Detail závodu

Glassman Triathlon 2017

jezero Barbora, Oldřichov u Duchcova

Triatlon

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

02.09.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

09:30-10:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km

Pořadatel a kontakt

Glassman triatlon team Teplice


Tel.: +420 774 434 926
jlukes@edgewell.com

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Alferi Jiří Kadaň Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 45
Beck Pavel Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 31
Beránková Libuše Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 41
Bublová Naďa Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 60
Czervoniak Josef AVZO Raná Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 21
Čečrle Stanislav SK Štěpánov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 53
Čech Ivan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 51
Dolanský Pavel Hobýci Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 4
Dušan Zelenák Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 5
Dycka Petr Podrážek Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 14
Egrt Marcel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 95
Fajner Anton Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 64
Feix Ivo neplavci TP Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 29
Hantych Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 7
Hendrych Jiří Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 27
Hofreiter Bohdan ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 11
Hönig Marek Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 56
Houda Pavel STS Chvojkovice-Brod Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 1
Hricko Michal MAMILI Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 94
Hrůza Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 3
Hudek Milan Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 10
Jakl Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 15
Karvay Drahomír Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 100
Kerner Jan Lokomotiva Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 6
Korec Martin KoloshopTeam Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 97
Kostovič Petr Cream Team Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 17
Kříž Miloš Fujikoki Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 38
Kučera Jan VKO Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 19
Kyral Václav Easy Go Run Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 47
Lacina Jan VKO Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 39
Lacina Martin VKO Louny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 23
Lang Jaroslav Dtrias.rajce.net Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 22
Liška Petr DEK stavebniny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 24
Malina Jiří Běžci Chomutov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 34
Marek Jiří SPONA Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 8
Minařík Petr EGERFISH Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 2
Musil Aleš Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 28
Musil Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 30
Nejedlý Roman Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 99
Nováková Martina Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 59
Olah Dušan Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 18
Ottenschlager Oto Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 57
Parmova Adela Prague Triathlon Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 52
Partik Jakub Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 66
Pelc Jaroslav Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 32
Peřinka Filip TTT Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 43
Peterka Marek Triade Decin Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 40
Racek Luboš ACES Team Karlovy Vary Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 46
Rendl Josef TJ Packa Praha Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 50
Runt Jiří Sweepcycling Chomutov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 42
Seifert Václav Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 63
Sobotka Pavel Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 93
Student Martin Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 16
Susserová Lucie Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 33
Šimonek Petr Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 62
Šlapák Petr Krušnohorský výšvih Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 20
Švec Jiří Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 9
Trojan Tomáš Staré pušky Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 98
Tychler Tomáš Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 58
Vágnerová Monika Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 49
Vaněk Pravoslav Dubí Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 36
Vápeníková Jana Chironax Dental Servis Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 26
Veselý Miroslav Glassman TT Teplice Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 37
Veselý Petr GLASSMANi Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 2 členná 96
Vit Jakub DTRIAS.RAJCE.NET Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 12
Vit Jiri DTRIAS.RAJCE.NET Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 13
Vlček Jiří Povrlské běhny Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 55
Vojtěchovský Tomáš Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 65
Volf Miroslav Běžci Chomutov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 35
Vopat Milan Pro-Corde Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 25
Vrátná Alena Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 44
Vyskocil Tomas Prague Triathlon Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 54
Zeman Zbyněk Krušnoman TT Litvínov Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 48
Žítek Michal Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 61

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 1(do 44let) 31
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 2 (45-59let) 23
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 3 členná 7
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 1 (do 44let) 6
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Muži 3 (nad 60let) 4
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Ženy 2 (45-59let) 2
Triatlon- plavání 700m, cyklistika 32km, běh 6,4km Štafeta 2 členná 1
Celkem 74