Detail závodu

Janovský trhák

Hřensko

Kolo

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

29.04.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

2,8 km

450 m

250 m

150 m

70 m

Pořadatel a kontakt

Obec Janov


Tel.:
george.haj71@gmail.com

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Amálka Roučová 250 m Naděje II. 34
Anna Šourová 450 m Mladší dívky 28
Bárta Luboš 2,8 km Junioři + Muži 62
Bartoš Vladislav 2,8 km Veteráni III. 135
Bartošová Květa Kůže-Bartoš, Děčín 2,8 km Juniorky 94
Bartošová Květoslava Děčín 2,8 km Ženy II. 48
Bicenc Jan Děčín 2,8 km Veteráni III. 11
Bína Jiří Ústí nad Labem 2,8 km Veteráni II. 46
Bouška Karel Česká Kamenice 2,8 km Veteráni III. 107
Boušková Eliška Česká Kamenice 2,8 km Juniorky 108
Bozseník David Děčín 250 m Naděje II. 7
Bozseník David Děčín 2,8 km Veteráni II. 44
Brisko Antonin Janov DPS 2,8 km Muži 60+ 43
Buchmann Jan Děčín 2,8 km Veteráni I. 34
Buchmannová Emma Děčín 250 m Naděje II. 5
Buláková Nikola 250 m Naděje II. 25
Buryšková Miluše Růžová 2,8 km Ženy 21
Cobydup Manfred Ludvíkovice 2,8 km Veteráni II. 81
Číla Radek 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 111
Daněk Jiří Děčín 2,8 km Veteráni I. 29
Daňková Ema 70 m Mrňouskové 29
David Polák 2,8 km Veteráni II. 75
Dej Daniel 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 133
Dvořák Čestmír 2,8 km Veteráni II. 141
Dzupina Jakub Arnoltice 150 m Naděje I.
Ehrlich Václav 2,8 km Veteráni II. 112
Einsiedel Kay 2,8 km Veteráni I. 123
Ekrtová/Racek Lada/Tomáš ELEVEN MERCEDES MITAS 2,8 km Tandem 101
Elenka Jeřábková 70 m Mrňouskové 37
Eliška Budíčková 250 m Naděje II. 31
Erben Martin Děčín 2,8 km Veteráni II. 40
Erdman Alexandr Teplice 2,8 km Junioři + Muži 109
Filip Hubka 450 m Mladší chlapci 36
Fišer Milan děčin 2,8 km Veteráni III. 106
Gut Rostislav Děčín 250 m Naděje II.
Gut Vilém Děčín 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 88
Hájek Jiří CK 1967 Česká Kamenice, z.s. 2,8 km Veteráni II. 25
Hájek Libor Děčín 2,8 km Veteráni III. 77
Hamann Sebastian 2,8 km Veteráni II. 127
Hammerle Marek Decin 2,8 km Veteráni II. 26
Hasman Jiří Děčín 2,8 km Veteráni I. 63
Hlaváčková Jaroslava Kámen 2,8 km Ženy II. 22
Hnízdo Miroslav 2,8 km Veteráni I. 113
Hoffman Ladislav Teplice 2,8 km Veteráni III. 70
Hofmann Antonín Jílové 2,8 km Junioři + Muži 50
Holub Jiří 2,8 km Muži 60+ 117
Horák Miloš Praha - Újezd nad Lesy 2,8 km Veteráni III. 86
Horák Otakar Děčín 2,8 km Veteráni II. 80
Horyna Daniel 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 137
Hrinz Ivan 2,8 km Veteráni II. 138
Hrodková Jana Děčín 2,8 km Ženy 13
Hubka Dušan Děčín 2,8 km Veteráni II. 61
Chládek Ondřej RD Velké Březno 2,8 km Veteráni I. 84
Inger Jakub Děčín 2,8 km Junioři + Muži 1
Inger Pavel Děčín 2,8 km Veteráni II. 2
Jakub Němeček 250 m Naděje II. 32
Jan Zelenka 250 m Naděje II. 38
Jehlička Roman Děčín 2,8 km Veteráni I. 27
Jíra Petr Radejčín 2,8 km Veteráni I. 82
Jiří Číla 70 m Mrňouskové 11
Juřička Petr Děčín 2,8 km Veteráni II. 35
Karas Karel Děčín 2,8 km Veteráni II. 18
Keznikl Roman 2,8 km Veteráni I. 114
Kindelmann Tomáš Děčín 2,8 km Junioři + Muži 58
Klebe Uwe 2,8 km Veteráni II. 126
Knický Milan Děčín - MK CYKLO DĚČÍN 2,8 km Veteráni I. 52
Koloc Jakub Ludvíkovice 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 47
Kopal Radim Děčín 2,8 km Veteráni I. 92
Kopecka Adelka Janov 250 m Naděje II. 2
Kopecká Ivana Děčín MK -Cyklo Děčín 2,8 km Ženy 53
Kopecka Jana Janov 2,8 km Ženy 8
Kopecka Karolina Janov 2,8 km Starší dívky + Kadetky 10
Kopecký Miloslav 2,8 km Muži 60+ 118
Kostovič Petr Děčín - RE/MAX Vision 3 2,8 km Veteráni III. 85
Košík Jan 2,8 km Veteráni II. 57
Košíková Anna 450 m Mladší dívky 18
Košíková Barbora 150 m Naděje I. 19
Král Ludek Děčín 2,8 km Veteráni III. 78
Krnáč Marcel Děčín 2,8 km Veteráni I. 14
Krnáčová Tereza Děčín 150 m Naděje I. 4
Kříž Petr 2,8 km Veteráni II. 90
Křížková Kateřina Hřensko 250 m Naděje II. 15
Křížková Michaela Hřensko 450 m Mladší dívky 16
Kudrna Bernard Děčín 2,8 km Muži 60+ 91
Kunteová Eva Janov 2,8 km Ženy 49
Labo Miroslav Rožany 2,8 km Muži 60+ 72
Ladislav Friš 2,8 km Muži 60+ 110
Laskosova Marcela Janov DPS 2,8 km Ženy 31
Laskosova Sofie 150 m Naděje I. 6
Lenka Čílová 150 m Naděje I. 26
Lucie Poláková 70 m Mrňouskové 23
Lucie Zárubová, Ondřej Fiala 2,8 km Tandem 131
Ludwig Vilém Děčín 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 38
Lukáš Moudrý 450 m Mladší chlapci 30
Lukšan Patrik 2,8 km Veteráni II. 142
Macán Karel Ústí nad Labem 2,8 km Veteráni III. 45
Mališ Petr Děčín 2,8 km Veteráni I. 32
Marek Miroslav 2,8 km Veteráni I. 129
Matejicek Jaromir Decin 2,8 km Veteráni II. 71
Matoušek Jan 2,8 km Junioři + Muži 132
Matoušek Zdeněk Janov 2,8 km Veteráni III. 55
Matyáš Doležal 250 m Naděje II. 21
Meisner Pavel Skalice u České Lípy 2,8 km Veteráni III. 56
Mejzlik Zdenek Děčín 2,8 km Veteráni I. 33
Mikuš Jan Praha - Újezd nad Lesy 2,8 km Veteráni III. 87
Milata Daniel, Fanda Šanda Janov 2,8 km Tandem 9
Miroslav Doležal 150 m Naděje I. 20
Moudrý Jaroslav 2,8 km Veteráni I. 103
Moudrý Vojtěch ČESKÁ KAMENICE 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 104
Muchna Vladimír Děčín 2,8 km Veteráni II. 102
Netolicky Lukaš Děčín 2,8 km Veteráni I. 28
Nosek Daniel Děčín MK -Cyklo Děčín 2,8 km Veteráni I. 54
Nováková Lucie Děčín 2,8 km Juniorky 3
Očkova Jana janov 2,8 km Ženy 7
Ondečko Jiří 2,8 km Veteráni I. 145
Ondečková Klára 2,8 km Starší dívky + Kadetky 144
Oreški Pavel Jílové u Děčína 2,8 km Muži 60+ 95
Otřísal Václav Nový Bor 2,8 km Veteráni III. 51
Pajer Ivan Děčín 450 m Mladší chlapci
Pajer Ivan 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 139
Pajer Jan Děčín PAJERO 2,8 km Veteráni II. 17
Parlesák Ota Děčín 2,8 km Veteráni II. 105
Pátek Marcel Děčín 2,8 km Veteráni III. 76
Peroutková Helena Hřensko 2,8 km Starší dívky + Kadetky 36
Peterka Marek Triade Decin 2,8 km Veteráni II. 66
Porstmann Vincenz 2,8 km Junioři + Muži 116
Prejza Petr Decin 2,8 km Veteráni II. 41
Procházka Tomáš Děčín 2,8 km Veteráni I. 30
Procházková Marcela 2,8 km Ženy 115
Pros Sebastian Děčín 150 m Naděje I.
Rosenloecher Moritz 2,8 km Veteráni II. 128
Rosulek Michal Děčín 2,8 km Veteráni II. 60
Roudný Roman Stružnice 2,8 km Veteráni II. 67
Rybář Jakub Varnsdorf 2,8 km Junioři + Muži 97
Rybář Jan Varnsdorf 2,8 km Veteráni I. 143
Sabol Tomas Janov 70 m Mrňouskové 17
Salaba Ivan Děčín 2,8 km Veteráni III. 59
Schmidt Christian 2,8 km Veteráni II. 125
Schmidt Karsten 2,8 km Veteráni III. 119
Schubert Olaf 2,8 km Veteráni III. 124
Silná Barbora Děčín 250 m Naděje II.
Skobla Jiří Děčín - ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 2,8 km Junioři + Muži 42
Slavíček Jan 2,8 km Veteráni I. 121
Strnad Miroslav Děčín 250 m Naděje II. 13
Strnadová Viktorie Děčín 2,8 km Starší dívky + Kadetky 12
Šafaříková Karolína 2,8 km Juniorky 136
Šiller Jan Benešov nad Ploučnicí 2,8 km Veteráni II. 64
Šiller Jan Benešov nad Ploučnicí 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 65
Šimon Dvořák 250 m Naděje II. 33
Široký Roman Děčín Reality-Široký 2,8 km Veteráni III. 16
Šlechta Petr Děčín 2,8 km Veteráni II. 74
Šlechta Tomáš Benešov nad Ploucnici 2,8 km Veteráni I. 73
Šoura Ivan 2,8 km Veteráni III. 134
Šprovcar Petr 2,8 km Veteráni II. 140
Šulc Pavel Děčín 2,8 km Veteráni II. 79
Tea Silovská 150 m Naděje I. 39
Tomáš Hubka 250 m Naděje II. 35
Tomáš Polák 150 m Naděje I. 22
Tomáš Šlechta 70 m Mrňouskové 12
Trnka Martin Ústí nad Labem 2,8 km Veteráni II. 68
Trnka Ondřej Ústí nad Labem 450 m Mladší chlapci 9
Uhlíř František Janov 55 2,8 km Veteráni II. 15
Ulc Miroslav 2,8 km Veteráni I. 120
Vacek Heřman Liberec 2,8 km Junioři + Muži 24
Vacek Martin Janov 2,8 km Muži 60+ 19
Vacek Medard Liberec 2,8 km Junioři + Muži 23
Vacek Radim Decin 2,8 km Junioři + Muži 37
Vacková Jaroslava Janov 2,8 km Ženy II. 20
Václav Tůma 250 m Naděje II. 40
Vilém Rostislav Děčín 2,8 km Starší chlapci + Kadeti 89
Vlk Josef ASK Děčín 2,8 km Veteráni III. 83
Vohradnik Ondřej Děčín 150 m Naděje I.
Vokoun Petr 2,8 km Veteráni III. 130
Vrtílková Jarmila Rumburk 2,8 km Ženy II. 69
Zedník Petr Děčín 2,8 km Veteráni III. 39
Zrůst Daniel Ludvíkovice 2,8 km Junioři + Muži 100
Zrust Martin Janov 2,8 km Veteráni II. 6
Zrůst Miroslav Ludvikovice 2,8 km Veteráni III. 99
Zrůst Petr Ludvíkovice 2,8 km Junioři + Muži 98
Zrůstová Anna 450 m Mladší dívky 1

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
2,8 km Veteráni II. 37
2,8 km Veteráni III. 24
2,8 km Veteráni I. 24
250 m Naděje II. 16
2,8 km Junioři + Muži 14
150 m Naděje I. 10
2,8 km Starší chlapci + Kadeti 10
2,8 km Ženy 8
2,8 km Muži 60+ 8
70 m Mrňouskové 6
2,8 km Starší dívky + Kadetky 4
2,8 km Juniorky 4
450 m Mladší dívky 4
2,8 km Ženy II. 4
450 m Mladší chlapci 4
2,8 km Tandem 3
Celkem 180