Detail závodu

Snorock SEMIFINAL

Sjusjoen

Skijoring

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

29.04.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

SPRINT

Pořadatel a kontakt

Non-stop dogwear


Tel.:
info@non-stopdogwear.no

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Mahium Erik SPRINT Turklassen heat 2 110
Aadland Petter Thorslund SPRINT 13-16 år heat1 26
Adrian Meissner SPRINT Junior/Senior heat 1 86
Alex Burashov SPRINT Junior/Senior heat 2 88
Andreas Fleischer SPRINT Turklassen heat 2 38
Annika Dahl SPRINT 13-16 år heat 2 30
Bakken Selma Furuvald SPRINT 13-16 år heat1 20
Ebbe Hartz SPRINT Turklassen heat 1 46
Eira Aaseby SPRINT Junior/Senior heat 1 78
Emil Sletmoe SPRINT Junior/Senior heat 1 59
Gjerald Monica Åsen SPRINT Turklassen heat 1 40
Hagen Karl Axel SPRINT Turklassen heat 1 102
Hartz Brage Dybendahl SPRINT 13-16 år heat 2 12
Henrik Mathiesen SPRINT Junior/Senior heat 1 70
Hillestad André Boysen SPRINT 13-16 år heat1 33
Iver Aaseby SPRINT Junior/Senior heat 2 76
Johanne Harby SPRINT 13-16 år heat1 17
Jørgen Harby SPRINT 13-16 år heat 2 18
Jurvelin Vesa-Pekka SPRINT Junior/Senior heat 2 63
Kjetil Stamstad SPRINT Turklassen heat 1 36
Kjetil Thøgersen SPRINT Turklassen heat 2 34
Kvasnes Elise Schiøtz SPRINT Junior/Senior heat 2 80
Langlie Helene Midtlien SPRINT 13-16 år heat1 23
Leegaard Maren emilie SPRINT 13-16 år heat 2 31
Lina Holmstrøm SPRINT Turklassen heat 1 55
Martin Bjerke SPRINT 13-16 år heat 2 15
Martin Corell SPRINT Junior/Senior heat 1 64
Mathiesen Ida F SPRINT 13-16 år heat1 21
Maurin Kerst SPRINT Junior/Senior heat 1 82
Mikael Lillestu SPRINT Junior/Senior heat 2 100
Morten Bøe-Valø SPRINT Turklassen heat 1 41
Niklas Larsen SPRINT Turklassen heat 2 48
Olsen Fredrik Fjærvoll SPRINT Turklassen heat 2 37
Petter Kristiansen SPRINT Junior/Senior heat 1 61
Philip Brøvig SPRINT 13-16 år heat1 27
Simen Larsen SPRINT Turklassen heat 1 49
Snette Knut Harald SPRINT Turklassen heat 2 109
Susannah Kelly SPRINT Junior/Senior heat 2 92
Svein Øksnevad SPRINT Turklassen heat 2 44
Svetlana Muravskaia SPRINT Junior/Senior heat 2 71
Truls Johansen SPRINT 13-16 år heat 2 28
Truls Johansen SPRINT Turklassen heat 2 39
Vegard Gregersen SPRINT 13-16 år heat1 13
Vidar Nordby SPRINT Turklassen heat 1 52
Viktor Sinding-Larsen SPRINT Junior/Senior heat 2 56
Vilde Wiberg SPRINT 13-16 år heat 2 24
Ylva Leegaard SPRINT 13-16 år heat 2 25
Yngve Hoel SPRINT Junior/Senior heat 2 84

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT Junior/Senior heat 2 9
SPRINT 13-16 år heat 2 8
SPRINT Turklassen heat 1 8
SPRINT Turklassen heat 2 8
SPRINT 13-16 år heat1 8
SPRINT Junior/Senior heat 1 7
Celkem 48