Detail závodu

Běžíme na hrad - Točník

Točník

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

20.05.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

100m

300m

600m

1200m

5km

15km

Pořadatel a kontakt

Martin Plecitý, Trikam s.r.o.


Tel.:
info@lifeinline.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Slabá Magdaléna 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 320
Šindel Petr 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 271
Žežulka Michael 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 270
Adam Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 95
Adámek Zdeněk 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 85
Adámek Zdeněk 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 1085
Adamová Lenka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 94
Anděl Adam 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 276
Anděl Miloš Všeradice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 130
Balson James Beroun 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 139
balšánek martin SK SKLEROTICI 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 125
Balvín Patrik 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 377
baran Richard praha 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 343
Barochovská Andrea SVVAT 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 341
Bárta Radek Bártíci Velké Pavlovice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 12
Bártová Karolína Bártíci Velké Pavlovice 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 13
Bártová Zuzana Bártíci Velké Pavlovice 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 99
Bedeková Štěpánka 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 428
Bednářová Magdalena 5km Ženy 19-29let 195
Behenský Jan Rozběháme Česko 15km Muži 19-29let 64
Bekera Kryštof 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 389
Beneš Antonín 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 280
Beneš Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 137
Benešová Aneta 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 279
Benešová Veronika 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 310
Bernášek Michal 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 158
Bernášková Barbora 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 157
Bezrouková Alžběta 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 265
Bezrouková Anna 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 266
Bezuchová Markéta Loko Beroun 5km Ženy 19-29let 67
Bielkova Jana 5km Ženy 19-29let 61
Bína Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 370
Blažková Amálka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 283
Boučková Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 275
Boučková tereza 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 273
Brada Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 333
Brada Jakub 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 500
Brada Michal 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 444
Bradová Denisa 5km Ženy 19-29let 204
Bráza Filip 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 123
Bráza Jim SK Hostivař 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 124
Bráza Jirka LAIC 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 18
Brázová Jitka Taximatka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 17
Brezina Richard Atletika Clovicek - Sokol Vysocany 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 390
Brezinova Sofia 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 391
Bulant Jáchym 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 302
Bulant Matěj 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 20
Burian Jan 15km Muži 19-29let 336
Buš Adam SOS dětské vesničky 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 33
Buš Maxmilián SOS DV 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 34
Bušová Tereza SOS DV 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 32
Canini Jiří Postoloprty 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 101
Canini Marek Postoloprty 5km Muži 19-29let 100
Caniniová Eva Postoloprty 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 102
cinova anna 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 404
Culek Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 41
Culková Lucie 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 259
Culková Miriam 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 258
Cviklová Tereza 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 234
Čásenská Helena 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 3
Čepek Martin Dukla Praha 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 352
Čermák Lukáš 5km Muži 19-29let 42
Čermáková Denisa 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 43
Červenka Karel Hora Svaté Kateřiny 15km Muži 1957-, 60+ 30
Čížek Jan SRTG Nové Strašecí 5km Muži 19-29let 171
Čížek Jiří 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 254
Čížek Sebastian 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 355
Čížková Eliška 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 459
Čížková Valérie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 255
Danová Abrahama Magdalena o.p.s. 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 329
Dědič Jan Magdalena 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 330
Dobrotuková Barbora 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 371
Dolejšová Milada 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 120
Dolhá Radka 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 324
Dolhý Jiří Luzna 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 129
Domin Roman 5km Muži 1958 - 1967, 50-59 106
Dufková Kateřina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 24
Elicer David Měnín 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 74
Elicer Jakub Měnín 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 75
Fejk Martin Magdalena o.p.s. 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 331
Fiala Tomáš 15km Muži 19-29let 231
Fiedlerová Klára Korateam 5km Ženy 19-29let 65
Fistrová Eliška Střela Žebrák 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 393
Franklová Alžběta Atletika Sparta 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 315
Franklová Alžběta 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 403
Franklova Dita Atletika Človíček 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 10
Franklová Magdalena 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 394
Fridrich Daniel 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 374
Fučík Petr 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 239
Fučík Vojtěch 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 240
Fučíková Petra 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 241
Fuchsová Gabriela DD Lety 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 246
Gabriela Šimková 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 31
Galanská Radka Plzeň 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 162
Galanský Jan Plzeň 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 165
Galanský Matyáš Plzeň 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 164
Galanský Radek 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 163
Granát Daniel Řepy 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 136
Granátová Kesia 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 378
Granátová Zuzana 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 379
Gregovská Adéla Střela Žebrák 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 385
Gutwald Petr 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 429
Hakr Martin 5km Muži 19-29let 223
Hakrová Ivana 5km Ženy 19-29let 224
Hanák Michal 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 358
Hanáková Petra 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 359
Hanáková Viktorie 5km Ženy do 18 let (1999+) 360
Haur Pavel Plzeň 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 1
Haurová Jaroslava 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 347
Heis Jáchym 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 188
Heisová Agáta 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 187
Heisová Soňa 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 186
Hejna Pavel 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 215
Hercíková Jana Rungo pro ženy 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 78
Hercíková Veronika Benátky nad Jizerou 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 79
Hlavatá Karolína Hradec Králové 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 191
Hlavatá Veronika Hradec Králové 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 189
Hlavatá Viktorie Hradec Králové 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 190
Hlávka Radek 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 96
Hnaťuková Tereza 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 243
Hocká Jana 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 228
Hodač Vladimír Králův Dvůr 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 281
Hodačová Dominika Králův Dvůr 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 174
Hodačová Natálie Loko Beroun 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 173
Hofman Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 346
Hofmanová Markéta 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 344
Holan Dita 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 7
Holan Jessica 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 76
Holmanová Aja Radost 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 156
Holubová Kristýna 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 332
Holubová Růžena 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 334
Horáčková Růžena 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 178
Hrabák Karel SKI klub Žebrák 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 216
Hrabáková Markéta SKI klub Žebrák 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 220
Hrachová Jitka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 214
Hrdličková Lucie 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 149
Hrubá Jana SV Stříbro 15km Ženy 1958 - 1967, 50-59 160
Hulinova Katerina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 142
Huml Filip 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 305
Huml Jan 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 2. start 307
Humlová eliška 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 306
Huňková Kateřina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 217
Chasáková Radka 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 418
Chodura Ondřej 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 23
Chumlenová Bohuslava 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 179
I Nováková Anna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 242
Ilášová Michala 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 201
Jadlovský Ondřej 15km Muži 19-29let 426
Jakoubková Lucie 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 407
Jakuba Petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 2
Janásek David jakFIT 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 261
Janásek Marek jakFIT 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 260
Janečková Iva BKČS 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 115
Janečková Martina HB 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 45
Janovska Katerina NevrSportTeam 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 25
Janů Tereza 5km Ženy 19-29let 337
Jelínková Eva 5km Ženy 19-29let 53
Jirový František Magdalena o.p.s. 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 326
Joklíková Nela 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 354
Kadlec Adam 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 322
Kadlec Jan 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 219
Kadlec Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 194
Kadlec Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 468
Kadlecová Ema 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 298
Kadlecová Jolana 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 299
Kadlecová Magda 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 218
Kahoun Jan Siemens 15km Muži 19-29let 182
Kališ Přemysl TJ Znojmo 5km Muži 1957-, 60+ 8
Kalvoda Ondra DD Lety 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 250
Kára Martin 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 2. start 375
Kašík Josef 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 432
Kebrle Adámek 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 253
Kebrlová Nela 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 304
Kelemen Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 140
Klegr Veneranda 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 161
Kmentová Olga 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 342
Kodickova Katerina 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 98
Kochánek Jakub Rakovník 15km Muži 19-29let 148
Kolář Jindřich 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 419
Kondášová Diana DD Lety 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 247
Konvalinová Milada 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 411
Kořán Jiří 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 52
Kořínková Natálie Korateam 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 66
Košťák Lukáš 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 248
Koten Jan 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 159
Koubek Vlastimil Třebíč 15km Muži 1958 - 1967, 50-59 169
Koubková Markéta 15km Ženy 19-29let 150
Koutník Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 230
Kováčová Zuzana Báječní v běhu 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 213
Kovářík Michal MAGDALENA O.P.S 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 328
Krásová Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 39
Krofta Jiří Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 4
Kropáček Jaroslav Brno 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 14
Kropáčková Daniela Brno 5km Ženy do 18 let (1999+) 15
Kropáčová Ivana M&M reality Hořovice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 212
Kršíková Marie 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 392
Kruba Jaroslav 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 308
Kruba Jaroslav 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 340
Krubová Natálie 5km Ženy do 18 let (1999+) 339
Krubová Natálie 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 317
Krubová Tereza 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 316
Kříž Antonín SK Přerov 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 356
Kříž Vojtěch SK Přerov 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 357
Kubáň Michal Mufloni Kunratice 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 167
Kubištová Simona 5km Ženy 19-29let 128
Kučera Michal 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 70
Kučera Michal 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 2. start 303
Kuchta Jakub sc start karlovy vary 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 54
kukla martin SK TRUTNOV 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 126
Kvačková Adéla 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 421
Láska Lukáš 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 209
Lásková Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 208
Lešnerová Veronika 5km Ženy do 18 let (1999+) 44
Lodrová Růžena Hořovice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 60
Lukavský Simon 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 433
Lusik Ella 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 245
Machatý Radek Železní Draci Chrudim 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 11
Malá Tereza 15km Ženy 19-29let 121
Malík Dominik Nový PORG 5km Muži do 18 let (1999+) 233
Malík Roman Kunratice 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 232
Marešová Anna 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 387
Marešová Tereza 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 386
Markvartova Renata 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 131
Martínková Jessica DD Lety 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 244
Matějka Martin 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 168
Matoušek Jiří 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 321
Melková Iveta 5km Ženy 19-29let 57
Michler Petr Liga 100 Praha 15km Muži 1957-, 60+ 143
Míková Barbora Loko Beroun 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 263
Míková Viktorie Hýskov 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 264
Mikuláštík Filip Barrandov 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 153
Mikuláštík Karel Barrandov 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 152
Mikuláštík Vojtěch Barrandov 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 154
Moravec Michal Běžci z Černošic 15km Muži 19-29let 424
Mraček Lukáš Rpety 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 138
Najman František 5km Muži do 18 let (1999+) 21
Najman František 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 2. start 141
Najmanová Marcela 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 19
Nedvědová Tereza 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 62
Nemeth Marek Mufloni Kunratice 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 92
Nemethová Magdalénka Mufloni Kunratice 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 93
Nenadál Petr HZ Sázava 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 22
Neubauerová Kateřina 5km Ženy 19-29let 146
Neuhäusel Aleš 5km Muži 19-29let 236
Nižňanová Kateřina 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 135
Nováková Martina 15km Ženy 19-29let 235
Novotná Michaela MP3 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 199
Novotná Michaela 5km Ženy 19-29let 147
Novotná Petra MP3 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 197
Novotný Jaroslav TEP Trutnov 15km Muži 1957-, 60+ 144
Novotný ml. Petr MP3 5km Muži do 18 let (1999+) 200
Novotný ml. Petr MP3 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 198
Novotný st. Petr MP3 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 196
Oliver Kubáň Benjamín Mufloni Kunratice 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 166
Ondráček Zdeněk ES-Plzeň 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 91
Opletal Pavlina Adventní běhání 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 63
Osladil Mireček 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 289
Osladil Miroslav 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 471
Osladilová Sárinka 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 288
Papp Josef Dobřejovice 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 29
Paták David 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 278
Patáková tereza 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 277
Pavlíková Nikol 5km Ženy do 18 let (1999+) 175
Pazdirek Marcus COOS RUNNERS 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 361
Pazdirek Marek 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 362
Pechman Bolek 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 351
Pekárková Jana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 86
Pekárková Karolína 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 269
Pekárková Kateřina 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 268
Pertlová Martina 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 420
Petrášová Patricie 5km Ženy 19-29let 172
Pivoňková Nikola 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 257
Pivoňková Petra 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 256
Plachá Natálie 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 396
Plachý Tobiáš 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 395
Punčochářová Dita Kerberos 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 425
Pýchová Michaela 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 127
Rácz Ondřej Red Dragons Hořovice 5km Muži 19-29let 114
Raitrová Hana 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 56
Rejmanová Karolína 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 365
Rojová Anna 15km Ženy 19-29let 414
Rojová Monika 15km Ženy 1958 - 1967, 50-59 415
Rosenbaum Lukáš 15km Muži 19-29let 170
Routová Tereza 15km Ženy 19-29let 9
Růžička Ladislav 15km Muži 19-29let 431
Růžková Johanka Magdalena o.p.s. 5km Ženy 19-29let 327
Řechtáčková Ema 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 284
Řeřichová Lucie Báječné ženy v běhu 5km Ženy 19-29let 180
Říha Vladimír 15km Muži 1957-, 60+ 408
Sadílková Anežka 3 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 117
Sadílková Jana Kout 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 116
Sadílková Magdaléna 3 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 118
Schmied Martin 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 470
Schmiedová Magdaléna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 363
Schuster Jan 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 183
schuster jan 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 151
Schusterová Veronika 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 184
Skyrchuk Halina 15km Ženy 19-29let 206
Skyrchuk Mykola 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 207
Slezák Dalibor 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 318
Slezáková Ela 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 319
Smetana Michal AFK Loděnice 5km Muži do 18 let (1999+) 88
Smetanová Aneta TJ Loko Beroun 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 90
Smetanová Monika 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 89
Smržová Eliška 5km Ženy 19-29let 55
Sobotka Richard 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 313
Sobotkova Naděžda 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 274
Sotona Filip Rychlí šneci 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 267
Sotona Martin Rychlí šneci 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 6
Sotonová Jitka Rychlí šneci 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 5
Sotonová Šárka Rychlí šneci 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 73
Strachoň David 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 345
Straka Martin 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 35
Straková Vendula 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 36
Styblo Daniel skola Plzen Bozkov 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 81
Styblova Veronika 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 82
Suchá Barbora 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 350
Suchý Daniel 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 380
Suchý David 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 381
Suk Petr 5km Muži 1957-, 60+ 417
Svatoš Petr 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 369
Svatošová Markéta 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 368
Svatošová Tereza ASk Slavie 5km Ženy do 18 let (1999+) 367
Svatošová Tereza ASK Slavie 1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 366
Svoboda Lukáš 1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 388
Svobodová Tereza Spartak Praha 4 5km Ženy do 18 let (1999+) 122
Svobodová Veronika Rozběháme Česko 5km Ženy 19-29let 27
Svobodová Veronika Rozběháme Česko 5km Ženy 19-29let 27
Szabová Klára 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 335
Šalátová Jindra SOS dětské vesničky 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 1353
Šalátová Jindra SOS dětské vesničky 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 323
Šebová Jana Horizont 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 185
Šebrle Roman 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 406
Šebrlová Kateřina 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 405
Šilhánek Martin 5km Muži do 18 let (1999+) 282
Šimek David 15km Muži 19-29let 430
Šindel Jakubg 600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 2. start 272
Šindelová Šárka 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 416
Šindelová Tereza 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 376
Škopová Štěpánka 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 28
Šlosar Lukáš Radost 5km Muži 19-29let 155
Šmídlová Monika 15km Ženy 19-29let 77
Špejzl Luděk 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 132
Špejzl Petr 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 133
Špejzlova Alice 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 285
Špejzlova Anna 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 134
Špejzlová Antonie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 297
Šrámková Monika 5km Ženy 19-29let 325
Šťastný Michal Běhám pro radost 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 427
Štěpánková Svatava 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 97
Štěrbák Martin 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 237
Štěrbáková Barbora 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 238
Šticha Kamil vinaři.cz 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 71
Štryncl Petr 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 287
Štrynclová tereza 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 286
Šulajová Adélka 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 203
Šulajová Sandra 5km Ženy 19-29let 202
Švarcová tereza střela žebrák 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 177
Tenkrát Josef Běžec z Rosovic 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 311
Tenkrát ml. Josef 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 312
Tereza Valachova Lucie TJ Lokomotiva Beroun 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 409
Terezie Kořínková Korateam 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 309
Tesař Pavel OSA-Nusle 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 105
Texlová Adéla 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 300
Texlová Zuzana 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 301
Tomášek Jan 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 348
Tošner Matyáš MŠ Útulná 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 252
Tošnerová Pavlína holky ze Strašnic 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 87
Tošnerová Veronika ZŠ Nad Vodovodem/Praha 600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 251
Tráva Adam 5km Muži do 18 let (1999+) 412
Tráva Jan 5km Muži 19-29let 413
Tuček Roman DD Lety 1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 249
Tuláček Tomáš 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 109
Tuláčková Žaneta 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 107
Tuma Jonáš 600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 400
Tumová Dominika 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 402
Tumová Simona 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 401
Turková Daniela 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 226
Tvrdý Aleš 5km Muži 19-29let 51
Urbancová Vendulka STS Chvojkovice Brod 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 221
Urbanec Kuba STS CHvojkovice Brod 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 222
Urbanová Martina 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 384
Uxa Lucas 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 293
Václav Nižňan 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 262
Váchová Jana 5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 145
Vait Daniel 300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 398
Vait Sebastien 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 399
Vaitová Sofie 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 397
Valenta Lukáš 5km Muži 19-29let 422
Valeš Ondřej Karavana Otužilců 5km Muži 1968 - 1977, 40-49 227
Vandrovec René van Drack Klokan tým 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 211
Vandrovec Václav Best4Run tým 5km Muži do 18 let (1999+) 210
Vaněk Roman 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 59
Vaňková Silvie 15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 58
Veselý Lukáš 15km Muži 19-29let 181
Vlachova Renata 5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 83
Vlachova Veronika 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 84
Vodička Ela 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 113
Vodička Jiří 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 111
Vodička Oto 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 112
Vodička Tatiana BKČS 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 110
Vokáč Tomáš 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 192
Vokáčová Ester Atletika Človíček 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 295
Vokáčová Julie Atletika Človíček 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 296
Vokáčová Lenka IK-sportuj 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 193
Vokáčová Magda 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 410
Vokáčová Sofie AC Sparta Praha 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 294
Voláková Lucie Plzeň 5km Ženy 19-29let 108
Vostracká Žaneta 5km Ženy 19-29let 205
Votavová Adéla 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 383
Votavová Kristýna 100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 382
vrzala tomáš agromex 5km Muži 1978 - 1987, 30-39 225
Vystrčilová Lucie 5km Ženy 19-29let 68
Winkelhoferová Dana 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 72
Wohlrabová Alexandra 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 229
Zágnerová Petra Žebrák 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 69
Zajíček Adam 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 372
Zajíček Kryštof 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 373
Zeman Klára 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 37
zeman petr 15km Muži 1978 - 1987, 30-39 119
Zemánková Žofie 5km Ženy do 18 let (1999+) 176
Zima Ondřej Všeradice 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 292
Zimmermann Jan Postřelmov 100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 103
Zimmermann Zdeněk Postřelmov 15km Muži 1968 - 1977, 40-49 16
Zimmermannová Natálie Postřelmov 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 104
Zimova Hana Všeradice 5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 290
Zimová Kateřina 5km Ženy do 18 let (1999+) 338
Zimova Kateřina Všeradice 600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 291
Zinduková Tereza 300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 364
Zitko Jan SK Jeseniova Praha 5km Muži do 18 let (1999+) 423
Zitko Jan SK Jeseniova Praha 600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 353
Zvolánková Lucie 1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 314
Žežulková Lenka 15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 80

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
100m Pidižvíci Z 2012–2014 (3-5 let) 33
5km Ženy 1978 - 1987, 30-39 31
15km Muži 1968 - 1977, 40-49 30
5km Ženy 1968 - 1977, 40-49 29
100m Pidižvíci M 2012–2014 (3-5 let) 27
300m Mini Z 2010–2011 (6-7 let) 26
5km Muži 1968 - 1977, 40-49 24
15km Muži 1978 - 1987, 30-39 23
5km Ženy 19-29let 23
300m Mini M 2010–2011 (6-7 let) 20
15km Ženy 1978 - 1987, 30-39 19
600m Ml. předžactvo Z 2008–2008 (8-9 let) 17
600m St. předžactvo Z 2006–2007 (10-11 let) 14
600m Ml. předžactvo M 2008–2009 (8-9 let) 13
15km Ženy 1968 - 1977, 40-49 13
15km Muži 19-29let 11
5km Muži 19-29let 10
1200m Ml. žactvo Z 2004–2005 (12-13 let) 9
5km Ženy do 18 let (1999+) 9
5km Muži do 18 let (1999+) 8
15km Ženy 19-29let 7
5km Muži 1978 - 1987, 30-39 6
15km Muži 1957-, 60+ 5
600m St. předžactvo M 2005–2006 (10-11 let) 2. start 5
1200m St. žactvo M 2002–2003 (14-15 let) 4
600m St. předžactvo M 2006–2007 (10-11 let) 4
1200m St. žactvo Z 2002–2003 (14-15 let) 2
15km Ženy 1958 - 1967, 50-59 2
15km Muži 1958 - 1967, 50-59 2
5km Muži 1957-, 60+ 2
5km Ženy 1958 - 1967, 50-59 2
1200m Ml. žactvo M 2004–2005 (12-13 let) 2
5km Muži 1958 - 1967, 50-59 1
Celkem 433