | ||
Opolecká Helena | 11km | Ženy | 142 | |||
Opolecký / Sándor Martin | Sándor the Readheaded | 20km | Muži se psem | 128 | ||
Pokorná / Blecha Kateřina | MC Český ráj | 20km | Ženy se psem | 75 | ||
Popelková / Argo z Krakonošova Daniela | Red Frog / Praha | 11km | Ženy se psem | 68 | ||
Prokešová Jitka | 11km | Ženy | 84 | |||
Rauer Robert | BK Běkodo Teplice | 20km | Muži | 102 | ||
Rež Zdeněk | Spona Teplice | 20km | Muži | 135 | ||
Richterová Martina | Ma - Lé – R | 20km | Ženy | 20 | ||
Rutzenstorferová Jana | Ma - Lé – R | 20km | Ženy | 61 | ||
Řezáč Zdeněk | 20km | Muži | 130 | |||
Senešiová / Retina Jana | Severští vlci / Litoměřice | 11km | Ženy se psem | 43 | ||
Silnicová Iva | 20km | Ženy | 19 | |||
Skřičík Petr | 20km | Muži | 126 | |||
Souček Martin | 20km | Muži | 136 | |||
Stolz Jan | 20km | Muži | 18 | |||
Stušková Hana | 20km | Ženy | 149 | |||
Svejkovská Adriana | 11km | Ženy | 99 | |||
Šedivý / Roxy Jiří | Bohemia Horrido | 20km | Muži se psem | 131 | ||
Šilhavý Jan | 20km | Muži | 144 | |||
Škálová / Ambra Ilona | Sokol Maxičky | 11km | Ženy se psem | 10 | ||
Špírková Lenka | Ma - Lé – R | 20km | Ženy | 21 | ||
Šulej Marcel | 20km | Muži | 64 | |||
Šulejová / Bastien + Aragorn Šárka | 20km | Ženy se psem | 63 | |||
Šůs Jaroslav | 20km | Muži | 34 | |||
Tábor Roman | 20km | Muži | 132 | |||
Töpfer Jan | Ma - Lé – R | 20km | Muži | 140 | ||
Valjent / Luky Jiří | Lukyteam / Chodov | 20km | Muži se psem | 79 | ||
Vašek Libor | 11km | Muži | 124 | |||
Vencovská Eva | 11km | Ženy | 53 | |||
Vencovský Daniel | 20km | Muži | 51 | |||
Vencovský Jiří | 20km | Muži | 52 | |||
Višková Lenka | 11km | Ženy se psem | 156 | |||
Vitásek Jan | 11km | Muži | 152 | |||
Vítková Zuzana | 11km | Ženy | 28 | |||
Voborníková Pavla | 20km | Ženy | 134 | |||
Vodička František | 11km | Muži | 73 | |||
Wilk Karel | 11km | Muži | 150 | |||
Wolf Jan | 20km | Muži | 72 | |||
Zeman / Meggie Petr | 11km | Muži se psem | 41 | |||
Zemanová Martina | 11km | Ženy | 42 | |||
Žaloudek Jan | 20km | Muži | 32 | |||
Žitníková Gina | TJ Doksy | 11km | Ženy | 14 |
STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH
Trať | Kategorie | Počet závodníků |
---|---|---|
20km | Muži | 39 |
11km | Muži | 20 |
20km | Ženy | 12 |
11km | Ženy | 12 |
11km | Ženy se psem | 8 |
20km | Muži se psem | 6 |
20km | Ženy se psem | 3 |
11km | Muži se psem | 1 |
Celkem | 101 |