Detail závodu

Běžíme na hrad - Veveří

Veveří

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

26.08.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100m

300m

600m

1200m

5km

15km

Pořadatel a kontakt

Martin Plecitý, Trikam s.r.o.


Tel.:
info@lifeinline.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 420
Kučera Jan 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 203
Stanovský Jiří 5km Muži do 18 let (1999+) 247
Aaron Pazdirek Marek 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 219
Adamčík Jan 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 249
Antošová Lucie 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 69
Bárta Radek Bártíci Velké Pavlovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 12
Bártová Karolína Bártíci Velké Pavlovice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 13
Bednář Zbyněk 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 193
Belohoubek Petr 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 250
Bělohoubek Petr Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 71
Biel Dan 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 253
Bosák Daniel 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 200
Brabcová Lenka Rabbits Znojmo 15km Ženy 1958 - 1967, 50-59 114
Brada Ondřej 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 333
Bráza Filip SK Hostivař 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 27
Bráza Jim SK Hostivař 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 25
Bráza Jirka LAIC 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 18
Brázová Jitka Taximatka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 17
Bulant Matěj 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 20
Coufalová Radka 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 192
Cviklová Tereza 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 75
Čásenská Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 3
Dashkevich Dzmitry Litomysl 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 153
David Chvastek 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 263
Dlouhá Adriana SK Druhý dech 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 34
Dlouhá Nela SK Druhý dech 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 161
Dlouhý Ivo SK Druhý dech 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 160
Dlouhý Ivo SK Druhý dech 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 125
Dobešová Pavlína AC Moravská Slavia Brno 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 148
Dobešová Petra 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 149
Dobešová Veronika AC Moravská Slavia Brno 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 150
Dočkal Roman SRTG Olomouc 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 185
Dufková Kateřina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 24
Eichler Michal 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 76
Elicer David Měnín 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 52
Elicer Jakub Měnín 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 53
Elicer Janek Měnín 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 54
Fialová Kateřina Zbýšov 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 95
Fialová Veronika 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 171
Florec Ondřej 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 179
Florecová Romana 450 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 177
Franklová Alžběta 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 212
Franklova Dita Atletika Človíček 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 10
Franklová Magdalena 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 213
Frýdlová Michaela RUN THE WORLD 15km Ženy 19-29let 36
Gelkoff Jan 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 243
Gelkoff René 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 242
Glotov Alexander 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 119
Grau Jakub Postřelmov 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 124
Grund Adam 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 228
Halama Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 72
Haluzová Alena 15km Ženy 1958 - 1967, 50-59 51
Hanáková Kristýna 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 240
Haur Pavel Plzeň 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 1
Heřman Jakub 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 235
Hojovcová Hana Veverské Knínice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 246
Holan Dita 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 7
Hons Jan 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 227
Horák Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 188
Hořava Oskar 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 239
Houserek Tomáš 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 56
Huryta Ladislav BC U Křížku 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 105
Huryta Mikuláš BC U Křížku 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 107
Hurytová Marcela BC U Křížku 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 106
Chaloupka Jan 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 237
Chaloupková Kateřina 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 238
Chodura Ondřej 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 23
Ingr Jakub 15km Muži 19-29let 84
Jakuba Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 2
Janáček Matouš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 234
Janáčková Anežka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 232
Janáčková Vlaďka 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 233
Jedličková Aneta 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 178
Jež Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 199
Ježková Jitka 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 194
Kalinová Barbora SRTG Česká 15km Ženy 19-29let 30
Kališ Jaroslav Schachermayer Praha 15km Muži 1957-, 60+ 134
Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1957-, 60+ 8
Kamenský Emil Running Matadors 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 57
Karban Adam Lelekovice 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 139
Karbanová Markéta Rungo pro ženy 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 137
Karbanova Nikolka Lelekovice 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 138
Karola David Sk Hranice 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 79
Karolová Beáta Odry 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 78
Klobušická Lucie 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 109
Klobušický Michal 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 110
Kocich Pavel 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 182
Kolařík Miroslav BehejBrno.com 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 63
Konečná Jarmila Tovačov 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 173
Kosztyu Peter Haná Prostějov 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 116
Kotlán David 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 50
Kotlán Viktor 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 157
Kovařík Daniel 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 129
Kovařík Dominik 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 41
Kovařík Martin 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 40
Kovařík Petr Brno-Bystrc 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 38
Kraváček Petr Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 103
Krejčík Kryštof AHA Vyškov 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 209
Krofta Jiří Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 4
Kropáček Jaroslav Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 14
Kropáčková Daniela 5km Ženy do 18 let (1999+) 15
Krov David 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 221
Krov Tadeáš 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 222
Krška Martin SK Špilberk Brno 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 83
Kříž Antonín Atletika SK Přerov 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 217
Kříž Radim 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 216
Kříž Vojtěch Atletika SK Přerov 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 215
Kubátová Běta 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 176
Kubátová Ema 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 175
Kučera Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 88
Kučera Michal 5km Muži do 18 let (1999+) 1206
Kučera Michal 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 206
Kučera Vojtěch 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 204
Kučerová Adéla 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 207
Kučerová Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 205
Kučerová Lenka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 82
Kučerová Lucie 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 68
Kurečaj Miroslav SOS dětské vesničky Brno 5km Muži do 18 let (1999+) 154
Kyprá Alena 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 115
Lanžhotská Laura 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 49
Lapčíková Lilien 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 159
Lukešová Petra 5km Ženy 19-29let 145
Mahdal David 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 133
Mahdalová Nicol 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 132
Mahdalová Veronika 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 130
Mach Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 187
Machatý Radek Železní Draci Chrudim 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 11
Malák Jiří Run the World 15km Muži 19-29let 35
Mareš Jan 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 211
Mareš Vojtěch 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 210
Martínková Andrea 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 70
Matoušek Pavel 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 189
Mazalová Bára Brno 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 29
Mazalová Lucie Brno 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 28
Menšík Ivo BC U Křížku 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 99
Menšíková Andrea BC U Křížku 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 98
Menšíková Ema BC U Křížku 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 100
Menšíková Ester BC U Křížku 5km Ženy do 18 let (1999+) 1102
Menšíková Sára BC U Křížku 5km Ženy do 18 let (1999+) 1101
Mičánek Jakub 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 202
Mičánková Anna 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 201
Michalčáková Anna Mostkov 15km Ženy 19-29let 118
Najman František 5km Muži do 18 let (1999+) 1021
Najman František 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 21
Najman František 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 245
Najmanová Marcela 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 19
Najmanová Marcela 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 244
Navara Tomáš SRTG Šumperk 15km Muži 19-29let 128
Navrátilová Martina 5km Ženy 19-29let 77
Nejezchleb Ondřej 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 196
Nejezchleb Petr BC U Křížku 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 104
Nenadál Petr HZ Sázava 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 22
Niesner Tibor Nevidím a běhám 5km Muži 19-29let 214
Nováková Vanda Extra Brno 15km Ženy 19-29let 251
Novotná Jana Běžecký klub České spořitelny 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 151
Novotná Martina 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 191
Novotná Michaela MP3 Novásci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 91
Novotná Petra MP3 Novásci 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 94
Novotná Renata 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 121
Novotná Tereza 5km Ženy do 18 let (1999+) 1123
Novotný ml. Petr MP3 Novásci 5km Muži do 18 let (1999+) 1093
Novotný ml. Petr MP3 Novásci 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 92
Novotný Roman 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 122
Novotný st. Petr MP3 Novásci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 117
Olbert Jan Brno 15km Muži 19-29let 120
Ondrus Jan Javorník nad Veličkou 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 152
Pavlas Matyáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 231
Pavlas Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 230
Pavlíková Olndřiška 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 236
Pazdírek Marcus COOS RUNNERS 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 220
Pennell Ellamae 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 135
Pennell Leonora 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 136
Peterková Petra BŽB 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 96
Petruchová Hana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 89
Petříček Tomáš Rebelbean 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 60
Piechová Sandra 5km Ženy 19-29let 183
Rádlová Kateřina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 252
Roháč Pavel 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 186
Routová Tereza 15km Ženy 19-29let 9
Rumplíková Linda 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 61
Sarah Kucková Amelia 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 174
Sedláček Pavel Herršpičáci 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 141
Sedláčková Eliška Herršpičáci 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 144
Sedláčková Kateřina Herršpičáci 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 142
Sedláčková Lucie Herršpičáci 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 140
Sedláčková Zuzana Herršpičáci 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 143
Seifertová Markéta 5km Ženy 19-29let 146
Schuster Jan BK Horní Hynčina 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 108
Sigmund Milan Běžci Břeclav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 181
Skoupý Jan 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 74
Skoupý Pavel 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 73
Skřičková Lucie 5km Ženy 19-29let 59
Skřičková Martina 5km Ženy 19-29let 58
Slámová Eliška 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 208
Slavíčková Šárka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 127
Slezák Martin Běžecký klub Brno 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 197
Smejkalová Sára 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 47
Sotona Filip Rychlí šneci 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 37
Sotona Martin Rychlí šneci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 6
Sotonová Jitka Rychlí šneci 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 5
Sotonová Šárka Rychlí šneci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 39
Spejzl Ludek 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 87
Spejzlova Alice 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 86
Spejzlova Anna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 85
Stanovský Jakub 5km Muži 19-29let 248
Starý Petr 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 190
Stiska Petr 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 223
Stos Viktor 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 81
Suk Petr 5km Muži 1957-, 60+ 158
Světínský Jáchym 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 42
Světínský Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 43
Svobda Ondřej 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 44
Svoboda Luke 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 45
Svoboda Ondřej 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 46
Šafařík Pavel JC Team 5km Muži 19-29let 218
Šavrňák Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 97
Šenková Klára 5km Ženy 19-29let 184
Šíblová Kamila 5km Ženy 19-29let 113
Špejzl Petr 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 180
Špejzlová Antonie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 164
Štefek David 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 48
Šuhajda Libor 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 80
Šulc Matěj AC Moravský Krumlov 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 229
Tichý Martin SK Malešov 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 126
Toman Max 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 111
Trejtnar Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 67
Trnka Jiří 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 64
Trnková Petra ČVUT Praha 5km Ženy 19-29let 65
Trnková Petra Geis CZ 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 66
Ubrová Veronika 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 195
Uhřík Jaromír 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 90
Uhříková Barbora ŠAK Židlochovice 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 33
Uhříková Gabriela 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 31
Uhříková Karolína ŠAK Židlochovice 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 32
Urbanová Karolína 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 62
Váňová Zuzana 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 155
Vansová Barbora 5km Ženy 19-29let 112
Vařejka Jindřich 15km Muži 19-29let 55
Vavřík Petr Brno-město 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 147
Vejrostová Hana 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 198
Vlčková Miluše 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 163
Vlčková Simonka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 162
Vlčnovská Nela 15km Ženy 19-29let 131
Vlk Jakub 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 166
Vlk Oliver 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 168
Vlková Alice 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 167
Vlková Nela 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 165
Voda Daniel 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 241
Vrána Filip 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 264
Weisová Monika Báječné ženy v běhu 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 156
Zezula Filip 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 226
Zezulová Lucie 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 225
Zezulová Luisa 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 224
Zigo Branislav 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 169
Zigo Ivan 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 172
Zigo Matej 5km Muži do 18 let (1999+) 1170
Zimmermann Zdeněk Postřelmov 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 16

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
15km Muži 1978 - 1987, 30-39 22
15km Muži 1968 - 1977, 40-49 22
5km Muži 1968 - 1977, 40-49 20
5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 14
100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 14
600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 14
300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 13
5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 13
100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 13
300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 12
15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 11
5km Ženy 19-29let 10
5km Muži 1978 - 1987, 30-39 8
600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 8
600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 7
15km Ženy 19-29let 6
15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 6
5km Muži do 18 let (1999+) 6
600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 6
15km Muži 19-29let 5
5km Ženy do 18 let (1999+) 4
1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 3
15km Muži 1958 - 1967, 50-59 3
1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 3
5km Muži 19-29let 3
15km Muži 1957-, 60+ 2
1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 2
15km Ženy 1958 - 1967, 50-59 2
5km Muži 1957-, 60+ 2
5km Muži 1958 - 1967, 50-59 2
5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 1
1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 1
Celkem 258