Detail závodu

Běžíme na hrad - Loket

Loket

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

23.09.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100m

300m

600m

1200m

5km

15km

Pořadatel a kontakt

Martin Plecitý, Trikam s.r.o.


Tel.:
info@lifeinline.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bartoshek Anton 5km Muži 19-29let 319
Bradová Marcela 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 123
Fišek Dominik 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 293
Abdelkader Alia Triatlet 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 233
Adamcová Berenika SC Start Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 210
Baloun Josef 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 104
Baloun Petr 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 105
Balounová Martina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 106
Baloušek Tadeáš 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 171
Bárta Radek Bártíci Velké Pavlovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 12
Bartoš František AMbike 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 137
Bartoš Martin Triatlet Karlovy Vary 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 283
Bártová Karolína Bártíci Velké Pavlovice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 13
Bartůňková Miluška rozběháme Karlovy Vary 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 109
Bašistová Carla Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 312
Báťa Daniel SC Start Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 217
Bauer Miroslav 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 334
Ben Abdellatif Jonas Triatlet Karlovy Vary 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 282
Benešová Veronika AK Škoda 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 178
Bílek Tomáš 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 49
Böhm Petr Mičurinka NET 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 57
Bönisch Antonín Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 276
Bönischová Adéla Triatlet Karlovy Vary 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 275
Böse Adam Sokol Říčany a Radošovice 5km Muži do 18 let (1999+) 97
Böse Miroslava Kamenice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 96
Böse Patricie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 265
Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 111
Brada Jakub 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 444
Brada Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 222
Brada Ondřej 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 333
Bradová Sandra Stod 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 82
Bráza Filip 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 27
Bráza Jim 5km Muži do 18 let (1999+) 324
Bráza Jim SK Hostivař 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 25
Bráza Jirka LAIC 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 18
Brázová Jitka Taximatka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 17
Bružová Kateřina SC Start Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 204
Budíková Kateřina Karlovy Vary 15km Ženy 19-29let 76
Bulant Matěj 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 20
Burešová Lenka MDDM Ostrov 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 266
Cikaniková Michaela SC Start Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 209
Culek Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 36
Culková Lucie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 34
Culková Miriam 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 35
Cviklová Tereza 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 88
Čalounová Zuzana 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 169
Čásenská Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 3
Čepeláková Markéta RUN FOR FUN 5km Ženy 19-29let 320
Čermák Jan Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 255
Černá Andrea Studánka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 100
Černá Eva 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 117
Černá Markéta Studánka 5km Ženy do 18 let (1999+) 99
Černá Monika MLOL Mariánské Lázně 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 184
Černý Jonáš MLOL Mariánské Lázně 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 183
Čípek Radek 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 63
Čížová Petra Litvínov 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 72
Čtvrtečková Tereza KRASO Sokolov 15km Ženy do 18 let (1999+) 77
Čudan Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 342
Dankanič Petr Triatlet KV 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 272
Domin Roman 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 113
Dufková Kateřina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 24
Durantová Jana Kraso Sokolov 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 86
Dvorská Kristýna Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 296
Dvořák Matyáš Triatlet 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 141
El Kayssi Mona Triatlet KV 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 244
Emilia Havlín Ellen Triatlet K.Vary 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 238
Filinger Jaroslav 5km Muži do 18 let (1999+) 110
Filinger Jaroslav 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 112
Filingerová Helena 5km Ženy 1957-, 60+ 108
Filingerová Iveta 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 116
Filingerová Ivetka 5km Ženy do 18 let (1999+) 114
Fišer Adam 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 173
Franklová Alžběta 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 308
Franklova Dita Atletika Človíček 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 10
Franklová Magdalena 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 309
Fremlová Hana Triatlet 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 287
Frýzl Lukáš Ostrov 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 93
Frýzl Tomáš Ostrov 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 92
Frýzlová Lucie Ostrov 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 95
Frýzlová Lucie Ostrov 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 94
Fučík Petr 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 240
Fučík Vojtěch 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 242
Fučíková Eva 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 243
Fučíková Petra 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 241
Gašková Sára Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 165
Gašková Zuzana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 166
Götzlová Darina 5km Ženy 19-29let 43
Hájek Josef Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 235
Hamata Lukáš Triatlet Karlovy Vary 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 311
Hampejsová Martina Horní Slavkov 5km Ženy 19-29let 124
Hanáková Lucie SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 201
Hanek Adam Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 225
Hanková Eliška Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 224
Hanzlíčková Lucie Žlutice 15km Ženy 19-29let 328
Haur Pavel Plzeň 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 1
havlíčková michaela triatlet karlovy vary 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 341
Havlina Kilián Ttiatlet KV 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 59
HAVLINA Kristof Ttiatlet KV 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 60
HAVLINOVA Michaela Ttiatlet KV 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 61
Herbst Amalie HerbsticiRunTeam 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 48
Herbst Jarmilka HerbsticiRunTeam 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 45
Herbst Karolina HerbsticiRunTeam 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 47
Herbst Lubos HerbsticiRunTeam 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 46
Hoferová Nicol AK Sokolov 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 313
Hojda Petr Klenčí 15km Muži 1957-, 60+ 51
Holan Dita 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 7
Holubová Tereza ICS 15km Ženy 19-29let 30
Horváthová Denisa 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 101
Hrubý David PSKOlymp Prahy 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 176
Husáková Kateřina SC Start Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 206
Husáková Vendula SC Start Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 208
Charvát Jakub 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 285
Charvát Petr Ak Sokolov 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 286
Cheníčková Adéla 5km Ženy 19-29let 40
Chodura Ondřej 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 23
Chytrá Martina Horní Slavkov 15km Ženy 19-29let 131
Jáč Filip ASK Elna Počerady 5km Muži do 18 let (1999+) 186
Jadlovský Ondřej Dolní Žandov 15km Muži 19-29let 191
Jakuba Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 2
Jandl Antonín 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 158
Janoušek Petr 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 135
Jedličková Linda 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 73
Jelínek Jakub Piráti Chomutov 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 69
Jirák Josef 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 190
Johanisová Lucie Pokání žena 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 331
Jungmannová Kateřina Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 281
kadlecová barbora triatlet karlovy vary 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 277
Kaiser Kamil 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 44
Kakeš Šimon SC Start Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 213
Kalenda Filip Triatlet K.V 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let)
Kalendová Gabriela 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 330
Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1957-, 60+ 8
Kapolková Nella Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 155
Karas Jakub Těšov 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 50
Kocvrlichová Hana 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 91
Kočárek Tony HC Mariánské Lázně 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 288
Kohoutová Viktorie SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 203
Kolář Jindřich 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 138
Kolář Karel 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 41
Končík Miroslav 5km Muži 19-29let 115
Koněvalíková Michaela Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 256
Korellus Jakub Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 231
Korellus Lukáš Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 230
Korellus Lukáš Triatlet Karlovy Vary 5km Muži do 18 let (1999+) 1230
Korellusová Markéta 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 232
Kraft Lukáš Triatlet Karlovy Vary 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 120
Kraft Šimon Triatlet Karlovy Vary 5km Muži do 18 let (1999+) 119
Krása Vojtěch 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 280
Kratochvíl Jakub Triatlet K.Vary 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let)
Kratochvílová Tereza Triatlet K.Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let)
Kraus Tomáš 321start 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 229
Krbcová Dominika Triatlet K. Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 294
Krbec Lukáš Triatlet K.Vary 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 295
Krejčík Milan Vytrvalci Strakonice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 31
Krejčíková Andrea Sportisimo Team 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 32
Krofta Jiří Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 4
Kropáček Jaroslav Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 14
Kropáčková Daniela Brno 5km Ženy do 18 let (1999+) 15
Krumbholzová Alena Bohušovice nad Ohří 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 87
Krůtová Zuzana Habartov 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 142
Křížová Anežka Hora Svaté Kateřiny 15km Ženy do 18 let (1999+) 338
Křížová Libuše Hora svaté Kateřiny 15km Ženy do 18 let (1999+) 339
Kubálková Eliška 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 170
Kučera Michal 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 33
Kučera Michal 5km Muži do 18 let (1999+) 1273
Kučera Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 1033
Kučerová Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 274
Kuchta Jakub SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 212
Kulhánek Tomáš Software602 a.s. 15km Ženy 19-29let 107
Kuneš Tomáš Triatlet 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 161
Kuneš Matěj 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 162
Kuneš Petr LK Slovan 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 163
Kunešová Dominika Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 159
Kůsová Nicola Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 152
Kůsová Nikola 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 174
Kvasnička Jan 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 128
Ladányi Martin Běžecká škola Miloše Škorpila 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 336
Lédlová Naděžda Teplice 15km Ženy 1957-, 60+ 103
Leupold Kevin Triatlet KV 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 292
Levaiova Barbora Triatlet karlovy vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 261
Levaiova Julie Triatlet karlovy vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 260
Levaiova Veronika Triatlet karlovy vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 262
Licehamr Jiří 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 220
Licehamrová Gita 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 221
Lichovníková Adéla 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 279
Linhart Jan 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 78
Liška Miroslav SC Start Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 218
Lišková Jůlie SC Start Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 205
Loufková Barora 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 139
Loufková Leona 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 325
Lozinčáková Tamara 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 129
Luprich Ladislav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 298
Luprichová Irena Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 297
Maceška Otakar 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 337
Mach Zdeněk Sokol Citice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 194
Macháček Hugo Triatlet KV 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 122
Macháček Marek Triatlet KV 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 127
Macháčková Kateřina 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 125
Macháčková Kateřina Holubice 5km Ženy do 18 let (1999+) 185
Macháčková Lea 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 121
Machatý Radek Železní Draci Chrudim 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 11
Majer Tomáš 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 228
Markusek Nicolas Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 234
Marvalová Nicol adidas runners Prague 15km Ženy 19-29let 65
Mašín Matouš ZŠ Kunratice 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 160
Matějka Martin 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 85
Matuchova Helena Lomnice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 223
Molčik Lukáš Triatlet 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 253
Molnár Filip 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 55
Molnár Jan Kadaň 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 56
Molnárová Anežka 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 54
Mudrová Valerie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 239
Muchka Matyáš LKNH 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 145
Muller Dan SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 214
Najman František 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 21
Najman František 5km Muži do 18 let (1999+) 1021
Najmanová Marcela 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 19
Najmanová Marcela 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 102
Nenadál Petr HZ Sázava 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 22
Novotná Alena Žlutice 15km Ženy 19-29let 327
Novotný Jan Planá 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 118
Ondrůšek Libor Morové Šlehy 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 98
Ondřej Jakub 5km Muži 19-29let 304
Oslovičová Sofie Triatlet 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 153
Packan Denny 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 181
Pachmanová Ivana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 310
Pachmanová Michaela Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 252
Pecák Viktor Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 157
Pečený Roman 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 340
Pelcová Aneta 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 164
Pilousová Pavlína SC Start Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 207
Piras Jan Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 254
Polanská Barbora 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 126
Polián Radek SRTG Most 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 68
Poliánová Adéla 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 269
Poliánová Eva 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 67
Poliánová Marie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 66
Poplová Romana 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 329
Pospíchal Marek AC Bogatyrskij Sankt Petěrburg 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 75
Pospíšilová Barbora Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 202
POtužníková Kateřina Triatlet Karlovy Vary 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 146
Potužníková Magdaléna Triatlet 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 144
Primus Josef PROŽÍVAČI 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 134
Prokop Matyáš Triatlet Karlovy Vary 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 257
Prokopičová Eliška 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 147
Provazník Jakub 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 175
Pugner Jan 15km Muži 19-29let 193
Razím Daniel 5km Muži 19-29let 302
Rousek Jan 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 62
Routová Tereza 15km Ženy 19-29let 9
Růžičková Šárka Praha 7 15km Ženy 19-29let 80
Růžková Nikola Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 148
Sacher Tobias Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 284
Sedlmeier Jan Čakovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 79
Sedlmeier Kryštof Čakovice 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 258
Sedlmeier Vojta Čakovice 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 259
Seifertová Natálie Triatlet KV 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 278
Seifertová Natálie Triatlet Karlovy Vary 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let)
Sekyra Josef 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 307
Sekyrová Ivana AK Sokolov 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 53
Schveinerová Viktorie 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 140
Simek Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 130
Smažík Marek Triatlet Karlovy Vary 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 270
Smažíková Aneta Triatlet Karlovy Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 271
Sofie Kraftova Emma Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 136
Sochůrek Radek Triatlet KV 5km Muži do 18 let (1999+) 182
Sojka Tomáš 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 167
Sokol Jan AK Sokolov 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 195
Sopr Zdeněk Sokol Citice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 335
Sotona Filip Rychlí šneci 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 133
Sotona Martin Rychlí šneci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 6
Sotonová Jitka Rychlí šneci 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 5
Sotonová Šárka Rychlí šneci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 132
Stankovenová Klára Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 168
Stockner Radek Sokolov 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 52
Straka Jakub K.vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 237
Straková Kristýna Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 236
Stušková Hana Aces Karlovy Vary 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 38
Svatošová Markéta 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 316
Svatošová Tereza 5km Ženy do 18 let (1999+) 1315
Svatošová Tereza 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 315
Svoboda Lukáš 5km Muži 19-29let 39
Svobodová Elen Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 226
Svobodová Klára RGC Karlovy Vary 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 227
Šafařík Pavel JC Team 5km Muži 19-29let 303
Šedová Naděžda 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 323
Šedová Tereza 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 306
Škorpil Miloš Běžecká škola Miloše Škorpila 15km Muži 1957-, 60+ 37
Šott Péťa 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 268
Šottová Nikča Snowrockets 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 267
Švandrlíková Kateřina Run for fun 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 322
Švarc Norbert mílaři Domažlice 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 326
Tamašová Saňa Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 156
Tefelnerová Pavla 15km Ženy 19-29let 64
Tichota David SC Start Karlovy Vary 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 219
Tichotová Kristýna SC Start Karlovy Vary 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 211
Tichý Ondřej 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 143
Timár Jakub florbal Ostrov 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let)
Tomášek Nicolas Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 249
Tomášková Victoria Victoria's running 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 251
Topič Jiří 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 314
Topičová Jitka 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 89
Topičová Šárka 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 90
Vagingerová Michaela Fk Arzberg 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 70
Vaněk Roman Stod 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 84
Vaňková Silvie Stod 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 83
Varšavský Jan Bizon Klub Rakovník 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 189
Varšavský Jiří Bizon Klub Rakovník 5km Muži do 18 let (1999+) 187
Varšavský Josef Bizon Klub Rakovník 5km Muži do 18 let (1999+) 188
Vasková Alena Nejdek 15km Ženy 19-29let 192
Vastl Jan Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 150
Vastlová Zuzana Triatlet Karlovy Vary 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 151
Vébrová Eva Triatlet Karlovy Vary 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 149
Vejvančiová Eliška Triatlet Karlovy Vary 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 154
Viglaská Barbora Triatlet K.Vary 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 246
Viglaský David Triatlet K.Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 245
Vinterová Lenka Chodov 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 42
Vítek Jakub Minecrafťáci 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 289
Vítek Michal Černí baroni 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 291
Vítková Kristýna Triatlet 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 290
Vítková Kristýna Triatlet 5km Ženy do 18 let (1999+) 1290
Vlášek František SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 216
Vlášek Ondřej SC Start Karlovy Vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 215
Vlášek Petr 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 317
Voborníková Barbora 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 332
Volf Kryštof 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 172
Výška Jan TJ Sokol Petřín 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 177
Weinlichová Lucie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 300
Weinlichová Michaela 5km Ženy 19-29let 301
Wohlrabová Alexandra 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 81
Zeidlerová Petra 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 318
Zich Lukáš Loket nad Ohří 5km Muži 19-29let 58
Zimmermann Jan Postřelmov 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 29
Zimmermann Zdeněk Postřelmov 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 16
Zimmermannová Natálie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 299
Žáková Jitka Run for fun 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 321
Žďánský Jan AŠK Mazurská Bohnice 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 305
Žluticka Veronika Ostrov 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 248
Žluticky Filip Ostrov 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 247

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 27
100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 26
5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 23
600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 21
300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 20
15km Muži 1968 - 1977, 40-49 18
300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 17
600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 17
15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 14
15km Muži 1978 - 1987, 30-39 14
5km Muži 1968 - 1977, 40-49 13
600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 12
5km Muži do 18 let (1999+) 11
15km Ženy 19-29let 11
5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 11
600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 10
5km Muži 1978 - 1987, 30-39 10
1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 8
1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 8
5km Muži 19-29let 7
15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 7
1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 6
5km Ženy do 18 let (1999+) 6
5km Ženy 19-29let 5
15km Muži 1958 - 1967, 50-59 3
15km Ženy do 18 let (1999+) 3
15km Muži 1957-, 60+ 3
1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 2
15km Muži 19-29let 2
5km Muži 1957-, 60+ 1
15km Ženy 1957-, 60+ 1
5km Ženy 1957-, 60+ 1
5km Muži 1958 - 1967, 50-59 1
Celkem 339