Detail závodu

SEAL´S RUN - Nový Mlýn II

Stod Nový Mlýn

Běh s překážkami

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

26.05.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

7:30-10:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

8km+, 15+ překážek

Pořadatel a kontakt

Seal's RUN, z. s.


Tel.:
info@seals-run.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Amousa Jasmína 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 103
Baxa Marek 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 149
Bečvář Radek Ampéři 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 138
Bečvář Rudolf Ampéři 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 137
Behenský Jan RUN magazine team 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 148
Bielecký Erik Šneci 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 123
Blahovský Jan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 170
Blažková Nikola Run4Fun Křimice 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 166
Bohumil Koča 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 110
Brunclíková Markéta 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 142
Bureš Šimon Černý uhlí 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 147
Carvanová Petra SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 193
Cích Daniel #přidej 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 156
Čejka Martin bez příslušnosti k jakému koliff klubu 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 158
Čermák Roman 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 180
Dobrovolná Tamča Tatranka 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 102
Drahozal Michal 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 141
Dvořáčková Tereza 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 220
Dvořák Jan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 208
Frank Jiří 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 215
Hervertová Klára 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 116
Hirschlová Karolína Lovci zážitků 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 153
Hladíková Martina Kabrňáci 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 146
Hnátová Lucie 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 129
Hnízdilová Lenča Za Hezčí Zadeček 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 101
Holec Jan Čez 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 202
Horáček Oldřich ELISHA 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 105
Hospr Tomáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 106
Cheníčková Adéla Svvat 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 197
Ibehejová Klára SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 195
Ibehejová Klára SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 196
Inderholcová Lucie SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 190
Jelínek Pavel Jihočeské Jerky 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 181
Jilemnická Kateřina 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 206
Kadlec Dan Černý uhlí 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 160
Kedršt Daniel SRTG Kolín 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 128
Kellner David 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 210
Kellner Jiri SRTG Rokycany 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 199
Kleknerová Kristýna 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 207
Kodydek Tomáš Svídnický Extrém team 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 133
Kolařík Lukáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 218
Kos Vlastimil FAKT Třeboň 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 203
Kostohryzová Lucie SRTG Lázně Kynžvart 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 172
Košinár Daniel 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 104
Kouřil Roman Run4Fun Křimice 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 165
Kouřil Tomáš Run4Fun Lhota 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 173
Kovář Jakub Doubí Orchestra 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 179
Kraus Matěj Přidej 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 163
Křivanec Zdeněk P.R.D.I. Plzeň 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 186
Kříž Lubomír Modré krvinky 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 185
Kubátová Veronika 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 119
Kublová Vendula 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 217
Kuklová Lucie Čez 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 201
Kulvajtová Markéta Kabrňáci 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 145
Kunciter Lukáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 127
Kůstka Josef SKP ŠPS Domažlice 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 140
Kysilková Markéta SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 189
Lavička Tomáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 120
Levora Tomáš 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 184
Marek Luboš Šneci 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 124
Maule Roman 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 162
Mazreku Naděžda 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 213
Mlynářík Martin Léčebna TRN Janov 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 174
Neubauerová Markéta SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 192
Peculíková Jaroslava 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 209
Pinl Libor LEDABORCI 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 161
Placek Petr SRTG Lázně Kynžvart 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 178
Placková Veronika SRTG Lázně Kynžvart 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 177
Plocar Ondřej 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 155
Plocarová Denisa 100D 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 144
Poláček Tomáš Lovci zážitků 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 154
Poslední Josef 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 125
Procházková Nikola 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 113
Přibyl Miloš SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 194
Přibyl Vojtěch 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 205
Rapčan Ladislav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 151
Reiser Emil Lovci zážitků 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 152
Ringelhán Karel 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 112
Ringelhánová Libuše 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 111
Roch Marek SRTG Lázně Kynžvart 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 171
Řežábková Veronika SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 168
Schafferová Michaela 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 118
Schleiss Luboš SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 167
Sloup Jiří 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 107
Springler Marek 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 216
Stoklasa Jakub SRTG Holýšov 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 191
Summerfield Slávka 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 164
Svoboda Lukáš SVVAT 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 198
Svoboda Roman Unicorn Power 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 134
Svobodová Klára 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 150
Svozilová Lucie 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 183
Sychra Václav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 117
Sykora František 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 219
Sýkora Jakub 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 130
Šalom Jakub 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 126
Šašek Matěj 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 204
Šašková Zuzana Fénix Plzeň 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 139
Šlehofer Jakub 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 121
Šmejkal Jan Houbaři 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 122
Šmídová Petra Unicorn Power 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 131
Šmolíková Kamila Léčebna TRN Janov 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 175
Šobáň Martin Unicorn Power 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 132
Štádler Pavel 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 182
Štrunc Jan 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 159
Tomašková Kristýna 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 114
Tomek Michal 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 109
Tomek Petr 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 108
Trojan Michal 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 200
Valkovič Peťko Tatranka 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 100
Vaněk Jiří 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 188
Vaněk Roman VanRun 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 135
Vaňková Silvie VanRun 8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 136
Vávra Martin 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 211
Vávrová Kateřina 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 212
Vocetková Miroslava 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 115
Zábranská Karolína 8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 187
Záhrobský Roman Hrobákeliteklacíkocra run tým 8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 157
Záhrobský Tomáš Hrobákeliteklacíkocra run tým 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 176
Zeithaml Jiří Kabrňáci 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 143
Ziegler Vladislav 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 214
Žežulák Matěj 8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 169

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8km+, 15+ překážek Muži do 39 let 63
8km+, 15+ překážek Ženy do 39 let 40
8km+, 15+ překážek Muži 40 let a více 15
8km+, 15+ překážek Ženy 40 a více let 3
Celkem 121