Detail závodu

Decathlon run

Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

01.05.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Hlavní závod 11km

200m

800m

1500m

2000m

Pořadatel a kontakt

Rozběháme Česko z.ú.


Tel.: +420 774 583 445
info@rozbehamecesko.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Anežka Boučková 800m Děti 7-9 let 305
Antonín Šobr 200m Děti 0-6 let 313
Aschenbrennerová Klára Hlavní závod 11km Ženy 18-39 125
Audes Adam ibis Pilsen team 200m Děti 0-6 let 188
Audes Marek Ibis Team Plzen Hlavní závod 11km Štafety muži 190
Aulík Pavel Hlavní závod 11km Muži 40+ 297
Baborová Anna Hlavní závod 11km Ženy 18-39 16
Balounová Anděla 200m Děti 0-6 let 219
Barbora, Matěj Kraus Velíková Hlavní závod 11km Štafety smíšené 344
Barochovská Andrea Rungo pro ženy Hlavní závod 11km Ženy 40+ 38
Bartovská Erika Hlavní závod 11km Štafety ženy 6B7B
Baxa Jáchym 800m Děti 7-9 let 252
Baxa Kryštof 1500m Děti 10-12 let 251
Bebr Lukáš Hlavní závod 11km Muži 18-39 134
Benda Tomáš Samorost Hlavní závod 11km Muži 18-39 60
Benešová Veronika 1500m Děti 10-12 let 261
Beran Tomáš 800m Děti 7-9 let 30
Beranová Sára 200m Děti 0-6 let 31
Beštová Blanka Fk Čáslav Hlavní závod 11km Ženy 18-39 122
Bezvodová Marcela Hlavní závod 11km Ženy 18-39 220
Bieliková Andrea Rozběháme Česko 800m Děti 7-9 let 177
Biyman, Eva Straková Jan Hlavní závod 11km Štafety smíšené 12B13B
Bláha Jakub 200m Děti 0-6 let 207
Bláha Pavel Hlavní závod 11km Muži 18-39 206
Brand Tomáš Hlavní závod 11km Muži 18-39
Brosgen Karoline 200m Děti 0-6 let 337
Brož Jan Hlavní závod 11km Štafety muži 281
Brožková Simona Hlavní závod 11km Ženy 18-39 221
Břicháček Miloš Hlavní závod 11km Muži 18-39 347
Burešová Tereza Hlavní závod 11km Ženy 18-39 123
Burian Luboš TJ Sokol Dnešice Hlavní závod 11km Štafety smíšené 114
Buřičová Jana SK Plzeň Bolevec Hlavní závod 11km Štafety muži 111
Buřičová Jana SK Plzeň Bolevec 800m Děti 7-9 let 112
Buřičová Lucie SK Plzeň Bolevec 200m Děti 0-6 let 113
Byrtusová Lenka Hlavní závod 11km Štafety smíšené 65
Carpentier Melanie AK ŠKODA PLZEŇ 2000m Děti 13-15 let 41
Carpentier Philippe AK ŠKODA PLZEŇ 2000m Děti 13-15 let 42
Cenefels Filip Hlavní závod 11km Muži 18-39 222
Cibulková Jana TK Bastet 1500m Děti 10-12 let 59
Cibulková Lenka TK Bastet Hlavní závod 11km Štafety smíšené 58
Ciglerová Jana Hlavní závod 11km Štafety ženy 76
Ciprová Simona Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Ženy 18-39 172
Círlová Johanka Gym Class Heroes 200m Děti 0-6 let 153
Císařová Dana Hlavní závod 11km Ženy 18-39 28
Csevar Jiří Hlavní závod 11km Muži 18-39 223
Čása Ladislav Hlavní závod 11km Muži 40+ 1
Čelakovský Jakub 800m Děti 7-9 let 90
Černá Nikola 800m Děti 7-9 let 74
Černý Jakub 1500m Děti 10-12 let 259
Černý Martin AK Škoda Plzeň Hlavní závod 11km Muži 18-39 345
Černý Tomáš 1500m Děti 10-12 let 73
Černý Vlastimil Hlavní závod 11km Muži 40+ 72
Dědová Anna 200m Děti 0-6 let 110
Dědová Tereza 200m Děti 0-6 let 140
Divišová, Vejskal Eva žádný Hlavní závod 11km Štafety smíšené 225
Dolanský Jiří Rozběháme česko Hlavní závod 11km Muži 18-39 54
Doležalová Veronika Ibis Team Plzen Hlavní závod 11km Štafety ženy 191
Dominik Děd 800m Děti 7-9 let 96
Dominika Štejrová 800m Děti 7-9 let 308
Drs František Hlavní závod 11km Muži 40+ 143
Duchková Alena 800m Děti 7-9 let 34
Dvořák Vítězslav Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Štafety smíšené 121
Egermaier Jakub Hlavní závod 11km Muži 18-39 161
Ekstein Jakub 200m Děti 0-6 let 262
Eliška Jírová 200m Děti 0-6 let 309
Ester Suchánková Hlavní závod 11km Ženy 18-39 280
Faltínová Monika Hlavní závod 11km Ženy 18-39 182
Fejt Jiří Hlavní závod 11km Muži 18-39 248
Fenclová Eliška 800m Děti 7-9 let 301
Fiala Tomáš Hlavní závod 11km Muži 18-39 5b
Fialová Kateřina Hlavní závod 11km Štafety smíšené 24
Filípek Filip 200m Děti 0-6 let 268
Forsterová Stanislava Domažlice Hlavní závod 11km Štafety smíšené 282
Fričková Eva Hlavní závod 11km Štafety ženy 135
Fryšová Barbora 1500m Děti 10-12 let 164
Fryšová Karolína 1500m Děti 10-12 let 202
Hájková Veronika 1500m Děti 10-12 let 15
Halla Pavel Habanson Tymákov Hlavní závod 11km Muži 40+ 324
Hamel Vít 800m Děti 7-9 let 258
Hammerle Petr HSC Capartice Hlavní závod 11km Muži 40+ 226
Hammerlová Petra HSC Capartice Hlavní závod 11km Ženy 40+ 227
Haur Jan 800m Děti 7-9 let 70
Haur Pavel Hlavní závod 11km Muži 40+ 69
Haurová Jaroslava Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Ženy 18-39 139
HAVLÍK TOMÁŠ Hlavní závod 11km Muži 18-39 228
Havlová Anetka 2000m Děti 13-15 let 10
Havlová Eliška 800m Děti 7-9 let 19
Havlová Veronika 2000m Děti 13-15 let 9
Havránek Jiří Hlavní závod 11km Muži 40+ 346
Hejlová Viktorie 1500m Děti 10-12 let 167
Hirmanová Aneta P.R.U.S.E.R 200m Děti 0-6 let 85
Hirmanová Veronika P.R.U.S.E.R 200m Děti 0-6 let 84
Hlavka Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 83
Hocká Anna 800m Děti 7-9 let 117
Hocká Jana Hlavní závod 11km Štafety ženy 29
Hocký Adam 1500m Děti 10-12 let 126
Hofajtová Adéla 200m Děti 0-6 let 250
Hoffmann Jan 200m Děti 0-6 let 336
Hoffmann Jiří 200m Děti 0-6 let 335
Hofrajtr Aleš 1500m Děti 10-12 let 249
Homolková Jana Hlavní závod 11km Štafety smíšené 53
Horák Jakub Hlavní závod 11km Muži 18-39 160
Hrabíková Beáta 200m Děti 0-6 let 5
Hrabíková Timea 200m Děti 0-6 let 4
Hráchová Jolana Hlavní závod 11km Štafety smíšené 201
Hubáček Pavel Hlavní závod 11km Muži 18-39 209
Hůlovcová Jana Hlavní závod 11km Ženy 18-39 97
Hůlovec Miroslav Hlavní závod 11km Muži 40+ 98
Chasáková Anna 200m Děti 0-6 let 196
Chasáková Marie 200m Děti 0-6 let 197
Ivana Makovcová Hlavní závod 11km Ženy 40+ 321
Jakub Jíra 800m Děti 7-9 let 310
Jandová Jana Hlavní závod 11km Štafety smíšené 64
Janoušek Vlastimil SDH Pňovice Hlavní závod 11km Muži 18-39 102
Janoušková Adéla Běžecký klub České spořitelny Hlavní závod 11km Štafety ženy 56
Janoušková Eliška SDH Pňovice 800m Děti 7-9 let 57
Jansová Eliška 1500m Děti 10-12 let 260
Jaroslav Kvapil Hlavní závod 11km Muži 18-39 9B
Jarošová Zuzana Rungo pro zeny Hlavní závod 11km Ženy 40+ 27
Jílková Zuzana Hlavní závod 11km Ženy 18-39 229
Jíra Radek Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Štafety muži 36
Jogl Jiří 800m Děti 7-9 let 295
Joglová Anna 200m Děti 0-6 let 296
Kabourková Kačenka 200m Děti 0-6 let 162
Kabourková Tereza Hlavní závod 11km Štafety ženy 71
Kadlec Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 230
Kadlecová Ema 800m Děti 7-9 let 231
Kadlecová Jolana 200m Děti 0-6 let 232
Kadlecová Magda Hlavní závod 11km Ženy 18-39 233
Kamišová Zdenka Hlavní závod 11km Ženy 18-39 210
Kapustová Markéta Hlavní závod 11km Štafety ženy 39
Karbulová Nikola Hlavní závod 11km Štafety smíšené 86
Karolína Junková 2000m Děti 13-15 let 334
Kašpar Ladislav Hlavní závod 11km Štafety smíšené 82
Kateřina Nečesalová 800m Děti 7-9 let 290
Kateřina Zikova 800m Děti 7-9 let 304
Keckstein Tomáš Hlavní závod 11km Štafety muži 124
Kicová Taťána Hlavní závod 11km Ženy 18-39 61
Klabačka Daniel 200m Děti 0-6 let 264
Klánová Markéta 800m Děti 7-9 let 329
klapková šárka Hlavní závod 11km Štafety smíšené 283
Klásková Zuzana Hlavní závod 11km Štafety smíšené 35
Kmentová Olga Hlavní závod 11km Ženy 40+ 203
Kochová Kamila Kamča a Terka Hlavní závod 11km Ženy 18-39 46
Kolouchová Barborka Gym Class Heroes 200m Děti 0-6 let 152
Kopřiva Pavel Sušice Hlavní závod 11km Muži 40+ 147
Kopřivová Tamara Mata Hlavní závod 11km Štafety smíšené 284
Korecká Blanka Hlavní závod 11km Ženy 40+ 184
Kotová Blanka Hlavní závod 11km Štafety smíšené 107
Kottová Veronika F4F - Fit For Fun Hlavní závod 11km Štafety ženy 108
Kotyza Tobiáš 200m Děti 0-6 let 199
Kouklová Pavlína Hlavní závod 11km Ženy 40+ 21
Kováříková Ema 200m Děti 0-6 let 211
Kováříková Klára AK Škoda Plzeň Hlavní závod 11km Štafety ženy 341
Kovaříková Šárka Hlavní závod 11km Ženy 18-39 208
Král Václav Hlavní závod 11km Muži 18-39 339
Králová Eva Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Ženy 40+ 212
Krejčí Adam Rozběháme Česko 200m Děti 0-6 let 120
Krejčí Linda Rozběháme Česko 200m Děti 0-6 let 119
Kremsa Kryštof KPD 200m Děti 0-6 let 155
Kroupar Jaroslav Hlavní závod 11km Muži 18-39 81
Kroupar Lukáš 800m Děti 7-9 let 144
Krsek Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 133
Kubeš Jan Hlavní závod 11km Muži 40+ 22
Kulišanová Kateřina F4F - Fit For Fun Hlavní závod 11km Štafety smíšené 285
Kutáčová Ivana Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Štafety ženy 87
Kykalová Bára 1500m Děti 10-12 let 25
Ladislav Růžička Hlavní závod 11km Muži 18-39 350
Lalinský Jiří Hlavní závod 11km Muži 18-39 100
Langhammerová Lenka Hlavní závod 11km Štafety ženy 286
Lenka Matoušková Hlavní závod 11km Ženy 18-39 271
Lhotová Ivana Hlavní závod 11km Ženy 40+ 146
Libor Nolč Hlavní závod 11km Muži 18-39 266
Linková Anna 1500m Děti 10-12 let 273
Lisá Kateřina Hlavní závod 11km Ženy 18-39 234
Lisecová Lucie 200m Děti 0-6 let 318
Macáková Libuše Hlavní závod 11km Ženy 18-39 183
Macán Jakub 1500m Děti 10-12 let 256
Macán Miroslav Hlavní závod 11km Muži 40+ 257
Macánová Julie 200m Děti 0-6 let 255
Mach Jan >>> Mach 3 Turbo >>> Hlavní závod 11km Muži 18-39 235
Mach Jan >>> Mach 3 Turbo >>> 200m Děti 0-6 let 236
Makovcova Ivana Hlavní závod 11km Ženy 40+ 185
Maňhalová Denisa KPD Hlavní závod 11km Štafety smíšené 154
Marek Matěj 800m Děti 7-9 let 187
Mareš Filip 1500m Děti 10-12 let 180
Marešová Eliška AE LADY Plzeň 2000m Děti 13-15 let 178
Marie Šebová Anna 800m Děti 7-9 let 40
Markelová Petra Hlavní závod 11km Ženy 18-39 314
Martin Makovec Hlavní závod 11km Muži 18-39 322
Martin Matějovič Hlavní závod 11km Štafety muži 2B3B
Mašát Jan 1500m Děti 10-12 let 7
Mašátová Petra 800m Děti 7-9 let 8
Matta Ivan Myslinka Hlavní závod 11km Muži 18-39 115
Max, Rychtářová Lenka Antonín Hlavní závod 11km Štafety smíšené 52
Mergerová Emmička 200m Děti 0-6 let 317
Mičková Veronika Hlavní závod 11km Štafety ženy 14
Mifková Barbora Mílaři Domažlice 1500m Děti 10-12 let 170
Mifková Hedvika Spartak Klenčí Hlavní závod 11km Ženy 40+ 169
Michal Karfiol Hlavní závod 11km Muži 18-39 10B
Michal Kašpar Hlavní závod 11km Muži 18-39 349
Míková Barbora Loko Beroun 1500m Děti 10-12 let 91
Miletinský Martin Hlavní závod 11km Muži 18-39 250
Minařík Petr Bennon Zlín Hlavní závod 11km Muži 40+ 213
Minařík Tomáš Rokycany 200m Děti 0-6 let 214
Minaříková Karolína 800m Děti 7-9 let 323
Miškovič Dušan Judy Hlavní závod 11km Muži 40+ 3
Moulisová Dagmar Lorenzo team Hlavní závod 11km Štafety smíšené 77
Moulisová Helena Hlavní závod 11km Ženy 40+ 159
Mozolova Ivana Hlavní závod 11km Ženy 18-39 148
Mraček Lukáš Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Muži 18-39 50
Mráz Tomáš Hlavní závod 11km Muži 18-39 158
Mrvík Vojta 1500m Děti 10-12 let 302
Mrvíková Veronika 1500m Děti 10-12 let 303
Myslík Matyáš SK Petřín Plzeň 2000m Děti 13-15 let 237
Myslíková Stella 200m Děti 0-6 let 238
Nádvorníková Irena Hlavní závod 11km Štafety smíšené 165
Němečková Eva Hlavní závod 11km Ženy 18-39 149
Niměřický Vladimír Hlavní závod 11km Muži 18-39 239
Nížňan Antonín 200m Děti 0-6 let 300
Nížňan Václav 200m Děti 0-6 let 299
Nižňan Václav 200m Děti 0-6 let 195
Nižňanová Kateřina Hlavní závod 11km Ženy 18-39 194
Novotný Tomáš Hlavní závod 11km Muži 18-39 1B
Odehnal Ladislav Hlavní závod 11km Muži 18-39 270
Olšák David Hlavní závod 11km Muži 18-39 138
Ondráček Zdeněk Eurosoftware Hlavní závod 11km Muži 18-39 78
Ondřej Palán Hlavní závod 11km Muži 18-39 11B
Ondřej Beran Hlavní závod 11km Muži 18-39 253
Ondřej Zelenka Hlavní závod 11km Muži 18-39 224
Ottová Nikol Hlavní závod 11km Štafety ženy 189
Paulová Kristýna Hlavní závod 11km Ženy 18-39 274
Pavel Michal Hlavní závod 11km Muži 40+ 800
Pavlína Nečesalová Hlavní závod 11km Ženy 18-39 291
Pergler Michal 1500m Děti 10-12 let 320
Pešková Štěpánka TJ Spartak Chrást 800m Děti 7-9 let 95
Pešta Petr 800m Děti 7-9 let 12
Peštová Tereza 1500m Děti 10-12 let 11
Petrušková Monika Pipi hejno club Hlavní závod 11km Ženy 18-39 55
Pfeifer Lukáš Hlavní závod 11km Štafety muži 62
Pilík Ondřej 800m Děti 7-9 let 306
Pilíková Barbora 200m Děti 0-6 let 307
Pivoňková Nikola 200m Děti 0-6 let 168
Plachý Filip 200m Děti 0-6 let 265
Plavnický Jakub Hlavní závod 11km Štafety smíšené 80
Poláková Alena Hlavní závod 11km Štafety ženy 75
Polomis Václav Hlavní závod 11km Muži 18-39 101
Procházková Eliška 200m Děti 0-6 let 267
Procházková Marcela Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Ženy 18-39 118
Prokeš Martin Hlavní závod 11km Muži 18-39 142
Prokopová Denisa Hlavní závod 11km Ženy 18-39 186
Raková Pavlína Hlavní závod 11km Štafety ženy 287
Reitmaier Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 240
Ruml Jiří žádný Hlavní závod 11km Muži 40+ 48
Rumlová Karolína žádný 1500m Děti 10-12 let 49
Ryšavý Jiří Hlavní závod 11km Muži 18-39 99
Řezáčová Jana Hlavní závod 11km Ženy 18-39 151
Říha Martin 200m Děti 0-6 let 311
Říha Martin Hlavní závod 11km Muži 18-39 13
Říhová Anna 800m Děti 7-9 let 2
Říhová Julie 800m Děti 7-9 let 254
Severa Michal Hlavní závod 11km Muži 18-39 179
Schneider Martin Hlavní závod 11km Muži 18-39 106
Scholsser Martin Hlavní závod 11km Muži 18-39 330
sihelská martina černošín Hlavní závod 11km Štafety smíšené 288
Sikora Dominik RSSB 800m Děti 7-9 let 18
Sikora Tom RSSB Hlavní závod 11km Muži 40+ 17
Silovský Filip Hlavní závod 11km Štafety smíšené 37
Skalová Agáta 800m Děti 7-9 let 263
Skopová Lenka Báječné ženy v běhu Hlavní závod 11km Štafety smíšené 6
Sladký Jakub TOS Production 200m Děti 0-6 let 215
Sladký Tomáš TOS Production Hlavní závod 11km Muži 18-39 216
Soukup Dusan Myslinka Hlavní závod 11km Muži 18-39 109
Stančík Tomáš Hlavní závod 11km Muži 40+ 269
Staněk Pavel F4F - Fit For Fun Hlavní závod 11km Muži 18-39 241
Staňková Radka DRSnej běžec Hlavní závod 11km Ženy 18-39
Stehlík Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 298
Stocknerová Eliška Hlavní závod 11km Ženy 18-39 67
Stocknerová Jiřina Hlavní závod 11km Ženy 40+ 166
Strousek Pavel Hlavní závod 11km Štafety muži 198
Strych Matyáš 200m Děti 0-6 let 145
Studnicka Vilem Hlavní závod 11km Štafety smíšené 136
Studnicka Vilem 800m Děti 7-9 let 128
Svejkovska Teodora Forrest Gump Team Hlavní závod 11km Ženy 18-39 205
Šantínová Markéta PSČ Plzeň Hlavní závod 11km Štafety ženy 141
Šimonek Petr Hlavní závod 11km Muži 18-39 127
Šimsa Josef TJ Dukla Praha Hlavní závod 11km Muži 18-39 193
Šimsa st. Josef Rozběháme Česko Hlavní závod 11km Muži 40+ 116
Škardová Denisa 1500m Děti 10-12 let 272
Šlosrová Kristýna Hlavní závod 11km Ženy 18-39 94
Šmíd Jaroslav Medinprofin Plzeň Hlavní závod 11km Štafety muži 103
Šmídová Anna Dobřany 1500m Děti 10-12 let 104
Šmídová Simona Dobřany 800m Děti 7-9 let 105
Šmolíková Michaela Hlavní závod 11km Ženy 18-39 26
Šnaid Jan 800m Děti 7-9 let 132
Šnaid Marek Hlavní závod 11km Štafety smíšené 131
Šollar Jakub 1500m Děti 10-12 let 315
Šorm Martin Hlavní závod 11km Štafety smíšené 93
Štejrová Dominika 800m Děti 7-9 let
Šturm Petr Forrest Gump Team 200m Děti 0-6 let 45
Šturmová Barbora Forrest Gump Team Hlavní závod 11km Štafety smíšené 43
Šturmová Terezka Forrest Gump Team 200m Děti 0-6 let 44
Švajcr Radek Rozběháme Cesko Hlavní závod 11km Muži 40+ 171
Švarc Pavel Beespee Hlavní závod 11km Štafety smíšené 131
Táborský Pavel Hlavní závod 11km Štafety muži 279
Tereza Nečesalová 800m Děti 7-9 let 289
Tkadlec Adam FBŠ SLAVIA Plzeň Hlavní závod 11km Muži 18-39 217
Tobrmaj Filíp 800m Děti 7-9 let 276
Tobrman Jan 200m Děti 0-6 let 163
Tobrmanová Barbora 800m Děti 7-9 let 176
Tomáš Brandt Hlavní závod 11km Muži 18-39 328
Tomáš Kraus 800m Děti 7-9 let 275
Trejbalová Lenka Záluží Hlavní závod 11km Ženy 18-39 150
Tučáková Olga Hlavní závod 11km Ženy 40+ 23
Tůma Martin 200m Děti 0-6 let 332
Tůmová Tereza 200m Děti 0-6 let 333
Turečková Marcela Hlavní závod 11km Ženy 18-39 218
Tycová Lucie 200m Děti 0-6 let 319
tyr pavel Hlavní závod 11km Muži 40+ 242
Tyrová Eliška 800m Děti 7-9 let 243
Valenta Antonín 800m Děti 7-9 let 278
Valenta Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 294
Valenta Petr Hlavní závod 11km Muži 18-39 277
Valentová Adéla 1500m Děti 10-12 let 293
Valentová Kára 800m Děti 7-9 let 292
Valková Bára Hlavní závod 11km Štafety ženy 192
Vaněček Patrik Hlavní závod 11km Muži 18-39 244
Vaňkova Lucie Rungo pro ženy Hlavní závod 11km Ženy 18-39 68
Vastl Filípek 200m Děti 0-6 let 174
Vastl Zbyněček rozběhámečesko 200m Děti 0-6 let 175
Vastlová Lenka rozběhámečesko Hlavní závod 11km Ženy 18-39 181
Vastlová Magdaléna rozběhámečesko 200m Děti 0-6 let 173
Vašicová Dominika 800m Děti 7-9 let 273
Verner Martin 800m Děti 7-9 let 312
Višňaková Marina Pivňousové Hlavní závod 11km Štafety smíšené 51
Vlčková Agáta 200m Děti 0-6 let 340
Vohradský Petr Hlavní závod 11km Muži 40+ 573
Vokáčová Magda Hlavní závod 11km Štafety smíšené 129
Voříšek Vojtík 200m Děti 0-6 let 88
Voříšková Eliška 200m Děti 0-6 let 89
Vrabec Jiří Fírové Hlavní závod 11km Muži 40+ 63
Vrátník Jiří Hlavní závod 11km Štafety smíšené 20
Weber Míra Běžecký klub České spořitelny Hlavní závod 11km Muži 40+ 66
Wohlmuthová Daniela Hlavní závod 11km Štafety smíšené 79
Záhrobský Lukáš A.C.Sparta Praha Hlavní závod 11km Muži 18-39 33
Zdeněk Kubiš Hlavní závod 11km Muži 18-39 348
Zelenka Ondřej Hlavní závod 11km Muži 18-39
Zelenková Kateřina Hlavní závod 11km Ženy 18-39 246
Zemanová Dominika Hlavní závod 11km Ženy 18-39 32
Zielinski Filip Běžci z Magoše Hlavní závod 11km Muži 18-39 92
Zíka Richard 800m Děti 7-9 let 200
Zoder Jan Hlavní závod 11km Muži 18-39 245
Žáčková Ester 2000m Děti 13-15 let 326
Žáčková Jana Hlavní závod 11km Ženy 18-39 327
Žáčková Marian 800m Děti 7-9 let 325
Žákovcová Barbora 800m Děti 7-9 let 156
Žákovcová Petra 200m Děti 0-6 let 157
Žibřidová Zuzana Hlavní závod 11km Ženy 18-39 247
Žibřipová Eliška 200m Děti 0-6 let 338
Žižka David Hlavní závod 11km Muži 18-39 47

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Hlavní závod 11km Muži 18-39 66
200m Děti 0-6 let 62
800m Děti 7-9 let 50
Hlavní závod 11km Ženy 18-39 44
Hlavní závod 11km Štafety smíšené 36
1500m Děti 10-12 let 28
Hlavní závod 11km Muži 40+ 24
Hlavní závod 11km Štafety ženy 18
Hlavní závod 11km Ženy 40+ 14
Hlavní závod 11km Štafety muži 10
2000m Děti 13-15 let 8
Celkem 360