Detail závodu

fyzioRUN 2017

Praha 6 - obora Hvězda

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

04.05.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

16:00-17:15, start 17:30

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

4800m

Pořadatel a kontakt

Marek Lekeš


Tel.: 775 104 845
lekes.marek@seznam.cz

STRUČNÉ INFO O ZÁVODU: Pohodový závod na 5 km v pražské oboře Hvězda. Svým startem finančně podpoříte Klub nemocných cystickou fibrózou.

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Alberti Richard X8 4800m Muži 61
Bartoníček Jakub 4800m Muži 203
Bayerová Lenka 4800m Ženy 238
Benešová Nela 4800m Ženy 204
Berzsi Gabriel 4800m Muži
Bláhová Zuzana 4800m Ženy 71
Bližňák Vojtěch TJ Sokol Praha Královské Vinohrady 4800m Muži 36
Bohatová Jana 4800m Ženy 32
Borešová Nikola Cystická fibróza 4800m Ženy
Brhel Marek 4800m Muži 192
Bubník David 4800m Muži
Butalová Marcela 4800m Ženy 206
Cibulka Zdeněk 4800m Muži 142
Cigánek Martin 4800m Muži 168
Cingrošová Alice Osmička 4800m Ženy
Cizek Martin Běžci Vackov 4800m Muži
Černá Tereza Praha 4800m Ženy 250
Čubíková Aneta 4800m Ženy 2
Čuková Veronika 4800m Ženy 48
Demekova Julia Motol 4800m Ženy 75
Donát Vratislav Běžci Vackov 4800m Muži 24
Draisová Eliška 4800m Ženy 241
Dušková Barbora OSMIČKA 4800m Ženy 50
Dyntrová Markéta 4800m Ženy 77
Eckschlager prof. MUDr. Tomáš Běhej se psem 4800m Muži 21
Edrová Aneta 4800m Ženy
Exnar Petr Freebody bosoboty leguano 4800m Muži 46
Frajtová Aneta Fyziobuchty 4800m Ženy 78
Frantová Andrea 4800m Ženy 202
Hadáčková Lucie 4800m Ženy 40
Hajduková Michaela Fyzouši 3.LF 4800m Ženy 243
Hanslian Filip Mountaintime Felt Aropec 4800m Muži 239
Havlová Michaela 4800m Ženy 231
Heidenreichová Ivana 4800m Ženy
Helebrantová Soňa 4800m Ženy 18
Hoffmannová Barbora Fyziobuchty 4800m Ženy 220
Hochman Oliver 4800m Muži 248
Hochman Petr 4800m Muži 247
Hochmanová Alexandra 4800m Ženy 249
Hojková Klára 4800m Ženy 225
Hořejší Lenka Lemra team 4800m Ženy 242
Hořejší Michaela Lemra team 4800m Ženy
Hrachovcová Monika ASK Slavia Praha 4800m Ženy 45
Hrstková Vladěna 4800m Ženy 179
Hudeček Vojtěch 4800m Muži 62
Hurníková Leona 4800m Ženy 80
Hylský Josef 4800m Muži 12
Chleborád Karel 4800m Muži 162
Chrz Pepa FN Motol 4800m Muži 81
Chudomel Ondřej 4800m Muži 43
Ištvánek Michal 4800m Muži 211
Jakoubek Vojtech 4800m Muži 227
Jakoubkova Hana 4800m Ženy 226
Jandus Milan 4800m Muži 113
Janouská Kateřina 4800m Ženy 135
Janoušek Jiří 4800m Muži 7
Janoušek Petr 4800m Muži 5
Janoušková Jana CF klub 4800m Ženy 217
Jindra Adam TJ Stodůlky Praha 4800m Muži 218
Jindra David 4800m Muži 166
Jirout Tomáš Goalball club Perun 4800m Muži 130
Jírová Kateřina 4800m Muži 20
Jiskra Marek 4800m Muži 14
Jíšová Barbora ELEVEN RUN TEAM 4800m Ženy 19
Jungmann Miroslav 4800m Muži 124
Kahánek Ondřej 4800m Muži 140
Kainarová Andrea 4800m Ženy 17
Kalina Adam Lemra team 4800m Muži 244
Kaplan Jáchym 4800m Muži 121
Katriňáková Stanislava ÚVN fyzio team 4800m Ženy
Keilova Marie 4800m Ženy 69
Kerr Duncan POWERbreathe 4800m Muži 27
Kešner Adam 4800m Muži 207
Klein Tomáš 4800m Muži 105
Klesnilová Eliška Fyziobuchty 4800m Ženy 54
Kocur Tomáš 4800m Muži 110
Kokaislová Alžběta VŠCHT Praha 4800m Ženy 149
Koštial Šterclova Marcela Báječné ženy v běhu 4800m Ženy 8
Kotenová Iva 4800m Ženy 73
Koucký Jan 4800m Muži 205
Kozlová Kateřina 4800m Ženy 167
Králová Lucie 4800m Ženy 1
Kramperová Adéla Fyziobuchty 4800m Ženy 55
krátký Martin 4800m Muži 223
Kratochvil Marek Bražecký mládenci 4800m Muži
Krbcova Pavlika 4800m Ženy 228
Kriz Petr 4800m Muži 234
Kroupa Štěpán Hi Sport team 4800m Muži 148
Křepelová Anna 4800m Ženy 26
Kubát David VRU Slapy 4800m Muži 33
Kučera Lukáš 4800m Muži 38
Kučerová Denisa 4800m Ženy
Kudrnová Terezie 4800m Ženy 169
Kutmonová Eva 4800m Ženy 39
Landová Lenka Pura Vida 4800m Ženy
Lekeš Marek FN Motol 4800m Muži 3
Lerch Ondřej 4800m Muži 131
Linhartová Elizabeth 4800m Ženy
Lojkova Kristyna 4800m Ženy 35
Lukešová Petra 4800m Ženy 132
Macholdová Kateřina 4800m Ženy 238
Machuldova Lenka 4800m Ženy 237
Makovnik Michal Fyz Malvazinky 4800m Muži 58
Maňasová Ivana 4800m Ženy 97
Manto Dorian 4800m Muži 170
Marčík Vladimír Perňa System 4800m Muži
Marko Matúš VRU Slapy 4800m Muži 31
Martincová Lucie Praha 4800m Ženy 34
Martínek Josef 4800m Muži 229
Matoušková Jana 4800m Ženy 6
Meluzínová Eva Lemra team 4800m Ženy 246
Mencl Pavel 4800m Muži 221
Míšek Jan 4800m Muži 109
Motyčková Denisa 4800m Ženy 208
Motyčková Marianna 4800m Ženy 210
Mrázová Kristýna 4800m Ženy 171
Nastoupilová Alena 4800m Ženy
Nedvěd Roman AC Sparta Praha 4800m Muži
Neumannová Lucie Velké Přílepy 4800m Ženy
Novák Jakub 4800m Muži 70
Nývltová Lucie 4800m Ženy 153
Obešlo František 4800m Muži 74
Obešlo Marek FN Motol 4800m Muži 44
Ondrášková Valerie FN Motol (Námahová dušnost) 4800m Ženy 47
Palaj Peter 4800m Muži 82
Patáková Terezka 4800m Ženy 146
Pavlová Miroslava VRU Slapy 4800m Ženy 30
Peczáková Michaela 4800m Ženy 222
Pelc Tomáš 4800m Muži 134
Pelcová Veronika 4800m Ženy 124
Pesicova Lucie FN Motol 4800m Ženy 57
Petíková Šárka 4800m Ženy 241
Petrák Tomáš 4800m Muži 201
Petříková Jana 4800m Ženy 164
Plešek Kamil 4800m Muži 215
Pokorná Dagmar 4800m Ženy 160
Pokorný Honza Klinika RHB a TVL 4800m Muži 233
Pokorný Jan 4800m Muži 42
Procházka Michal Perňa system 4800m Muži
Prylová Pavla 4800m Ženy 64
Ptáková Karolína 4800m Ženy 49
Quitkova Adela 4800m Ženy 213
Racková Kateřina 4800m Ženy 245
Rada Petr 4800m Muži 107
Raulová Radka Dingo pro ženy 4800m Ženy
Rektor Antonín Modřany 4800m Muži 224
Ruzek Ondrej 4800m Muži 216
Sebestik Jaroslav Bohnice 4800m Muži 56
Sedliský Filip 4800m Muži 72
Seeman Pavel 4800m Muži 115
Seifertová Markéta 4800m Ženy 141
Skalický Jaroslav Běžím pro Erika 4800m Muži
Skalošová Lenka Běžci Vackov 4800m Ženy 41
Slabý Kryštof 4800m Muži 63
Sláma Miroslav FN Motol 4800m Muži 65
Slámová Denisa ASK Slavia Praha 4800m Ženy
Snajdrova Klara 4800m Ženy
Sobeková Simona Fyzouši 3.LF 4800m Ženy
Soldán Jan 4800m Muži 108
Soldán Kryštof 4800m Muži 123
Soukupová Andrea FN Motol (Námahová dušnost) 4800m Ženy 52
Spackova Marketa 4800m Ženy 209
Srbová 02 Lenka OSMIČKA 4800m Ženy 15
Srbová 79 Lenka OSMIČKA 4800m Ženy 16
Stodolová Anna KSBM Praha 4800m Ženy 150
Sýkorová Jindra Elab tym 4800m Ženy 25
Šebl Ondřej trenovanibehu.cz 4800m Muži 219
Šedivý Josef SANANIM 4800m Muži 22
Šedivý Michal SANANIM 4800m Muži 23
Šénová Karolína 4800m Ženy 106
Šic Libor Spartak Praha 4 4800m Muži 66
Šišma Martin 4800m Muži 230
Špůr Josef 4800m Muži 67
Štícha Michal 4800m Muži 240
Šulc Daniel Zaběhnito 4800m Muži 232
Švejdová Monika 4800m Ženy 111
Teplan Marián 2LF UK 4800m Muži 29
Tomší Adéla 4800m Ženy 53
Tsvetanova Alexandra 4800m Ženy 117
Tuček Pavel Wings For Life 4800m Muži 10
Urbanová Renata 4800m Ženy 76
Vácha Petr 4800m Muži 127
Válková Anna Fyziobuchty 4800m Ženy 79
Vašek SportHero 4800m Muži
Vávra Radomír 4800m Muži 212
Vekrbauerová Anna 4800m Ženy 11
Vekrbauerová Eva 4800m Ženy 13
Veselý Daniel 4800m Muži 112
Vlásková Magda Lemra team 4800m Ženy 245
Vojířová Zuzana 4800m Ženy 9
Vojtěch Adam 4800m Muži 20
Vokrouhlik Michal 4800m Muži 236
Wittmannová Tereza 4800m Ženy
Zadražilová Gabriela FN Motol (Námahová dušnost) "C" 4800m Ženy 68
Zahálka Tomáš naBOSo 4800m Muži 4
Zajacová Tatiana UVN Fyzio Team 4800m Ženy
Zajicova Jana 4800m Ženy 28
Zárybnická Kateřina POWERbreathe 4800m Ženy 59
Zeiselová Jitka VNT 4800m Ženy 60
Zelenkova Jana 4800m Ženy 214
Zelený Filip Bražecký mládenci 4800m Muži 51
Zeleny Matej 4800m Muži 235
Zlámal Aleš 4800m Muži 128
Znojilová Lucie 4800m Ženy 37
Zobal Ondřej 4800m Muži 161
Žárská Marie 4800m Ženy 156
Žárský Martin 4800m Muži 147

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
4800m Ženy 109
4800m Muži 98
Celkem 207