Detail závodu

Běh Nepomukem - 7.ročník

Nepomuk

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

16.09.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

13:00 - 15:00

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

1000m

1550m

5000m

Pořadatel a kontakt

UNIBRICK


Tel.: 778 712 189
stanislava.havlova@klaustimber.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Kratochvíl Jaroslav 5000m Muži 45 a více (1972 a více) 79
Badala Martin 5000m Muži 15-18 let (2002-1999) 105
Badalová Miloslava Rozběháme Česko 5000m Ženy 45 a více (1972 a více) 62
Beneš Miloslav 5000m Muži 45 a více (1972 a více)
Beneš Tomáš 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 33
Bíba Mikuláš 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 15
Bláha Tomáš 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 70
Bláhová Tereza 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 11
Bláhová Petra 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 71
Blank Danny 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 35
Blank Sasha 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 36
Blanková Sally 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 34
Braun Daniel 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 4
Braun Vojtěch 5000m Muži 15-18 let (2002-1999) 2
Černá Barbora Viktoria 1000m Dívky 0-4 let (do 2013) 100
Denk Vojtěch 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 14
Dietl Marek 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 13
Dlouhá Karolína 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 46
Dlouhý Matyáš 1000m Chlapci 0-4 let (do 2013) 47
Duraj Jaroslav 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 63
Dušička Marek 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 8
Dušičková Tereza 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 7
Fiala David 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 26
Fiala Jonáš 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 43
Fiala Slavomír 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 72
Fleisigová Kateřina 5000m Ženy 19-35 let (1998-1982) 96
Franěk Ondřej 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 60
Fraňková Lucie 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 61
Hanzlík Pavel 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 1
Honsa Antonín 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 25
Honsová Anežka 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 24
Honsová Olga 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 23
Houfková Kateřina Forrest Gump Team 5000m Ženy 19-35 let (1998-1982) 107
Hrabáková Eliška máme se rádi 1000m Dívky 5-7 let (2012-2010)
Hrabáková Kateřina máme se rádi 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007)
Hrubý Pavel 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 42
Hrubý Radek 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 41
Chvijková Petra 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 82
Jabůrek Matěj 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 49
Jabůrková Emma 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 50
Jana Klášterková 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 98
Kamišová Zdeňka 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 69
Karkošová Markéta 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 3
Karník Luboš 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 5
Klášterka Michal 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 99
Klášterková Gabriela 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 59
Klášterková Laura 1000m Dívky 0-4 let (do 2013) 56
Klášterková Viktorie 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 57
Klůs Jan 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 17
Klůs Jan 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 18
Kocourková Jana Zlobidlo běží 5000m Ženy 19-35 let (1998-1982) 86
Kotiš Karel 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 52
Kotiš Kryštof 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 51
Kotiš Oskar 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 48
Kovář Dominik 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 92
Kovář Šimon 1000m Chlapci 0-4 let (do 2013) 45
Kovářiková Ema 1000m Dívky 5-7 let (2012-2010) 68
Kovářová Barbora 1000m Dívky 0-4 let (do 2013) 55
Kožnar Adam máme se rádi 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007)
Kožnar David máme se rádi 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010)
Kratochvílová Renáta 5000m Ženy 19-35 let (1998-1982) 67
Krumpholcová Marie 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 54
Kříž Jindřich 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 73
Kubíčková Sofie 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 53
Kulhánek Tomáš 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 90
Kulhánek Tomáš 5000m Muži 36-44 let (1981-1973)
Lepší Lukáš 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 78
Lepší Michaela 1000m Dívky 5-7 let (2012-2010) 77
Machová Alexandra 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 22
Machová Marie 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 21
Markvart Jiří Zlobidlo běží 5000m Muži 15-18 let (2002-1999) 87
Markvart Vladislav Zlobidlo běží 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 83
Mašek Ondra 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 10
Mašková Markéta 1000m Dívky 5-7 let (2012-2010) 12
Mazel Roman 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 95
Mencl Lukáš 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 85
Mráz Petr 5000m Muži 19-35 let (1998-1982)
Muller Matěj 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 39
Němec Jindřich 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 108
Niměřický Vladimír 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 6
Novák Patrik 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 66
Placatková Lucie 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 38
Přibylová Tereza 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 27
Pupík Jiří 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 9
Rákosník Luboš Jihočeský klub maratonců České Budějovice 5000m Muži 36-44 let (1981-1973)
Růžičková Vladislava 5000m Ženy 19-35 let (1998-1982) 81
Říhová Anna AE Lady Plzeň 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007)
Scheinherr Jiří 5000m Muži 45 a více (1972 a více) 102
Skalová Kristýna 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 44
Skalová Rozálie 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 20
Sládková Patricie 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 37
Strejc Václav 5000m Muži 45 a více (1972 a více) 101
Strolený Aleš 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 30
Strolený Petr 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 29
Svejkovská Marie 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 111
Svejkovský Pavel 5000m Muži 45 a více (1972 a více) 110
Šelmát Zdeněk 5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 28
Šik Karel 5000m Muži 45 a více (1972 a více) 80
Šístek Martin 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 16
Šmid Adam 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 106
Šperer Jan 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 74
Šulc Miroslav 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 103
Švec Filip 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 93
Ticháček Jan 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 89
Ticháčková Stella 1000m Dívky 0-4 let (do 2013) 88
Tobrman Miroslav 5000m Muži 19-35 let (1998-1982)
Tomanová Jitka TJ Drahonice 5000m Ženy 36-44 let (1981-1973)
Tyrpekl Miroslav 5000m Muži 45 a více (1972 a více) 19
Vančurová Šárka BKV Holýšov 5000m Ženy 45 a více (1972 a více) 104
Vandaele Djamaj 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 64
Vandaele Rubz 1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 65
Větrovec Jiří 5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 97
Viktora Michal 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 84
Vítek Rostislav 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 32
Vitík Štěpán 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 31
Voříšek Štěpán 1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 75
Voříšková Johana 1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 76
Wallenfels Adam 1000m Chlapci 0-4 let (do 2013) 91
Wallenfels Matěj 1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 94
Zákovcký Edward Michal 1000m Chlapci 0-4 let (do 2013) 58
Zdeněk Muller 1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 40

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
1000m Chlapci 8-10 let (2009-2007) 18
5000m Muži 19-35 let (1998-1982) 15
1550m Chlapci 11-14 let (2006-2003) 12
1000m Dívky 8-10 let (2009-2007) 12
1550m Dívky 11-14 let (2006-2003) 9
5000m Muži 36-44 let (1981-1973) 9
5000m Ženy 36-44 let (1981-1973) 9
1000m Chlapci 5-7 let (2012-2010) 8
5000m Muži 45 a více (1972 a více) 7
5000m Ženy 19-35 let (1998-1982) 5
1000m Dívky 0-4 let (do 2013) 4
1000m Dívky 5-7 let (2012-2010) 4
1000m Chlapci 0-4 let (do 2013) 4
5000m Muži 15-18 let (2002-1999) 3
5000m Ženy 45 a více (1972 a více) 2
Celkem 121