Detail závodu

Pivní běh Praha 7.10.

Praha

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

07.10.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6km

Pořadatel a kontakt

TOS Production


Tel.:
info@tosproduction.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Anýž Eduard 6km 2 členné týmy 217
Bako Michal B^ 6km 3 členné týmy 313
Bartoš Jan 6km 3 členné týmy 301
Baubínová Barbora 6km Ženy 33
Beneš Lukáš 6km Muži 13
Břicháček Miloš Adidas Runners Prague 6km Muži 18
Bureš Přemek Pena od pusy 6km 4 členné týmy 405
Čadilová Tereza 6km Ženy 14
Červená Petra Jen utíkej zajíci 6km 2 členné týmy 29
Digmayerová Ivana iThinkBeer 6km Ženy 27
Dolhá Jitka 6km Ženy 2
Dušek David 6km Muži 9
Eliáš Petr Mladý páky 6km 3 členné týmy 310
Havlíček Luboš Římani 6km 2 členné týmy 201
Hlaváč Jiří adidas Runners Prague 6km Muži 32
Janoušová Jana Nalitý kozy B 6km 3 členné týmy 409
Kadlecová Eliška Nalitý kozy A 6km 3 členné týmy 304
Kellerová Kateřina 6km 2 členné týmy 213
Kellerová Karolína 6km Ženy 15
Klíčman Jiří 6km Muži 3
Koblihová Jitka BCR-ABL1 6km 2 členné týmy 223
Král Alan 6km Muži 4
Krejčí Jiří 6km Muži 19
Kubrt Václav SC Fekál 6km Muži 17
Kůrková Aneta 6km Ženy 26
Kuželová Barbora 6km Ženy 20
Macounová Iveta FreeRUM Team 6km 2 členné týmy 211
Malina Martin 6km Muži 21
Mandausová Vladimíra Z hoven tým 6km 4 členné týmy 401
Matoušková Lucie Agresivní vodky 6km 2 členné týmy 205
McGahan Paul 6km Muži 8
Nováková Ludmila Když musíš, tak musíš 6km 2 členné týmy 215
Pospíšil Marek Abstinent a vinař 6km 2 členné týmy 207
Rabochová Agáta adidas Runners 6km Ženy 28
Rašpličková Tereza Hánkovci 6km 2 členné týmy 209
Ryglová Nikol Nalité kozy B 6km Ženy 412
Říha Pavel TygroFans 6km 3 členné týmy 307
Scally Tom 6km Muži 23
Sigmund Luděk AG násosky 6km 2 členné týmy 203
Silovská Zuzana 6km Ženy 1
Skalka Jakub 6km Muži 6
Slabihoudek Jan Bukkake, AC Mageo 6km Muži 5
Sochorová Markéta Plochý nohy 6km 2 členné týmy 35
Špaček Martin 6km Muži 24
Špot Jan Chlapský klub a alkoholičky 6km Muži 31
Švorcová Irena Rungo Pro Ženy 6km Ženy 11
Teichman Viktor 6km Muži 25
Urbánková Lenka 6km Ženy 12
Vaněček Jan 6km Muži 16
Vokounová Marcela 6km Ženy 10
Zavadil Michal 6km Muži 22
Zítek Ondřej Adidas Runners Prague 6km Muži 34
Zmidloch Jindřich Medojedi 6km 2 členné týmy 225
Želízko Jan Jendové 6km 2 členné týmy 219
Žežulková Lenka 6km Ženy 7
Žihla Petr Pivní Gentlemani 6km 2 členné týmy 221

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6km Muži 19
6km 2 členné týmy 15
6km Ženy 14
6km 3 členné týmy 6
6km 4 členné týmy 2
Celkem 56