Detail závodu

Běžíme na hrad - Bouzov

Bouzov

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

03.06.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100m

300m

600m

1200m

5km

15km

Pořadatel a kontakt

Martin Plecitý, Trikam s.r.o.


Tel.:
info@lifeinline.cz

WEB

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Franklová Magdalena 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 301
Popovský Daniel 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 292
Babuňková Karin 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 208
Bárta Radek Bártíci Velké Pavlovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 12
Bartonova Veronika 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 479
Bártová Karolína Bártíci Velké Pavlovice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 13
Bártová Zuzana 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 442
Bavšíková Anna 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 221
Bednařík Vojtěch TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 262
Bednaříková Ester 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 254
Bendová Elen 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 175
Bendová Jana Planetka B612 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 167
Bendová Jitka MK Prostějov 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 300
Benešová Žaneta 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 133
Berka Marek 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 415
Berková Helena 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 413
Berková Monika 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 414
Bětík Aleš 5km Muži do 18 let (1999+) 60
Bětík Miroslav J E M M - Team Pozlovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 62
Bětíková Jana 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 61
Boháčová Alžběta 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 182
Borůvková Anna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 246
Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 420
Brada Jakub 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 444
Brada Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 488
Bráza Filip 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 27
Bráza Jim SK Hostivař 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 25
Bráza Jirka LAIC 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 18
Brázová Jitka Taximatka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 17
Brettler Matyáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 465
Budíková Alena 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 104
Bulant Jáchym 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 407
Bulant Matěj 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 20
Cahlík Jan 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 183
Cahlíková Lucie 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 184
Ciencialová Alena Třinec 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 93
Cink Petr 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 265
Čampišová Natálie 15km Ženy do 18 let (1999+) 307
Čáp Ondřej SK Dobruška 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 155
Čáp Ondřej SK Dobruška 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 154
Čáp Petr SK Dobruška 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 153
Čáp Radek SK Dobruška 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 152
Čapková Lucie 15km Ženy do 18 let (1999+) 177
Čápová Šárka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 156
Čásenská Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 3
Čecháčková Andrea TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 256
Čecháčková Tereza 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 279
Čechmánek Eduard 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 416
Čechmánek Oliver 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 417
Čechmánková Olga 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 418
Červenková Jiřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 72
Čirtek Matěj 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 461
Čirtek Štěpán 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 460
Čírtková Barča 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 52
Davídková Lenka 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 195
Dokulil Zdeněk 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 402
Drobný Jakub Tým Auto Kubiena 5km Muži 19-29let 89
Ducháček Pavel 15km Muži 19-29let 187
Dunka Frank SOS dětské vesničky 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 240
Dunka Leon SOS dětské vesničky 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 238
Dunková Martička 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 242
Dunková Sandra 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 231
Dunková Vanesska SOS dětské vesničky 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 239
Dvořáčková Tereza 5km Ženy 19-29let 493
Elicer David Měnín 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 87
Elicer Jakub 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 85
Elicerová Jitka Měnín 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 88
Ferenc Daniel 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 83
Florec Marek 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 96
Florec Ondřej 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 97
Florecová Romana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 98
Fohlová Silva MOTYKY 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 495
Fochler Petr AK Drnovice 5km Muži 19-29let 181
Franklová Alžběta 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 302
Franklová Dita Atletika Človíček 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 10
Fröml Martin MK Prostejov 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 447
Fryšák Pavel 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 455
Fryšáková Alžběta 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 456
Galbavá Barbora Olomouc 5km Ženy do 18 let (1999+) 168
Galbavý Pavel Olomouc 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 169
Gendová Iveta 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 90
Gieslová Veronika Planetka B612 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 164
Grau Jakub Postřelmov 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 178
Gruss Zdeněk 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 280
Grussová Karolína 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 281
Hanáčková Magda Báječné ženy v běhu 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 266
Hašek Šimon 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 430
Hašková Dominika 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 429
Haur Pavel Plzeň 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 1
Havlíková Nikola 5km Ženy 19-29let 286
Ház Stanislav 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 310
Hejtmanová Helena TJ Sokol Náměšť na Hané 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 252
Hejtmanová Simona TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 255
Hlaváč Petr 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 458
Hlaváč Josef 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 459
Hlaváčová Eva Krnov 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 190
Hlavinková Martina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 496
Hlavinková Martina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 157
Holan Dita 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 7
Hopjan Vilém Tygřice 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 54
Hopjanová Adéla Tygřice 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 56
Hopjanová Bára Tygřice 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 55
Horák Filip 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 101
Horák Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 105
Horníček Hubert 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 405
Horníček Vladimír 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 491
Horníčková Johanka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 404
Horníčková Tereza 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 308
Houserek Tomáš 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 58
Hradilová Kateřina 5km Ženy 19-29let 123
Hubáčková Zuzana Runners Bílsko 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 53
Hubeňáková Hana Tygřice 5km Ženy 19-29let 36
Huňka Richard 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 260
Huňková Beata TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 257
Hybš Marek SRTG Čelákovice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 321
Chodura Ondřej 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 23
Chrástecký Jan 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 126
Chrástecký Radim 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 129
Chrobáková Karolína 5km Ženy do 18 let (1999+) 76
Chrobáková Lenka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 77
Chromý Jakub 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 172
Chromý Karel 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 173
Jahodová Tereza 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 431
Jakuba Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 2
Jančíková Valérie TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 248
Johanová Sára 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 423
Jurásková Natalie Atletika Hranice 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 412
Jurásková Tereza Atletika Hranice 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 411
Jurkovičová Kristýna 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 304
Jurkovičová Šárka 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 305
Jurníková Petra 5km Ženy 19-29let 204
Kadlec Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 434
Kadulová Nela Opava 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 94
Kaláb Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 106
Kalábová Veronika 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 316
Kalabusová Anna 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 120
Kalabusová Ema 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 122
Kalabusová Zuzana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 121
Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1957-, 60+ 8
Kapl Daniel 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 141
Kaplová Hana 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 285
Kaplová Magdaléna 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 142
Karásek Tomáš 15km Muži 19-29let 57
Klega Martin 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 475
Klegova Kristina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 474
Kolář Jindřich 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 421
Kolářová Vendula 5km Ženy do 18 let (1999+) 482
Kolomazník Karel 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 274
Kolomazníková Karolína 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 275
Konečná Jarmila 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 480
Kopa Miloš 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 78
Kopečková Jana 15km Ženy 19-29let 229
Kopková Iveta SRTG Litovel 5km Ženy 19-29let 473
Kopová Iveta 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 79
Kopová Nela 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 457
Kořínek Aleš 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 326
Kosek Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 160
Koseková Martina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 161
Kosztyu Peter 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 179
Košťálová Markéta 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 296
Koubek Michal Miničmen Olomouc 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 124
Koutná Lenka 5km Ženy 19-29let 476
Koutník Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 498
Kovář David 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 107
Kovářová Barbora 5km Ženy do 18 let (1999+) 108
Králová Luci Odry 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 69
Kramoliš Jiří AKEZ Kopřivnice 5km Muži 19-29let 109
Krčmářová Gabriela SRTG Prostějov 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 191
Krejčík Kryštof 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 51
Krňávek Radek Runners Olomouc 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 145
Krňávek Roman Runners Olomouc 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 147
Krňávková Anna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 146
Krofta Jiří Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 4
Krofta Jiří Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 4
Kropáček Jaroslav Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 14
Kropáčková Daniela Brno 5km Ženy do 18 let (1999+) 15
Krov David 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 287
Krov Tadeáš 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 288
Kříž Antonín 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 283
Kříž Vojtěch 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 284
Kubienová Monika Tým Auto Kubiena 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 150
Kuča Petr 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 276
Kučera Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 432
Kučera Michal 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 433
Kučová Marie 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 277
Kučová Pavla D.R.A.CY 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 166
Kuchař Jan 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 499
Kumiová Jana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 110
Kumiová Michaela 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 102
Kutty Frederik Opava 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 100
Kutty Jana 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 111
Lasáková Eliška 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 272
Lepčíková Leontýna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 466
Lipenský Matouš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 269
Lochman Jakub 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 271
Lochman Lukáš 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 250
Lounová Markéta 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 99
Macek Jiří 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 462
Machatá Anna 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 426
Machatá Eliška Železní Draci Chrudim 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 422
Machatý Radek Železní Draci Chrudim 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 11
Machatý Vítek 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 427
Mančíková Markéta SRTG Prostějov 5km Ženy 19-29let 63
Mandák Filip 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 268
Mandák Jonáš 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 267
Mandáková Lucie 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 148
Marie Lipenská Jana 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 270
Matulík Václav Chlebovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 134
Matulíková Monika Chlebovice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 135
Maturová Valentýnka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 243
Maturová Zlatka 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 241
Mazáč Jakub Příbor 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 32
Mazáč Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 33
Mazáčová Martina Příbor 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 37
Melecká Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 207
Melich David Pňovičák 5km Muži do 18 let (1999+) 112
Melicharová Megan 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 439
Meravý Tomáš SRTG Litovel 5km Muži 19-29let 467
Mešťánková Kateřina Tygřice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 67
Mohlerová Sára TJ Sokol Náměšť na Hané 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 261
Mojžíšová Nela TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 249
Morávek Jan 5km Muži do 18 let (1999+) 295
Morávek Jan 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 425
Morávek Tomáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 424
Najman František 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 21
Najman František 5km Muži do 18 let (1999+) 1021
Najmanová Marcela 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 19
Navrátil David Prostějov 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 29
Navrátil Jiří 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 162
Nenadál Petr HZ Sázava 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 22
Neoralová Julie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 258
Neoralová Stela TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 259
Novotná Martina 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 143
Novotná Michaela MP3 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 209
Novotná Petra MP3 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 222
Novotná Renata 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 114
Novotná Tereza 5km Ženy do 18 let (1999+) 113
Novotný Jan Planá 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 136
Novotný Jaroslav TEP Trutnov 15km Muži 1957-, 60+ 196
Novotný ml. Petr MP3 5km Muži do 18 let (1999+) 211
Novotný ml. Petr MP3 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 210
Novotný Ondřej 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 445
Novotný Roman 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 115
Ochmannová Kristýna 15km Ženy 19-29let 132
Ondečko Matyáš 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 403
Ondris Tomáš 5km Muži 19-29let 317
Ondrisová Dagmar 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 170
Onteková Sophie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 448
Otava Radim SRTG - Litovel 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 144
Pacák Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 223
Pavela Honzík 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 244
Pavela Tomášek 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 245
Pavlas Matyáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 214
Pavlas Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 213
Pavlas Tomáš TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 247
Pavlorková Kateřina 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 174
Pazdírek Marcus COOS RUNNERS 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 441
Pazdírek Marek 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 440
Pechoušek Josef 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 408
Pechoušková Jiřina 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 409
Pechoušková Václava 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 410
Peterková Lucie Olomouc 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 201
Peterková Petra BŽB 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 163
Petr Jaroslav 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 325
Petrová Magdalena BŽB 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 490
Petržela Jiří 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 311
Piroch Jiří 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 202
Pivoňková Adéla 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 309
Polesová Lucie 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 216
Polesová Zuzana 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 215
Polesová Zuzana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 224
Popovská Lenka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 158
Popovský David 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 293
Prucek Martin 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 226
Průša Jakub 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 217
Průša Jan 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 225
Průša Ondřej 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 218
Přichystal Jiří 15km Muži 19-29let 333
Přichystalová Šárka 5km Ženy 19-29let 315
Přikryl Pavel 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 198
Přikryl Tomáš Vinary 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 197
Přikryl Vítek 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 428
Přikrylová Adéla Vinary 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 193
Přikrylová Iva Vinary 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 199
Přikrylová Leona 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 200
Přikrylová Zuzana 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 194
Ptačková Zuzana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 91
Rajchlová Denisa BK Louny 5km Ženy 19-29let 203
Rašner Jiří 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 306
Rizner David 5km Muži 19-29let 477
Rosta Václav 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 34
Rostová Eliška 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 35
Rostová Pavla 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 39
Routová Tereza 15km Ženy 19-29let 9
Rozsíval Marek Brno 5km Muži 19-29let 186
Ruprecht Daniel 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 264
Ruprechtová Iveta 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 263
Ruprechtová Monika 5km Ženy 19-29let 165
Růžičková Šárka 15km Ženy 19-29let 322
Rychlíková Jana 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 487
Řeháková Michaela 5km Ženy 19-29let 478
Řeháková Romana JBT 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 494
Sabová Aneta 5km Ženy 19-29let 484
Sedlář Drahomír Olomouc 5km Muži 1957-, 60+ 73
Schuster Jan 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 481
Schuster Jan 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 290
Schusterová Veronika 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 291
Simek Martin 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 1074
Simon Richard Spolu 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 59
Skopalová Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 74
Skoupý Jan 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 299
Skoupý Pavel 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 180
Slavíčková Šárka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 30
Smejkalová Sára 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 282
Smékalová Markéta 5km Ženy 19-29let 483
Soldánová Vidmuchová Martina Planetka B612 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 289
Sotona Filip Rychlí šneci 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 64
Sotona Martin Rychlí šneci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 6
Sotonová Jitka Rychlí šneci 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 5
Sotonová Šárka Rychlí šneci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 65
Suk Petr 5km Muži 1957-, 60+ 303
Suransky Tomas Ak čagan Mistrice 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 137
Svoboda František 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 278
Svobodová Anežka 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 419
Šafránek Jan 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 70
Šelepská Alča SOS dětské vesničky 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 232
Šelepská Lucka SOS dětské vesničky 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 233
Šelepský Dan SOS dětské vesničky 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 237
Šelepský Milan SOS dětské vesničky 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 236
Škrabal David 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 454
Škrabal Jakub 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 453
Škrabalová Vanesska 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 452
Škutová Lenotýnka 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 401
Šlahorek Jan 15km Muži 19-29let 149
Šnoblová Markéta 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 71
Šrajerová Rebeka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 294
Šťastný Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 485
Štverková Iva 15km Ženy 19-29let 131
Štvrtňová Hana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 86
Šubrt Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 313
Šustáček Jan 5km Muži 19-29let 314
Švarc František 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 220
Švarcová Eliška 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 212
Táborský Ivo 5km Muži 19-29let 205
Tichá Eva 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 489
Tichá Laura 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 273
Tichý Martin SK Malešov 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 31
Tomečka Libor ČERNÉ KONĚ 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 138
Tomečková Dagmar ČERNÉ KONĚ 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 139
Trojáková Martina Extreme obstacle runners 15km Ženy 19-29let 318
Tyl Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 497
Tylšar Miloslav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 117
Tylšar Štěpán 5km Muži do 18 let (1999+) 116
Tylšarová Aneta 5km Ženy 19-29let 118
Uhřík Jaromír 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 437
Uhříková Barbora ŠAK Židlochovice 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 127
Uhříková Gabriela 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 130
Uhříková Karolína 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 128
Urban Miroslav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 80
Urbańczyková Eliška SOS dětské vesničky 5km Ženy do 18 let (1999+) 235
Urbańczyková Natka SOS dětské vesničky 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 234
Urbášek Daniel 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 185
Václavek Jakub 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 406
Václavík Petr Klopina 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 92
Vacula Tomáš 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 140
Valenta Ondřej 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 251
Valenta Štěpán TJ Sokol Náměšť na Hané 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 253
Valerie Pospíšilová Valentina 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 446
Vereskov Miroslav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 81
Vereskov Zuzana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 82
Veverka Miroslav 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 227
Veverková Nicol 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 219
Vít Richard Wayra 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 188
Vlach Rostislav 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 103
Vlach Sebastian 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 119
Vlková Petra 15km Ženy 19-29let 324
Vodička Patrik 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 84
Vodičková Veronika 5km Ženy 19-29let 125
Vondráčková Laďka 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 95
Vondráková Lenka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 228
Vostal Matěj EXTRA Brno 15km Muži 19-29let 151
Vrtalová Eva Olomouc 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 320
Vybral Libor 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 28
Vykydalová Eva Tygřice 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 68
Wachtel Tobiáš 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 443
White Regina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 438
Wohlrabová Alexandra 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 171
Zabloudilová Lenka SRTG Litovel 5km Ženy 19-29let 472
Zagorová Eliška 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 66
Zahálka Tomáš naBOSo 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 323
Zahálka Tomáš naBOSo 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 230
Zahradníčková Lucie 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 297
Zahradníčková Tereza 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 298
Zákravský Michal Šumperk 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 189
Zapletal Jan 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 486
Záviška Václav Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 159
Zetochová Iveta Vyšehrad Praha 5km Ženy 19-29let 192
Zimmermann Jan 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 436
Zimmermann Zdeněk Postřelmov 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 16
Zimmermannová Natálie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 435
Zonková Petra Opava 5km Ženy 19-29let 206
Žák Marek 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 451
Žák Robert 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 450
Žák Robert 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 1450
Žák Vojtěch 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 449
Žebrák Zbyněk 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 492

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 39
15km Muži 1968 - 1977, 40-49 30
600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 30
300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 24
5km Muži 1968 - 1977, 40-49 22
600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 21
5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 20
300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 19
5km Ženy 19-29let 19
15km Muži 1978 - 1987, 30-39 18
100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 18
100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 16
15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 13
15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 12
5km Muži 1978 - 1987, 30-39 12
600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 11
5km Muži 19-29let 9
600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 8
1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 8
5km Ženy do 18 let (1999+) 7
1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 7
15km Ženy 19-29let 7
5km Muži do 18 let (1999+) 6
1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 6
1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 5
15km Muži 19-29let 5
5km Muži 1957-, 60+ 3
15km Muži 1957-, 60+ 3
5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 2
15km Muži 1958 - 1967, 50-59 2
5km Muži 1958 - 1967, 50-59 2
15km Ženy do 18 let (1999+) 2
Celkem 406