Detail závodu

Tůruj Brdy - winter run

Trokavec

Běh

Datum a prezentace

DATUM ZÁVODU

25.02.2017

DATUM A ČAS PREZENTACE

Detaily závodu

DÉLKA ZÁVODU / TRATĚ

12km+

Pořadatel a kontakt

ROCK'N'FOOT Z. S.


Tel.:
info@rnf.cz

SEZNAM PŘIHLÁŠENÝCH

Jméno Klub Trať Kategorie Startovní číslo Platba
Bruml Mirolslav 12km+ Muži 1.vlna 85
Adamcová Helena 12km+ Ženy 2.vlna 54
Adamcová Kateřina 12km+ Ženy 3.vlna 103
Antoš Jan 12km+ Muži 3.vlna 115
Balta Petr 12km+ Muži 1.vlna 25
Bartoň Ondřej 12km+ Muži 3.vlna 157
Bartoš Martin 12km+ Muži 2.vlna
Benediktová Lenka 12km+ Ženy 3.vlna 151
Beran Jindřich 12km+ Muži 3.vlna
Beránek Lukáš 12km+ Muži 1.vlna 8
Beránková Monika 12km+ Ženy 3.vlna 156
Berka Lukáš 12km+ Muži 2.vlna 67
Bernatova 12km+ Ženy 1.vlna 86
Bětíková Dagmar 12km+ Ženy 2.vlna 93
Blecha Vladislav 12km+ Muži 2.vlna 68
Boukal Stanislav 12km+ Muži 1.vlna 41
Boula Lukáš 12km+ Ženy 2.vlna 90
Brand Jaroslav 12km+ Muži 1.vlna
Brož David 12km+ Muži 3.vlna 138
Cipra Jiří 12km+ Muži 2.vlna 48
Ciprová Dita 12km+ Ženy 2.vlna
Ciprová Oldřiška 12km+ Ženy 2.vlna 47
Císařová Dana 12km+ Ženy 2.vlna 49
Cuřínová Petra 12km+ Ženy 1.vlna 36
Černý Lukáš 12km+ Muži 3.vlna 127
Černý Michal 12km+ Muži 3.vlna 126
Čížková Martina 12km+ Ženy 3.vlna 133
Čmolík Kuba 12km+ Muži 1.vlna 79
Davidová Nikola 12km+ Ženy 2.vlna
Dlouhá Natálie 12km+ Ženy 3.vlna 108
Dlugoš Vít 12km+ Muži 3.vlna 122
Dočekal Jakub 12km+ Muži 3.vlna 116
Drinka Daniel 12km+ Muži 2.vlna 75
Drinka Filip 12km+ Muži 2.vlna 76
Endrštová Barbora 12km+ Ženy 2.vlna 114
Falcník Ondřej 12km+ Muži 1.vlna 3
Fencl Miroslav 12km+ Muži 3.vlna 121
Fialová Věra 12km+ Ženy 3.vlna 119
Fibrich Radek 12km+ Muži 2.vlna
Filipová Nikola 12km+ Ženy 3.vlna 125
Franěk Jan 12km+ Muži 2.vlna 57
Franěk Patrik 12km+ Muži 2.vlna 62
Frčka Lukáš 12km+ Muži 3.vlna 139
Fremuth Jindřich 12km+ Muži 3.vlna
Fujová Petra 12km+ Ženy 1.vlna 92
Hálek Jaroslav 12km+ Muži 1.vlna 33
Halmo Martin 12km+ Muži 2.vlna 58
Hanzliková Hana 12km+ Ženy 1.vlna 34
Hencl Kamil 12km+ Muži 1.vlna
Hlávka Jan 12km+ Muži 3.vlna 155
Hocká Jana 12km+ Ženy 3.vlna 134
Holec Jiří 12km+ Muži 2.vlna 1
Hons Pavel 12km+ Muži 3.vlna 130
Hovorková Karolína 12km+ Ženy 1.vlna
Hrabák Jiří 12km+ Muži 1.vlna 97
Hrníčková Pavla 12km+ Ženy 3.vlna 142
Hrtoň Ladislav 12km+ Muži 2.vlna 65
Hustopecký Tomáš 12km+ Muži 3.vlna 152
Charpentier Mickael 12km+ Muži 1.vlna 27
Chval Marek 12km+ Muži 2.vlna 53
Illmann Erik 12km+ Muži 3.vlna 110
Imiálek Michal 12km+ Muži 1.vlna
Iskova Tereza 12km+ Ženy 1.vlna
Jaborník Karel 12km+ Muži 1.vlna
Janský Petr 12km+ Muži 3.vlna 105
Jenšovský Viktor 12km+ Muži 1.vlna 31
Jeřábek Jakub 12km+ Muži 3.vlna 146
Jeřábková Petra 12km+ Ženy 3.vlna 145
Jezberová Michaela 12km+ Ženy 3.vlna 137
Jíra František 12km+ Muži 3.vlna 124
Jiranek Vaclav 12km+ Muži 1.vlna 22
Jiřikovský Jiří 12km+ Muži 3.vlna 149
Johánek Jiří 12km+ Muži 2.vlna 80
Kaplan Robert 12km+ Muži 3.vlna 111
Karas Martin 12km+ Muži 2.vlna 64
Karel Šmolík 12km+ Muži 1.vlna 83
Kellner Jiri 12km+ Muži 1.vlna 84
Klimek Jan 12km+ Muži 1.vlna 10
Klouzal Jan 12km+ Muži 3.vlna 147
Klusal Miloš 12km+ Muži 1.vlna 14
Kodr Karel 12km+ Muži 2.vlna
Kohoutova Klara 12km+ Ženy 3.vlna 143
Kolář Jiří 12km+ Muži 2.vlna
Kolařík Lukáš 12km+ Muži 1.vlna 12
Kolda Lukáš 12km+ Muži 2.vlna 60
Koníčková Andrea 12km+ Ženy 3.vlna 158
Kotková Marta 12km+ Ženy 1.vlna
Kral Ondrej 12km+ Muži 3.vlna 112
Králíková Tereza 12km+ Ženy 2.vlna 20
Kratochvíl Jan 12km+ Muži 2.vlna 99
Krausová Adéla 12km+ Ženy 2.vlna
Kroupova Petra 12km+ Ženy 2.vlna 82
Kříž Lubomír 12km+ Muži 3.vlna 128
Kšána Martin 12km+ Muži 2.vlna 88
Kubiš Jiří 12km+ Muži 1.vlna 43
Kučera Vojtěch 12km+ Muži 2.vlna 78
Kůstka Josef 12km+ Muži 2.vlna 24
Kyselák David 12km+ Muži 2.vlna 101
Ledererová Kamila 12km+ Ženy 3.vlna 51
Lenemayer Jana 12km+ Ženy 2.vlna 55
Liška Michal 12km+ Muži 2.vlna 61
Loukotova Lenka 12km+ Ženy 3.vlna 106
Málková Zelechovska Jana 12km+ Ženy 2.vlna 104
Maříková Veronika 12km+ Ženy 1.vlna
Matěj Kraus 12km+ Muži 2.vlna 73
Mejzr Dušan 12km+ Muži 3.vlna 136
Melková Iveta 12km+ Ženy 1.vlna
Mertl Vladimír 12km+ Muži 3.vlna 123
Moravec Stanislav 12km+ Muži 2.vlna 95
Moulisová Markéta 12km+ Ženy 1.vlna 96
Mozolova Ivana 12km+ Ženy 3.vlna 120
Mraček Lukáš 12km+ Muži 1.vlna 44
Mráz Marek 12km+ Muži 1.vlna 77
Muras Petr 12km+ Muži 3.vlna 118
Nižňanová Kateřina 12km+ Ženy 3.vlna 154
Nováková Eliška 12km+ Ženy 2.vlna 71
Nováková Radka 12km+ Ženy 1.vlna 26
Novotný Ladislav 12km+ Muži 1.vlna 42
Novotný David 12km+ Muži 1.vlna 11
Novotný Radim 12km+ Muži 2.vlna
Novotný Tomáš 12km+ Muži 2.vlna 74
Oktábec Marek 12km+ Muži 2.vlna
Orsag Dominik 12km+ Muži 2.vlna 70
Otáhal Radim 12km+ Muži 3.vlna
Paul Pavel 12km+ Muži 1.vlna 38
Pavlíček Richard 12km+ Muži 1.vlna 9
Petáková Kateřina 12km+ Ženy 2.vlna 87
Petráš Stanislav 12km+ Muži 1.vlna 91
Plicová Lucie 12km+ Ženy 1.vlna 32
Poláček Tomáš 12km+ Muži 1.vlna 2
Popovičová Pavla 12km+ Ženy 1.vlna 39
Porazilova Michaela 12km+ Ženy 3.vlna 113
Poupa Martin 12km+ Muži 1.vlna 15
Pourová Kateřina 12km+ Ženy 3.vlna 150
Prochazková Barbora 12km+ Ženy 2.vlna
Procházková Patrícia 12km+ Ženy 1.vlna 28
Prušinovský Zdenek 12km+ Muži 3.vlna 94
Pulkrábková Mirka 12km+ Ženy 3.vlna 132
Rada Stanislav 12km+ Muži 3.vlna
Rybička Jakub 12km+ Muži 3.vlna
Řehoř Roman 12km+ Muži 2.vlna 66
Safínová Lucie 12km+ Ženy 1.vlna 18
Sedláček Petr 12km+ Muži 2.vlna 102
Sestakova Radmila 12km+ Ženy 3.vlna 135
Schulcová Monika 12km+ Ženy 2.vlna 72
Schwarz Marek 12km+ Muži 1.vlna 37
Sikova Aneta 12km+ Ženy 3.vlna 140
Slatkovský Marek 12km+ Muži 2.vlna 81
Sláviková Lujza 12km+ Ženy 2.vlna
Slezáková Jana 12km+ Ženy 3.vlna 109
Souček Radek 12km+ Muži 2.vlna 100
Spáčilová Šárka 12km+ Ženy 1.vlna
Stanislav Tichý 12km+ Muži 3.vlna 117
Steinbauerová Klára 12km+ Ženy 1.vlna 40
Straka Petr 12km+ Muži 2.vlna 89
Stržínková Markéta 12km+ Ženy 1.vlna 6
Suchanová Ester 12km+ Ženy 2.vlna 50
Svejkovská Teodora 12km+ Ženy 2.vlna 52
Svetlík Martin 12km+ Muži 1.vlna
Svoboda Pavel 12km+ Muži 2.vlna 98
Svoboda Petr 12km+ Muži 1.vlna 29
Svobodová Mirka 12km+ Ženy 1.vlna
Sýkora Petr 12km+ Muži 3.vlna 144
Šaman Ladislav 12km+ Muži 2.vlna
Šeděnka Jan 12km+ Muži 1.vlna 7
Šeděnka Vít 12km+ Muži 1.vlna 4
Šimonek Jan 12km+ Muži 2.vlna 63
Šmejkal Jiří 12km+ Muži 2.vlna 21
Šmídlová Monika 12km+ Ženy 1.vlna 17
Šmok Josef 12km+ Muži 2.vlna 13
Švarc Pavel 12km+ Muži 3.vlna 46
Toufar Karel 12km+ Muži 2.vlna 56
Tršo David 12km+ Muži 2.vlna 59
Truksová Veronika 12km+ Ženy 2.vlna 69
Tučáková Olga 12km+ Ženy 1.vlna
Ulč Jiří 12km+ Muži 2.vlna 45
Urbanová Zora 12km+ Ženy 3.vlna 131
Valek Marian 12km+ Muži 3.vlna
Váňa Miloslav 12km+ Muži 1.vlna 23
Ventrubová Kateřina 12km+ Ženy 3.vlna 148
Veselý Lukáš 12km+ Muži 1.vlna 19
Vildman Tomáš 12km+ Muži 3.vlna 30
Vítková Karina 12km+ Ženy 2.vlna
Vlček Pavel 12km+ Muži 3.vlna 153
Vogeltanz Martin 12km+ Muži 2.vlna
Weissar Petr 12km+ Muži 1.vlna 16
Zbožínková Alena 12km+ Ženy 3.vlna 141
Zemanova Alexandra 12km+ Ženy 3.vlna 129
Zizala Jiří 12km+ Muži 1.vlna 5
Žohová Hana 12km+ Ženy 1.vlna 35

STATISTIKA PŘIHLÁŠENÝCH

Trať Kategorie Počet závodníků
12km+ Muži 2.vlna 44
12km+ Muži 1.vlna 39
12km+ Muži 3.vlna 36
12km+ Ženy 3.vlna 27
12km+ Ženy 2.vlna 22
12km+ Ženy 1.vlna 22
Celkem 190