Detail závodu

Pivní běh

Plzeň

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

08.04.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

6km

Pořadatel a kontakt

TOS Production


Tel.:
info@tosproduction.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Minaříková Šárka 6km 2 členné týmy 291
POIRIEUX Florent Made in France 6km 3 členné týmy 346
Andrle František Lorenzo Team 6km Muži 33
Arvensis Andrej 6km Muži 106
Barochová Naďa 6km 2 členné týmy 207
Bartošík Jan 6km Muži 168
Bauerová Kateřina Baurátka 6km 2 členné týmy 243
Bejdáková Denisa Běháme pro žízeň 6km 3 členné týmy 461
Beneš Martin 6km Muži 117
Benešová Eva 6km Ženy 100
Benešová Jana 6km Ženy 102
Benešová Žaneta 6km 4 členné týmy 469
Beňovič Marek 6km Muži 145
Beranová Blanka BLATOMIRA 6km 4 členné týmy 429
Berka Josef 6km Muži 91
Berková Eva 6km 2 členné týmy 241
Berne Laura Les Frenchies 6km 4 členné týmy 497
Blažek Martin 6km Muži 75
Blum Michal hadi 6km Muži 191
Bohman Vojtěch Pivní víly 6km 3 členné týmy 316
Bouček Zdeněk 6km Muži 115
bouchal radek KOS PLzeň 6km Muži 194
Brázda Pavel 6km 2 členné týmy 283
Brožková Simona 6km Ženy 116
Břicháček Miloš SDH Počaply 6km Muži 148
Bubník Stanislav Moubearos 6km 4 členné týmy 445
Buňátová Zuzana 6km Ženy 87
Burda Vojtěch 6km Muži 23
Cardova Ivana 6km Ženy 169
Cehelská Lenka 6km 3 členné týmy 322
Ciglerová Jana 6km Ženy 46
Ciniburková Marika Snad to přežijem 6km 4 členné týmy 409
Cipra Jiří 6km Muži 30
Ciprová Oldřiška 6km Ženy 34
Ciprová Simona Rozběháme Česko 6km Ženy 151
Čákora Jan 6km Muži 15
Černý Václav Iduhovno 6km 2 členné týmy 299
Červený Pavel 6km Muži 132
Čudáková Anina ČuNě club 6km 4 členné týmy 505
Divišová Eva žádný 6km Ženy 120
Domanjová Jana Mokrý banditi 6km 3 členné týmy 319
Drahoš Jakub 6km Muži 95
Draská Pavla 6km Ženy 61
Duspiva Václav P.R.U.S.E.R 6km 3 členné týmy 501
Dušková Lucie Morgen klub 6km 4 členné týmy 481
Dvořáková Dana 6km Ženy 49
Dyntarová Petra 6km Ženy 153
Eliáš Petr Mladý páky 6km 3 členné týmy 310
Fabiánová Tereza Velká žízeň 6km 2 členné týmy 227
Fencl Milan hadi 6km 3 členné týmy 376
Fencl Miroslav SRTG Plzeň 6km 2 členné týmy 229
Fiala Tomáš 6km Muži 136
Fialová Denisa 6km 2 členné týmy 275
Fialova Veronika Ambasadoři PU 6km 3 členné týmy 328
Fišer Pavel hadi 6km Muži 192
Folda Milan 6km Muži 186
Fryč Ondřej SoKaOn 6km Muži 327
Gabrielova Jaroslava 6km Ženy 44
Hamet Jaromír 6km Muži 107
Harazim Martin 6km Muži 197
Harmáček václav Litice 6km Muži 39
Háva Jaroslav HS Šneci 6km 2 členné týmy 235
Havlíček Michal ACES Team K.Vary 6km Muži 21
Havlíčková Markéta Pupkáči 6km 2 členné týmy 201
Heidenreich Filip 6km Muži 137
Hejret Vojtěch 6km Muži 167
Heřmánek Václav Allin 6km 2 členné týmy 257
Hirman Lukáš P.R.U.S.E.R 6km 2 členné týmy 253
Hlavnička Roman 6km Muži 126
Hlubuckova Lucie 6km Ženy 104
Hnát Marek Házená Litice 6km 4 členné týmy 489
Hocká Jana 6km Ženy 180
Hodková Miroslava ZAT, a. s. 6km 3 členné týmy 358
Holbová Zuzana 6km Ženy 40
Holeček Filip Beer brothers 6km 3 členné týmy 331
Honzíková Irena 6km 2 členné týmy 203
Housar Ondrej 6km Muži 103
Housarová Pavlína Otevřená záklopka 6km Ženy 54
Hradecká Ľubica Forrest Gump team 6km Ženy 24
Hrach Jiří 6km Muži 57
Hrdinová Zuzana 6km Ženy 83
Hubačová Lucie PijemeJenVíno 6km 2 členné týmy 251
Humlová Kateřina Intenzivní běhny 6km 3 členné týmy 307
Hůrka Tomáš APK Pytláci 6km 3 členné týmy 373
Chalupa Ladislav 6km Muži 179
Chamula Michal WPA 6km Muži 176
Chrastil Karel 6km Muži 80
Ircing Václav 6km Muži 13
Jadlovský Ondřej bez promile ani krok 6km Muži 173
Janco Jan 6km Muži 146
Janoušek Vlastimil SDH Pňovice 6km Muži 142
Janoušková Adéla SDH Pňovice 6km Ženy 141
Ježek Jan 6km Muži 10
Ježek Radek 6km 2 členné týmy 225
Kadlec Martin 6km Muži 99
Kadlec Tomáš Basecamp Plzeň 6km Muži 143
Kantner Jan 6km Muži 28
Karel Kovařík 6km Muži 8
Kárl Jiří Moraváci 6km Muži 72
Karlík Tomáš 6km Muži 53
kašpar michal 6km Muži 14
Kepková Monika 6km Ženy 31
Kindelmann Tomáš Drunken Masters 6km 4 členné týmy 417
Klásková Zuzana 321start 6km Ženy 98
Knedlíková Michaela 6km Ženy 101
Knizkova Marketa Ovecky 6km 3 členné týmy 364
Kobza Martin 6km Muži 38
Kohout Václav 6km Muži 171
Koliskova Petra Moravaci 6km Ženy 69
Kolouch Miroslav Gym Class Heroes 6km Muži 157
Kotil Jan 6km Muži 16
Kovaříková Michaela Rozběháme Česko 6km Ženy 127
Kozderková Jitka 6km Ženy 159
Kozlova Stanislava Dvě kačeny 6km 2 členné týmy 263
Kraft Jaroslav ASSA Abloy Plzeń 6km 2 členné týmy 295
Král Štěpán Cheers24 6km 3 členné týmy 370
Král Tomáš 6km Muži 65
Krámová Dagmar 6km Ženy 22
Kratochvíl Zdeněk 6km Muži 97
Krausová Adéla Běhny 6km 2 členné týmy 271
Krpal Karel 6km Muži 37
Kršňák Martin 6km Muži 125
Krupová Alena 6km Ženy 154
Křenová Ludmila Full Metal 6km 2 členné týmy 223
Kubiš Zdeněk 6km Muži 68
Kubrt Pavel 6km Muži 160
Kubrt Václav 6km Muži 161
Kuča Michael 6km Muži 88
Kučera Petr 6km Muži 140
Kuděj Tomáš 6km 2 členné týmy 267
Kudlič Josef Vokurky 6km Muži 90
Kudrna Martin 6km Muži 4
Kudrna Tomáš 6km Muži 3
Kundrát Matěj Assa Abloy 6km 4 členné týmy 433
Kundrátová Eliška Fracíci 6km 4 členné týmy 493
Kuzivová Lenka 6km Ženy 82
Kydlíček Ondřej 6km Muži 43
Lancingerová Kristýna 6km Ženy 177
Lanzendorf Jan 6km 2 členné týmy 279
Lecjaksová Michaela 6km Ženy 114
Legát Vojtěch 6km Muži 94
Lettl René 6km Muži 64
Limberský Daniel 6km Muži 76
Liška Adam 6km Muži 58
Lonský Michal 6km Muži 2
Loukotová Martina Dvojitý rande 6km 4 členné týmy 413
Ludvíková Nikola 6km 2 členné týmy 205
Lupíšek Milan 6km Muži 113
Mádrová Eva Moraváci 6km Ženy 71
Mácha Lukáš 6km Muži 155
Macháčová Veronika 6km 2 členné týmy 259
Malá Magdaléna 6km Ženy 166
Malina Ondřej 6km Muži 190
Mandausová Vladimíra Bezedna team 6km 3 členné týmy 355
Markelová Petra XXX 6km 2 členné týmy 297
Martin Kočárek Miloš 6km 2 členné týmy 237
Martínek Tomáš 6km Muži 149
Mařík Dušan 6km Muži 84
Matějka Honza Výjezd alkoholického kroužku 6km 2 členné týmy 231
Mátlová Kateřina Rychlý nohy 6km 2 členné týmy 239
Matoušková Lucie Agresivní vodky 6km 2 členné týmy 211
Matyáš Jan 6km Muži 182
Max Antonín 6km Muži 189
Maxa Jakub Rozběháme Česko 6km Muži 133
Mede Martin 6km Muži 183
Medo Mario 6km Muži 12
Medveď Ľubomír 6km Muži 122
Melková Iveta 6km Ženy 52
Mihalova Kristyna 6km Ženy 105
Míka Marek 6km Muži 89
Mikuta Tomáš Osm plandavých žláz 6km 4 členné týmy 421
Mikutová Dana 6km Ženy 45
Miňovský Dušan Miňonky 6km Muži 129
Miškovič Dušan Mattoni FreeRun po Nábřeží 6km Muži 123
Mládková Lenka Intenzivní běhny 6km 3 členné týmy 304
Moravcová Kateřina 6km Ženy 165
Moravec Marcel 6km Muži 62
Moulisová Dagmar 6km Ženy 139
Mráz Marek Rozběháme Plzeň 6km Muži 35
Mrázová Hana Mrazíci 6km 4 členné týmy 441
Müller Tomáš JZD Valcha 6km Muži 17
Murinová Hana 6km Ženy 60
Musil NIkola Moraváci 6km Muži 70
Nedvědová Jana 6km Ženy 93
Němec Lukáš 6km Muži 85
Němeček Jiří 6km Muži 144
Němečková Martina 6km Ženy 78
Neubauerová Lucie 6km Ženy 111
Nižňanová Kateřina 6km 2 členné týmy 265
Nosková Lenka Beer Ladies 6km 4 členné týmy 477
Nováková Martina Amy Rich Rollová 6km Ženy 158
Novotný Tomáš 6km Muži 128
Nožička Tomáš 6km Muži 11
Oliveriusová Monika Monča^2 6km Ženy 278
Opalecký Petr Kunějovický tour de biere 6km 3 členné týmy 352
Opička Jan 6km Muži 9
Ostrochovská Magdaléna 6km Ženy 172
Pačínek Jakub Moraváci 6km Muži 66
Pačínková Liba Moraváci 6km Ženy 67
Palacký Václav Forrest Gump team 6km Muži 464
Pašek Miloslav KašparRumnigTeam 1 6km 3 členné týmy 334
Pašek Pavel 6km Muži 86
Pašková Monika KašparRumningTeam 2 6km 3 členné týmy 337
Paulfranz Erik 6km Muži 185
Pavlík Petr 6km Muži 109
Peláková Kateřina 6km Ženy 147
Peták Pavel 6km Muži 51
Petr Vraný Kontakt Ovar team 6km 2 členné týmy 287
Petrová Ilona 6km Ženy 181
Petrušková Monika Monča^2 6km Ženy 277
Petržík Jan 6km Muži 118
Pezl Kamil SoKaOn 6km 2 členné týmy 325
Pipošiar Jiří Tuzemáci 6km 3 členné týmy 313
Pipošiarová Hana 6km 2 členné týmy 289
Pištěková Barbora 6km Ženy 32
Pitař Martin 6km Muži 163
Plch Pavel 6km Muži 18
Polák Luboš 6km Muži 6
Polák Václav 6km Muži 188
Pročka Jiří 6km Muži 48
Provinská Bára nejsme klub, jsme rodina 6km 2 členné týmy 213
Přibáňová Monika 6km 2 členné týmy 245
Půta Roman ZLOMENÉ JÁTRO 6km 3 členné týmy 301
Rabas Pavel Double ALE 6km 2 členné týmy 247
rambousek jan 6km Muži 134
Ret Jaroslav Skupina pana Babky 6km 2 členné týmy 293
Rezerva 1 6km 4 členné týmy 401
Rezerva 2 6km 4 členné týmy 405
Ronovská Pavla 6km Ženy 56
Rotariu Floris Paliči 6km 4 členné týmy 449
Roule Michal 6km Muži 131
Rutar Miroslav 6km Muži 74
Řezáčová Pavlína 6km Ženy 156
Říha Tomáša 6km Muži 73
Říhová Monika Opilcí 6km 4 členné týmy 485
Sabo Lukáš 6km Muži 184
Sedlák Jan 6km Muži 27
Sigmund Luděk 6km Muži 150
Sikyta Roman Tvrdaci 6km 2 členné týmy 255
Silovská Zuzana Miláčci 6km 4 členné týmy 425
SKŘIVÁNEK Pavel PIVŇOUSOVÉ 6km 2 členné týmy 269
Sládek Aleš 6km Muži 1
Sládková Monika 6km Ženy 162
smid petr 6km Muži 119
Snášelová Lenka Los rápidos 6km 3 členné týmy 340
Sobotník Adam 6km Muži 41
Soukup Jiří o Stupeň víc 6km 4 členné týmy 453
Soukup Zdenek 6km Muži 77
Soukupová Kamila 6km 2 členné týmy 209
stejskal Jakub Pivní šneci 6km 2 členné týmy 510
Strnadová Kateřina 6km Ženy 50
Strycek Petr 6km Muži 96
Stuchlova Zdenka 6km Ženy 170
Suchanová Ester Rungo pro ženy 6km Ženy 20
Sýkora Jiří 6km Muži 196
Sýkorová Petra 6km Ženy 110
Šestáková Radmila 6km Ženy 195
Šetlík František 6km Muži 59
Šik Martin 6km Muži 164
Šik Vojtěch 6km Muži 152
Šimice Ondřej 6km Muži 193
Šírová Veronika 6km 4 členné týmy 457
Škarda Zdeněk Haka racing team 6km 3 členné týmy 367
Škola Pavel Pub bike team 6km Muži 25
Škrlant Marek Pupíci se valí 6km 3 členné týmy 361
Šlajch Vlastislav Eště můžem... 6km 2 členné týmy 249
Šmidl Richard 6km Muži 47
Šperer Jakub 6km Muži 178
Štědrý Matěj 6km Muži 92
Šteiner Jiří Já fakt nevím 6km 4 členné týmy 465
Štěpán Vítězslav 6km Muži 26
šulek Martin 6km Muži 112
Švajcr Radek Mattoni FreeRun 6km Muži 124
Švarc Pavel P.R.U.S.E.R 6km Muži 504
Švejda Lukáš 6km Muži 55
Švihovec Christian Fanklub Jožin z Bažin 6km 4 členné týmy 473
Talpašová Martina 6km Ženy 121
Toncar Václav 6km Muži 19
Topinková Andrea 6km Ženy 175
Turgau Tomáš VČZV 6km 2 členné týmy 273
Ulm Zdeněk 6km 2 členné týmy 285
Ulrychová Barbora 6km Ženy 63
Urban Antonín 6km Muži 5
Urbanova Monika 6km Ženy 130
Vacíková Martina 6km Ženy 174
Vaňáček Miroslav 6km Muži 135
Vaněček Jan VaHo Team 6km 2 členné týmy 281
Vaněk Roman VanRun 6km 2 členné týmy 217
Vavroňová Kateřina 6km 3 členné týmy 343
Velichoba Marketa Mamape 6km 3 členné týmy 349
Velíková Barbora My dva 6km 2 členné týmy 261
Velíšek Ondřej VYPÍTKA 6km 4 členné týmy 437
Vlček Lukáš 6km 2 členné týmy 233
Vodička Miroslav 6km Muži 138
Voláková Lucie 6km Ženy 42
Volín Tomáš Hovado tým 6km 2 členné týmy 219
Vondráček Jiří Pivní tým Honzy Kantnera 6km Muži 29
Vrablik Karel 6km 2 členné týmy 221
Výborný Pavel 6km Muži 36
Vyčítal Marek 6km Muži 81
Vyvadilová Jitka 6km 2 členné týmy 215
Weisskopf Tomáš 6km Muži 7
Záhrobský Tomáš 6km Muži 187
Zajicek Jakub 6km Muži 108
Zetková Helena 6km Ženy 79

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
6km Muži 137
6km Ženy 65
6km 2 členné týmy 51
6km 3 členné týmy 27
6km 4 členné týmy 25
Celkem 305