Detail závodu

Memoriál Luďka Hykla

Kolo

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

25.06.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

Součet úseků

Pořadatel a kontakt

Sport pomáhá org


Tel.:
david@sportpomaha.org

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Abdalla Ali Elbadri Alltraining.cz Součet úseků C 1486
Adam Štěrbák CYKLOSPORT CHROPYNĚ Součet úseků A 110
Anton Mäčko Žádný tým Součet úseků A 564
Antonín Ježek AFFAIRE Proboštov Součet úseků E 518
Basař Ondřej Součet úseků P1 494
Bouček Jakub CK Příbram Součet úseků P1 482
Budilová Hana Součet úseků PZ 492
Candrová Hedvika AC Sparta Praha Součet úseků PZ 486
Ctirad Šulc CKKV Praha Součet úseků E 1482
Čekal Josef KC Kooperativa Součet úseků P1 483
Čipová Magda Součet úseků PZ 490
Čížek Petr Součet úseků P1 497
Dan Urban Stark Cycling Team Součet úseků B 557
Daniel Drinka Žádný tým Součet úseků A 108
Daniel Treml LAWI Stars Součet úseků B 93
David Čáp Žádný tým Součet úseků A 89
David Flak Bikeranch Racing Team Součet úseků B 82
David Slaboch Stark Cycling Team Součet úseků A 563
David Soukup TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA Součet úseků C 451
David Šulc Dexter Cycling Součet úseků C 444
Dušan Hauser Stark Cycling Team Součet úseků B 32
Emil Eger Dexter Cycling Součet úseků B 43
Eugen Rašev Institut-Rašev Součet úseků D 341
Filip Jílek TJ Lokomotiva Beroun Součet úseků A 23
Filip Šlajchrt Koloshop Team Součet úseků B 60
František Kadleček bajker.eu Součet úseků C 412
František Kozel Green Energy Sport System Součet úseků C 345
Hana Doležalová AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků Z 576
Helena Houšková Humusoft Součet úseků Z 401
Horký Jiří Součet úseků P1 489
Ian Wood AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 574
Igor Jermolajev CK Vinohradské šlapky Součet úseků D 512
Igor Tarasyuk Cyklotrenink.com Součet úseků D 548
Ivo Strnad BMC + SKIBIKECENTRUM.CZ Součet úseků D 383
Jakoubek Pavel Vinohradské šlapky Součet úseků P1 496
James Walsh AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 329
Jan Bílek CK Vinohradské šlapky Součet úseků C 466
Jan Brabec BIKEMARAST team Součet úseků B 86
Jan Bryxi SportRaces-Isaac Team Součet úseků C 533
Jan Černý Stark Cycling Team Součet úseků B 558
Jan Dimmer ŠILHAVÝ-RAMALA Součet úseků E 416
Jan Doubner PIJAS Součet úseků D 413
Jan Houška Humusoft Součet úseků D 338
Jan Kratochvíl ELEVEN MERCEDES MITAS Součet úseků B 98
Jan Krsek Žádný tým Součet úseků A 88
Jan Kučera KC Slavia Praha Součet úseků C 474
Jan Malíř Nilfisk Alto Pro Cycling Součet úseků B 116
Jan Masař Stark Cycling Team Součet úseků B 31
Jan Mates Žádný tým Součet úseků C 478
Jan Pleva CK Příbram Fany Gastro Servis Součet úseků A 99
Jan Rauschert AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 421
Jan Sotorník Stark Cycling Team Součet úseků B 555
JAN ŠTEFAN Žádný tým Součet úseků C 402
Jan Tajč Tama Královice Součet úseků C 344
Jan Vševid CFC Kladno Součet úseků B 35
Jan Zilvar Žádný tým Součet úseků D 479
Jaroslav Halík Veloservis Team Součet úseků C 361
Jaroslav Hanzl Kbely cycling team Součet úseků E 399
Jaroslav Holík Veloservis Team Součet úseků A 44
Jaroslav Hradecký SportRaces-Isaac Team Součet úseků A 102
Jaroslav Jirásek DNT Chomutov Součet úseků E 517
Jaroslav Jirkovský Humusoft Součet úseků B 54
Jaroslav Kern Cyklosport Kern Součet úseků D 426
Jaroslav Rendl Dexter Cycling Součet úseků C 528
Jiří Černý AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků A 117
Jiří Doležal SportRaces-Isaac Team Součet úseků A 111
Jiří Halamka SK Petřín Plzeň Součet úseků D 348
Jiří Chyba Nutrend Specialized Team Součet úseků B 57
Jiří Jurečka Polabští cyklisté o.s. Součet úseků D 337
Jiří Klíma Žádný tým Součet úseků D 1483
Jiří Palek Žádný tým Součet úseků B 525
Jiří Pfeifer AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 484
Jiří Postler Dexter Cycling Součet úseků D 549
Jiří Sivák AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků D 394
Jiří Šmíd Kbely cycling team Součet úseků B 34
Jiří Šrain Dexter Cycling Součet úseků B 550
Jiří Tutsch CKKV Praha Součet úseků D 403
Jiří Vaněk Žádný tým Součet úseků D 511
Jitka Pojkarová Dexter Cycling Součet úseků Z 404
Josef Burgr CSK Markus Součet úseků E 357
Josef Dvořák Žádný tým Součet úseků B 42
Josef Fucik CK Vinohradské šlapky Součet úseků E 531
Josef Komárek Cyklovrakoviště Součet úseků B 81
Josef Krajčík Dexter Cycling Součet úseků E 324
Josef Ptáček Stark Cycling Team Součet úseků C 418
Josef Slavík CFC Kladno Součet úseků D 378
Josef Vejvoda CKKV Praha Součet úseků D 521
Joshua Davies CC London Součet úseků A 118
Karel Brambora CS Stodůlky Součet úseků C 445
Karel Nekut Veloservis Team Součet úseků B 55
Karel Prager CK Vinohradské šlapky Součet úseků D 304
Karel Schunágel TOI TOI cykloklub Slaný Součet úseků C 577
Karel Soušek CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 13
Karel Šejna CKKV Praha Součet úseků D 320
Karel Vaněček CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 570
Kateřina Válková Stark Cycling Team Součet úseků Z 562
Klára Zadáková SportRaces-Isaac Team Součet úseků Z 552
Králík Miloš Fruiti cycling Součet úseků P1 488
Kristián Melleš Žádný tým Součet úseků J 455
Ladislav Gášek Rafkarna IDEA Cycling Team Součet úseků B 53
Ladislav Holovlaský TOI TOI cykloklub Slaný Součet úseků E 392
Ladislav Kopec Veřejná Sportovní Akademie Součet úseků A 96
Ladislav Novotný Kbely cycling team Součet úseků D 428
Ladislav Šindelár Stark Cycling Team Součet úseků C 556
Ladislav Vlk KPC Praha Součet úseků D 380
Lenka Bartošová H.I.C. Součet úseků Z 332
Libor Janoušek LAWI Stars Součet úseků C 301
Lubomír Brusch SWEEP Cycling Součet úseků E 347
Ľubomír Sedláčik AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků B 572
Luboš Černý CFC Kladno Součet úseků C 568
Luboš Kluch Kellys Bike Ranch Team Součet úseků J 473
Luboš Polan CKKV Praha Součet úseků D 398
Luboš Truhlář Dexter Cycling Součet úseků B 45
Lucie Drmlová Žádný tým Součet úseků H 526
Luděk Šmíd Cyklovrakoviště Součet úseků D 317
Lukáš Mazůrek Stark Cycling Team Součet úseků B 74
Lukáš Raufstein SportRaces-Isaac Team Součet úseků B 569
Lukáš Tvrz Truxxxik Cycling Součet úseků A 17
Maky Kleisnerová Černí koně - Bikeinvest.cz Součet úseků Z 458
Marek Kovář Stark Cycling Team Součet úseků C 339
Marek Král CSK Markus Součet úseků A 112
Marek Lekeš AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků B 94
Martin Beneš CT WEBER Součet úseků C 464
Martin Čermák Žádný tým Součet úseků B 100
Martin Hajný Cyklotrenink.com Součet úseků B 523
Martin Charvát AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 410
Martin Kuchař Kbely cycling team Součet úseků C 427
Martin Smejkal Žádný tým Součet úseků A 113
Martin Šklíba CYKLOKROS MILOVICE Součet úseků C 516
Martin Šuranyi CFC Kladno Součet úseků B 566
Martina Strnadová Žádný tým Součet úseků Z 463
Michael Mullen Žádný tým Součet úseků D 462
Michael Somr LAWI Stars Součet úseků B 567
Michaela Roubíčková Cyklosport Kern Součet úseků Z 442
Michal Běhounek Veloservis Team Součet úseků C 340
Michal Beňa Žádný tým Součet úseků B 38
Michal Doležal CKKV Praha Součet úseků D 456
Michal Koš AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 541
Michal Kubíček CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 513
Michal Matula HISPORT team Součet úseků J 437
Michal Novák CFC Kladno Součet úseků D 384
Michal Rydval AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 535
Michal Stark Stark Cycling Team Součet úseků D 561
Michal Vild SAC Bělá pod Bezdězem Součet úseků A 519
Milan Beránek TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA Součet úseků B 546
Milan Drmla Žádný tým Součet úseků C 527
Milan Hanyk BMC + SKIBIKECENTRUM.CZ Součet úseků B 92
Milan Miller Tama Královice Součet úseků B 524
Milan Pavelka Žádný tým Součet úseků C 453
Milan Pažout Tama Královice Součet úseků E 323
Milan Procházka Dexter Cycling Součet úseků B 6
Miloslav Špunda Žádný tým Součet úseků E 475
Miloš Lenoch CK Vinohradské šlapky Součet úseků C 350
Miroslav Horák Žádný tým Součet úseků C 446
Miroslav Kakač CSK Markus Součet úseků E 355
Miroslav Mestek SP KOLO - Specialized Součet úseků D 468
Miroslav Pivrnec Stark Cycling Team Součet úseků D 358
Miroslav Smejkal SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Součet úseků B 104
Miroslav Thuma SportRaces-Isaac Team Součet úseků A 3
Nikolenko Oleksandr Součet úseků P1 493
Oldřich Novotný CT WEBER Součet úseků A 101
Ondřej Seidl Žádný tým Součet úseků C 448
Ondřej Sobek Stark Cycling Team Součet úseků B 39
Ondřej Švanda Cyklo Point Jičín Součet úseků B 95
Pavel Dubitzký PCK Louda Součet úseků D 353
Pavel Hampl CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 545
Pavel Kokoška AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků B 543
Pavel Koukal Žádný tým Součet úseků C 362
Pavel Kryka Eleven Cube Riders Součet úseků D 476
Pavel Kryška Stark Cycling Team Součet úseků C 366
Pavel Liška CKKV Praha Součet úseků D 530
Pavel Mařík CFC Kladno Součet úseků E 431
Pavel Mencl PCK Louda Součet úseků D 457
Pavel Nosek BMC + SKIBIKECENTRUM.CZ Součet úseků B 105
Pavel Prchal Cyklosport Kern Součet úseků D 374
Pavel Ševčík CK Vinohradské šlapky Součet úseků B 109
Pavel Šubrt Cyklovrakoviště Součet úseků B 78
Pavel Zháňal TJ Spartak Třebíč Součet úseků A 65
Petar Introvič CSK Markus Součet úseků E 407
Petr Beneš Truxxxik Cycling Součet úseků B 12
Petr Čapek SWEEP Cycling Součet úseků C 351
Petr Dix LAWI Stars Součet úseků D 465
Petr Kobík Eleven Cube Riders Součet úseků D 472
Petr Malán AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků A 115
Petr Mašek TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA Součet úseků B 571
Petr Michal CSK Markus Součet úseků D 551
Petr Mirovský Stark Cycling Team Součet úseků A 560
Petr Myška Žádný tým Součet úseků D 459
Petr Novák SportRaces-Isaac Team Součet úseků B 28
Petr Okruhlica CKKV Praha Součet úseků C 322
Petr Palacký SportRaces-Isaac Team Součet úseků B 103
Petr Palivec DHL Součet úseků D 447
Petr Souček BIKEMARAST team Součet úseků J 532
Petr Škrabal Dexter Cycling Součet úseků C 346
Petr Šťastný Dexter Cycling Součet úseků B 21
Petr Tácha Dexter Cycling Součet úseků D 537
Petr Vlček CK Vinohradské šlapky Součet úseků C 540
Petr Vorel Žádný tým Součet úseků D 471
Petr Zahrádka LAWI Stars Součet úseků C 480
Petra Kottová Author Sedláček Příbram Součet úseků Z 415
Petra Krtičková HSK Cycling team Hradec Králové Součet úseků Z 1481
Přemysl Kuchař Eleven Cube Riders Součet úseků C 542
Přemysl Šváb Echokardio.cz Součet úseků D 360
Radek Procházka Eleven Cube Riders Součet úseků B 29
Radek Šuvada Team Viessmann Součet úseků B 5
Radim Hlůžek SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM Součet úseků A 62
Radim Skála Sokol Veltěž Součet úseků C 386
Reizer Tomáš CS Stodůlky Součet úseků P1 495
Richard Němec CYKLOKROS MILOVICE Součet úseků C 515
Richard Vlasák TOI TOI cykloklub Slaný Součet úseků C 514
Robert Robek Vokolek Cycling Team Součet úseků C 395
Robert Sýkora CK Vinohradské šlapky Součet úseků C 544
Roman Dohnálek Dexter Cycling Součet úseků C 529
Roman Kohout TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA Součet úseků C 391
Roman Tůma AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků D 356
Rubeš Jaroslav Součet úseků P1 491
Stanislav Bartoníček Cyklovrakoviště Součet úseků E 460
Stanislav Vohnik AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků D 536
Svatoslava Kacířová ČEPS, a.s. Součet úseků Z 1487
Tomáš Andrle Dexter Cycling Součet úseků C 538
Tomáš Baloun Žádný tým Součet úseků B 70
Tomáš Bartoš H.I.C. Součet úseků C 333
Tomáš Berger Cyklo Point Jičín Součet úseků B 565
Tomáš Habětín CSK Markus Součet úseků C 534
Tomáš Kotrlík LAWI Stars Součet úseků B 554
Tomáš Mastík Černí koně - Bikeinvest.cz Součet úseků B 91
Tomáš Nedvěd AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků B 85
Tomáš Pacovský Dexter Cycling Součet úseků C 553
Tomáš Pacovský PIJAS Součet úseků E 441
Tomáš Rous ROTORBIKE PLZEŇ Součet úseků D 449
Tomáš Švihálek Cyklotrenink.com Součet úseků D 539
Tomáš Tajtl CSK Markus Součet úseků C 381
Tomáš Vitvar Krabcycles Součet úseků B 107
Václav Alfery CK Vinohradské šlapky Součet úseků D 369
Václav Cafourek Dexter Cycling Součet úseků C 573
Václav Candra AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 575
Václav Vild SAC Bělá pod Bezdězem Součet úseků D 520
Václav Zimmel Dexter Cycling Součet úseků B 64
Viktor Krýda AC Sparta Praha cycling akademie Součet úseků C 342
Vít Mužík LAWI Stars Součet úseků C 302
Vít Novák CFC Kladno Součet úseků A 2
Vít Svěrák CSK Markus Součet úseků D 382
Vladimír Hora Cyklovrakoviště Součet úseků E 390
Vladislav Švestka CYKLOKROS MILOVICE Součet úseků D 440
vlastimil kudláček CYKLOKROS MILOVICE Součet úseků D 452
Vlček Jiří Vinohradské šlapky Součet úseků P2 487
Vojtěch Stránský Dexter Cycling Součet úseků A 58
Vondráček Jan CK Příbram Součet úseků P1 481
Vopat Milan TJ Stadion Louny Součet úseků J 522
Vopat Milan Rakovník Součet úseků P2 485
Wohl Pavel Easy go run Součet úseků P1 1484
Zbyněk Jelínek Stark Cycling Team Součet úseků D 559
Zdeněk Kubíček OK Mnichovo Hradiště Součet úseků C 377
Zdeněk Oupic SportRaces-Isaac Team Součet úseků A 97

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
Součet úseků B 61
Součet úseků C 61
Součet úseků D 52
Součet úseků A 27
Součet úseků E 18
Součet úseků P1 12
Součet úseků Z 12
Součet úseků J 5
Součet úseků PZ 3
Součet úseků P2 2
Součet úseků H 1
Celkem 254