Detail závodu

Stodská osmička

Stod

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

21.07.2018

DATUM A ČAS PREZENTACE

8:00-10:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

8km

Pořadatel a kontakt

Městské kulturní středisko Stod


Tel.:
mks@mestostod.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamcová Helena PSP Klub koloběhu Plzeň 8km Ženy 40-50 let
Argmannová Jana Aligator team Osvračín 8km Ženy 30-40 let 19
Barthová Karolína 8km Juniorky do 30 let 45
Bečvář Josef Plzeň 8km Muži 30-40 let
Bukovsky Petr Aligator team 8km Muži 30-40 let 30
Císař Jan Atletclub Nýřany 8km Muži 30-40 let 1
Císařová Dana Atletclub Nýřany 8km Ženy 30-40 let 2
Černý Karel RK Evropa Plzeň 8km Muži 50-60 let 9
Černý Martin AC Trial Plzeň 8km Junioři 20-30 let 14
Dietl Marek Nezdice 8km Muži 30-40 let 49
dvorský emil DV Líně 8km Muži 60-70 let 27
Fait Karel AGP Domažlice 8km Muži 60-70 let 26
Formanová Lucie ZŠ Mrákov 8km Ženy 40-50 let 31
Gabriel Jan 8km Muži 50-60 let 13
Gabriel Lukáš 8km Muži 30-40 let 12
Hájek Jiří 8km Junioři 20-30 let 44
Hájková Alexandra 8km Ženy 30-40 let 3
Hojda Petr Klenčí 8km Muži 60-70 let 17
Horká Lucie 8km Ženy 30-40 let 53
Hrabíková Zdena šneci v běhu 8km Ženy 30-40 let
Chmelíř Petr Hc CHotíkov 8km Muži 30-40 let 28
Janový Petr AC- TRIAL PLZEŇ 8km Muži 70+ 6
Kabourek Pavel Pobežovice 8km Junioři 20-30 let 37
Kabourková Ladislava Šneci v běhu 8km Ženy 40-50 let 34
Kalous Martin 8km Muži 40-50 let 52
Kasík Miroslav Český běžecký klub 8km Muži 70+ 15
Kazda Jakub Klub / Tým 8km Muži 30-40 let 33
Kotek Silvestr Atletclub Nýřany 8km Muži 50-60 let 42
Kratěna Ivo 8km Muži 30-40 let 54
Labauc Štefan SV Stříbro 8km Muži 60-70 let 36
Langa Petr 8km Muži 40-50 let 50
Lieblová Markéta 8km Ženy 40-50 let 41
Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany 8km Ženy 50+ 7
Macán Jakub TJ Jiskra Domažlice 8km Dorostenci do 20 let 24
Macán Miloslav BKV Holýšov 8km Muži 40-50 let 23
Majer Jan Silvini Madshus Team 8km Muži 40-50 let 38
Naxerová Jana USK CS Plzeň 8km Ženy 50+ 8
Nejedlý Přemysl 8km Muži 30-40 let 29
Podlena Václav 8km Muži 30-40 let 46
Praizler Pavel 8km Muži 30-40 let 51
Ruská Alexandra Miláno Holýšov 8km Ženy 30-40 let 25
Sedláček Miroslav Hořovice 8km Dorostenci do 20 let 16
Skořená Martina Chotěšov 8km Ženy 30-40 let 18
Soukupová Julie Forrest Gump Team 8km Ženy 30-40 let 20
Šik Karel Plzeň 8km Muži 50-60 let 22
Šimková Markéta 8km Ženy 30-40 let 5
Švík Jan RK Evropa Plzeň 8km Muži 30-40 let 21
Tarantík Josef BK Lhota 8km Muži 50-60 let 39
Tarantíková Petra BK Lhota 8km Ženy 40-50 let 40
Timurová Pavlína Domažlice 8km Ženy 30-40 let 35
Váchal Kristián AC Domažlice 8km Dorostenci do 20 let 32
Veselý Petr Squashclub Plzeň 8km Muži 40-50 let 11
Vimmerova Vladislava 8km Ženy 30-40 let 4
Volkmannová Lenka SDH Křenovy 8km Ženy 40-50 let
Vrána Pavel HOSaSM 8km Muži 40-50 let 43
Zahoř Josef FK Holýšov 8km Muži 50-60 let 48
Zahoř Zdeněk Sokol Hlohová 8km Muži 30-40 let 47
Zedníček Jan RK Evropa Plzeň 8km Muži 30-40 let 10

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
8km Muži 30-40 let 14
8km Ženy 30-40 let 11
8km Muži 40-50 let 6
8km Ženy 40-50 let 6
8km Muži 50-60 let 6
8km Muži 60-70 let 4
8km Junioři 20-30 let 3
8km Dorostenci do 20 let 3
8km Ženy 50+ 2
8km Muži 70+ 2
8km Juniorky do 30 let 1
Celkem 58