Detail závodu

První šlápnutí

Nové Strašecí

Kolo

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

09.04.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

91 km

72 km

Pořadatel a kontakt

Sport pomáhá org


Tel.:
david@sportpomaha.org

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Doležal Michal CKKV Praha 72 km D 456
kudláček vlastimil CYKLOKROS MILOVICE 72 km D 452
Rauschert Jan AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 421
Aleš Pluháček Aronek a Rainy 91 km P1 600
Aleš Procházka 72 km P2 701
Alfery Václav CK Vinohradské šlapky 72 km D 369
Andrle Tomáš Dexter Cycling 72 km C 406
Baloun Tomáš Žádný tým 91 km B 70
Bartoníček Stanislav Cyklovrakoviště 72 km E 460
Bartoš Tomáš H.I.C. 72 km C 333
Bartošová Lenka H.I.C. 72 km Z 332
Bedřich Průcha Cykloservex 72 km P2 715
Běhounek Michal Veloservis Team 72 km C 340
Beňa Michal Žádný tým 91 km B 38
Beneš Martin CT WEBER 72 km C 464
Beneš Petr Truxxxik Cycling 91 km B 12
Beránek Milan TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 91 km B 8
Berger Tomáš Cyklo Point Jičín 91 km B 73
Bílek Jan CK Vinohradské šlapky 72 km C 466
Brabec Jan BIKEMARAST team 91 km B 86
Brambora Karel CS Stodůlky 72 km C 445
Brusch Lubomír SWEEP Cycling 72 km E 347
Bryxi Jan SportRaces-Isaac Team 72 km C 310
Burgr Josef CSK Markus 72 km E 357
Cafourek Václav Dexter Cycling 72 km C 335
Candra Václav AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 307
Ctirad Šulc CKKV 72 km E 482
Čáp David Žádný tým 91 km A 89
Čapek Petr SWEEP Cycling 72 km C 351
Čermák Martin Žádný tým 91 km B 100
Černý Jan Stark Cycling Team 91 km B 22
Černý Luboš CFC Kladno 72 km C 387
Dan Urban STARK cycling team 91 km B 90
Daniel Machala HSK Hradec Králové 91 km P1 608
Daniel Řezáč Teambike Březová 91 km P1 614
Daniel Šafář Procycle 91 km P1 622
Daniel Treml Lawi stars 91 km B 93
David Gotthard Cycling Brno 72 km P2 700
David Slaboch STARK cycling team 91 km A 30
Denis Rugovac Favorit racing team 91 km P1 638
Dimmer Jan ŠILHAVÝ-RAMALA 72 km E 416
Dix Petr LAWI Stars 72 km D 465
Dohnálek Roman Dexter Cycling 72 km C 313
Doležal Jiří SportRaces-Isaac Team 91 km A 111
Dominik Chlupač RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 91 km P1 623
Doubner Jan PIJAS 72 km D 413
Drinka Daniel Žádný tým 91 km A 108
Drmla Milan Žádný tým 72 km C 470
Drmlová Lucie Žádný tým 72 km H 469
Dubitzký Pavel PCK Louda 72 km D 353
Dušan Raus Maxhürzeler Swiss 91 km P1 620
Dvořák Josef Žádný tým 91 km B 42
Eger Emil Dexter Cycling 91 km B 43
Filip Mikeš CK Vinhoradské šlapky 72 km P2 722
Filip Novák 91 km P1 609
Filip Ptáčník CK Bio Sport 91 km P1 611
Filip Šlajchrt Koloshop team 91 km P1 602
Filip Trenda RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 91 km P1 627
Flak David Bikeranch Racing Team 91 km B 82
František Kadleček Biker.eu 72 km C 412
František Kozel Green Energy 72 km C 345
František Novotný Bike Mont C 91 km P1 612
Fucik Josef CK Vinohradské šlapky 72 km E 321
Gášek Ladislav Rafkarna IDEA Cycling Team 91 km B 53
Habětín Tomáš CSK Markus 72 km C 461
Hajný Martin Cyklotrenink.com 91 km B 106
Halamka Jiří SK Petřín Plzeň 72 km D 348
Halík Jaroslav Veloservis Team 72 km C 361
Hampl Pavel CK Vinohradské šlapky 91 km B 19
Hana Doležalová AC Sparta Praha Academy 72 km Z 318
Hanyk Milan BMC + SKIBIKECENTRUM.CZ 91 km B 92
Hanzl Jaroslav Kbely cycling team 72 km E 399
Hauser Dušan Stark Cycling Team 91 km B 32
Hlůžek Radim SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 91 km A 62
Holík Jaroslav Veloservis Team 91 km A 44
Hora Vladimír Cyklovrakoviště 72 km E 390
Horák Miroslav Žádný tým 72 km C 446
Houška Jan Humusoft 72 km D 338
Houšková Helena Humusoft 72 km Z 401
Hradecký Jaroslav SportRaces-Isaac Team 91 km A 102
Charvát Martin AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 410
Chyba Jiří Nutrend Specialized Team 91 km B 57
Ian Wood AC Sparta Praha Academy 72 km C 477
Igor Jermolajev CH Vinohradské šlapky 72 km D 327
Introvič Petar CSK Markus 72 km E 407
Jakub Jirků 91 km P1 630
Jakub Želina Varta - sokol Králův Dvůr 91 km P1 648
Jan Bryxi Sport races Isaac 72 km C 310
Jan Černý STARK cycling team 91 km B 22
Jan Dvořák Hnízdil 91 km P1 606
Jan Hlaváček TOI TOI Slaný 91 km P1 607
Jan Houška Humusoft 72 km D 338
Jan Marek KC Slavia Praha 91 km P1 631
Jan Řepa Stark 72 km P2 714
Jan Tajč TAMA Kralovice 72 km C 344
Jan Wolf Regalbike 91 km P1 603
Janoušek Libor LAWI Stars 72 km C 301
Jaroslav Holík Velo servis team 91 km A 44
Jaroslav Hradecký Sport Races Isaac Team 91 km A 102
Jaroslav Provazník 72 km P2 705
Jaroslav Rendel Dexter cycling 72 km C 305
Jelínek Zbyněk Stark Cycling Team 72 km D 454
Ježek Antonín AFFAIRE Proboštov 72 km E 349
Jirásek Jaroslav DNT Chomutov 72 km E 365
Jirkovský Jaroslav Humusoft 91 km B 54
Jiří Černý 91 km P1 639
Jiří Doležal Sport Races Isaac Team 91 km A 111
Jiří Fiala 72 km P2 725
Jiří Franz 72 km P2 717
Jiří Halamka SK Petřín Plzeň 72 km D 348
Jiří Hort RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 91 km P1 625
Jiří Humplík 72 km P2 719
Jiří Ježek Procycle 91 km P1 635
Jiří Kacíř 91 km P1 645
Jiří Katona CKKV 72 km P2 703
Jiří Říha CK Kolokrám 72 km P2 713
Jiří Svoboda 91 km P1 641
Jiří Šmíd Kbely cycling team 91 km B 34
Jiří Vlček Vinohradské šlapky 72 km P2 710
Jiří Voráček CK Kramolín 91 km P1 616
Josef Dvořák 91 km B 42
Josef Fučík CK Vinohradské šlapky 72 km E 321
Josef Komárek Cyklovrakoviště 91 km B 81
Josef Král JKF Jaroměř 72 km P2 708
Jurečka Jiří Polabští cyklisté o.s. 72 km D 337
Kadleček František bajker.eu 72 km C 412
Kakač Miroslav CSK Markus 72 km E 355
Kamil Ježek CK Kremulín 72 km P2 707
Karel Schunágel TOI TOI Slaný 72 km C 314
Karel Soušek CK Vinohradské šlapky 91 km B 13
Karel Vlk Axonsport Team 91 km P1 621
Kateřina Válková STARK cycling team 72 km Z 376
Klára Zadáková Sport Races Isaac Team 72 km Z 330
Kleisnerová Maky Černí koně - Bikeinvest.cz 72 km Z 458
Klíma Jiří Žádný tým 72 km D 483
Kluch Luboš Kellys Bike Ranch Team 72 km J 473
Kobík Petr Eleven Cube Riders 72 km D 472
Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 72 km C 391
Kokoška Pavel AC Sparta Praha cycling akademie 91 km B 20
Komárek Josef Cyklovrakoviště 91 km B 81
Kopec Ladislav Veřejná Sportovní Akademie 91 km A 96
Kotrlík Tomáš LAWI Stars 91 km B 15
Kottová Petra Author Sedláček Příbram 72 km Z 415
Koukal Pavel Žádný tým 72 km C 362
Kovář Marek Stark Cycling Team 72 km C 339
Kozel František Green Energy Sport System 72 km C 345
Krajčík Josef Dexter Cycling 72 km E 324
Král Marek CSK Markus 91 km A 112
Kratochvíl Jan ELEVEN MERCEDES MITAS 91 km B 98
Krsek Jan Žádný tým 91 km A 88
Krtičková Petra HSK Cycling team Hradec Králové 72 km Z 481
Krýda Viktor AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 342
Kryka Pavel Eleven Cube Riders 72 km D 476
Kryška Pavel Stark Cycling Team 72 km C 366
Kubíček Michal CK Vinohradské šlapky 91 km B 18
Kubíček Zdeněk OK Mnichovo Hradiště 72 km C 377
Kučera Jan KC Slavia Praha 72 km C 474
Kuchař Martin Kbely cycling team 72 km C 427
Kuchař Přemysl Eleven Cube Riders 72 km C 467
Labbe lund Henrik 72 km C 444
Ladislav Gášek RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 91 km B 53
Ladislav Holovlaský TOI TOI Slaný 72 km E 392
Lekeš Marek AC Sparta Praha cycling akademie 91 km B 94
Lenoch Miloš CK Vinohradské šlapky 72 km C 350
Libor Janoušek Lawi stars 72 km C 301
Lubomír Sedláčik AC Sparta Praha Academy 91 km B 11
Luboš Černý CFC Kladno 72 km C 387
Luboš Kavalíř Flexiteam PČS 72 km P2 718
Luděk Šmíd Cyklovrakoviště 72 km D 317
Marcel Bergelt Schweinfurt 91 km P1 618
Marek Andrejs CFC Kladno 91 km P1 642
Marek Gut 72 km P2 724
Marek Panze Cyklo-středa 91 km P1 632
Martin Beneš CT Weber 72 km C 464
Martin Čapek Cyklo-středa 91 km P1 633
Martin Čermák 91 km B 100
Martin Kohout TJ Kovb Praha 91 km P1 629
Martin Koula 72 km P2 720
Martin Pech BTK Eurobike Praha 91 km P1 604
Martin Smejkal 91 km A 113
Martin Šuranyi CFC Kladno 91 km B 24
Martin Vodák Axonsport Team 91 km P1 651
Mařík Pavel CFC Kladno 72 km E 431
Masař Jan Stark Cycling Team 91 km B 31
Mastík Tomáš Černí koně - Bikeinvest.cz 91 km B 91
Mašek Petr TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 91 km B 9
Mates Jan Žádný tým 72 km C 478
Matula Michal HISPORT team 72 km J 437
Maxmilián Spahn Schweinfurt 91 km P1 617
Mazůrek Lukáš Stark Cycling Team 91 km B 74
Melleš Kristián Žádný tým 72 km J 455
Mencl Pavel PCK Louda 72 km D 457
Mestek Miroslav SP KOLO - Specialized 72 km D 468
Michael Somr Lawi stars 91 km B 1
Michal Běhounek Velo servis team 72 km C 340
Michal Greguš SWEEP sport 91 km P1 601
Michal Guse MS auto 72 km P2 709
Michal Kubíček CK Vinohradské šlapky 91 km B 18
Michal Petr CSK Markus 72 km D 370
Michal Posůlek Kursport 72 km P2 706
Michal Rydval AC Sparta Praha Academy 72 km C 303
Michal Stark STARK cycling team 72 km D 352
Michal Suchuran AC Sparta Praha 91 km P1 640
Milan Miller TAMA Kralovice 91 km B 4
Miller Milan Tama Královice 91 km B 4
Miloš Králík 91 km P1 613
Miloš Lenoch CK Vinohradské šlapky 72 km C 350
Miroslav Pivrnec STARK cycling team 72 km D 358
Miroslav Svatek AC Sparta Praha Academy 91 km P1 615
Mirovský Petr Stark Cycling Team 91 km A 25
Mullen Michael Žádný tým 72 km D 462
Mužík Vít LAWI Stars 72 km C 302
MužíkVítek Lawi stars 72 km C 302
Myška Petr Žádný tým 72 km D 459
Nedvěd Tomáš AC Sparta Praha cycling akademie 91 km B 85
Nekut Karel Veloservis Team 91 km B 55
Němec Richard CYKLOKROS MILOVICE 72 km C 450
Nosek Pavel BMC + SKIBIKECENTRUM.CZ 91 km B 105
Novák Michal CFC Kladno 72 km D 384
Novák Petr SportRaces-Isaac Team 91 km B 28
Novák Vít CFC Kladno 91 km A 2
Novotný Ladislav Kbely cycling team 72 km D 428
Novotný Oldřich CT WEBER 91 km A 101
Okruhlica Petr CKKV Praha 72 km C 322
Oldřich Novotný CT Weber 91 km A 101
Ondřej Lukeš Cyklo-středa 91 km P1 634
Ondřej Sobek STARK cycling team 91 km B 39
Oupic Zdeněk SportRaces-Isaac Team 91 km A 97
Pacovský Tomáš Dexter Cycling 72 km C 316
Palacký Petr SportRaces-Isaac Team 91 km B 103
Palivec Petr DHL 72 km D 447
Patrik Kebort RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 91 km P1 624
Pavel Dubitzký PCK Louda 72 km D 353
Pavel Kokoška AC Sparta Praha Academy 91 km B 20
Pavel Kryška STARK cycling team 72 km C 366
Pavel Ševčík CK Vinohradské šlapky 91 km B 109
Pavel Šíp SKP Most 91 km P1 650
Pavel Šubrt Cyklovrakoviště 91 km B 78
Pavel Trachta CKKV 72 km P2 702
Pavelka Milan Žádný tým 72 km C 453
Pažout Milan Tama Královice 72 km E 323
Petr Dix Lawi stars 72 km C 465
Petr Hanuš 72 km P2 723
Petr Kolenko 91 km P1 605
Petr Maláv AC Sparta Praha Academy 91 km P1 637
Petr Mašek Varta - sokol Králův Dvůr 91 km B 9
Petr Palacký Sport Races Isaac Team 91 km B 103
Petr Skořepa RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 91 km P1 626
Petr Souček Bikemarast 72 km J 388
Petr Vlček CK Vinohradské šlapky 72 km P2 711
Petr Zahrádka Lawi stars 72 km C 480
Petr Zikmund CT Weber 91 km P1 647
Pivrnec Miroslav Stark Cycling Team 72 km D 358
Pleva Jan CK Příbram Fany Gastro Servis 91 km A 99
Pojkarová Jitka Dexter Cycling 72 km Z 404
Polan Luboš CKKV Praha 72 km D 398
Postler Jiří Dexter Cycling 72 km D 312
Prager Karel CK Vinohradské šlapky 72 km D 304
Prchal Pavel Cyklosport Kern 72 km D 374
Procházka Milan Dexter Cycling 91 km B 6
Procházka Radek Eleven Cube Riders 91 km B 29
Přemysl Šváb Echokardio.cz 72 km D 360
Ptáček Josef Stark Cycling Team 72 km C 418
Radek Procházka Eleven Cube Riders 91 km B 29
Radek Šuvada Viessmann 91 km B 5
Radim Hlůžek Superior cyklofit cycling team 91 km A 62
Radim Návrat 91 km P1 643
Radim Vogeltanz RAFKARNA IDEA CYCLING TEAM 91 km P1 628
Rašev Eugen Institut-Rašev 72 km D 341
Raufstein Lukáš SportRaces-Isaac Team 91 km B 87
Rendl Jaroslav Dexter Cycling 72 km C 305
Richard Němec Cyklokros Milovice 72 km C 450
Richard Novák Bikepart.cz 91 km P1 649
Robek Robert Vokolek Cycling Team 72 km C 395
Robert Keil Herostore racing team 91 km P1 636
Roman Kohout Varta - sokol Králův Dvůr 72 km C 391
Rous Tomáš ROTORBIKE PLZEŇ 72 km D 449
Rydval Michal AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 303
Sedláčik Ľubomír AC Sparta Praha cycling akademie 91 km B 11
Seidl Ondřej Žádný tým 72 km C 448
Schunágel Karel TOI TOI cykloklub Slaný 72 km C 314
Skála Radim Sokol Veltěž 72 km C 386
Slaboch David Stark Cycling Team 91 km A 30
Slavík Josef CFC Kladno 72 km D 378
Smejkal Miroslav SUPERIOR CYKLOFIT CYCLING TEAM 91 km B 104
Sobek Ondřej Stark Cycling Team 91 km B 39
Somr Michael LAWI Stars 91 km B 1
Sotorník Jan Stark Cycling Team 91 km B 52
Souček Petr BIKEMARAST team 72 km J 388
Soukup David TJ Sokol Králův Dvůr - VARTA 72 km C 451
Soušek Karel CK Vinohradské šlapky 91 km B 13
Stanislav Vohník AC Sparta Praha Academy 72 km D 319
Stark Michal Stark Cycling Team 72 km D 352
Strnad Ivo BMC CZ racing team 72 km D 383
Strnadová Martina Žádný tým 72 km Z 463
Svěrák Vít CSK Markus 72 km D 382
Sýkora Robert CK Vinohradské šlapky 72 km C 309
Šejna Karel CKKV Praha 72 km D 320
Ševčík Pavel CK Vinohradské šlapky 91 km B 109
Šindelár Ladislav Stark Cycling Team 72 km C 311
Šklíba Martin CYKLOKROS MILOVICE 72 km C 334
Škrabal Petr Dexter Cycling 72 km C 346
Šmíd Jiří Kbely cycling team 91 km B 34
Šmíd Luděk Cyklovrakoviště 72 km D 317
Špunda Miloslav Žádný tým 72 km E 475
Šrain Jiří Dexter Cycling 91 km B 26
Šťastný Petr Dexter Cycling 91 km B 21
ŠTEFAN JAN Žádný tým 72 km C 402
Štěrbák Adam CYKLOSPORT CHROPYNĚ 91 km A 110
Šubrt Pavel Cyklovrakoviště 91 km B 78
Šulc Ctirad CKKV Praha 72 km E 482
Šuranyi Martin CFC Kladno 91 km B 24
Šuvada Radek Team Viessmann 91 km B 5
Šváb Přemysl Echokardio.cz 72 km D 360
Švanda Ondřej Cyklo Point Jičín 91 km B 95
Švestka Vladislav CYKLOKROS MILOVICE 72 km D 440
Švihálek Tomáš Cyklotrenink.com 72 km D 434
Tácha Petr Dexter Cycling 72 km D 315
Tajč Jan Tama Královice 72 km C 344
Tarasyuk Igor Cyklotrenink.com 72 km D 408
Thuma Miroslav SportRaces-Isaac Team 91 km A 3
Tomáš Čupl 91 km P1 619
Tomáš Pacovský Dexter cycling 72 km C 316
Tomáš Řenč SK Vanaman Kladno 91 km P1 646
Treml Daniel LAWI Stars 91 km B 93
Truhlář Luboš Dexter Cycling 91 km B 45
Tůma Roman AC Sparta Praha cycling akademie 72 km D 356
Tutsch Jiří CKKV Praha 72 km D 403
Tvrz Lukáš Truxxxik Cycling 91 km A 17
Urban Dan Stark Cycling Team 91 km B 90
V AC Sparta Praha 91 km P1
Václav Alfery CK Vinohradské šlapky 72 km D 369
Václav Burant 72 km P2 704
Václav Candra AC Sparta Praha Academy 72 km C 307
Václav Vild SAC Bělá pod Bezdězem 72 km D 331
Válková Kateřina Stark Cycling Team 72 km Z 376
Vaněček Karel CK Vinohradské šlapky 91 km B 14
Vaněk Jiří Žádný tým 72 km D 325
Vejvoda Josef CKKV Praha 72 km D 343
Viktor Ler Kbely Sport team 91 km P1 610
Vild Michal SAC Bělá pod Bezdězem 91 km A 16
Vild Václav SAC Bělá pod Bezdězem 72 km D 331
Vít Novák CFC Kladno 91 km A 2
Vitvar Tomáš Krabcycles 91 km B 107
Vladimír Hora Cyklovrakoviště 72 km E 390
Vlasák Richard TOI TOI cykloklub Slaný 72 km C 328
Vlasta Kalina Bohnická šlechta 72 km P2 721
Vlk Ladislav KPC Praha 72 km D 380
Vohnik Stanislav AC Sparta Praha cycling akademie 72 km D 319
Vorel Petr Žádný tým 72 km D 471
Vševid Jan CFC Kladno 91 km B 35
Wood Ian AC Sparta Praha cycling akademie 72 km C 477
Zadáková Klára SportRaces-Isaac Team 72 km Z 330
Zahrádka Petr LAWI Stars 72 km C 480
Zdeněk Jílek ERSTE premier 91 km P1 644
Zháňal Pavel TJ Spartak Třebíč 91 km A 65
Zilvar Jan Žádný tým 72 km D 479
Zimmel Václav Dexter Cycling 91 km B 64
Zuzana Nováková Sport Racer-Isaac-Team 72 km Z 712

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
91 km B 80
72 km C 76
72 km D 59
91 km P1 53
91 km A 28
72 km P2 24
72 km E 20
72 km Z 13
72 km J 5
72 km H 1
Celkem 359