Detail závodu

SEAL´S RUN - Kasiopea

Stod Nový Mlýn

Běh s překážkami

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

25.05.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

19:00-21:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4km+, 8+ překážek

Pořadatel a kontakt

Seal's RUN, z. s.


Tel.:
info@seals-run.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bardzák Adam Zkažená mládeš 4km+, 8+ překážek Muži 54
Baxa Marek 4km+, 8+ překážek Muži 75
Bečvář Radek Ampéři 4km+, 8+ překážek Muži 38
Bečvář Rudolf Ampéři 4km+, 8+ překážek Muži 37
Behenský Jan Rozběháme Česko 4km+, 8+ překážek Muži 22
Cích Daniel #přidej 4km+, 8+ překážek Muži 51
Cipra Jiří Forrest Gump team 4km+, 8+ překážek Muži 67
Čech Jan 4km+, 8+ překážek Muži 73
Černý Lukáš Parťáci 4km+, 8+ překážek Muži 64
Drahozal Michal 4km+, 8+ překážek Muži 141
Farkaš Martin Emanuel 4km+, 8+ překážek Muži 42
Hasl Pepa 4km+, 8+ překážek Muži 77
Havránková Nikola 4km+, 8+ překážek Ženy 62
Hervertová Klára 4km+, 8+ překážek Ženy 23
Hnátová Lucie 4km+, 8+ překážek Ženy 30
Hrůzová Petra 4km+, 8+ překážek Ženy 72
Jelínková Hana Parťáci 4km+, 8+ překážek Ženy 63
Jilemnická Kateřina 4km+, 8+ překážek Ženy 74
Klimeš Matěj Zkažená mládeš 4km+, 8+ překážek Muži 55
Kodydek Tomáš Svídnický Extrém team 4km+, 8+ překážek Muži 41
Kos Vlastimil FAKT Třeboň 4km+, 8+ překážek Muži 68
Košinár Daniel 4km+, 8+ překážek Muži 21
Kristyna Hlavinova 4km+, 8+ překážek Ženy 45
Krsek Jan 4km+, 8+ překážek Muži 61
Kunciter Lukáš 4km+, 8+ překážek Muži 26
Merta Martin Zkažená mládeš 4km+, 8+ překážek Muži 57
Plocar Ondřej 4km+, 8+ překážek Muži 50
Plocarova Denisa 4km+, 8+ překážek Ženy 44
Polanka Zdeněk 4km+, 8+ překážek Muži 47
Poslední Jan 4km+, 8+ překážek Muži 27
Poslední Josef 4km+, 8+ překážek Muži 29
Poslední Zdeňka 4km+, 8+ překážek Ženy 28
Procházka Petr 4km+, 8+ překážek Muži 59
Procházková Nikola 4km+, 8+ překážek Ženy 24
Rapčan Ladislav 4km+, 8+ překážek Muži 49
Schleiss Luboš SRTG Holýšov 4km+, 8+ překážek Muži 58
Sloup Jiří 4km+, 8+ překážek Muži 46
Soutnerová Kristýna zkažená mládeš 4km+, 8+ překážek Ženy 56
Summerfield Slavěna 4km+, 8+ překážek Ženy 25
Svoboda Roman Unicorn Power 4km+, 8+ překážek Muži 34
Svobodová Klára 4km+, 8+ překážek Ženy 48
Sýkora Fanda 4km+, 8+ překážek Muži 76
Sýkora Jakub 4km+, 8+ překážek Muži 31
Šašek Matěj 4km+, 8+ překážek Muži 40
Šašková Zuzana Fénix Plzeń 4km+, 8+ překážek Ženy 39
Škarda Petr 4km+, 8+ překážek Muži 65
Šmídová Petra Unicorn Power 4km+, 8+ překážek Ženy 32
Šobáň Martin Unicorn Power 4km+, 8+ překážek Muži 33
Tocháčková Tereza 4km+, 8+ překážek Ženy 20
Toupal Dominik Maková panenka 4km+, 8+ překážek Muži 43
Vaněk Roman VanRun 4km+, 8+ překážek Muži 35
Vaňková Silvie VanRun 4km+, 8+ překážek Ženy 36
Wabneggerová Michaela 4km+, 8+ překážek Ženy 66
Záhrobská Stanislava Hrobákeliteklacíkocra run tým 4km+, 8+ překážek Ženy 52
Záhrobský Roman Hrobákeliteklacíkocra run tým 4km+, 8+ překážek Muži 53
Záhrobský Tomáš Hrobákeliteklacíkocra run tým 4km+, 8+ překážek Muži 60

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4km+, 8+ překážek Muži 37
4km+, 8+ překážek Ženy 19
Celkem 56