Detail závodu

Dobroběh

Soběslav

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

23.09.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Klasika 6,7 km

Klasika T4 6,7 km

Army 6,5 km

Army T4 6,5 km

Děti 500 m

Pořadatel a kontakt

Diakonie Rolnička


Tel.: 733 127 041
dobrobeh@rolnicka.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Diakonie Rolnička a SmartUp Nadace O2 pořádájí ve spolupráci se 42. mechanizovaným praporem a Rozběháme Česko první ročník dobročinného běžeckého závodu na podporu dobrovolnického centra Rolničky. Vybrat si můžete ze dvou tras - klasického běhu o délce 6,7 km a běhu s army překážkami o délce 6,5 km. Zaběhnout si mohou i děti na 500 metrové trati. Všichni sice nemohou doběhnout první, pro nás však budou vítězi všichni, kdo poběží pro dobrou věc. Více informací najdete na http://dobrobeh.rolnicka.cz/.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Janovský Petr Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1033
Kalimon Vladimír Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1003
Kudrnová Marie Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1065
Ambrožová Pavla Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1080
Andrle Jaromír Šlechta a.s. Army T4 6,5 km Tým muži 2513
Antušek Petr Šlechta a.s. Klasika T4 6,7 km Tým muži 1506
Arnošt Jan Diversity Beast - Arnoštovi Klasika T4 6,7 km Tým muži 1508
Arnošt Michal Diversity Beast - Arnoštovi Klasika T4 6,7 km Tým muži 1508
Arnošt Michal Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1097
Arnoštová Jana Diversity Beast - Arnoštovi Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1508
Arnoštová Pavlína Diversity Beast - Arnoštovi Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1508
Arnoštová Pavlína Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1098
Bareš František Děti 500 m 7 - 9 let 1
Barešová Eva Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1002
Barešová Josefína Děti 500 m 10 - 12 let 2
Bárta Lukáš Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1075
Béreš Jiří Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2024
Berková Simona Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2085
Berný Ondřej SILON 4 Army T4 6,5 km Tým ženy 2505
Bílá Kristýna Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2059
Bílková Markéta Röchling Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1043
Bláha Jindřich Klasika 6,7 km Muži od 51 let 1047
Bodláková Kamila Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2019
Boháč Pavel SILON 2 Klasika T4 6,7 km Tým muži 1502
Bouška Jakub Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2094
Bouška Václav Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2093
Boušková Zuzana Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2092
Burda Marian Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2054
Bušta Zbyněk Röchling Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1036
Capouchová Nina Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1094
Cieslar Michal Běžecká skupina v Českém Těšíně Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1064
Čáp Luboš Klasika 6,7 km Muži od 51 let 1091
Černý Jan Röchling Děti 500 m 7 - 9 let 19
Čížek Josef SILON 6 Army T4 6,5 km Tým muži 2507
Čížková Šárka SILON 5 Army T4 6,5 km Tým ženy 2506
Demangeon Blanka Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1063
Demangeon Nora Děti 500 m 0 - 6 let 22
Demangeon Viktor Děti 500 m 0 - 6 let 21
Demangeon Xavier Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2053
Dlouhý Josef Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2060
Dolejší Jaroslav SILON 6 Army T4 6,5 km Tým muži 2507
Doležalová Lenka SILON 3 Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1503
Dračka Jáchym Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1076
Dračka Jáchym Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2087
Dračka Richard FSČCE VS Klasika T4 6,7 km Tým muži 1504
Dušková Lenka Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2027
Dvořák David Rozběháme Česko Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2028
Dvořák Hynek bez názvu Army T4 6,5 km Tým muži 2510
Dvořáková Sabina Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2016
Ellederová Aneta Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2086
Faustová Valerie Röchling Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1037
Foitová Klára Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1001
Fricová Veronika Šlechta a.s. Army T4 6,5 km Tým ženy 2513
Füllsacková Ilona Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1100
Fullsacková Ilona Šlechta a.s. Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1506
Füllsacková Kateřina Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1099
Fürbacherová Denisa Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2037
Fürbacherová Pavlína Army 6,5 km Ženy 41 - 50 let 2035
Gruber Matyáš Děti 500 m 7 - 9 let 23
Gruberová Jana Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2006
Grusz Tomáš Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2022
Gubáš Karel SILON 3 Klasika T4 6,7 km Tým muži 1503
Gubáš Karel Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1083
Handlová Kateřina Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1069
Hanzl Radim Bradky Army T4 6,5 km Tým muži 2509
Haselbauerová Anna Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1072
Havelka Petr BK Malý Biskup Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1066
Havelková Irena Army 6,5 km Ženy 41 - 50 let 2015
Havlík Petr Havlíci Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1052
Havlíková Petra Havlíci Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1051
Havlová Zuzana Jiřka Team Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým 1509
Havránková Lenka bez názvu 2 Army T4 6,5 km Tým ženy 2511
Hejdurová Petra Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1084
Herynková Kateřina Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1007
Hladík Pavel SILON Army T4 6,5 km Tým muži 2502
Hlas Milan Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2071
Hlasová Zuzana Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2052
Holcová Michaela Děti 500 m 10 - 12 let 9
Holcová Veronika Děti 500 m 7 - 9 let 8
Holejšovský Jiří Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 2029
Holešovský Jiří Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 1096
Hořejšová Petra Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1013
Hořejšová Vanesa Děti 500 m 7 - 9 let 10
Hoskovcová Hana Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2073
Houbová Eva Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1089
Hrdlička Pavel SILON 2 Army T4 6,5 km Tým muži 2503
Hruška Michal Röchling Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1042
Hruška Radek Veselí Klasika 6,7 km Muži od 51 let 1062
Chalaš Zdeněk Rozběháme Česko Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2051
Chalašová Olga Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2002
Chalašová Vendula Rozběháme Česko Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2030
Charvát Petr Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1017
Chlumák Václav SILON 4 Army T4 6,5 km Tým muži 2505
Chvátal Milan Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2095
Janata Petr Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1078
Janatová Eva Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1077
Janoušková Martina Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1029
Janoutová Jana Slabíci Army T4 6,5 km Tým ženy 2501
Jareš Pavel Jiřka Team Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým 1509
Járka Michal Brdský Zálesák Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2009
Járková Kristýna Brdský zálesák Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2010
Jaromír Matoušek FSČCE VS Klasika T4 6,7 km Tým muži 1504
Jech Štěpán Kundibádi Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2044
Jech Matěj Kundibádi Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2043
Ježek Milan 42. mechanizovaný prapor Tábor Army T4 6,5 km Tým muži 2508
Kaňková Hana Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2064
Kaprál Jan Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1101
Klečacká Helena Rozběháme Česko Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1008
Klečacká Lenka Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1085
Klečacká Magdaléna Rozběháme Česko Děti 500 m 7 - 9 let 6
Klečacká Marie Rozběháme Česko Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1005
Klečacká Tereza Rozběháme Česko Děti 500 m 7 - 9 let 4
Klečacký Dušan Rozběháme Česko Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1009
Klečacký Vojtěch Rozběháme Česko Děti 500 m 0 - 6 let 7
Kliment Lukáš Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2005
Klimentova Emma Děti 500 m 0 - 6 let 3
Knížek Aleš Röchling Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2042
Knor Jiří Klasika 6,7 km Muži od 51 let 1019
Kočová Klára SILON Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým 1501
Kočvara Ondřej Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2091
Konečná Ivana Šlechta a.s. Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1506
Korábik Michal Bradky Army T4 6,5 km Tým muži 2509
Kouba Michal Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2056
Koubová Jana Děti 500 m 10 - 12 let 20
Koubová Lena Děti 500 m 10 - 12 let 14
Koubová Martina Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2083
Koudelka Jan Torpédo Bednárec Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2021
Kramperová Mirka Army 6,5 km Ženy 41 - 50 let 2049
Kratochvílová Irena SILON 5 Army T4 6,5 km Tým ženy 2506
Krejčí Radim Děti 500 m 10 - 12 let 11
Krchová Pavla SILON 3 Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1503
Krchová Pavla Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1082
Križanová Denisa Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2048
Křivanová Eliška bez názvu Army T4 6,5 km Tým ženy 2510
Křížová Zuzana Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2031
Kuba Drda bez názvu 2 Army T4 6,5 km Tým muži 2511
Kubešová Eliška Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1093
Kuchařová Veronika Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1105
Kulhavá Eva Röchling Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1045
Kulhavý Libor Röchling Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2039
Kupka Ondřej Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2047
Kůrková Hana Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1061
Laštovka Lukáš Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2079
Laštovková Eliška Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2080
Lašťovková Eliška Šlechta a.s. Army T4 6,5 km Tým ženy 2513
Lehovcová Agáta Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1024
Lejsková Lucie Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1016
Lepšík Milan Rolnička Klasika T4 6,7 km Tým muži 1505
Libuše Tulisová bez názvu 2 Army T4 6,5 km Tým ženy 2511
Linhart Hynek Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1053
Lipták Josef Jiřka Team Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým 1509
Lorencová Iva Šlechta a.s. Army T4 6,5 km Tým ženy 2513
Lošonská Kristýna Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2077
Lotterová Zuzana Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1060
Lstibůrek Zbyněk Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1088
Lukuczová Hana Jiřka Team Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým 1509
Macková Miroslava SILON 5 Army T4 6,5 km Tým ženy 2506
Makovec Tomáš Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2088
Málek Jiří Röchling Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1038
Malínský Bronislav Rozběháme Česko Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1020
Málková Kateřina Röchling Děti 500 m 10 - 12 let 18
Málková Klára Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2082
Málková Klára bez názvu Army T4 6,5 km Tým ženy 2510
Marcolla Jakub Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1087
Marek Martin Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2062
Markvart Jan ZEWL Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2008
Maršík Pavel SILON 3 Army T4 6,5 km Tým muži 2504
Martínek Roman 42. mechanizovaný prapor Tábor Army T4 6,5 km Tým muži 2508
Martinů David Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1025
Matoušková Lenka FSČCE VS Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1504
Melena Jaroslav SILON Klasika T4 6,7 km Tým muži 1501
Michaela Blažková bez názvu 2 Army T4 6,5 km Tým ženy 2511
Mikulčík Igor Röchling Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1035
Mišun Miroslav Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1050
Mlčkovský Antonín Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1071
Morkesová Vlasta Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1092
Mrkvica Ivan Rolnička Army Army T4 6,5 km Tým muži 2512
Mrkvicová Andrea Army 6,5 km Ženy 41 - 50 let 2032
Nápravník Pavel Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2023
Němcová Dana SILON 5 Army T4 6,5 km Tým ženy 2506
Neuschlová Lenka SILON Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1501
Neužilová Iveta Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1015
Nikola Třešňáková Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2025
Novák Karel Rolnička Klasika T4 6,7 km Tým muži 1505
Novák Šimon Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2026
Novotná Eliška Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2081
Novotná Eliška bez názvu Army T4 6,5 km Tým ženy 2510
Novotná Jitka Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1073
Novotný Michal Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2007
Oubram Honza Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1028
Pavlík Radek Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1095
Pavlíková Lenka Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1059
Pešl Jan Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1022
Pinc Tadeáš Děti 500 m 10 - 12 let 5
Pincová Adéla Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1004
Pincová Dominika Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1006
Pištěk Roman MS Zhoř Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1011
Plášilová Kateřina Army 6,5 km Ženy 41 - 50 let 2018
Podojilová Lenka SILON 6 Army T4 6,5 km Tým ženy 2507
Podzimek Michal spsvd Jistebnice Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2036
Polišenský Karel SILON 6 Army T4 6,5 km Tým muži 2507
Pomije Tomáš Bradky Army T4 6,5 km Tým muži 2509
Pösingerová Veronika Hasičky Drhovice Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2061
Pospíšilová Anna Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1081
Pospíšilová Anna SILON 3 Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1503
Prchlík Michal Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2003
Prchlíková Eva Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2004
Procházka Jan Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2033
Procházková Gabriela Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2084
Prúcha Stanislav Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2070
Prúchová Andrea Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2072
Přibylová Terezie Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2090
Přívozníková Jana SILON 2 Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1502
Pytelka Jan Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2012
Pytelková Danuše Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 2013
Rafaj Tomáš Děti 500 m 0 - 6 let 12
Rafajová Elena Děti 500 m 0 - 6 let 13
Rafajová Veronika Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1027
Rozsypal Kamil SILON 2 Army T4 6,5 km Tým muži 2503
Rudolfová Marcela Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2038
Rušinová Mária Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1049
Růzhová Věra Rolnička Army Army T4 6,5 km Tým ženy 2512
Růžička Jan FSČCE VS Klasika T4 6,7 km Tým muži 1504
Růžičková Barbora Rolnička Army Army T4 6,5 km Tým ženy 2512
Saidov Shukhrat SILON 3 Army T4 6,5 km Tým muži 2504
Samec Bohumil 42. mechanizovaný prapor Tábor Army T4 6,5 km Tým muži 2508
Sedláček Jindřich Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2078
Sedláček Marek Röchling Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2041
Slabá Nela Slabíci Army T4 6,5 km Tým ženy 2501
Slabá Janoutová Jana Slabíci Army T4 6,5 km Tým ženy 2501
Slabá Petra Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2074
Slabý Roman Slabíci Army T4 6,5 km Tým muži 2501
Sládek Antonín Röchling Děti 500 m 0 - 6 let 17
Sládek Michal Röchling Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1041
Sládková Jitka Röchling Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1044
Smiskova Lenka Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2063
Staněk Michal 42. mechanizovaný prapor Tábor Army T4 6,5 km Tým muži 2508
Stibor Jiří Rolnička Army Army T4 6,5 km Tým muži 2512
Strada Ondřej Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1086
Svabova Petra Hasicky Drhovice Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 1048
Svobodová Jana Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2089
Sychra Milan Klasika 6,7 km Muži od 51 let 1021
Šepa Marion Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2034
Šimon Michal Šlechta a.s. 2 Klasika T4 6,7 km Tým muži 1507
Šimon Vojta Šlechta a.s. 2 Klasika T4 6,7 km Tým muži 1507
Šimonová Anežka Šlechta a.s. 2 Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1507
Šimonová Liba Šlechta a.s. 2 Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1507
Šimonová Martina Rolnička Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1505
Šír Daniel Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2011
Šiška David Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2017
Šlechta Miroslav Šlechta a.s. Klasika T4 6,7 km Tým muži 1506
Šlechta Vladislav Šachový klub Buk Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1058
Šonková Romana Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1023
Šoul Martin SILON 2 Army T4 6,5 km Tým muži 2503
Šoulová SILON 2 Army T4 6,5 km Tým ženy 2503
Špičák Martin Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 2075
Špičák Martin Bradky Army T4 6,5 km Tým muži 2509
Šrubař Jan Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1057
Šrubař Pavel Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1056
Šrubařová Lucie Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1055
Šťastný Vojtěch Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1106
Šustrová Lenka SILON Army T4 6,5 km Tým ženy 2502
Švábová Petra Hasičky Drhovice Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2050
Švejda Jaroslav Röchling Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1039
Švejdová Gabriela Röchling Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1040
Švorcová Irena Rungo pro ženy Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2001
Tíkal Jaroslav Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1012
Toman Miroslav Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1090
Tomanova Eva 42.mechanizovaný prapor Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1032
Tomanova Sofie Děti 500 m 0 - 6 let 15
Tošer Vladimír Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 1068
Tourek Jakub Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2055
Trachta David Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1067
Trepková Vendula Dolní Pěna Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2058
Tůmová Zuzana Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1046
Urban Matouš Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2076
Václavík Karel Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 2046
Václavík Karel Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1026
Vácha Pavel SILON 3 Army T4 6,5 km Tým muži 2504
Valášková Martina Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1030
Valina Viktor SILON Army T4 6,5 km Tým muži 2502
Váňa Ondřej Maďaros1905 Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1018
Vančatová Iva Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1102
Vančetová Petra Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1103
Vančura Jiří SILON 4 Army T4 6,5 km Tým muži 2505
Vaňková Andrea Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2057
Vašíček Patrik Coury Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2020
Vitha Jan SILON Army T4 6,5 km Tým muži 2502
Vithová Eva SILON 2 Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1502
Vochozková Markéta Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1014
Voigt Daniel SILON 3 Army T4 6,5 km Tým muži 2504
Vojířová Dita Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 1031
Vojtovič Adam SILON 4 Army T4 6,5 km Tým muži 2505
Vondrů Jaroslav Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 1079
Vrba Vít Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1054
Vrbová Martina Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 1034
Vrbová Tereza Děti 500 m 0 - 6 let 16
Winter Daniel SILON 2 Klasika T4 6,7 km Tým muži 1502
Wolinger Jiří Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1074
Zákostelský Roman Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2014
Zasadilová Nikola Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 2045
Zeman David Röchling Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 2040
Zenkl Zbyněk Rolnička Klasika T4 6,7 km Tým muži 1505
Zima Martin Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 1010
Zoufalová Radka Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 1104
Žáčková Marie SILON Klasika T4 6,7 km Tým ženy 1501

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Army 6,5 km Ženy 16 - 30 let 31
Army T4 6,5 km Tým muži 30
Army 6,5 km Muži 16 - 30 let 25
Klasika 6,7 km Muži 31 - 40 let 23
Army T4 6,5 km Tým ženy 22
Klasika 6,7 km Ženy 16 - 30 let 20
Klasika 6,7 km Ženy 31 - 40 let 20
Klasika T4 6,7 km Tým muži 16
Klasika T4 6,7 km Tým ženy 15
Klasika 6,7 km Ženy 41 - 50 let 13
Army 6,5 km Muži 31 - 40 let 13
Klasika 6,7 km Muži 41 - 50 let 12
Klasika 6,7 km Muži 16 - 30 let 11
Děti 500 m 0 - 6 let 9
Army 6,5 km Ženy 31 - 40 let 9
Army 6,5 km Muži 41 - 50 let 8
Děti 500 m 10 - 12 let 7
Děti 500 m 7 - 9 let 7
Klasika 6,7 km Muži od 51 let 5
Klasika T4 6,7 km Čtyřčlenný tým 5
Army 6,5 km Ženy 41 - 50 let 5
Celkem 306