Detail závodu

Amazon race

Hradec Králové

Běh s překážkami

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

13.05.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

3 km

Pořadatel a kontakt

Amazon race


Tel.:
info@amazonrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
3 km VIP FF 76
3 km VIP FF 67
3 km VIP FF 72
3 km VIP FF 63
Ler studio 3 km VIP FF 77
3 km VIP FF 68
3 km VIP FF 60
3 km VIP FF 73
3 km VIP FF 64
Ler studio 3 km VIP FF 78
3 km VIP FF 56
3 km VIP FF 69
3 km VIP FF 74
3 km VIP FF 65
Ler studio 3 km VIP FF 79
3 km VIP FF 70
3 km VIP FF 62
3 km VIP FF 75
3 km VIP FF 66
Ler studio 3 km VIP FF 80
3 km VIP FF 58
3 km VIP FF 71
Andělová Monika 3 km VIP 2. Vlna 23
Andrlová Lenka 3 km 5.Standard 194
Bagová Linda 3 km 3. Standard 135
Bálek Tomáš 3 km 3. Standard 165
Bartošová Iva 3 km 2. Standard 190
Bathov Martin 3 km 3. Standard 130
Bechyně Luboš 3 km VIP 2. Vlna 19
Bejdáková Marta Tým Intimate Ladies 3 km 1. Standard 93
Benešová Marie 3 km 2. Standard 106
Benešová Marie 3 km 2. Standard 107
Berger Jan 3 km VIP 2. Vlna 187
Berger Jan 3 km 3. Standard 122
Berky Martin 3 km 3. Standard 170
Bicanová Veronika 3 km 3. Standard 171
Bláhovec Jiří 3 km 3. Standard 126
Bratršovská Petra Tým Intimate Ladies 3 km 1. Standard 92
Brož 3 km VIP FF 57
Bulíčková Hedvika 3 km 3. Standard 184
Burešová Zuzana 3 km 3. Standard 139
Čermák Martin 3 km VIP 1. Vlna 7
Černý Lukáš 3 km VIP 2. Vlna 16
Dolečková Lenka 3 km 3. Standard 191
Doležal Lukáš 3 km VIP 1. Vlna 3
Doležal Martin 3 km VIP FF 53
Dopita Pavel 3 km 3. Standard 127
Drtílek Jiří 3 km 4. Standard 173
Dvořák Matěj 3 km 4. Standard 146
Dvořáková Kateřina 3 km VIP Megatým 182
Dyha 3 km VIP FF 59
Fadrhoncová Jana 3 km VIP Megatým 41
Fiala Milan 3 km 4. Standard 157
Fojtů Ladislav 3 km 4. Standard 147
Folvarská Lucie 3 km 4. Standard 142
Grinac Michal 3 km VIP FF 52
Hanousek Jiří 3 km VIP FF 47
Hanousek Michal 3 km VIP FF 61
Hartmanová Marcela AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 152
Hejlková Tereza 3 km VIP Megatým 43
Helger David 3 km VIP Megatým 39
Hlaváčová Lucie 3 km 3. Standard 175
Hloušek Jiří 3 km VIP 1. Vlna 4
Höklová Nicole 3 km VIP 1. Vlna 2
Holásek Jakub 3 km VIP 2. Vlna 27
Holoubek Michal 3 km VIP 2. Vlna 166
Houl Jan 3 km VIP 1. Vlna 185
Hrodková Linda 3 km 2. Standard 116
Hrodková Linda 3 km 2. Standard 117
Hrůzová Blanka 3 km 3. Standard 137
Hurda Jakub 3 km VIP Megatým 30
Hýbner Viktor 3 km 2. Standard 84
Chalupová Lucie 3 km VIP Megatým 34
Izák Jaroslav 3 km VIP 2. Vlna 17
Jakoubková Zdena AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 159
Jiránková Michaela 3 km VIP Megatým 45
Jirásek Ondřej Free k Intimate Ladies 3 km 1. Standard 96
Jiří Kosina 3 km VIP FF 54
Karbanová Eva 3 km VIP Megatým 37
Karbanová Sára Tým Initmate Ladies 3 km 1. Standard 86
Kleinová Lucie 3 km VIP 1. Vlna 167
Klimešová Zuzana AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 154
Knajfl Iva Tým Initmate Ladies 3 km 1. Standard 88
Kočí Petra 3 km 3. Standard 169
Kodydek Tomáš 3 km 2. Standard 102
Kolařík Petr 3 km 2. Standard 104
Komenda Tomáš 3 km 2. Standard 101
Kořínek Michal AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 153
Kořínek Miloslav 3 km 3. Standard 125
Kotlan David AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 155
Kotlandová Alexandra 3 km 3. Standard 192
Králík David 3 km VIP FF 48
Kratěnová Barbora Tým Intimate Ladies 3 km 1. Standard 91
Kratochvíl Miloš 3 km VIP 1. Vlna 8
Krouhlík Radim 3 km VIP 1. Vlna 189
Křováková Ilona 3 km VIP Megatým 183
Kupková Eva 3 km 2. Standard 110
Kupková Eva 3 km 2. Standard 111
Kupková Eva 3 km 2. Standard 112
Kupková Eva 3 km 2. Standard 113
Kupková Eva 3 km 2. Standard 114
Kylar Martin 3 km VIP Megatým 32
Kysilka Lukáš 3 km VIP 1. Vlna 1
Lacinova Adela 3 km 4. Standard 172
Laštovička Petr 3 km 5.Standard 193
Letáček Radek 3 km VIP Megatým 31
Lomnická Tereza 3 km VIP Megatým 40
Lukáč Vopelka 3 km 2. Standard 105
Lukšík 22.8.1985 Petr 3 km VIP Megatým 46
Macka Lukáš 3 km VIP Megatým 181
Macola Pavel 3 km VIP Megatým 33
Magdaléna 3 km 4. Standard 144
Malínská Daniela 3 km 1. Standard 83
Malínská Daniela 3 km 1. Standard 82
Marek Michal 3 km VIP 2. Vlna 15
Martínek Václav 3 km VIP FF 49
Martinková Kateřina 3 km 3. Standard 123
Matisík Zbyněk 3 km VIP 2. Vlna 26
Michal Sláma 3 km 2. Standard 118
Mísař Martin 3 km VIP 1. Vlna 13
Mlejnek Tomáš 3 km 3. Standard 128
Moravec Michal 3 km VIP 1. Vlna 164
Morávková Tereza 3 km 3. Standard 195
Morávková Tereza 3 km 3. Standard 132
Morávková Tereza 3 km 3. Standard 133
Morvai Michal AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 160
Mráčková Veronika 3 km 3. Standard 156
Mrkvičková Tereza 3 km VIP Megatým 44
Nagyová Lenka 3 km VIP Megatým 36
Nováková Monika Tým Intimate Ladies 3 km 1. Standard 94
Opltová Andrea 3 km 3. Standard 138
Pavelka Miloslav 3 km 4. Standard 141
Pavničan Mavek 3 km 2. Standard 120
Pedr Matěj 3 km VIP FF 50
Petr Vojtech 3 km 2. Standard 119
Plihal Tomas 3 km VIP 1. Vlna 6
Podzimková Pavla 3 km VIP 1. Vlna 11
Pospíšilová Petra 3 km 1. Standard 81
Pulkrábková Pavla 3 km VIP Megatým 186
Rokyta Patrik 3 km 4. Standard 188
Roll Michal 3 km VIP 1. Vlna 10
Rücker Pavel 3 km 3. Standard 131
Ryšavý Martin 3 km VIP 1. Vlna 5
Sedláková Markéta 3 km 4. Standard 143
Sisr Tomáš 3 km VIP 2. Vlna 14
Skalníková Helena 3 km VIP 1. Vlna 28
Skipalová Aneta Tým Initmate Ladies 3 km 1. Standard 85
Slezák Roman 3 km VIP 1. Vlna 9
Starý Ondřej 3 km VIP 1. Vlna 12
Stehlíková Nikola 3 km VIP 2. Vlna 25
Straka Jan 3 km VIP Megatým 42
Suchá Markéta Tým Intimate Ladies 3 km 1. Standard 90
Sunkovský René 3 km 4. Standard 145
Svobodová Dáša Tým Intimate Ladies 3 km 1. Standard 95
Svobodová Gabriela 3 km VIP Megatým 29
Svobodová Kateřina 3 km 3. Standard 148
Šana Radek 3 km VIP 2. Vlna 24
Šipka Lukáš AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 158
Šmejda Michal 3 km VIP 2. Vlna 21
Šťastná Andrea 3 km 3. Standard 121
Štěpán 3 km 3. Standard 124
Tojnarová 3 km 2. Standard 89
Tojnarová Zuzana 3 km 2. Standard 108
Tojnarová Zuzana 3 km 2. Standard 109
Tomášek Martin 3 km VIP 2. Vlna 18
Trejbal Tadeáš 3 km 3. Standard 140
Trojovský Marek 3 km 3. Standard 129
Trousil David AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 151
Trousil Pavel AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 149
Trousilová Pavlína AC Gomango-Högner 3 km 4. Standard 150
Valentová Kateřina 3 km VIP 2. Vlna 22
Valš 3 km VIP FF 55
Vartman 3 km VIP FF 51
Veconová Kateřina 3 km 2. Standard 115
Volenec Antonín 3 km 3. Standard 136
Vyhnálková Kristýna 3 km VIP Megatým 38
Weishaupt Martin 3 km 1. Standard 97
Weishaupt Martin 3 km 1. Standard 98
Weishaupt Martin 3 km 1. Standard 99
Weishaupt Martin 3 km 1. Standard 100
Zábranská Ladislava 3 km VIP 2. Vlna 20
Zavadilová Jana 3 km VIP Megatým 35
Zavřelová Nikol 3 km VIP 2. Vlna 162
Zavřelová Olga 3 km VIP 2. Vlna 161
Zikmundová Iveta Tým Initmate Ladies 3 km 1. Standard 87
Žalud Pavel 3 km 2. Standard 103
Žebera Miroslav 3 km VIP 2. Vlna 163

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
3 km VIP FF 34
3 km 3. Standard 30
3 km 2. Standard 23
3 km VIP Megatým 22
3 km 4. Standard 21
3 km VIP 2. Vlna 19
3 km VIP 1. Vlna 18
3 km 1. Standard 18
3 km 5.Standard 2
Celkem 187