Detail závodu

RUN PRAHA - PLZEŇ

Praha-Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

16.09.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100 km

Pořadatel a kontakt

Tos production


Tel.:
tom@tosproduction.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bartůňková Simona ALL YOU NEED TEAM 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 101
Bernášek Michal AKB team 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 55
Borusík Ondřej KSV 100 km EXTREME muži 1 závodník 13
Brantál František LáďaMáVelkouHlavu 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 24
Brtko Michal Predator Hunters 100 km EXTREME muži 1 závodník 14
Buštová Patricie URBAN 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 105
Cepková Markéta BK Chýně Dream Team 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 57
Čudáková Anina OSMIBAB 100 km FUN ženy 7-8 závodnic 71
Děkanovská Klára CLARA 4 FIT black 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 103
Děkanovská Klára CLARA 4 FIT white 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 97
Fistr Luboš Lubosh 100 km EXTREME muži 1 závodník 18
Hausner Michal Litice Team 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 96
Holmanová Lenka Kostal Team B 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 98
Hricisin Dana Run4fun couple 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 23
Justra Josef B-team 100 km ELITE muži 3-4 závodníci 32
Kadlecová Magda MHZP 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 39
Karolína Rožanská Nikola My se toho nebojíme 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 34
Kárová Iveta Running Academy Cerhovice 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 93
Klečková Adéla Plzeňská 12° 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 53
Kočí David Jeden měsíc běžce 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 21
Kopřiva Martin MakoTeam 100 km EXTREME muži 1 závodník 15
Král Stanislav Run the World 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 31
Králová Alena Faráři a běhny 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 54
Les Pavel CrossFit Plzeň 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 91
Lukešová Terezie Intenzivní běhny 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 92
Mach Tomáš Kalenji runner 100 km EXTREME muži 1 závodník 11
Mazzolini Alena BK Chýně All Stars 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 56
Mrázek Lukáš Černošický démon 100 km EXTREME muži 1 závodník 17
Páralová Markéta METROSTAV, a.s. 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 58
Požár Borek Vega 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 104
Procházková Marcela Rozběháme Česko 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 102
Provinská Bára Šnek tým 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 94
Růžička Ladislav No Spiderman, no cry! 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 33
Soukup Dušan Zodiac Galleys Europe 100 km FUN mix 7-8 závodníků 106
Střelbová Lenka JuuL - Kapitánovy dcerky 100 km ELITE ženy 3-4 závodnice 35
Svoboda Petr RSáci 100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 37
Šimek Jiří CEPro team/Inkospor 100 km EXTREME muži 1 závodník 12
Šimková Andrea Kašparovy rychlé tlapky 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 52
Šindelářová Blanka w-Rebel 100 km ELITE ženy 3-4 závodnice 36
Špachman Pavel Linde pohony s.r.o. 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 95
Šteflová Lenka SKH Racing 100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 51
Švajcr Radek CROSS RUNNING PLZEŇ 100 km ELITE mix 3-4 závodníci 38
Ulma Tomáš Ulma 100 km EXTREME muži 1 závodník 16
Vankova Radka DoHajeRunTeam 100 km RELAX mix 9-10 závodníků 100
Vydra Karel Kostal Team A 100 km RELAX muži 9-10 závodníků 99
Wiesner Konstantin Fábera team 100 km COUPLE muži 2 závodníci 22

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
100 km RELAX mix 9-10 závodníků 13
100 km EXTREME muži 1 závodník 8
100 km ULTRA mix 5-6 závodníků 8
100 km ELITE mix 3-4 závodníci 6
100 km CLOUPLE mix 2 závodníci 4
100 km ELITE ženy 3-4 závodnice 2
100 km RELAX muži 9-10 závodníků 1
100 km COUPLE muži 2 závodníci 1
100 km FUN ženy 7-8 závodnic 1
100 km FUN mix 7-8 závodníků 1
100 km ELITE muži 3-4 závodníci 1
Celkem 46