Detail závodu

Běžíme na hrad - Kunětická hora

Kunětická hora

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

09.09.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100m

300m

600m

1200m

5km

15km

Pořadatel a kontakt

Martin Plecitý, Trikam s.r.o.


Tel.:
info@lifeinline.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 420
Zobačová Michaela Lem(u)ři 15km Ženy 19-29let 149
Alberto Riciu Hvězda Pardubice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 159
Aubrechtová Erika 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 45
Baraková Katka Svitavy 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 134
Baráková Monika Svitavy 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 112
Barka David 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 111
Bárta Radek Bártíci Velké Pavlovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 12
Bártová Karolína Bártíci Velké Pavlovice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 13
Barvik Matyas Red Devils 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 203
Barvík Roman Red Devils 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 204
Barvík Tadeáš Red Devils 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 205
Barvikova Kristiana Red Devils 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 206
Bednář Josef Počáply 5km Muži 1957-, 60+ 155
Beňová Jana Klagenfurt 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 59
Beran Ondřej 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 214
Bláhová Jaruška 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 146
Boháčová Alžběta Staré Čívice 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 95
Bojanovská Alena Žďár nad Sázavou 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 229
Brada Kubík 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 444
Brada Míša 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 488
Brada Ondřej 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 333
Bradová Marcela KSB Benátky 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 123
Bráza Filip 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 27
Bráza Jim SK Hostivař 5km Muži do 18 let (1999+) 222
Bráza Jim SK Hostivař 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 25
Bráza Jirka LAIC 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 18
Brázová Jitka Taximatka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 17
Bulant Matěj 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 20
Cahlík Jan Staré Čívice 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 94
Cahlíková Lucie Staré Čívice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 93
Cejnarová Nikola Hradec Králové 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 137
Ciencialová Alena 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 226
Cinkan Zdeněk OK Lokomotiva Pardubice 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 50
Culek Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 108
Culková Lucie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 109
Culková Miriam 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 110
Cviklová Tereza 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 64
Čásenská Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 3
Čepkový Jan ZŠ - Svítkov 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 140
Černá Radka 5km Ženy 19-29let 152
Čumpl Radek Lem(u)ři 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 150
Dufková Kateřina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 24
Dušánek Jiří Hlinsko 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 230
Farkač Nikolas 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 131
Farkač Pavel 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 142
Fišer Michal 15km Muži 19-29let 158
Franklova Dita Atletika Človíček 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 10
Fridlová Jana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 223
Hála Petr 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 73
Hála Slávek 5km Muži do 18 let (1999+) 72
Hálová Lucie 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 70
Hálová Sabina 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 499
Hálová Sabina 5km Ženy do 18 let (1999+) 1499
Haman Ondřej Lem(u)ři 5km Muži 19-29let 151
Hanzalová Elena 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 136
Haur Pavel Plzeň 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 1
Havlínová Zuzana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 90
Hlavinková Martina Zábřeh 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 224
Hlávka Radek 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 51
Holan Dita 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 7
Horák Miroslav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 117
Horák Tomáš 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 118
Horáková Hana 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 116
Hromádko Jaroslav AČR VP Pardubice 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 54
Hušek Pavel 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 231
Hybš Marek SRTG Čelákovice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 102
Hyksa Lukáš 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 139
Hyksa Tomáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 138
Chodura Ondřej 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 23
Chýle Jonáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 97
Chýlová Eliška 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 96
Jadrná Valentýna 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 101
Jadrný Lubomír Iscarex Česká Třebová 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 98
Jadrný Tomáš Iscarex junior team ČT 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 99
Jadrný Vojtěch 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 100
Jakuba Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 2
Jirák Josef 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 148
Jungwirth Karel 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 107
Jurošková Miluše 15km Ženy 1958 - 1967, 50-59 120
Kadlecová Tereza ZŠ Sokolovská Velké Meziříčí 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 135
Kahl Václav Předměřice 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 58
Kainarová Andrea 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 30
Kainarová Petra 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 29
Kainarová Zita 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 74
Kainarová Zora 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 75
Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1957-, 60+ 8
Karal Pavel Luže 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 53
Kekulová Tereza Báječné ženy v běhu 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 228
Konečná Martina SK Správná míra 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 154
Korotvičková Denisa 5km Ženy do 18 let (1999+) 119
Kořínek Martin PCE/HK 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 89
Koten Jan Zbiroh 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 76
Krejčová Michaela 5km Ženy 19-29let 65
Krofta Jiří Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 4
Kropáček Jaroslav Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 14
Kropáčková Daniela Brno 5km Ženy do 18 let (1999+) 15
Krůža Jan Vápenný Podol :-) 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 69
Kříž Antonín Atletika SK Přerov 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 209
Kříž Radim 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 207
Kříž Vojtěch Atletika SK Přerov 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 208
Kučera Michal Kučerovci 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 211
Kučera Michal Kučerovci 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 121
Kučera Michal Kučerovci 5km Muži do 18 let (1999+) 1211
Kučerová Adéla Kučerovci 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 213
Kučerová Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 212
Lukešová Petra 5km Ženy 19-29let 91
Mačák Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 157
Machatá Anna Železní draci Chrudim 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 126
Machatá Eliška Železní draci Chrudim 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 125
Machatý Radek Železní Draci Chrudim 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 11
Machatý Vítek Železní draci Chrudim 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 127
Melecká Kateřina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 122
Miroslav Suchý Forrest Gump 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 227
Motl Alex ASB Stará Boleslav 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 218
Motl Eliáš ASB Stará Boleslav 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 219
Motl Filip ASB Stará Boleslav 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 216
Motl Jonáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 217
Mušinská Radka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 115
Mužíková Šárka O+Š= 5km Ženy 19-29let 63
Najman František 5km Muži do 18 let (1999+) 1021
Najman František 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 21
Najmanová Marcela 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 57
Najmanová Marcela 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 19
Návarová Ivanka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 145
Návarová Jituška 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 147
Nenadál Petr HZ Sázava 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 22
Nešporová Andrea Dobřichovice 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 39
Nešporová Kamila Dobřichovice 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 37
Nešporová Kristýna Dobřichovice 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 38
Novák Viktor www.kalirna.cz 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 55
Novotná Anežka 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 80
Novotná Denisa 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 79
Novotná Michaela MP3 Novásci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 87
Novotná Petra MP3 Novásci 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 83
Novotna Renata 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 103
Novotna Tereza 5km Ženy do 18 let (1999+) 105
Novotný Filip Letňany 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 56
Novotný Kryštof 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 78
Novotný ml. Petr MP3 Novásci 5km Muži do 18 let (1999+) 1085
Novotný ml. Petr MP3 Novásci 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 85
Novotny Ondrej 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 106
Novotný Ondřej O+Š= 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 62
Novotny Roman 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 104
Novotný st. Petr MP3 Novásci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 84
Novotný Václav 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 81
Nývltová Lucia Pardubice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 49
Nývltová Tereza Pardubice 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 47
Nývltová Veronika Pardubice 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 48
Oravcová Simona 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 67
Oravec Rastislav 5km Muži do 18 let (1999+) 68
Patkoló Samuel Cyklo Point Jičín 5km Muži do 18 let (1999+) 143
Pavlík Viktor SK Správná míra 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 153
Pazdirek Marcus COOS RUNNERS 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 221
Polická Beáta 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 43
Polická Julie 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 44
Polická Liliana 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 42
Polický Tomáš 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 41
Prouza Robert Trojanovice 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 156
Renská Adéla Náchod 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 133
Renská Lenka Náchod 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 113
Renský Matěj Náchod 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 132
Rensky Michal Náchod 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 114
Routová Tereza 15km Ženy 19-29let 9
Růžičková Šárka 15km Ženy 19-29let 66
Řehák Karel 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 61
Řeháková Petra 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 60
Seifertová Markéta 5km Ženy 19-29let 92
Shejbalová Jana Báječné ženy v běhu 5km Ženy 19-29let 31
Schuster Jan 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 88
Simek Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 40
Sotona Filip Rychlí šneci 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 35
Sotona Martin Rychlí šneci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 6
Sotonová Jitka 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 5
Sotonová Šárka Rychlí šneci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 36
Stryková Johana DFO SK Pardubice 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 129
Stryková Kamila Běžím za maminku 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 130
Stryková Zuzana DFO SK Pardubice 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 128
Suk Petr 5km Muži 1957-, 60+ 210
Šafařík Pavel JC Team 5km Muži 19-29let 201
Šedová Tereza 5km Ženy 19-29let 220
Štěpánková Svatava 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 52
Švec Miroslav 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 46
Tall Pavel Pivovar Moucha 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 144
Tikalová Lucie Sezemice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 82
Vančura Václav AC Kamenné Sedliště 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 202
Vaněk Filip ZŠ Staňkova 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 124
Wolf Tomáš Sokol hoření paseky 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 86
Zahálka Tomáš naBOSo 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 225
Zavřel Vít AC Pardubice 5km Muži do 18 let (1999+) 33
Zavřelová Barbora Zavři Němčice 15km Ženy 19-29let 34
Zavřelová Jana Zavři Němčice 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 32
Zimmermann Jan Postřelmov 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 26
Zimmermann Zdeněk Postřelmov 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 16
Zimmermannová Natálie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 28
Zykan Oliver NMNM 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 215
Žabčík Marek 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 77

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
15km Muži 1968 - 1977, 40-49 17
5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 16
600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 13
5km Muži 1968 - 1977, 40-49 12
15km Muži 1978 - 1987, 30-39 12
100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 11
5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 9
5km Muži 1978 - 1987, 30-39 9
300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 8
5km Muži do 18 let (1999+) 8
5km Ženy 19-29let 7
15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 7
600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 7
300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 7
15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 7
100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 6
600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 4
15km Ženy 19-29let 4
5km Ženy do 18 let (1999+) 4
1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 4
600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 4
15km Muži 1958 - 1967, 50-59 3
1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 3
5km Muži 1958 - 1967, 50-59 3
5km Muži 1957-, 60+ 3
5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 2
1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 2
5km Muži 19-29let 2
15km Muži 19-29let 1
15km Muži 1957-, 60+ 1
15km Ženy 1958 - 1967, 50-59 1
Celkem 197