Detail závodu

KIWI Xterra Triatlon

Karlovy Vary

Terénní triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

05.08.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon

Pořadatel a kontakt

X-tri K.V. z.s


Tel.:
honza@gazzasport.cz

WEB
STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Závod v terénním triatlonu pro širokou veřejnost

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Ondřej Matějíček + Radka Kvasničková + Dominik Kvasnička KV ARENA TEAM - 1 Triatlon Štafeta 5
Bartoš Pavel Pupkani KV Triatlon Muži 67
Bauer Ondřej Wite Bike Team Triatlon Muži 82
Bernášek Tomáš SportRaces- Isaac Team Triatlon Muži 61
Bohdan Hofreiter ACES Team Karlovy Vary Triatlon Muži 48
Brichta Miloš Jardúv sen Triatlon Muži 87
Brožek Vítek Witte Bike Team Triatlon Muži 43
Burachovičová Martina Známka punku Triatlon Ženy 77
Cipra Jiří Forrest Gump team Triatlon Muži 57
Ciprová Oldřiška Forrest Gump team Triatlon Ženy Elita 26
Čermák Martin KV ARENA TEAM Triatlon Muži 2
Čermák Vojtěch GAZZA SPORT Triatlon Muži 9
Daniel Kaplan TJ Rudá Hvězda KV  Triatlon Muži 36
Durkáč Daniel Durkáč Daniel Triatlon Muži 54
Eliška Drahošová + Petr Chmelík + Kryštov Krýsl GAZZA SPORT Triatlon Štafeta 3
Eva Rejmannova  TB Perstejn Triatlon Ženy 35
Eva Roudnická AK Sokolov Triatlon Ženy 28
Fiala Pavel Triatlon Muži 30
Filip Martin sám za sebe Triatlon Muži 50
Hana Šlapová Tiska Triatlon Ženy 34
Hendrych  David SportRaces- Isaac Team Triatlon Muži 46
Homola Radek Aces KV Triatlon Muži 74
Horáková Lenka Jardúv sen Triatlon Ženy 88
Hrdina Jakub TJ Baník Krásno Triatlon Muži 1
Huráň Martin Team-Bike-Perštejn Triatlon Muži 49
Jakub Odl Witte Bike Team Triatlon Muži 17
Jan Děbnár JK Racing Triatlon Muži Elita 16
Jana Kuchválková Triatlet Karlovy Vary Triatlon Ženy 15
Jindra          Michal Triatlon Muži 6
Jirkovský Libor Witte Bike Team Triatlon Muži 18
Kalenda Karel Pupkani KV Triatlon Muži 85
Karas Jiří Dalovice Triatlon Muži 79
Karasová Helena Dalovice Triatlon Ženy 80
Klára Poláková + Štěpánka Bauerová + Jana Pavlinská KV ARENA TEAM - 2 Triatlon Štafeta 7
Klement Marek Řád Národa - Vlastenecká unie Triatlon Muži 51
Kočí Vojtěch Triatlet KV Triatlon Muži 68
Košek František Ostrov Triatlon Muži 76
Kovář Jakub Doubí orchestra Triatlon Muži 12
Krčmařík Pavel Tukan MTB Triatlon Muži 86
Krýsl Tomáš X-tri K. V. Triatlon Muži 3
Kubíčková Blanka JK Racing Triatlon Ženy 75
Langer David XTR Team KV Triatlon Muži 58
Laudová Lenka Plzeň Triatlon Ženy 52
Livora Břetislav Korejský Sršni Triatlon Muži 55
Lucie Krajčová Triatlon Ženy 42
Lucie Prokopiusová + Dominika Reiterová + Kristýna Prokopiusová X-Tri K. V. Triatlon Štafeta 1
Marcel Vltavský + Martina Vávrová + Hanka Stušková MHM Team Triatlon Štafeta 6
Marcela Zingová + Blanka Partynglová + Jiří Klein Chodovští ledoborci Triatlon Štafeta 2
Marek Stepanov Triatlon Muži 29
Marek Váša Triatlon Muži 23
Markéta Korellusová + Jakub Fabišovský + Michal Vlach Majami Team Triatlon Štafeta 8
Martin Zrůst TUKAN bike team K. Vary Triatlon Muži 27
Martin Živnůstka Witte Bike Team Triatlon Muži 19
Michaela Červinková Triatlon Ženy 32
Michaela Kroniková + Jan Kronika + Nikol Šatalová Hory Jeničov Triatlon Štafeta 9
Michaela Riesova ACES Team K. Vary Triatlon Ženy 14
Michal Havlíček ACES Team K.Vary Triatlon Muži 13
Novák Martin YETTISCHOOL Triatlon Muži 47
Ocetník Petr OC Hájek Triatlon Muži 33
Pavlína Rejfová No team Triatlon Ženy 31
Petr Jungmann TJ slavia Karlovy Vary  Triatlon Muži 37
Petr Korellus Kolová Triatlon Muži 7
Petr Šimonek Praha 5 Triatlon Muži Elita 8
Petrák Ml KV Triatlon Muži 94
Polák Filip KV ARENA TEAM Triatlon Muži 62
Polášek Richard KV ARENA TEAM Triatlon Muži 63
Prokop Jan Pupkani KV Triatlon Muži 60
Průša Aleš USK Akademik Triatlon Muži 10
Robert Kučera Witte Bike Team Triatlon Muži 22
Rosslerová Markéta Psina z.s. Triatlon Ženy Elita 70
Sedněv Radek Triatlet KV Triatlon Muži 69
Schiman Pavel KV Triatlon Muži 91
SMOLÍK Martin TJ SLAVIA Karlovy Vary Triatlon Muži Elita 59
Spirit Roman Sherpa Plzeň Triatlon Muži 72
St Dimiter KV Triatlon Muži 93
Studený Pavel Somich Karlovy Vary Triatlon Muži 56
Studený Pavel KV Triatlon Muži 90
Sýkora Márty TUKAN bike team K. Vary Triatlon Muži 41
Szewicek Jakub Karate club Tygr Triatlon Muži 81
Szewieczek Jiří SDH Chodov Triatlon Muži 78
Šatavová  Soňa Triatlon Ženy 5
Šilhan Jiří WITTE Bike Team Triatlon Muži Elita 53
Šíp Marek UncleFuckeři Triatlon Muži 4
Tadeáš Sommer SC Start Karlovy Vary Triatlon Muži 20
Tamchyna  Michal Ostrov Triatlon Muži 25
Teodora Chvalová Forrest Gump Team Triatlon Ženy 40
Timm Šmehlík T3M Triatlon Muži 38
Tischerová Karin KV Triatlon Ženy 92
Tolar Marek Endurance Lab Triatlon Muži 11
Tomáš Buriánek Dalovice Triatlon Muži 24
Tomáš Hendrych Team Bike Perštejn Triatlon Muži 45
Tonda Šnajdr Sherpa Club Vysoké Tatry Triatlon Muži 39
Triatlet štafeta Childs Triatlet Karlovy Vary Triatlon Štafeta 4
Uhlíková Kateřina ACES K.Vary Triatlon Ženy 65
Vaja Jan KV ARENA TEAM Triatlon Muži 64
Veselá Lucie Aces KV Triatlon Ženy 73
Vilimek Václav Sherpa Plzeň Triatlon Muži 71
Vladimír Löffler Witte Bike Team Triatlon Muži 21
Vlasta Hendrych Team Bike Perštejn Triatlon Muži 44
Waltera Petr Detroid Triatlon Muži 84
Zajíček Milan Teambike Perštejn Triatlon Muži 66
Zatloukal Vít Pupkani KV Triatlon Muži 83
Zmrzlý Mirek Jardúv sen Triatlon Muži 89

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon Muži 70
Triatlon Ženy 18
Triatlon Štafeta 9
Triatlon Muži Elita 4
Triatlon Ženy Elita 2
Celkem 103