Detail závodu

Ž3 Sport sprint triatlon

Vodní nádrž Rozkoš

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

29.07.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon

Pořadatel a kontakt

Ž3 Sport


Tel.:
info@z3sport.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
A vítězem se stává Triatlon Štafety 107
Bohuňek Tomáš Triatlon Muži 69
Canada team Triatlon Štafety 105
Čech Daniel Triatlon Muži 54
Diviš Zdeněk Triatlon Muži 12
Divišová Michaela Triatlon Ženy 13
Divočáci Lú Triatlon Štafety 110
Dobruská Aneta Triatlon Ženy 10
Ďoubalová Věra Triatlon Ženy 50
Fišarová Lenka Triatlon Ženy 49
Gajdoš Jiří Triatlon Muži 33
Gajdoš Dušan Triatlon Muži 30
Halaj Jan Triatlon Muži 47
Hasiči Kramolna NTC Triatlon Štafety X20
Havlíček Jiří Triatlon Muži 4
HDP Triatlon Štafety 111
Hoder Honza Triatlon Muži 23
Huček Jakub Triatlon Muži 43
Hurník Michal Triatlon Muži 40
Chip & Dale & Gadget Triatlon Štafety 102
Jakl Radek Triatlon Muži 7
Jančovič Roman Triatlon Muži 32
Janda Martin Triatlon Muži 53
Jasso Ladislav Triatlon Muži 57
Jedlička Ondřej Triatlon Muži 27
Jüptner Petr Triatlon Muži 21
Kavalek Michal Triatlon Muži 2
Kešner Jakub Triatlon Muži 48
Košťál Petr Triatlon Muži 31
Kratochvil Marek Triatlon Muži 20
Kyselá Martina Triatlon Ženy 44
Langenberger Adam Triatlon Muži 11
Langenberger Lukáš Triatlon Muži 3
Langenberger Stanislav Triatlon Muži 14
Lenfeld Miloslav Triatlon Muži 25
Lhotský Luděk Triatlon Muži 16
Lipánci Triatlon Štafety 101
Ludvík Adam Triatlon Muži 38
Matouśek Daniel Triatlon Muži 61
Mysejenúčastníme Triatlon Štafety 109
Nosálová Veronika Triatlon Ženy 52
Nývltová Tereza Triatlon Ženy 24
Peterová Alena Triatlon Ženy 55
Petr Martin Triatlon Muži 26
Popek Karel Triatlon Muži 46
Ptáček David Triatlon Muži 1
Renská Lenka Triatlon Ženy 18
Renský Michal Triatlon Muži 19
Roupcová Lucia Triatlon Ženy 36
Rut Jiří Triatlon Muži 8
Rutová Hana Triatlon Ženy 9
Sebranka Triatlon Štafety 106
Silvan Tomáš Triatlon Muži 15
Staněk Jan Triatlon Muži 5
Šedivý Petr Triatlon Muži 60
Šimonek Petr Triatlon Muži 28
Šinták Petr Triatlon Muži 35
Šmejkal Petr Triatlon Muži 37
Špaténka Triatlon Štafety 104
Štěpán Martin Triatlon Muži 56
Štěpán Václav Triatlon Muži 22
Šubrtová Zuzana Triatlon Ženy 29
Ullwer Jiri Triatlon Muži 39
Ullwerová Jitka Triatlon Ženy 51
Valášek Patrik Triatlon Muži 6
Valentovic holky Triatlon Štafety 103
Vondřejc Vlasta Triatlon Muži 59
Zeisková Markéta Triatlon Ženy 42
Zelený Matěj Triatlon Muži 34
Zeman Daniel Triatlon Muži 58
ZeZaVa Triatlon Štafety 108
Zika Adam Triatlon Muži 17
Zima Zdeněk Triatlon Muži 41
Zítková Radka Triatlon Ženy 45

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon Muži 47
Triatlon Ženy 15
Triatlon Štafety 12
Celkem 74