Detail závodu

Ještědská 1000

Liberec - Ještěd

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

22.07.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Ještědská 1000

1000-1500m

500-800m

250m

100m

Pořadatel a kontakt

Rozběháme Česko z.ú.


Tel.: +420 774 583 445
info@rozbehamecesko.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Postav se výzvě v rámci 1. ročníku ojedinělého závodu Ještědská tisícovka, aneb uběhni 725m po sjezdovce s převýšením 275m / Zaregistruj se jako jednotlivec či postav tým 2 / 4 lidí.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bělohlávková Ema Běldojc běhači 250m Děti 5-6 let
Bláhová Jana BZvB Ještědská 1000 Jednotlivci ženy
Boček Martin Profitko Training Center Ještědská 1000 Jednotlivci muži
Brodský Max 100m Děti 3-4 roky
Bugajny Paweł Twardziele Team Bogatynia Ještědská 1000 Jednotlivci muži 1
Černý Jan Patrik a Skaare Workout Ještědská 1000 Jednotlivci muži 34
Černý Patrik Patrik a Skaare Workout Ještědská 1000 Jednotlivci muži 35
Drahoňovský Tomáš Ještědská 1000 Jednotlivci muži
Džuganová Barbora Ještědská 1000 Jednotlivci ženy
Franklová Dita Freshkozy Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 26
Gittlerová Jitka BK Manušice 1000-1500m Děti 11-15 let
Grosman Tomáš Ještědská 1000 Jednotlivci muži 12
Hanušová Dagmar Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 5
HANZL Jiří trpimrad Ještědská 1000 Jednotlivci muži 22
Hronek Lukáš Ještědská 1000 Jednotlivci muži 36
Janiak Julia Twardziele Team Bogatynia 500-800m Děti 7-10 let
Janiak Tomasz Twardziele Team Bogatynia Ještědská 1000 Jednotlivci muži 2
Jindra Karel Zoufalci Ještědská 1000 Jednotlivci muži 24
Jiřišta Lukáš Ještědská 1000 Jednotlivci muži 30
Jukowski Jarosław Twardziele Team Bogatynia Ještědská 1000 Jednotlivci muži 13
Jůra David Ještědská 1000 Jednotlivci muži 25
Knotek Jakub Rozběháme Česko 100m Děti 3-4 roky
Kocián Pavel Ještědská 1000 Jednotlivci muži 14
Kolenská Petra Ještědská 1000 Jednotlivci ženy
Kosíková Veronika Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 37
Krupařová Jana Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 28
Krupička Lukáš Ještědská 1000 Jednotlivci muži 11
KŘELINOVÁ MARTINA trpimrad/freshkozy Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 19
Křenková Eva Kareš Team Ještědská 1000 Štafety po 2
Kučera David Ještědská 1000 Jednotlivci muži 20
Kysela Pavel ZPCYKLO PROOFY CORRATEC TEAM Ještědská 1000 Jednotlivci muži 18
Louda Jan Loudové Ještědská 1000 Jednotlivci muži 32
Mochnal Dawid Twardziele Team Bogatynia Ještědská 1000 Jednotlivci muži 10
Morávek Jan Ještědi Ještědská 1000 Štafety po 2
Mraček Lukáš Rozběháme Česko Ještědská 1000 Jednotlivci muži 3
Oniszczuk Bartosz Twardziele Team Bogatynia Ještědská 1000 Jednotlivci muži 7
Padula Maja TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA 500-800m Děti 7-10 let
Padula Marcin TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA Ještědská 1000 Jednotlivci muži 6
Paprocka Sylwia Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 9
Pavlová Kateřina Zoufalci Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 23
Pola Kalinowicz TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA 250m Děti 5-6 let
Sládek Jakub KL Team Ještědská 1000 Jednotlivci muži
Stezka Martin Táta dvojčat Ještědská 1000 Jednotlivci muži 31
Šimonová Magdaléna Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 33
Šimůnek Jakub Ještědská 1000 Jednotlivci muži 91
Široký Jakub Ještědská 1000 Jednotlivci muži 38
Švorcová Irena Ještědská 1000 Jednotlivci ženy
Tassler Lukáš Zero DC Ještědská 1000 Jednotlivci muži 4
Trojanowska-Padula Aleksandra TWARDZIELE TEAM BOGATYNIA Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 21
Večerníková Barbora Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 17
Veselá Lucie Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 27
Vesela Michaela Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 16
Zieleniecki Miroslaw Ještědská 1000 Jednotlivci muži 8

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Ještědská 1000 Jednotlivci muži 28
Ještědská 1000 Jednotlivci ženy 16
100m Děti 3-4 roky 2
250m Děti 5-6 let 2
Ještědská 1000 Štafety po 2 2
500-800m Děti 7-10 let 2
1000-1500m Děti 11-15 let 1
Celkem 53