Detail závodu

Snorock PROLOG

Sjusjoen

Skijoring

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

29.04.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

SPRINT

Pořadatel a kontakt

Non-stop dogwear


Tel.:
info@non-stopdogwear.no

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Pes Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Mahium Erik SPRINT Turklassen 110
Aaseby Eira SPRINT Junior/Senior 78
Aaseby Iver SPRINT Junior/Senior 76
Aaseby Solveig SPRINT Junior/Senior 77
Amund Toftegaard Lars SPRINT Junior/Senior 74
Anderssen Oscar SPRINT Turklassen 105
Andresen Hilde SPRINT Turklassen 45
Andresen Olivia SPRINT 13-16 år 14
Åsen Gjerald Monica SPRINT Turklassen 40
Asker Christensen Anna SPRINT Turklassen 108
Åsrud Larsen Tonje SPRINT Junior/Senior 73
Axel Hagen Karl SPRINT Turklassen 102
Berger Lars SPRINT Kjendiser 7
Bjerke Martin SPRINT 13-16 år 15
Boysen Hillestad André SPRINT 13-16 år 33
Bøe-Valø Morten SPRINT Turklassen 41
Branden Lillien SPRINT Turklassen 104
Brenden Sivert SPRINT 13-16 år 16
Brøvig Philip SPRINT 13-16 år 27
Brun Simen SPRINT Turklassen 43
Bryde Solberg Karine-Helene SPRINT Junior/Senior 91
Burashov Alex SPRINT Junior/Senior 88
Conradi Øksnevad Karoline SPRINT Junior/Senior 95
Corell Martin SPRINT Junior/Senior 64
Dahl Annika SPRINT 13-16 år 30
Dahl Frode SPRINT Junior/Senior 89
Domratsjeva Daria SPRINT Kjendiser 6
Dybendahl Hartz Brage SPRINT 13-16 år 12
Einar Bjørndalen Ole SPRINT Kjendiser 2
Elan Jenssen Bord SPRINT Junior/Senior 87
emilie Leegaard Maren SPRINT 13-16 år 31
Enger Simen SPRINT Junior/Senior 58
Erik Engen Lars SPRINT Turklassen 129
F Mathiesen Ida SPRINT 13-16 år 21
Fjærvoll Olsen Fredrik SPRINT Turklassen 37
Fleischer Andreas SPRINT Turklassen 38
Fresvik Kari SPRINT Junior/Senior 57
Friid Fladeby Lotte SPRINT Junior/Senior 93
Funnemark Johanne SPRINT Junior/Senior 67
Furuvald Bakken Selma SPRINT 13-16 år 20
Gregersen Vegard SPRINT 13-16 år 13
grum cris SPRINT Junior/Senior 96
Gussøy Vorland Ole-Andreas SPRINT 13-16 år 32
Haagen Caroline SPRINT 13-16 år 101
Halien Thea SPRINT Turklassen 103
Hallan Monika SPRINT Junior/Senior 69
Halvarsen Kristoffer SPRINT Kjendiser 8
Harald Snette Knut SPRINT Turklassen 109
Harby Johanne SPRINT 13-16 år 17
Harby Jørgen SPRINT 13-16 år 18
Hartz Ebbe SPRINT Turklassen 46
Haugen Andrea SPRINT Turklassen 51
Haynes Jessica SPRINT Junior/Senior 75
Hjertum Marte SPRINT Junior/Senior 60
Hoel Yngve SPRINT Junior/Senior 84
Holmstrøm Lina SPRINT Turklassen 55
Christensen anna SPRINT 13-16 år 19
Johansen Robin SPRINT Junior/Senior 81
Johansen Truls SPRINT 13-16 år 28
Johansen Truls SPRINT Turklassen 39
Kelly Susannah SPRINT Junior/Senior 92
Kerst Maurin SPRINT Junior/Senior 82
Kristiansen Petter SPRINT Junior/Senior 61
Labbe lund Henrik SPRINT Kjendiser 4
Larsen Niklas SPRINT Turklassen 48
Larsen Simen SPRINT Turklassen 49
Leegaard Ronja SPRINT Junior/Senior 72
Leegaard Ylva SPRINT 13-16 år 25
Lillestu Mikael SPRINT Junior/Senior 100
Line Malin SPRINT Junior/Senior 65
Marte Løvstuen Anne SPRINT Junior/Senior 85
Mathiesen Henrik SPRINT Junior/Senior 70
Meissner Adrian SPRINT Junior/Senior 86
Meissner Anja SPRINT 13-16 år 29
Midtlien Langlie Helene SPRINT Turklassen 35
Midtlien Langlie Helene SPRINT 13-16 år 23
Morisbak Skjønsberg Ane SPRINT Junior/Senior 66
Muravskaia Svetlana SPRINT Junior/Senior 71
Ness Sander SPRINT 13-16 år 11
Nordby Vidar SPRINT Turklassen 52
Olsson Johan SPRINT Junior/Senior 79
Osufsen Karianne SPRINT Junior/Senior 98
Ottesen Lisbet SPRINT Turklassen 50
Øksnevad Svein SPRINT Turklassen 44
Quinche Vanessa SPRINT Junior/Senior 68
RichcogsCT RichcogsCT SPRINT Junior/Senior 94
Schiøtz Kvasnes Elise SPRINT Junior/Senior 80
Sinding-Larsen Viktor SPRINT Junior/Senior 56
Sletmoe Emil SPRINT Junior/Senior 59
sofie Larsen Ida SPRINT 13-16 år 22
Sørlie Robert SPRINT Kjendiser 9
Spigseth Cathrine SPRINT Junior/Senior 90
Stamstad Kjetil SPRINT Turklassen 36
Stenshagen Mattis SPRINT Kjendiser 5
Sveen Simen SPRINT Kjendiser 3
Thorslund Aadland Petter SPRINT 13-16 år 26
Thoslund Kari SPRINT 13-16 år 97
Thøgersen Kjetil SPRINT Turklassen 34
Tove Lauvdal Else SPRINT Turklassen 47
Ulekleiv Rune SPRINT Junior/Senior 83
Van Megen Frida SPRINT Turklassen 54
Van Megen Wibeke SPRINT Turklassen 53
van Uytvanck Olivia SPRINT Turklassen 107
Vesa-Pekka Jurvelin SPRINT Junior/Senior 63
Wiberg Axel SPRINT Junior/Senior 99
Wiberg Vilde SPRINT 13-16 år 24
Zhukov Dmitrii SPRINT Turklassen 42
Zhukov Dmitrii SPRINT Junior/Senior 62

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
SPRINT Junior/Senior 44
SPRINT Turklassen 31
SPRINT 13-16 år 25
SPRINT Kjendiser 8
Celkem 108