Detail závodu

Inov-8 Jizerky RUN RACE

rozhledna Slovanka (Jizerské hory)

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

01.10.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

1.10.2017 8:30-10:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

18km

10km

Pořadatel a kontakt

+420 608 324 456


Tel.:
info@jizerkyrunrace.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Albaniová Denisa AZ foto 10km Ženy do 21 let včetně 1
Antczak Adrian Bogatyńskie Wodociągi 18km Muži 34-49 let 2
Babková Petra 18km Ženy 22-33 let 3
Barthová Petra 18km Ženy 34-49 let 272
Bergl Tomáš OB Sokol Troja 10km Muži 34-49 let 4
Berglová Lucie OB Sokol Troja 10km Ženy 34-49 let 5
Bína Michal 18km Muži 34-49 let 263
Bouda Tomáš Jablonec 18km Muži 34-49 let 6
Boudný Honza FF-Michle 18km Muži 34-49 let 7
Bouchalová Lucie Běhej se psem 18km Ženy 34-49 let 8
Bradáčová Klára 10km Ženy 22-33 let 9
Brus Filip BRUtuS team 10km Muži do 21 let včetně 10
Brus Jan BRUtuS team 10km Muži 22-33 let 11
Budaj Radoslav Hurrá team 18km Muži 22-33 let 12
Burda Matěj Tréninkový orgáč, O-news.cz team, OK Jiskra Nový Bor 18km Muži do 21 let včetně 13
Cígler Tomáš 10km Muži 22-33 let 14
Cvejn Štěpán 18km Muži 22-33 let 15
Čechlovský Jan OK Chrastava 18km Muži 22-33 let 16
Černý Jiří MattoniFreRun Jablonec 18km Muži 34-49 let 17
Černý Michal MAGNA Team 18km Muži nad 50 let včetně 18
Daďourková Helena 18km Ženy 34-49 let 247
Dinga Miroslav 18km Muži 34-49 let 19
Dlab Ladislav 18km Muži 34-49 let 273
Dlabalová Jana 10km Ženy 34-49 let 20
Döme Radek Běžecký klub České spořtelny 18km Muži 22-33 let 22
Doubek Jan 10km Muži 34-49 let 259
Drbohlavová Zuzana RK Dragons Jablonec nad Nisou 10km Ženy 22-33 let 23
Drobník Miroslav HONAHOR 18km Muži 34-49 let 248
Dubská Martina 18km Ženy 22-33 let 24
Dvořák Matěj 18km Muži 22-33 let 25
Fáber Marcel 18km Muži 34-49 let 26
Fajgl Luboš Cítováci 18km Muži 34-49 let 27
Fajl Martin 10km Muži 34-49 let 28
Farář Martin 18km Muži 34-49 let 276
FILINGER Zbyněk SK MAXTRI LIBEREC 18km Muži nad 50 let včetně 29
Fišerová Markéta MP Mahonyroach 10km Ženy 34-49 let 30
Fořt Martin ELEVEN RUN TEAM 18km Muži 34-49 let 31
Fořtová Iveta ELEVEN RUN TEAM 18km Ženy 34-49 let 32
Francke Michal Žižkovský tygři 18km Muži 22-33 let 33
Fritzová Julie 10km Ženy 22-33 let 36
Fürst Aleš Loko Liberec 18km Muži 34-49 let 37
Fürst David 18km Muži 34-49 let 38
Fürstová Anna Loko Liberec 10km Ženy do 21 let včetně 39
Galáč Vojtěch AC Slovan Liberec 10km Muži do 21 let včetně 40
Geislerova Blanka Loko Liberec 10km Ženy 22-33 let 41
Gregorová Kamila Mizuno team 10km Ženy 34-49 let 42
Grosman Tomáš 18km Muži 22-33 let 43
Hajdur Vašek NORTH CZECH RUNNERS 18km Muži 34-49 let 44
Hájek Jiří 18km Muži 22-33 let 45
Hájková Alena ASK Lovosice 18km Ženy 22-33 let 46
Halířová Eva KVK Nový Bor 18km Ženy nad 50 let včetně 48
Hendrychová Petra Litoměřice 18km Ženy 34-49 let 50
Herrmannová Petra Northern Warriors 18km Ženy 34-49 let 51
Hladová Renata 18km Ženy 22-33 let 268
Hoidekrová Lucie 18km Ženy 22-33 let 52
Hradcová Zuzana OK Chrastava 10km Ženy 22-33 let 129
Hradec Pavel OOB TJ Turnov 10km Muži 22-33 let 53
Hrníčková Pavla behejsepsem.cz 10km Ženy 22-33 let 54
Huňáková Michaela Asics FrontRunner CZE 10km Ženy do 21 let včetně 55
Chlouba František loudavý samotář 18km Muži nad 50 let včetně 249
Chmelař Libor 10km Muži nad 50 let včetně 250
Illner Vojta 10km Muži do 21 let včetně 275
Jahelka Dušan Run Jaroměř 18km Muži 22-33 let 57
Jelinkova Jana Běhny s.r.o 18km Muži 34-49 let 58
Jiránková Iva Ústí nad Labem 18km Ženy 34-49 let 59
Jirásková Martina VETCARE 18km Ženy 34-49 let 60
Jiřičková Marie Craft team Jablonec 18km Ženy 22-33 let 61
Johan Tomáš Hodkovičky 10km Muži 34-49 let 62
Jokl Lukáš Koně 18km Muži 34-49 let 63
Kaliba Tomáš RAUL 10km Muži 22-33 let 64
Kalina Miroslav SPORTICUS team 10km Muži 34-49 let 65
Kalous Jiří Pupkatá úderka 18km Muži 22-33 let 66
Kaluzsná Blanka Semily 18km Ženy 22-33 let 67
Kapletová Monika Rohozec Amulet 10km Ženy 34-49 let 68
Kapletová Monika Rohozec Amulet 10km Ženy 34-49 let 69
Karbulka Pavel ŠAKAL Kbely 18km Muži 34-49 let 72
Karbulková Alice ŠAKAL Kbely 10km Ženy 34-49 let 73
Kasa Martin Pilulka.cz 18km Muži 34-49 let 74
Kautský Jiří 18km Muži 34-49 let 75
Klaus Michal 18km Muži 34-49 let 266
Klimešová Dráža 18km Ženy 34-49 let 269
Knížková Šárka Tatran Jablonec! 18km Ženy do 21 let včetně 77
Kobrlová Dana Tak už jen dvě 10km Ženy do 21 let včetně 78
Kočárková Aneta Tak už jen dvě 10km Ženy do 21 let včetně 79
Kočárková Petra SRTG Hradec Králové 10km Ženy 34-49 let 80
Kopačíková Jana 10km Ženy 22-33 let 81
Kopecký Michal 10km Muži 34-49 let 82
Koravský Roman ELEVEN RUN TEAM 10km Muži 34-49 let 83
Korejčíková Dáďa Loko Liberec 18km Ženy nad 50 let včetně 84
Košková Barbora AC Liberec 10km Ženy do 21 let včetně 85
Košková Martina 10km Ženy 34-49 let 86
Košťáková Monika 18km Ženy 22-33 let 87
Kottová Barbora 10km Ženy 34-49 let 88
Koutková Adéla Šneci z Polabí 10km Ženy 34-49 let 89
Kovár Petr Silvini Madshus Team 10km Muži 34-49 let 90
Kovaříková Aleška 10km Ženy 34-49 let 91
Král Vítěslav 10km Muži 34-49 let 260
Krátká Danauška VRR 10km Ženy 34-49 let 92
Krejčí Jaroslav SILVINI MADSHUS team 18km Muži nad 50 let včetně 93
Krejčíková Edita RAUL 10km Ženy do 21 let včetně 94
Krejčová Lucie 10km Ženy 22-33 let 267
Kroupa Štěpán KOS Slavia Plzeň 10km Muži 34-49 let 95
Křenek Tomáš Loko Liberec 10km Muži 34-49 let 97
Křenovský Michal GIACOMINI TEAM 18km Muži 22-33 let 98
Kříž Pavel 18km Muži 34-49 let 99
Kubát Lukáš Kubáti team 18km Muži 22-33 let 100
Kubát Pavel Tréninkový Orgáč & OK99 HK 10km Muži 22-33 let 101
Kubát Tomáš Kubáti team 18km Muži do 21 let včetně 102
Kubat Zdenek 18km Muži nad 50 let včetně 103
Kubátová Dana Kubáti team 18km Ženy 34-49 let 104
Kucera Jan USK Praha 10km Muži 34-49 let 251
Kučera Jirka Adrenaline Race 18km Muži 34-49 let 105
Kúdelová Jana 10km Ženy 22-33 let 106
Kumšta Pavel Sportability z.s. 18km Muži 34-49 let 107
Kvasničková Barbora 18km Ženy 22-33 let 108
Kysela Pavel ZP CYKLO PROOFY CORRATEC TEAM 18km Muži 34-49 let 109
Kyselová Romana 10km Ženy 34-49 let 110
Laža Filip 10km Muži 22-33 let 111
Lehký Alois 18km Muži 34-49 let 112
Líkařová Hana Sportability z.s. 18km Ženy 22-33 let 113
Linková Alena OOB Tj Turnov 10km Ženy do 21 let včetně 114
Lukeš Martin Eleven Run Team 18km Muži 34-49 let 115
Lukeš Roman SkyRace Ještěd 18km Muži 34-49 let 116
Mačenková Karolina Běžecký klub České spořitelny 18km Ženy 22-33 let 117
Mach Radovan USK 10km Muži nad 50 let včetně 118
Macháček Aleš Jizerský klub OB Frýdlant 18km Muži nad 50 let včetně 119
Machová Jana 10km Ženy 34-49 let 120
Marek Martin Loko Liberec 18km Muži 34-49 let 121
Marková Jana Loko Liberec 10km Ženy 34-49 let 122
Mašínová Anna Tatran Jablonec 10km Ženy do 21 let včetně 123
Mayer Stanislav 18km Muži 22-33 let 264
Mikšovský Matěj 18km Muži 34-49 let 124
Mindžák Andrej SKI KLUB Jizerská 50 10km Muži nad 50 let včetně 252
Mrázek Jan Inov-8 team 18km Muži 34-49 let 125
Mrázková Romana Beermental team 10km Ženy 34-49 let 126
Muhs Matthias Multisport - Los 18km Muži nad 50 let včetně 127
Nechanický Petr 10km Muži nad 50 let včetně 128
Nemčeková Martina 18km Ženy 34-49 let 261
Nesvadbová Andrea 10km Ženy 34-49 let 131
Neyrinck Noel 10km Muži 34-49 let 132
Neyrinck Novotná Markéta 10km Ženy 34-49 let 133
Nosek Jaroslav BK Semily 18km Muži 34-49 let 134
Novák Lukáš 18km Muži nad 50 let včetně 135
Nováková Radka 10km Ženy 34-49 let 136
Nováková Zuzana Kubáti team 18km Ženy 22-33 let 137
Novotný Jiří Dukla Liberec 18km Muži 34-49 let 138
Novotný Marek Bičuj! 18km Muži do 21 let včetně 139
Nový Pavel Triatlon Mladá Boleslav 18km Muži 34-49 let 140
Ohrablová Eva 10km Ženy 22-33 let 141
Pazdera Karel 10km Muži 34-49 let 258
Peisertová Bára Rungo pro ženy 18km Ženy 34-49 let 142
Pela Zbyněk SKI PAX Horní Maxov 18km Muži 34-49 let 143
Pelikán Karel AC Dalovice 10km Muži 34-49 let 144
Pelová Simona SKI PAX Horní Maxov 18km Ženy do 21 let včetně 145
Pertlík Martin 18km Muži 22-33 let 146
Peterka Karel 10km Muži nad 50 let včetně 147
Petiška Ondřej 10km Muži do 21 let včetně 262
Picek Jan Tatran Jablonec 10km Muži nad 50 let včetně 148
Picková Helena Tatran Jablonec 10km Ženy 34-49 let 149
Pilná Líba Vrchlabí 10km Ženy 34-49 let 150
Pilz Pavel Rádlo run 18km Muži 34-49 let 151
Pilzová Mirka iThinkBeer 18km Ženy 34-49 let 152
Piotr 18km Muži 22-33 let 153
Plášil Marek WTF - Wýklusácký Tyjátr Frýdlant 18km Muži 22-33 let 154
Podroužek Dušan 18km Muži 34-49 let 271
Polák Antonín 18km Muži 34-49 let 155
Polák Miroslav 18km Muži 22-33 let 156
Poláková Dagmar 18km Ženy 22-33 let 157
Poláková Pavla Schrödingerův institut 10km Ženy 34-49 let 158
Polcar František Kickbox Ferry klub 10km Muži 34-49 let 159
Poncarová Martina Sokol Frýdštejn 10km Ženy 34-49 let 160
Poncarová Pavlína Cítováci 10km Ženy 34-49 let 161
Pospíšil Jindřich 18km Muži 34-49 let 270
Prášil Adam Pupkatá úderka 18km Muži 22-33 let 162
Prokeš Jan Kosmonosy 18km Muži 34-49 let 163
Prokešová Renata Kosmonosy 10km Ženy 22-33 let 164
Přiklopil Jiří 18km Muži 22-33 let 165
Ptáček Honza Kartografie Praha 18km Muži 34-49 let 166
Pulda Štěpán 18km Muži 34-49 let 167
Raisová Renata iThinkBeer 18km Ženy nad 50 let včetně 168
Ramšák Tomáš Mattoni FreRun Jablonec nad Nisou 10km Muži do 21 let včetně 169
Randáková Helena OB Vrchlabí 18km Ženy 34-49 let 170
Rapčak Láďa Hostinec U Tří pírek 18km Muži 34-49 let 171
roman pokorny FF-Michle 10km Muži 34-49 let 172
Rosina Jan 10km Muži 22-33 let 253
Rubešová Markéta 18km Ženy 34-49 let 173
Rut Jakub 10km Muži 22-33 let 174
Sadvar Ivo 18km Muži 34-49 let 175
Samšiňák Přemysl 10km Muži 34-49 let 176
SAVRNAK MARTIN 18km Muži 34-49 let 177
Sedláčková Martina Milovičtí běžci 18km Ženy 34-49 let 178
Semerád Antonín Česká Lípa 10km Muži do 21 let včetně 21
Semík Ondřej 10km Muži 22-33 let 49
Sešínová Hana KČT 10km Ženy nad 50 let včetně 179
Schejbalová Lucie SRTG/BEAST Varnsdorf 10km Ženy 34-49 let 180
Schlechter Vojtěch Žižkovský Tygři 10km Muži 34-49 let 181
Smíšek Eduard 18km Muži 34-49 let 182
Smith Lucie Vrchlabí 18km Ženy 34-49 let 183
Smrčková Lucie 10km Ženy 34-49 let 184
Sobota Marek RunSport Team 18km Muži 34-49 let 185
Soukupová Veronika 10km Ženy 34-49 let 186
Stanko Jan 18km Muži 34-49 let 187
Stehlík Ondřej Hullulintu 18km Muži 22-33 let 188
Svárovská Mariana SDH Tanvald Šumburk 18km Ženy 34-49 let 189
Svárovský David Horolezecký klub Mladá Boleslav 18km Muži 34-49 let 190
Sýkorová Veronika 10km Ženy 22-33 let 265
Szenasi Adam Bootcamp 10km Muži 22-33 let 254
Šálek Pavel 18km Muži 22-33 let 191
Šimáňová Lucie 10km Ženy 22-33 let 192
Šimonek Petr 18km Muži 34-49 let 193
Šindelář Jiří 10km Muži 34-49 let 257
Šklíbová Michaela TJ Tatran Jablonec 10km Ženy do 21 let včetně 194
Škvor Josef Praha 18km Muži nad 50 let včetně 195
Šlaisová Renáta Báječné ženy v běhu 10km Ženy 22-33 let 197
Šmaus Jan Glede Team 10km Muži do 21 let včetně 198
Šmída Jiří 18km Muži 34-49 let 255
Šorm Ivo Decathlon Liberec 18km Muži 22-33 let 130
Šperlingová Michaela Hurrá team 18km Ženy 22-33 let 199
Šťastný Petr 18km Muži 22-33 let 200
Štefánková Kristýna 18km Ženy 22-33 let 201
Štičková Anna Loko Liberec 10km Ženy do 21 let včetně 202
Štičková Eva Loko Liberec 10km Ženy nad 50 let včetně 203
Štraub Jiří VRR 10km Muži 34-49 let 204
Šváb Michal MP Mahonyroach 10km Muži 34-49 let 205
Thoř Tomáš OOB TJ Turnov 10km Muži do 21 let včetně 206
Thůma Jakub Ještěd SkyRace 18km Muži 34-49 let 207
Tomandl Jan ComAp runtime error 18km Muži 34-49 let 208
Tomandlová Radka NOK HoRa 10km Ženy 34-49 let 209
Tomíček Václav SRTG Hradec Králové 10km Muži do 21 let včetně 210
Trněný Tomáš 18km Muži do 21 let včetně 211
Ulbrich Pavel VŠCHT 18km Muži 34-49 let 212
Ulrich Tomáš 18km Muži 22-33 let 213
Václavíkova Hana KV Klíč 18km Ženy nad 50 let včetně 214
Václavíkova Jana KV Klíč 18km Ženy do 21 let včetně 215
Vaicová Kamila SRTG MOST 18km Ženy 22-33 let 216
Valášek Petr 18km Muži 34-49 let 217
Válek Daniel 10km Muži 22-33 let 218
Valenta Jakub 18km Muži 34-49 let 219
Valenta Martin Šneci z Polabí 10km Muži 34-49 let 220
Valešová Jana Tréninkový Orgáč 10km Ženy 22-33 let 221
Valešová Martina OK Chrastava 10km Ženy do 21 let včetně 222
Vaňha Lukáš 18km Muži 22-33 let 223
Vejstrk Daniel OK Chrastava 18km Muži 22-33 let 224
Veselý Michal SK Letná 18km Muži 34-49 let 225
Vitebská Lenka TJ Tatran 10km Ženy 34-49 let 226
Vítková Karina 10km Ženy 34-49 let 227
Vlachová Martina Běhny s.r.o 18km Ženy 34-49 let 228
Vlková Iva Běhny s.r.o. 18km Ženy 34-49 let 229
Vodičková Dana 18km Ženy 22-33 let 230
Vorel Daniel 18km Muži 22-33 let 231
VYKOUKAL Jaroslav SK MAXTRI LIBEREC 18km Muži nad 50 let včetně 232
Wańková Dita Tj Tichá ulička 18km Ženy 34-49 let 233
Wańková Martina Tj Tichá ulička 18km Ženy do 21 let včetně 234
Weilguny Miroslav 18km Muži 22-33 let 274
Weinert Pavel Apache2701 18km Muži 34-49 let 235
Wolf Filip AC Syner Turnov 10km Muži do 21 let včetně 236
Würzová Anna Jizerský klub OB Frýdlant 10km Ženy 22-33 let 237
Żak Artur Aktywny Walbrzych 18km Muži 34-49 let 238
Závětová Marija 18km Ženy 34-49 let 239
Zbožínková Alena Nučická smečka 10km Ženy 22-33 let 240
Zbranek Petr AZ foto 10km Muži 22-33 let 241
Zrnovská Michaela 18km Ženy 34-49 let 47
Zrůstová Klára Slavia Liberec 18km Ženy 22-33 let 242
Zuzánková Tereza AC Tepo Kladno 18km Ženy 22-33 let 243
Zvěřina Tomáš Magna 18km Muži 34-49 let 256
Žebráková Táňa 18km Ženy 34-49 let 244
Žižka Pavel Praha 4 18km Muži 34-49 let 245
Žmolil Richard BaVoKu Jičín 18km Muži 34-49 let 246

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
18km Muži 34-49 let 62
10km Ženy 34-49 let 31
18km Muži 22-33 let 28
18km Ženy 34-49 let 24
10km Muži 34-49 let 23
18km Ženy 22-33 let 19
10km Ženy 22-33 let 17
10km Muži 22-33 let 12
10km Ženy do 21 let včetně 12
18km Muži nad 50 let včetně 10
10km Muži do 21 let včetně 10
10km Muži nad 50 let včetně 6
18km Ženy nad 50 let včetně 4
18km Muži do 21 let včetně 4
18km Ženy do 21 let včetně 4
10km Ženy nad 50 let včetně 2
Celkem 268