Detail závodu

Běh pro Zvon 2017

Kutná Hora

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.10.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

13:00-13:50

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

3,5km

7km

dětský závod

Pořadatel a kontakt

Martin Levý


Tel.:
originalovi@post.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Anna Matulová Helena dětský závod Děti 1.stupeň 32
Aubrechtova Erika 7km Ženy C14
Bechyně Radek 7km Muži 67
Brandejska Irena 7km Ženy C54
Bruner Tomáš 7km Muži C8
Bulánková Radka 3,5km Ženy B38
Bulánková Veronika 3,5km Ženy B39
Cibulka Lukáš 7km Muži C9
Cibulková Sára dětský závod Děti 1.stupeň 7
Cibulková Sofie dětský závod Děti 1.stupeň 8
Cvešpr Oldřich 7km Muži C5
Cvešpr oldřich 7km Muži C6
Cvešpr Radek 7km Muži C24
Čálek Michal 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 10
Čálek Václav 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 11
Čálková Petra dětský závod Děti 1.stupeň 9
Čermák Jan 3,5km Muž 56
Čermák Jakub 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 55
Čermáková Barbora 7km Ženy 76
Čermáková Jitka 3,5km Ženy 54
Černovský Filip dětský závod Děti předškolní 31
Černovský Radek 7km Muži C31
Dlouhá Pavlína 7km Ženy C46
Dorazilová Eva 3,5km Ženy B9
Doubrava David 7km Muži C40
Drahota Jonáš dětský závod Děti předškolní 35
Drahota Vojtěch dětský závod Děti předškolní 34
Dubinová Denisa 3,5km Ženy B44
Dupal Vladimír 7km Muži C10
Dvořáková Katka 7km Ženy C21
Dzja Luboš 3,5km Muž 62
Fabiánová Martina 3,5km Ženy 58
Francová Michaela 3,5km Ženy B32
Fröhlich Eva 7km Ženy C26
Goelová Markéta dětský závod Děti předškolní 47
Gohdek Matěj 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 51
Gohdek Pavel 3,5km Muž 52
Gondek Petr 7km Muži C22
Grenar Oldřich dětský závod Děti předškolní 16
Grenar Petr 3,5km Muž B46
Grenarová Tereza 7km Ženy C56
Grenarová Zuzana dětský závod Děti předškolní 15
Hajný Richard 7km Muži 62
Hamplová Aneta 7km Ženy C32
Hašplová Kristina 3,5km Ženy B45
havelková václava 7km Ženy C18
Havlíčková Vlasta 7km Ženy C11
Havránek Tomáš 7km Muži 65
Havránek Lukáš 7km Muži C2
Hnilicová Pavlína 3,5km Ženy B41
Horák Robert dětský závod Děti předškolní 43
Horeš Michal 7km Muži 71
Hradecký Petr 3,5km Muž B31
Hulanová Martina 7km Ženy 57
Chlád Josef 3,5km Muž B5
Chmel Miroslav 7km Muži 63
chochola Adam 3,5km Muž B6
chochola adam 3,5km Muž B30
Chocholková Kateřina 3,5km Ženy 70
chocholová adéla dětský závod Děti 1.stupeň 24
chocholová sofie dětský závod Děti 1.stupeň
Chouan Tomas dětský závod Děti předškolní 44
Jahodová Iva 3,5km Ženy B24
Jelínková Kateřina 3,5km Ženy 57
Jirkovská Markéta 3,5km Ženy B26
Jirsová Simona 3,5km Ženy 50
Jungwirth Marek 7km Muži C37
Kalenda David 7km Muži C50
Karela Vít 7km Muži 80
Karelová Radka 7km Ženy 82
Keblovská Markéta 7km Ženy C41
Kinská Veronika 3,5km Ženy B40
Klára Vlášková dětský závod Děti 1.stupeň 19
Klimpar Jakub 7km Muži C55
Klimparová Viktorka dětský závod Děti předškolní 45
Klimpart Albert dětský závod Děti předškolní 46
Knappová Eva dětský závod Děti předškolní 48
Korel Tomáš 3,5km Muž 71
Kostelecká Radka 3,5km Ženy B11
Kotěra Petr 7km Muži C25
Kotrba Štěpán 7km Muži C39
Kotrbová Julie dětský závod Děti 1.stupeň 5
Kotrbová Nela dětský závod Děti 1.stupeň 6
Kotrojová Šárka 3,5km Ženy 68
Krištofík Jan 7km Muži C27
Kropáček Tomáš 7km Muži C45
Křenosvký Adam 7km Muži 73
Křenovský Adam 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B21
Kubík Vlastimil 7km Muži C35
Kučerová Veronika 7km Ženy C53
Kuklíková Iva 7km Ženy 74
Kunášek Daniel 7km Muži 78
Kunger Jan 7km Muži 83
Kutil Lukáš dětský závod Děti 1.stupeň 22
Kutil Filip dětský závod Děti 1.stupeň 23
Kutil Lukáš 7km Muži C15
Kutilová Klára dětský závod Děti předškolní 14
Ladomirjaková Adéla 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B29
Ladomirjaková Lenka 3,5km Ženy B28
Ladomirjaková Nela dětský závod Děti 1.stupeň 13
Lavická Amálie 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 48
Lázňovská Barbora 7km Ženy C51
Lázňovský Petr dětský závod Děti předškolní 33
Lelievre-Damit Ann 7km Ženy C43
Listopad Jan 7km Muži 70
Lněnička Pavel 7km Muži C33
Macháček Jakub dětský závod Děti 1.stupeň 39
Macháček Matouš dětský závod Děti 1.stupeň 38
Makalová Lucie 3,5km Ženy B33
Málek Mikuláš dětský závod Děti předškolní 42
Marek Jakub 7km Muži C4
Markysková Barbora dětský závod Děti 1.stupeň 4
Martínková Kateřina 3,5km Ženy 65
Maryzsková Klárka dětský závod Děti předškolní 3
Mazura Zbyněk 3,5km Muž 69
Mazurová Renata 7km Ženy 75
Mikšovská Viktorie dětský závod Děti předškolní 30
Mikšovská Petra 7km Ženy C23
Minšovský Tadeáš dětský závod Děti předškolní 29
Mommers Rick 3,5km Muž B20
Musílková Kristýna 7km Ženy C30
Mütschová Petra 7km Ženy C17
Němeček Jiří 7km Muži C34
Němeček Ondřej 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B27
Novotný Radek 7km Muži 66
Obešlo Martin 7km Muži C48
Ondrášek Petr 7km Muži 68
Ovšák Michal 3,5km Muž B35
Ovšáková Soňa 3,5km Ženy B34
Pavlík Michal 7km Muži C3
Pazdera Roman 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 63
Pazderová Alena 7km Ženy C20
Pečenka Šimon 7km Muži 61
Pečenková Petra 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 49
Pěkná Liduška dětský závod Děti předškolní 40
Pěkný Vojta dětský závod Děti 1.stupeň 41
Pektor Patrik 7km Muži 84
Pilc Sebastian dětský závod Děti 1.stupeň 18
Pleva Jakub 7km Muži C42
Pluhař Luboš 7km Muži C49
Pospíšil František 3,5km Muž B22
Pošíková Martina 3,5km Ženy B43
Prchal Pavel 7km Muži 72
Prkno Jonáš 7km Muži C19
Prknová Zuzana 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B14
Procházka David dětský závod Děti 1.stupeň 12
Procházka Miroslav 3,5km Muž B2
Procházková Libuše 7km Ženy C13
Procházková Eva dětský závod Děti předškolní
Procházková Lenka dětský závod Děti předškolní
Radoňová Zdenka 3,5km Ženy B23
Raduměřský Jan 7km Muži 59
Rosenkranc Jan dětský závod Děti předškolní 37
Rosenkranc Vít dětský závod Děti 1.stupeň 36
Ruzickova Amalie dětský závod Děti předškolní
Sabina Wolfová dětský závod Děti 1.stupeň 25
Sehnalová Jana 3,5km Ženy 53
Sekera Martin 3,5km Muž B12
Schwarz Antonín 3,5km Muž B18
Schwarz Václav 7km Muži C1
Slavotínek Kryštof 7km Muži C7
Slavotínek Martin 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B7
Slavotínková Marie 3,5km Ženy B37
Slavotínková Sára dětský závod Děti předškolní 2
Střemcha Jan 7km Muži C29
Svobodová Vlasta 3,5km Ženy B10
Šafr Jiří 7km Muži 64
Šimek Jakub 7km Muži 81
Šimková Klára 7km Ženy 79
Šimůnek Josef 3,5km Muž 60
Šimůnek Vít dětský závod Děti 1.stupeň 1
Šimůnková Agáta 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 47
Šimůnková Doubravka 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 61
Špulák Petr 7km Muži C16
Štengl Karel 3,5km Muž B19
Štruncová Karolína 7km Ženy 58
Trebichavský Michael 7km Muži 69
Trník Marek dětský závod Děti 1.stupeň 27
Trník Michal dětský závod Děti 1.stupeň 26
Truncová Barbora dětský závod Děti 1.stupeň 17
Trunec Jiří 3,5km Muž B1
Turek Lukáš 7km Muži 60
Tvrdíková Martina 3,5km Ženy B42
Uličný Adam 7km Muži C52
Valeš Jarda 7km Muži C47
Valko Šimon dětský závod Děti předškolní 21
Valková Magdaléna 3,5km Ženy 66
Valková Tereza 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 67
Valová Anna dětský závod Děti 1.stupeň 28
Valová Eliška 7km Ženy C28
Vavruška Michal 7km Muži 77
Vavruška Michal 3,5km Muž B17
Veisser Jan 7km Muži C38
Vejl Vítek 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B8
Viktorie Janderová dětský závod Děti 1.stupeň 20
Vokoun Ladislav 3,5km Muž B25
Volenec Antonín 3,5km Muž 64
Vrbenský Jakub 7km Muži C44
Vyskočilová Martina 7km Ženy C12
Zadražil Milan 7km Muži C36
Zamastil Alex 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B15
Zamastil Andrej 3,5km Junioři/juniorky (11-18let) B16
Zelenkova Svetlana 3,5km Ženy B36
Zelený Lukáš 3,5km Muž B13
Zemčáková Jindřiška 3,5km Ženy B3
Zemčáková Kristýna 3,5km Ženy B4

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
7km Muži 57
3,5km Ženy 31
7km Ženy 27
dětský závod Děti 1.stupeň 26
dětský závod Děti předškolní 24
3,5km Muž 23
3,5km Junioři/juniorky (11-18let) 18
Celkem 206