Detail závodu

Dog Biatlon - Liberec

Liberec

Dog Biatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

15.10.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

ENDURO

SPRINT

Pořadatel a kontakt

Běhejsepsem.cz


Tel.:
info@behejsepsem.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Adamová Markéta Becrux B Crucis SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 78
Arban Viktor SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 16
Auředníková Zdeňka Betty Farma Turov SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 72
Běhalová Veronika SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 117
Benkovičová Drahomíra Adler De Alphaville Bohemia SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 49
Beránek Milan Flam ENDURO Dog Biatlon ENDURO muži 4
Čapková Markéta SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 109
Česáková Kristina Ario Mon Miracle SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 68
Daoudova Christine Vincent Vega SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 71
Darebna Petra Kolin SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 64
Divoká Pavlína Sandy SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 48
Drahošová Michala Maya SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 76
Drncova Zuzana Sunny ENDURO Dog Biatlon ENDURO ženy 14
Dušková Julie Aféra SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 87
Dvořáčková Tereza SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 120
Dvořáková Zuzana Soptí ENDURO Dog Biatlon ENDURO ženy 13
Fabian Jan Kacenka SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 19
Filip Miroslav Good Night Mayli Slunce Zambezi (Mayli) SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 22
Flídr Aleš Alf Akumulátor SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 31
Fritschová Šárka Beruška z Vlčí chaloupky SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 63
Gill Eliáš Britany of Gold Midland SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 24
Gill Šárka Astra Latika SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 44
Golhová Monika Goofy SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 38
Haberzettlová Petra Berry (VIVA LA VITTA from Balihara ranch) SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 34
Hable Diana SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 107
Hánová Kateřina Leontýna SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 65
Hanzlíková Bára Lexie SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 42
Hávová Kristýna Rio SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 75
Hradecká Hana VIPER Eso Bonatom SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 50
Hradilová Vendula Melichar (Baron Sascha Cohen Krylov) SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 62
Hrnčířová Kateřina Forest SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 58
Hrníčková Pavla Favorit Falko Killers Hole SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 84
Hůlková Michaela Shelly SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 32
Hýblová Lenka Dag SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 12
Hypiusová Romana Chelsea SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 55
Chlumská Veronika Meggie SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 59
Jahodová Zuzana Kiwi SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 36
Jindrová Petra Worry SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 52
Jírová Kateřina Tonda SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 46
Kellner David ENDURO Dog Biatlon ENDURO muži 102
Kellnerová Kateřina ENDURO Dog Biatlon ENDURO ženy 103
Klesal Jakub Braan SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 23
Klesal Tomáš Braan ENDURO Dog Biatlon ENDURO muži 2
Korbová Lenka SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 118
Koukal David Jack SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 18
Krajčová Vlaďka Bonnie SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 51
Krpálková Martina Jamie Liv Blackgorge SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 85
Křížková Petra SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 105
Kudelková Alžběta Mia SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 53
Kuchařová Michaela Kessie SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 67
Kvasnica Jaroslav Kubík ENDURO Dog Biatlon ENDURO muži 8
Lehká Zorka SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 106
Lejsková Dominika SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 110
Lesiuková Veronika Lex SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 57
Macounová Dagmar SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 74
Mähring Lukáš Anakin Skywalker SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 21
Macháčková Barbora SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 81
Mayer Michal Imigen Warrior Soul ENDURO Dog Biatlon ENDURO muži 5
Mikulecká Irena Amaze Beetle Koryfej SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 77
Mrázková Linda Aiko SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 88
Němečková Lenka Car SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 89
Neumann David Rika ENDURO Dog Biatlon ENDURO muži 3
Nižnanská Barbara Anthony Jesima SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 60
Nižnanský Matúš Toník (Anthony Jesima) SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 28
Nová Gabriela Amíček SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 70
Novák Radek ENDURO Dog Biatlon ENDURO muži 104
Nováková Karolína Štuclina SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 80
Nováková Karolína SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 79
Novotný Adam Arya ENDURO Dog Biatlon ENDURO muži 1
Novotný Adam A3Ch Amazing Dream Devil of Highland SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 27
Novotný Tomáš Novotný SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 112
Opltová Barbora Adina SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 82
Ottová Denisa ENDURO Dog Biatlon ENDURO ženy 100
Pavlíček David X- Runner Jednička SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 30
Pencova Jitka ENDURO Dog Biatlon ENDURO ženy 9
Pokorná Svatava ENDURO Dog Biatlon ENDURO ženy 101
Procházka Jiří Fenrir SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 29
Ptáčková Kateřina Akim ENDURO Dog Biatlon ENDURO ženy 15
Rejholdová Petra SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 119
Reslová Lucie Goldie SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 56
Riegerová Eliška Dingo SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 66
Rinn Jakub SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 108
Rozumová Lucie Agja SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 73
Růžičková Lucie Diamond Shiraz z Brzáneckých Vinohradů SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 35
Rychnovský Jan Barny z Nohradu SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 20
Sakhová Radana Daisy SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 40
Satinská Zuzana FireFox Srdcerváč SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 54
Schöttelndreier Christiaan Angelina SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 17
Stanka Radim SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 111
Stolárik Peter Hot Chocolate Song ENDURO Dog Biatlon ENDURO muži 6
Suchánková Pavlína Airin SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 83
Sůrová Veronika Daniels SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 43
Svobodová Daniela Jerry SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 69
Šimonek Petr SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 176
Šimůnek Martin Chico ENDURO Dog Biatlon ENDURO muži 7
Šimůnková Adriana Žofie SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 61
Šlosar Jan Erik SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 25
Točeková Lucie Ruby SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 45
Točeková Martina Kimi SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 33
Turek Marcel Eima SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 47
Turek Tereza Brixa SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 26
Unzeitig Zita Bibi ENDURO Dog Biatlon ENDURO ženy 10
Vidovičová Helena Hector od Křemílka SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 41
Vlčková Ivana Delaforce Fine Ruby z Brzáneckých Vinohradů SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 86
Vyplelová Petra Hugg SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 39
Zavřelová Klára pan Jim SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 37
Zbožínková Alena Bíba ENDURO Dog Biatlon ENDURO ženy 11

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT Dog Biatlon SPRINT ženy 68
SPRINT Dog Biatlon SPRINT muži 20
ENDURO Dog Biatlon ENDURO muži 10
ENDURO Dog Biatlon ENDURO ženy 9
Celkem 107